Fryzury z plecionego długimi włosami, zawsze modne, ważne, niezapomniany!

Zawartość:

Wyplata warkocze praktykowane od czasów starożytnych – to ten atrybut był rytuał. Starożytni poganie, jeśli człowiek pleciony warkocz kobietę – wziął ją za żonę. Wiele wieków ciasny warkocz, dokładnie tak, jak zadaszony głowa była uważana za znak małżeństwa. Przyciąć kosy kobietę – czyli jej wstyd. Dopiero w ostatnich latach stał się symbolem Spit dziewcząt i bardzo młodych kobiet.

load...

Jaki jest fryzura dla długich włosów przez splatanie? Takie systematyczne, schematy połączeń skrętki. Prosty warkocz trzeba splot ramach trzech komponentów, które są wyrzucane od strony lewej do prawej z kolei. Im dłuższe i grubsze włosy, tym bardziej piękny okazuje fryzurę. Warto zauważyć, że codzienny warkocz wygląda na długich włosach, jak prawdziwy skarb. Bardziej wyrafinowane opcje warkocz wymaga umiejętności i wnikliwej analizy wzorów tkackich.

Codzienne fryzury dla tkania poprzez

Luźne długie włosy – to nie zawsze jest praktyczne, a czasami po prostu niewłaściwe. Stale zebrać włosy w kucyk, muszle, kok staje się nudne. Gdy chcesz różnorodność przyjść do oplotu splot pomoc. Codzienne fryzury z plecionego długie włosy mogą być proste lub złożone. Najważniejszą rzeczą jest to, że wystarczająco dużo czasu i cierpliwości włosy.

Najbardziej popularne fryzury na podstawie siatki – francuski warkocz lub kolec. Technika tych opcji warkocz jest bardzo prosty i podlega każdy już po krótkim treningu. Zacznij nie powinno być bardzo długie włosy, to może być dobrze, aby dowiedzieć się proces, można doskonalić ma na dowolnej długości.

load...

Główną różnicą pomiędzy tą fryzurę ze standardowego tkany oplot, że zaczyna od góry. Przyjąć jako podstawę te same trzy pasma, tylko dalsze splot pickup oznacza.

 • W obszarze, gdzie zacząć tkania, podzielić włosy na trzy pasma. Zadbać, aby były one o tej samej wielkości;
 • Zrób standardowe perekidy włosów z jednoczesnym odbiór nowych nici. Zadbać o włosy uzyskano dokładne. Cel ten można osiągnąć tylko wtedy, gdy włosy będą gładkie – mam na myśli brak „koguty”;
 • Z tyłu plecionki włosów to zakończy się normalnie. Lub naprawić tkania zakręt – w tym przypadku, ogon pozostanie. Lub owinąć włosy wewnątrz i zabezpieczyć sworzeń.

Fryzura „francuski warkocz” splot w kilku wariantach, z których jeden jest kolec. Sposób wykonania pozostaje taka sama, tylko kosmyki włosów brane są bardzo cienkie, aby uzyskać wzór ulgi, podobny do prawdziwego kolec. Inną opcją jest przeciwieństwem oplatania włosy. W tym tworzenie fryzury warkocz nie jest wykonywana przez nałożenie nici na nici jak w pierwszym przykładzie wykonania, oraz ustanowienie jednego pod drugim.

Stopniem gęstości włosów jest podzielony na napięty i osłabiony. Druga opcja jest przeznaczona tylko dla długich włosów, jako medium i krótki zawsze będą wyróżniać. Jeśli istnieje potrzeba, aby takie fryzury dla krótkich włosów, użyć dodatkowych kołki mocujące, niewidzialny, a także lakierów mocujący. Jednym z sekretów jest odporny żel do stylizacji na tkania. Rozprzestrzeniać się na całej długości włosów, a następnie przystąpić do tworzenia włosów. Zatem nici są bezpiecznie przymocowane do siebie.

Fryzury wakacyjne oparte na warkocz

Jeśli masz długie włosy, a następnie zbudować świąteczna fryzura nie jest trudna. Ale zawsze chcą coś trend, który jest istotny. Na podstawie oplotu może pochodzić z niesamowitą ilością włosów. Najbardziej popularny romantyczny siatka wodospad lub koronki. Te wykwintne odmian podbije najbardziej wybredny stylista.

Fryzura długie włosy „French wodospad”

Osobliwością tej odmiany tkania jest to, że treska jest rozwiązany. Rodzaj romantycznego projektu z obręczy włosów na głowie.

 • Pierwszym i niezbędnym warunkiem jest czyste włosy. Powinny one być dobrze rozczesują, aby uniknąć splątania;
 • Splot warkocz zaczyna rozdzielania włosa. Weź mały punkt za uchem i podzielić ją na trzy części;
 • Wrzucić do włosów „inside out”. Górna nić pod średnio niższe dla średniej, i tak dalej. Włosy się w pozycji poziomej;
 • Dotarcie do wodospadu. Od wolnego górnego pasma włosów przeznaczyć równej objętości dostępne. Otrzymujemy go na górze, tak aby było to przeciętnie powyżej i poniżej dolnej (fali: w dniu, w);
 • Dokonywanie standardowy perekidy: górną i dolną średniej. Pozostaje czwarta część. Odwraca się, że brakuje blokady dla niej na górę. Czwarty aspekt jest pozostawiona wolna, ustępują. Cała procedura jest prodergivanii dodatkowe pasma przez warkocz.
 • Przyjąć następną wolną kosmyk włosów i powtórzyć proces. Rezultatem jest wodospad wypływający z plecionki włosów;
 • Ostatnim ogniwem jest zwykle wykonywane i napięty, więc kończy się włosy. Włosy wstrząsających 180 stopni i przycisnął klamerkę. Teraz cała objętość precyzyjnie skierowany w dół.

Francuskie wersje wodospadu może być kilka. Jest możliwe zastosowanie kołowego opisanego powyżej przykładu wykonania. Jest możliwe, aby nawiązać połączenie z plecionki wszędzie (w środku lub z boku) z mocowania lub zaciskania na dziobie. Szczególnie więc gdy mocowanie odbywa się kontrast taśmę. Można wykonywać równolegle okrągły tkania. W tym przypadku bardzo długie włosy. W klasycznej wersji warkocz wodospad wykonany w poprzek głowy, ale mogą istnieć inne modyfikacje, takie jak pionowe splocie.

Cechy koronki tkania

Ten rodzaj plecionki tkackich dla długich włosów jest szczególnie romantyczny. Co może być słodsze i bardziej atrakcyjne niż delikatnymi włosami kokieteryjnie wplecione wspaniałą fryzurę? tkania techniki nie jest szczególnie trudne.

 •  Przed rozpoczęciem procesu styl włosy żel do włosów, pianki lub wosku. Wybierz środki w zależności od rodzaju włosów;
 • Zwykłym sposobem splot francuski warkocz. Zewnętrzna nici średnio w trzeciej i dalej;
 • Po delikatnie wyciągając każdy element z jednym lub większą liczbą elementów, a ich przetwarzanie do układania środków. W rezultacie, należy uzyskać imitację koronki;
 • Sploty mogą być rozdzielone z jednej strony, a w obu.
 • Dopełnieniem tej fryzury wiszące ukośne.
 • Jeśli planujesz stworzyć kwiat, konieczne jest, aby wziąć pod uwagę kierunek zwijania włosów. W tym przypadku tylko pasma przydział odbywa się na jednej stronie, patrząc na zewnątrz.

Tkania przedmioty i używać szpilki bobby

Wiele fryzury uznane tkania, nie mają nic wspólnego z plecionki. Należą do nich następujące gatunki:

 • Podzielić włosy poziomo na 4 części;
 • W górnej części ogona montażu trzy, mocując je sprężyste kwiaty;
 • W drugim rzędzie ma 6 ogon. Każdy górny widelce i jest połączona z dolną ogona;
 • Rezultatem jest „kwiat welon” z włosami. Bardzo lekki i wzniosłe fryzura;
 • Nie mniej pilne jest uważany tkania kosmyki włosów z koralików, perełek, kolorowymi wstążkami. Ponieważ stosowanie klipsów barrettes z dużych kamieni z symbolicznym kształcie.

Dokonaj codziennie lub uroczysty fryzura może być zarówno w salonie, jak iw domu. Warto pamiętać, że splot warkocz na siebie dość trudny proces. Dzięki „niedoskonałości” ludzkiego ciała, trudno jest rozpocząć rękę daleko wstecz, aby utrzymać je przez dłuższy czas w powietrzu, tworząc arcydzieło ciemno. Jednak, aby wykonać kilka prostych elementów tkania własnych bardzo realne. Główny wysiłek, a następnie wynik nie potrwa długo. Inni będą podziwiać swoją drogę, ponieważ ślina nigdy nie wychodzi z mody, są one dostępne dla wszystkich grup wiekowych.

load...