Fryzura w stylu greckim: Poczuj się jak bogini!

Zawartość:

Do tej pory, fryzury ślubne w stylu greckim są u szczytu ich popularności – są preferowane jako jasny i twórczego i romantycznej, delikatnej panny młodej. I nic dziwnego, bo obraz bogini jest odpowiedni dla prawie wszystkich płci pięknej, a płynące warkocze na ramionach lub eleganckim pleciony warkocz sprawia ładna dziewczyna twarz jeszcze bardziej delikatny i atrakcyjny.

load...

Krok pierwszy: wybierz odpowiednią opcję

Do tej pory istnieje wiele różnych fryzur ślubnych w stylu greckim, który czasami trudno jest skupić się na jednej rzeczy. Więc pierwszą rzeczą, panna młoda musi skonsultować się z ekspertem, który powie ci, czy ona zrobić warkocz lub lepiej, aby dać pierwszeństwo do ogona, do korzystania z dodatkowych akcesoriów lub zasłona będzie musiał wystarczyć.

  • Ogon w stylu greckim

Ta fryzura w stylu greckim, zaleca się dziewcząt z owalną twarz i duże, wyraziste oczy. Więc najpierw trzeba będzie zbierać swoje włosy w kucyk i wysokiej mocno go naprawić tak, aby nie zerwać. Teraz podzielić ją na nici, z czego większość będzie zejść z powrotem, a dwa lub trzy perekin’te curl przez ramię. Posypać wszystkie lakierem, a następnie zawijane naszyjnika ogona perełek lub kolorowe wstęgi.

Wybierając akcesoria do włosów, należy zwrócić uwagę na ich wagę, jak, na przykład, ciężkie i masywne ozdoby mogą spowodować nieodwracalne szkody dla włosów. Należy pamiętać, że ślub będzie również musiał zostać sfotografowany, tańczyć, brać udział w konkursach. Jak na taśmie, to nie powinno być zbyt szeroka lub grube. Wolę cienką i miękką ściereczką.

load...
  • Fryzura bandażem

Grecki fryzura ślubna – czy to z bandażami, wstążki, koraliki, obręcz, RIM i gumki – jest sklasyfikowany jako najbardziej prosty i elegancki jak narzeczona musieli wydać na życie przez około dwadzieścia minut lub trzydzieści, nie więcej, a wynik nie opuści obojętny. Niewątpliwą zaletą tej opcji jest to, że nie masz do wstępnego zawijania włosów. Wystarczy umieścić na pasku głowy nad głową włosy tak, że jest utrzymywane na początku lub w środku czoła lub na linii wzrostu grzywką, a następnie owinąć je na nici, zaczynając od strony skroniowej, kończąc potylicznej.

Należy pamiętać, że jeśli specjalna guma trzymać włosy samodzielnie, z konwencjonalnymi bandaże tkaniny sytuacja jest zupełnie inna. Tak nie spadnie na stałe i nie poślizgiem, trzeba będzie wzmocnić swoje Niewidzialni i szpilki. W tym przypadku idealnym rozwiązaniem byłby wykonany własnymi rękami pod hayratnik sukienki tonowych.

  • Kos w stylu greckim

Nałożyć niewielką ilość pianki na włosach mus lub aby zapobiec nadmiernemu puszystą fryzurę, a następnie podjąć małą część świątyni (lewej lub prawej – zależy od kierunku plwocina) i warkocz wokół głów kolczastych. Pozostałe włosy zbierają się w świątyni i kontynuować normalne splot warkocz.

W razie potrzeby, włosy mogą być ozdobione małych kwiatów, które będzie można dodać do swojej wspaniałej zdjęć czułością. Dwa kłoski, tkane na koniec jeden warkocz będzie też dobrze wyglądać. Należy pamiętać, że trzeba będzie zrobić gładką rozstanie, w przeciwnym razie włosy będą wyglądać niechlujny.

  • Jednostka grecki

Jeśli jesteś zagorzałym fanem klasyczne fryzury, ta opcja na pewno spodoba, bo nie ma miejsca dla elementów zbędnych, rozczochrane włosy i warkocze. Wszystko jest harmonijny, powściągliwy, dokładny, zwięzły i jednocześnie niezwykle piękny.

Pierwszą rzeczą, którą trzeba będzie zebrać z tyłu nie jest zbyt mocno ogon, tak aby nie zerwać, ale nie masz uczucie napięcia. Podzielić go na dwóch płaskich elementów, które są nieznacznie wiązki, a następnie – po rozciągnięciu gumką i dokręcić na węzeł. Pewności, lepiej ustalić wynik pięknym klamerką.

Krok drugi: Przygotuj włosy

  • Określić długość

Niestety, w wyniku czego otrzymano takie piękno może jedynie długowłosy oblubienicy. Dlatego też, jeśli jesteś fanem krótkie fryzury, przed ślubem, będziesz musiał odwiedzić salon fryzjerski do budowy sztucznych pasm, które mogą być łatwo usunięte.

  • Smażyć

Właściciele kręcone włosy w tym przypadku jest bardzo szczęśliwy, ponieważ nie mają one spędzać czasu szkolenia. Wszystkie inne narzeczonych najpierw trzeba skręcać poszczególne kosmyki w średnim lub dużym papilotach (regularne lokówki mogą być wykorzystywane do tego również). Zauważ, że po fali w każdym razie jest to niemożliwe, aby uczesać włosy, inaczej zamiast piękna fryzura masz zbyt bujną czupryną na głowie.

  • Farby i dać włosy w porządku

Na tydzień przed ceremonią, panna młoda powinna odwiedzić salon kosmetyczny farbowanie włosy i zrobić maskę nawilżający. W domu, takie procedury nie powinno się odbyć, ponieważ wyniki mogą być nieprzewidywalne. Jedyne, co można zrobić na wigilię – spłukać włosy z sokiem z cytryny. To daje nici świecić i uczynić je bardziej do opanowania.

Etap trzeci: magazynowanie lakierów i kołki

Jeśli nie chcesz zaufać włosy na zewnątrz, i postanowił na własną rękę zrobić fryzurę ślubną, należy wstępnie zakup wszystkich niezbędnych narzędzi i akcesoriów. Tak, będzie w każdym przypadku trzeba piankę lub pianę do nawijać włosy w papilotach i paznokci (średni lub silny mocującej), aby ustalić wynik. W odniesieniu do grzebienia, a następnie przeczesać i bez okrągłej szczotki nie można zrobić dokładnie. Ponadto, nie zapomnij się niewidzialny, malutkie spinki i gumki.

Ślub dla wielu z płci pięknej – najważniejszy i długo oczekiwany moment w życiu kobiety, która przygotowuje się praktycznie od pierwszego dnia znajomości ze swoim partnerem. I że wszystko poszło doskonale, należy zadbać o małe rzeczy. Tak więc, na przykład, druhny powinien przynieść małą puszkę farby, czopy wilgotnych chusteczek, wolnym taśmie. Wszystko to z pewnością się przyda podczas uroczystości i sesji zdjęciowej, a także po zakończeniu uroczystości.

Po ślubie: Jak zdemontować fryzurę

Stworzony przez kapitana lub koleżanki arcydzieł (z dużą ilością nawrotów i dużą ilością lakieru) jest czasami bardzo trudne do rozkręcić samodzielnie. Aby nie cierpieć po wyczerpującym dniu z szczotką do włosów przed lustrem, styliści włosów polecić dziewczyny leżeć dwadzieścia lub trzydzieści minut w ciepłej kąpieli. W tym czasie sklejone raskisnut włosy i usunąć akcesoriów będzie dużo łatwiejsze.

Przy naliczeniu włosów nie jest to przypadek, ponieważ zachowanie podobne manipulacje z nim nie warto. W tym przypadku, będzie musiał wydać więcej niż jedną godzinę na analizie włosów. Na drugi dzień po ślubie, można znaleźć specjalistę, tak aby docenić stan włosów i zalecić właściwą opiekę. Jeśli planujesz wziąć miesiąc miodowy do cieplejszego klimatu, sztuczne nici jest lepiej usunąć. A następnie w trakcie podróży można w miarę potrzeby pływać i opalać się.

load...