Fryzury na długie kręcone włosy: nauczyć się dbać o siebie

Zawartość:

W rzeczywistości, szczęśliwy właściciel wspinaczka na charakter lub w związku z chemii włosy początkowo szczęśliwy gdyż rozpuszczają pluć wystarczy spojrzeć szyk. Ale, niestety, nie wszystkie z płci nie okiełznać niesforne loki. Czasami to nawet nie pomoże pianki, żele, mus. I w jakiś sposób sprawiają, że mniej lub bardziej odpowiednią fryzurę, dziewczyny lub splątana napięty ogon, lub nawet wyrównać nici.

load...

Nawiasem mówiąc, często panie, którzy dokonali chemię zastanawiać się, że wynik jest daleki od tego, co sobie wyobrażał. Z jakiegoś powodu, zamiast pięknych loków absurdalnych one utworzone brzydka i sterczały we wszystkich kierunkach mop suche włosy. Podstawowym błędem piękności – niezdolność lub niechęć do dbać o siebie. Po tym wszystkim, wystarczy wykazać trochę cierpliwości, kupić specjalne narzędzia do pielęgnacji i stylizacji, a nawet kilka godzin praktyki przed lustrem. Trochę eksperymentowania ze stylem, to koniecznie dostać wielki pozytyw.

Zapewnić właściwą opiekę

Mimo wszelkich starań, włosy, a następnie kontynuuje pushitsya? Więc używasz niewłaściwych kosmetyków, grzebień zły, umyć i osuszyć głowę. Pozbądź sploty, kruchości, suchość może być używany tylko wtedy, gdy zaczynają traktować włosy. W przeciwnym razie, będzie nadal iść z zmierzwione zamków, z którymi nikt nie może poradzić sobie muszelki.

 • Pranie

Loki płci pięknej powinny być myte jeden lub co najwyżej dwa razy w tygodniu, ale nie więcej. W tym przypadku, szampon powinien być dostosowany do rodzaju włosów. Niestety, prawie wszystkie dziewczęta są suche, łamliwe i pozbawione życia. W profesjonalnych kosmetyków, które zaleca się kupić, zwykle zawierają nawilżające i odżywcze.

load...

Nie zapomnij użyć klimatyzatory i balsamy (prosty lub wychodzą). Należy uważać, aby stosować takie środki, jeśli końcówki odznaczają się wysoką szybko schną i są cięte, a korzenie są ciągle tłuste. Zawartość w tym przypadku nie jest rozprowadzana na całej długości, ale tylko na uszkodzonych obszarów.

 • Wysuszenie

Suszarka powinna być stosowana tylko wtedy, gdy jesteś naprawdę w pośpiechu, a nie można czekać nawet dwadzieścia minut. Jeśli mamy czas, użyj zwykłego ręcznika. Suszenie powinno być delikatnie lekko dotykać końców. Rub, ciągnąć ani skręcać tym bardziej nie powinno być.

 • Czesanie

Mimo zakazów fryzjerów, kręcone włosy grzebień lepiej kiedy wyschły trochę. Jeśli zrobisz to na całkowicie suchą głową, włosy zamieni się w puszystej masy loków i zostanie zakończona. Zauważ, że w tym przypadku musi być okrągły grzebień, z kilkoma długimi zębami. Bardzo rzadko można użyć drewniany grzebień.

Prosty fason długie włosy

Zapamiętaj raz na zawsze, na kręcone włosy powinny być wykonane z pianki lub r mus. Nie ma znaczenia, czy żyły są skręcone loki przez naturę lub utworzonych za pomocą specjalnych narzędzi.

 • Domowe loki

Jeśli twoje włosy są tylko lekko falisty, i chcesz wyglądać jak Sarah Jessica Parker, użyj taśmy. Najpierw należy umyć włosy i nałożyć blokadę. Następnie owinąć tkaninę na cienkiej nici, przykręcić je do korzeni i zabezpieczyć za pomocą szpilek. Gdy włosy są całkowicie suche, poluzować loki.

 • Naturalne loki

Dopiero co umyte włosy nanieść niewielką ilość musu i rozprowadzić ją na całej długości. Potem, bez czesanie, zacznij suszyć suszarka do włosów, włosy cały czas ściskając w dłoni. Aby lepiej zamki zakręcony, użyj dyfuzora. Jeśli to konieczne, posypać lakieru fryzura. Taka stylizacja wygląda bardzo imponująco jako młoda dziewczyna, i panie po pięćdziesiątce.

 • Efekt mokro

Kiedy dziewczyna wygląda ona po prostu wyszedł z prysznicem, mężczyźni zaczynają iść scrip. Mokro można osiągnąć efekt konwencjonalną żel do włosów, która jest nakładana na całej długości. Ale należy uważać, aby nie przesadzić z ilością środków. Inaczej będzie wyglądać niedbale pani, że drugi tydzień nie myje głowę. Lub, jeśli pętla jest silny, sprawiają wrażenie, że kolor – kawałek plastiku.

Fryzury na każdy dzień

Aby oszałamiający wygląd, niekoniecznie trzeba wydać od dwóch do trzech godzin, aby stworzyć arcydzieło. Piękne fryzury na długie kręcone włosy mogą być wykonane, a jednocześnie będą nie gorsze niż w salonie w dziesięć minut. Wystarczy, aby dostać wszystko, czego potrzebujesz (szpilki, pianki, etc.) i trochę praktyki przed lustrem.

 • Kosa

Nieznacznie podnosić włosy na czole i zacząć tkać normalny skok. Uwaga nici powinny leżeć łatwo i swobodnie. Pociągnij i naciśnij niczego nie potrzebujemy. Nawiasem mówiąc, że wygląda bardzo imponująco, gdy elementy dekoracyjne znajdujące się w kolejce. Może to być wstążka, kwiat, zgrabna szpilka.

 • Malvinka

Inną fryzurę, która wygląda dobrze na kręcone lub falowane włosy, nazwany po urokliwym pięknem bajki o Pinokio. Jest to konieczne, aby zatrzymać płeć piękną, którzy chcą otworzyć się na twarzy, ale jednocześnie ukryć szyi i ramion.

Więc najpierw przygotować fundament – umyć i wysuszyć suszarką głowy. Zbierz włosy przednią (z jednej świątyni do drugiej) i zabezpieczyć je niewidocznymi na górze lub spinki do włosów. Lekko posypać utrwalacz do włosów, aby utrzymać to podzielone przez cały dzień.

 • Kitka

Zbierz włosy w ciasny koński ogon wysoko na górze i zabezpieczyć. Upewnij się, że tak zwane „Koguty” nie było w głowie. Nawiasem mówiąc, nie jest konieczne, aby wyprostować prasowanie włosów, należy użyć wystarczająco małą ilość czynnika wygładzania. Podzielić włosy na pasma i posypać je wodą, więc zaczęli zwijać. Następnie nałożyć piankę i zabezpieczyć zamki. Fale były jednorodne, można użyć lokówkę lub gorącej rolki.

 • Bok ogona

Podobnie jak w poprzednim przypadku, ta fryzura jest wykonywane po instalacji. Pasma są zbierane starannie bok w niskiej koński ogon i ciasno zabezpieczona. Lakier wynik vzbryzgivaetsya. Można spleść kilka cienkich plecionek i owinąć je wokół dziąsła, jeśli jest to pożądane.

Czego nie robić z Loki

 • Suszenie gorącym

Zapamiętaj raz na zawsze, bardzo gorące powietrze psuje włosy, zwłaszcza jeśli mają one kędzierzawy. Jeśli musisz szybko wysuszyć włosy, zrób to w niskich temperaturach. Prędkość maszyny musi być mały.

 • Wyrównanie

W żadnym wypadku nie należy używać wioseł bez uprzedniego oddany do nici termofiltr sprayu. Uciekania się do procedury wyrównywania może być nie więcej niż raz w miesiącu. Dziewczęta, które chcą kupić idealnie proste włosy, należy zwrócić się do salonu kosmetycznego lub fryzjera. Mistrz z funduszy specjalnych będzie włosy, aby nie zranić lub uszkodzić.

 • Fryzura kaskada

Ta fryzura została opracowana dla płci pięknej, która brakowało ich kosmyki głośności. Robi krótką fryzurę Kaskada na kręcone włosy, należy uruchomić wysokie ryzyko bycia na szczycie jak Artemon pudel. W skrajnych przypadkach, przejście powinno być stopniowe, ledwo zauważalne.

Jak widać, dbać o włosy falowane, nie jest tak trudne, jak mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka. Jedyną rzeczą, nie należy traktować loki, a jeśli jest to kara, lub jeśli to piękno – oczywistością. Konieczne jest, aby postępować zgodnie z powyższymi zasadami, aby zawsze wyglądać najlepiej.

load...