Fryzura kaskady na średnich włosów

Zawartość:

Nie wszystkie kobiety są gotowe do globalnych zmian i różnych eksperymentach dotyczących wyboru nowej fryzury. Jednak płeć piękna intuicyjnie wydają się spróbować czegoś nowego dla siebie, zwłaszcza jeśli włosy średniej długości, a fryzjer, istnieje wiele pomysłów na fryzury.

load...

Jeśli kobieta chce zmienić wizerunek, wizualnie zwiększyć objętość włosów, można spróbować tego rodzaju fryzury jak strzyżenie kaskady na średnich włosów.

Metoda ta ma wiele zalet:

  1. Prostota wykonywane układania (trzeba regularnie suszarkę do włosów i grzebień, z którego możliwe jest tylko, aby zarówno codzienną fryzurę, więc fi skomplikowaną wieczorem);
  2. Uniwersalność (idealny dla kobiet w wieku i dziewcząt);
  3. Duża popularność tej metody ścinania.

Powrót do spisu treści

Wdrożenie technologii

Najpierw trzeba umyć, osuszyć i uczesać. Po to, że chce podzielić włosy na głowie na kilka obszarów:

  1. Skroniowe;
  2. Ciemieniowy;
  3. Potylicznej.

Następnie kawałek razem nici i zabijajcie ich, przy użyciu spinki do włosów.

Zaczyna się fryzura kaskady na średnich włosów z obszaru korony lub linii kości policzkowych, a kończy się na ramionach. Dokonywanie linię sprzed 2 rozstanie na środku głowy, wymagane jest, aby oddzielić blokadę sterowania. Ponadto konieczne jest, aby wyciągnąć grzebieniem i równolegle do płaszczyzny podłogi, wykonując przycinanie na długość. Wszystkie późniejsze nić, zaleca się proste cięcie cięcia, przy użyciu kontrolnej jako odniesienie. W okolicy ciemieniowej jest wymagane do cięcia w górnym wierszu – na czole. W świątyniach trzeba poruszać się w kierunku powierzchni czołowej, a następnie z niego ponownie, aby zamki kontroli korona.

load...

Następnym krokiem jest koszenie środku obszaru potylicznej. Fryzura powinna być prostopadła do głowy i równoległych nici sterowania. Podobnie, pracy i pasma poprzeczne czaszki. Strefa w kształcie litery U rozstanie obszar kadrowania ciemieniowy wymaga szczególnej uwagi i delikatność. Wyróżniając kosmyk włosów powinny być czesane jej rozstanie z prawej strony (czyli na poziomie stref skroniowo-boczne) i pokroić na tym poziomie, to sposób i wyszedł.

Następnie musisz wykonując obrzeża, czesać włosy na całej swojej długości. Jako krok klasyfikowane struktury wynikowej nabyte. Na etapie realizacji wymaga profilowania, zapewnia cięcie powietrza i łatwość instalacji. Wśród stosowanych instrumentów powinny dać okrągłym szczotką i suszarką o różnych średnicach, tworzących szereg fal i zwija. Można używać lakieru do włosów lub lakier do włosów, aby zabezpieczyć wynik.


Powrót do spisu treści

Zalecenia dotyczące wyboru tego fryzjera

Ten typ fryzury jest odpowiedni dla prawie wszystkich typów urody. Jeszcze doskonały fryzura kaskady na średnich włosów wygląda na lekko falowane lub proste włosy. Niezwykle imponujące zamki, płynący jak wodospad, doskonale podkreśla poprawności owalną twarz i pulchne policzki lub ukryć masywne kości policzkowe. Koszenie etap dodaje objętości, lekkości i gęstość włosów. Golden pszenicy, bogaty czekolada i jasnobrązowy – najbardziej zwycięski kolor włosów tą metodą ścinania.

Najlepsze fryzury opcja dla codziennego życia jest uważane za „cap objętość”. Jest to klasyczna stylistyka, w której dostarczają wskazówek nici w dół. Lepiej wykorzystywać do tego szczególnego grzebienia zawierający otwory w obudowie, ciepłe powietrze jest również przepuszczalna. Ponadto możliwa opcja korzystania prasowanie. Ogrzane prostownik jest prowadzona wzdłuż nici 1 razy. Jednocześnie strukturyzacji scena staje się bardziej zauważalne.

Ale konieczne jest, aby podkreślić fakt, że ta fryzura nie jest uniwersalny i dotyczy całego świata. Nie należy go używać dla kobiet:

  1. Mający wydłużony kształt twarzy – może być jeszcze bardziej wydłuża się wizualnie;
  2. Z bardzo gęstego i ciężkiego, jak również kręcone i falowane włosy, bo przejścia nie są widoczne.

load...