Fundacja dla skóry mieszanej: wybrać odpowiedni makijaż

Zawartość:

Dziewczyny o łącznej typu skóry jest trudne do znalezienia odpowiedniego brzmienia ramy, które nie będą powodować nadmierne wysuszanie lub nie doprowadzi do zwiększenia obszarów problemowych grubasa. W niektórych przypadkach, płeć piękna musiał kupić dwa lub trzy środków kosmetycznych, aby połączyć je ze sobą.

load...

Połączenie skóry: zdefiniować swój styl

Test

Skąd wiesz, że masz połączenie, nie tylko skóry tłustej lub suchej? To wystarczy przetrzeć twarz normalnej tkanki kiedy wydasz go na strefie T, na powierzchni koniecznie pokazać się ciemno-żółte plamy i przebarwienia, ale po policzkach, szyi i policzkach papier będzie całkowicie czysty.

Oględziny

Starannie zbadać siebie w lustrze, czy wokół oczu, na policzkach, w pobliżu uszu, świątynie mają lekki peeling, na nosie, czole i brodzie – czarne plamy, pryszcze i trądzik, a także, jeśli stale pojawia się świecić w strefie T, a następnie należysz do tej kategorii.

Wizyta kosmetyczki

W przypadku, gdy jeszcze nie byli w stanie określić, jaki typ skóry, należy odwiedzić specjalistę. Nie tylko potwierdzić lub obalić swoje założenia, ale również pomoże Ci wybrać odpowiednie kosmetyki, powie ci o właściwej pielęgnacji twarzy. Jeśli zaczniesz używać niewłaściwych kremowe, maski, balsamy, toniki, proszki, itd., To tylko pogorszyć istniejący problem.

load...

Jak wybrać korektor

Obecnie istnieje dość duża liczba zasobów tonalnych, które są nie tylko dobre wady przebraniu, trądzik, trądzik, sińce i zadrapania, ale także wyeliminować niezdrowy połysk skóry tłustej lub zwolnić ją przed wysuszeniem. Który z nich jest lepiej wybrać – to zależy wyłącznie od Twoich celów, możliwości finansowych i zdolności do stosowania w kosmetykach.

Rodzaje zasobów tonalnych

  • Puder w kremie

Jeśli szukasz odpowiedniego fundamentu dla skóry mieszanej, lepszym rozwiązaniem niż śmietany w proszku, można sobie wyobrazić. Stosuje się go łatwo, kładzie się równomiernie, doskonale absorbuje oddzielenie tłuszczu, dzięki czemu skóra staje się matowa i nie świeci cały dzień. Zdecydowanym plusem jest to, że w tym przypadku suche obszary twarzy nie cierpieć. Puder w kremie schnie bardzo szybko, więc rano lub wieczorem makijażu nie trzeba spędzać dużo czasu.

  • Krem stick

Charakterystyczną cechą tego fundamentu jest to, że jest idealny dla skóry suchej i normalnej. Jedynym negatywnym – mają podobne środki zbyt gęstą strukturę, z powodu których sprawiedliwe podstawa podłoga niedoświadczony może leżeć nierównomiernie.

  • Krem o działaniu antybakteryjnym

Dziewczęta, które mają problemy z trądzikiem i pryszcze, należy użyć specjalnego fundamentu, który nie tylko ukrywa wady, ale również przyczynia się do ich wyeliminowania. Łagodzi podrażnioną skórę, łagodzi podrażnienia, zapobiega dalszemu rozprzestrzenianiu się problemu.

  • Krem mus

Oznacza to, najbardziej odpowiednie dla kobiet z suchego lub normalnej skóry, jako konkretne składniki, które składają się z kremu, nawilżają i odżywiają się, nie powodując nadmiernego tłuszczu. Mus krem ​​może być stosowany jako pani w wieku chcąc ukryć zmarszczki i młodych dziewcząt.

  • Ołówek

Zazwyczaj ołówek maskujący stosowany jest w niektórych obszarach skóry, kiedy, na przykład, aby ukryć skoczył przed datą lub pryszcz wywiadzie, małej zera lub siniak. Zauważ, że to narzędzie jest bardzo zatyka porów, a istniejące problemy nie zostały wyeliminowane, a ukryte. Ponadto, jeśli zbyt często, aby umieścić go na skórze, może być bardzo zepsuty.

Jak korzystać z tonalny fundacji: prawidłowo zastosować krem

Niestety, wielu z płci nie wiem, jak korzystać z takich kosmetyków, powodując stosowany korektor do skóry suchej, a potem narzekają, że z powodu silnych fundamentach poszkodowanego. Pamiętaj, że nie ważne jak dobry nie był narzędziem, jest to błędne zastosowanie w każdym przypadku prowadzi do tragicznych konsekwencji.

  • Mycie

Przed nałożeniem makijażu dziewczyny powinny oczyścić twarz z brudu, kurzu, tłuszczu i cokolwiek innego, który gromadzi się w porach i nie pozwala na naskórek oddychać normalnie. Zadbana skóra szybko się starzeje, W nieustannie wyprysków i zaskórników. Do mycia zaleca się stosowanie mleka, żele, pianki, której skład nie zawiera alkoholu lub łoju strefie T rozpoczyna produkowane jeszcze silniejszy.

  • Nawilżanie

Nanieść niewielką ilość kremu na dzień regularnej skóry mieszanej, czekać dwadzieścia minut, następnie usunąć wchłania się resztki szmatką lub wacikiem. Jeżeli dana osoba nie nawilżyć koniec dnia poczujesz szczelności, suchość i dyskomfort, a podstawę kilku godzinach zaczyna się kruszyć i pękać dużo. W uzupełnieniu do leczonej skóry tonu śmietaną ustanowić bardziej równomiernie i nie pokryje jego grudek i plam.

  • Aplikacja lub palce off!

Co sądzisz, co w sklepach sprzedają pędzle i gąbki do tonalnych kremy? Zgadza się, z pomocą tych urządzeń stosuje się fundament, na twarz! Niestety, dość duża liczba przedstawicieli płci pięknej woli używać na palcach, bo z tego, co ich makijaż jest ledwie przeciętne. Ale tutaj jest wizażystów nigdy nie zaniedbał do podobnych produktów dodatkowych, tak, że ich klient zawsze wyglądać najlepiej.

Jeśli chcesz, aby rozłożyć równomiernie podstawy, lekko wilgotną gąbką. Zastosuj to oznacza, gładkie i łatwe ruchy, poruszając się od środkowej części twarzy do muszli ucha i skroni. Gdy baza jest sucha, zimnica końcówkę pędzla puszysty proszek i mały spacer przez nią na skórze, aby ustalić wynik. Należy pamiętać, że obszar wokół oczu nie są pomalowane na takiej samej podstawie i w proszku, ponieważ im więcej makijażu na tej części twarzy, stosuje, tym większe będą widoczne wszystkie wady.

  • Dodawanie kolorów

Czy zauważyliście, że większość gotowych dziewcząt wyglądają tego samego typu, a ich twarz przypomina płaską maskę gliny? Ten problem występuje, gdy fundamenty do stworzenia tylko jednej fundacji. W rzeczywistości, na skrzydłach nos, policzki i skroniowej części konieczności zastosować ciemniejsze odcienie, które uczynią obraz wyrazisty i żywy.

Nie zapominaj, że łączą w sobie takie kosmetyki można osiągnąć tylko wtedy, gdy są one emitowane przez tego samego producenta i należą do tej samej serii. Muszą one być identyczne kompozycji lub może wystąpić reakcje alergiczne lub makijażu zepsuje przedwcześnie. Aby taki kontrast nie jest zbyt oczywiste, najpierw użyć ciemniejsze odcienie, a na górze – zapalniczki.

  • Zmyć tonalny fundacji

Jeśli używasz konwencjonalnego podstawę niedrogie, a następnie zmyć makijaż potrzebujesz maksymalnie cztery godziny. Z droższa i paska, które są profesjonalne kosmetyki, można chodzić o jeden dzień. Ale należy pamiętać, że nawet najlepszy fundament nie mogą nosić zbyt długo, ponieważ silnie wysusza skórę.

Przechowujemy i prawidłowo używać kosmetyków

Po pierwsze, kremy, maseczki, tusz do rzęs i inne produkty kosmetyczne powinny być przechowywane w suchym, ciemnym i chłodnym miejscu. Niektóre dziewczyny, na przykład, umieścić wszystkie swoje bogactwo w lodówce na dolnej półce. W żadnym wypadku nie należy pozostawiać makijażu na stół, lustro, parapet, a efekty promieni słonecznych i wysokiej temperatury doprowadzi do tego, że cała jej zawartość będzie musiał całkowicie wyrzucić.

Po drugie, nigdy, w żadnych okolicznościach, wziąć w ręce krem. Użyj gąbki, szczotki, w skrajnych przypadkach – bawełny lub tkaniny, ale nigdy nie weszły do ​​probówki z palcami. Próbują utrzymać wewnątrz butelek lub puszek nie należą bakterie, które prowadzą do przedwczesnego pogorszenia takich środków. Nie zapomnij umyć i wysuszyć wszystkie akcesoria natychmiast po ukończeniu makijażu, w przeciwnym razie mogą one być, ale grzyb. Za każdym razem, z tkaniny bawełnianej i usuwania pozostałości z kremem do rury i otworu w pokrywie, aby zapobiec utlenianiu.

Po trzecie, nigdy nie używać kosmetyków, który ma nieprzyjemny zapach, czy też zmienił faktura, kolor, nawet jeśli nie upłynął. Jakbyś nie żal dla niej ryzykować ich zdrowia i kondycji skóry nie warto, inaczej wtedy trzeba wydawać finanse na leczenie. Krem Fundacja może ulec pogorszeniu w wyniku niewłaściwego przechowywania, trwałe działanie ekstremalnych temperatur, składników o niskiej jakości, itd.

Jak długo można przechowywać fundament

Zazwyczaj okres trwałości producentów wskazują na opakowaniu (do dwóch lub trzech lat, w zależności od producenta), więc przed zakupem należy zwrócić uwagę, gdy produkt zostanie zwolniony. Zawsze kupić produkty, które mogą być wykorzystywane przez co najmniej kolejne dziesięć lub dwanaście miesięcy jednak, ponieważ czasami niektóre firmy „przypadkowo” umieścić niewłaściwą datę produkcji.

Należy pamiętać, że w pewnych porach roku nie będzie używany jako fundament latem lub zimą jego ton będzie inny od tonu opalonej skórze lub też biały. Nie kupuj kosmetyki w dużych opakowaniach, tak aby mówić jako rezerwa, mimo że jest zniżka albo „Dziesięć procent wolnej” działanie rozprzestrzenia, ponieważ jest mało prawdopodobne, masz czas do korzystania z dużą tubkę fundamencie.

Przeciwwskazania lub kto jest porzucić takie kosmetyki

Niestety, używanie korektor może nie wszyscy płci pięknej. Zabronione jest, aby umieścić go na twarzy dziewczyny, w których występuje reakcja alergiczna na ten produkt lub jednego z jego składników cierpiących na wyprysk, zapalenie skóry, jak również tych, którzy mają opryszczka.

Kupić kremy mądrze

Przed zakupem należy zapoznać się kompozycję, a jeśli nie jest gliceryna, wosk i tym podobne substancje z takich środków powinno być zaniechane, ponieważ taka struktura jest bardzo trudne do zastosowania, źle utrzymane i wygląda nienaturalnie. Lub nawet szkodliwe składniki niebezpieczne dla zdrowia również nie powinny być utrzymywane w dobrej jakości kosmetyki.

Fundament musi być certyfikowany, więc zawsze zapytać sprzedawcę, aby pokazać dokumenty. Jeżeli takie papiery wartościowe nie są dostępne lub są one „są teraz w sejfie na władze”, oznacza to niską jakość. Zgodnie z przepisami, aby dostarczyć certyfikaty kupowane są wymagane przez pierwszego nabywcę, – o tym pamiętać następnym razem, gdy go kupić nowe kosmetyki, w tym podstawy tonalnej.

Warto też zwrócić uwagę na sposób przechowywania produktu, czy wszystkich zasad i wymagań. W żadnym wypadku nie kupować takich produktów na rynkach lub w przejściach, zwłaszcza w czasie upałów, w przeciwnym razie może stać się „szczęśliwy” właściciel toksycznych kosmetykach.

load...