Fryzury dla długich włosów na gali

Zawartość:

Jeśli jesteś właścicielem luksusowych długie loki, można zbliżyć się rozmaite fryzury wieczorowe długie włosy. Ale jak wybrać? Poniższe dane o tym.
Powrót do spisu treści

load...

Jak dobrać fryzurę wieczór?

Dobór fryzury – poważna sprawa, ponieważ wpływa na sposób harmonijny i ukończyć obraz będzie. I jakie są podstawowe zasady, które należy przestrzegać wybór? Oto one.

Wydarzenie. Na przykład, jeśli jesteś zaproszony do jakiegoś oficjalnego spotkania, należy dać pierwszeństwo bardziej ostrożną fryzury: belki, muszle i inne schludne loki. Jeśli planowane świeckiej partii, możliwe jest, aby wybrać więcej niż w wersji oryginalnej, która dodaje elegancki wizerunek.

Strój i makijaż. Pamiętaj jedną prostą złotą zasadę: na obrazie musi być obecny jeden jasny akcent. Więc jeśli zdecydujesz elegancką suknię z mnóstwem kryształów i koralików, włosy powinny być proste i schludne. A jeśli skromny strój, włosy po prostu muszą być oryginalne.

Wygoda. Ciągle myśleć o tym włosy nie jest bankrutem i nie wyjdzie, to prawdopodobnie nie chcesz. Dlatego złożoność głos fryzury i zobaczyć, czy będzie z tym dobrze.

load...

Rodzaj włosów jest również ważna. Na przykład, jeśli włosy są grube i niesforne, można zebrać je u góry i zabezpieczyć za pomocą szpilek Bobby. Ale cienkie i rzadkie włosy, konieczne jest, aby nadać objętość.

Kolejnym punktem, który należy uznać za obowiązkowe – ten kształt twarzy.

Na przykład, na okrągłej powierzchni byłby idealny fryzura o objętości koronowej gładkich zamków z każdej strony. Ale rozstanie jest przeciwwskazane. Jeśli masz owalną twarz, masz szczęście, jak doskonały wygląd, aby być dowolne fryzury wieczorowe. Plac twarz wymaga specjalnych elementów.

Witamy asymetryczne linie, a także otwartą linię brwi. Uszy mogą być lekko otwarte i podbródek jest pożądane, aby złagodzić wizualnie romantyczne loki. Czesane włosy do tyłu, czyli rozstanie nie jest zalecane. Na trójkątnej twarzy odpowiedniej fryzury z tomu koło uszu. Aw fryzury dla prostokątnym uszu twarzy powinny być zamknięte. Osoba linia zrobić bardziej miękkie. Przeciwwskazane długą prostą włosami.

Poszczególne części twarzy. Tak więc, jeśli nos jest długa, wybrać wspaniałą fryzurę, zapewniając grube huki głośności. Nie czesać włosy do tyłu. Jeśli twój nos nawleczone się i huk nie trzeba, usunąć włosy. Szeroki i płaski nos wygląda świetnie z góry wycofanym i obszernej włosy. Mała wierzchołek może być połączony z loków. Z krótką szyjką trzeba go otworzyć. Duże uszy lepiej zamknąć włosy. Kiedy szeroko osadzone oczy lepiej dać pierwszeństwo gładkie krzywe całym czole. A Close-set oczy będą wyglądać świetnie z fryzury, które dotyczą objętości na skroniach.

Powrót do spisu treści

Kilka opcji fryzury dla długich włosów

Proponujemy Ci wybrać coś dla siebie. Dla jasności, oferujemy kilka przykładów.

Łuk z włosami

Aby stworzyć romantyczną fryzurę trzeba kołki, dwie cienkie opaski elastyczne, niewidoczne, a także środki blokujące dla włosów.

Przede wszystkim należy podzielić na dwie części, włosy, linii poziomej od jednego ucha do drugiego. Dolna część powinna być bardziej obszerny, z niego będzie łuk mistrz. Górna część jest podzielona na trzy części: włosy czasowego na boki i wybuchów. Śruba blokady na duże wałki, aby dać im objętości.

Dolna część opaski włosów w ciasnym koński ogon. Oddzielić odcinek górnej części, i zabić go tak, że nie koliduje ze sobą. Tie dolną część ogona innego zespołu, a następnie dzieli się włosy pomiędzy tymi dwoma gumki na dwie części. Podnieść dolną część, tworzą łuk i zabezpieczyć wszystkie śruby. Pozostałe wolne zamki bezpieczne na lewej i prawej strony dziobu, wyprostować loki. Teraz dokończenie budowy. Aby to zrobić, należy zwolnić blokadę i nożem niejako środek owinąć jej łuk, końce sworzni blokujących.

Teraz za grzywką. Niech jej fali świetlnej i utrwalić lakierem. Doczesne pasma skręcać w wiązki i ukryć pod dziobem, przeszywający swoje szpilki. Zabezpieczyć całą fryzurę.

Lekkie i romantyczne loki włosy

Potrzebne będą: cienką, elastyczną, szpilki, grzebień z pięknym grzebieniem zęba, lokówki, szpilki ozdobne, suszarkę do włosów i lakier do włosów.

Najpierw wprowadzić lekkie loki faliste. Aby to zrobić, należy przykręcić trochę mokre włosy na duże wałki i wysusz je suszarką, będą strzelać dalej.

Zrób przedziałek z boku. Z bocznych pasm wici krętych owinięte nici wewnątrz (w górę), zabezpieczyć je o uszy. Korona lekko nacheshite aby nadać jej głośność.

Teraz podzielić włosy na dwie części: dolną (powinno być trochę więcej objętościowo) i szczyt. Aż do górnego wyciągu i zabić. Niższa związać gumką, ale nie wątek ogona do końca i pozostawić, sworznie mocujące w różnych miejscach.

Ze szczytu oddzielnego zamka, przekręcić opaski uciskowej luźno owinąć go wokół niedokończonej ogona i zabezpieczyć z ozdobnymi ćwiekami. Powtórz z innych pasm (nie powinno być więcej niż trzech). Zabezpieczyć lakier do włosów.

Pakiet włosy

Aby stworzyć romantyczną i eleganckie fryzury potrzebne będą: dwie cienkie gumki do włosów, specjalną rolkę, aby utworzyć belkę (lub obcisłe i bardzo elastyczne głośności) stadniny.

Aby rozpocząć z remisu na szczycie poziomie ciasny kucyk. W razie potrzeby, można uczesać, wtedy włosy będą trochę nieostrożny. Teraz nici włosów do walca otwór, umieszczając go w podstawę ogona. Rozdzielić nici równomiernie na obwodzie walca (niektórzy palma) i związać Powstały konstrukt żucia.

Jeśli masz długie włosy, to z pewnością pozostaną luźne kosmyki. Tak, owinąć je wokół dziąseł lub wokół wiązki, mocowania kołków. Zabezpieczyć wszystkie lakier.
Powrót do spisu treści

Przydatne wskazówki, aby stworzyć idealny wieczór fryzurę

Aby fryzura była doskonała przestrzegać kilku prostych zasad.

  • Nie rób włosy na zupełnie czyste włosy, będą rozpadać. Idealny jeśli myte głowy, a nawet przedwczoraj.
  • Zwilżyć ręce wodą lub lekko zwilżyć włosy, dzięki czemu są one bardziej posłuszny.
  • Nie rób włosy w złym nastroju i napięcia. Państwo będzie jeszcze bardziej nerwowy, po prostu nie będzie działać.
  • Po pierwsze, umieścić na strój wieczorowy, a następnie zrobić włosy, albo, na przykład, gdy wyposażony w wąskiej sukni szyi ryzyko zepsuć wszystko.

Niech wieczorny fryzurę Looker i uzupełnia elegancki wizerunek.

load...