Fryzura Belka: i na świecie, a także w święta, a dobrzy ludzie

Zawartość:

Ile razy zdarzyło Ci się obudzić rano i chciałem zrobić coś nowego z włosami? Ale najpierw odjechać meszek, zrobić kilka małych rzeczy rano, a ty nie masz czasu na włosach. W końcu zrobić to samo, co zawsze: niski kucyk albo nic. Dzisiaj dowiesz się o jeden z klasycznej i prostej fryzury – belki.

load...

Fryzura na długich wiązki włosów pierwotnie ukazał się w starożytnej Grecji były „węzłów grecki” mężczyzn i kobiet. „Miejsca” są przywilejem bogatych, ponieważ zwykle są one ozdobione drogiej biżuterii. Oraz w Chinach, belki zostały wykorzystane jako wskaźnik stanu: mężatki nosiły włosy w wiązce, podczas gdy niezamężna – w warkocz.

Obecnie pakiet jest popularnym fryzurę zarówno dla długich i średniej długości włosów.

Poza tym, ten elegancki i prosty fryzurę jednocześnie nadaje się do każdej sytuacji, od sportu do wyjścia w świeckim społeczeństwie. Istnieje poza tym, wiele odmian dla belek, które warto spróbować zrobić. To nie jest trudne, aby umieścić swoje włosy w „węzeł”, a będziesz na pewno wyglądać świetnie. Przy takiej fryzury nie jest możliwe, aby wyglądać tak samo!


Powrót do spisu treści

load...

Jak zrobić paczkę?

„Szyszki” wykonane są w wielu stylach. Mogą pojawić się na górze, z tyłu głowy lub na bokach głowy i często są mocowane kołki lub gumki, i można zrobić i większy wybór pałeczki chińskie pałeczki do włosów, grzebienie i ozdoby.

 • Belka pleciony

Zbierz długie włosy w kucyk i zabezpieczyć gumką. Ogon podzielić na dwie części, dwóch francuskich warkocze warkocz, a następnie zawijany wokół nasady ogona (jeden pigtaila z ruchem wskazówek zegara, a z drugiej – w stosunku). Można umieścić w górnej części siatki.

 • Belka w stylu chińskim

„Obwarzanek” w stylu chińskim, aby łatwo, ale wygląda elegancko. Zbierz włosy w koński ogon na czubku głowy i zabezpieczyć gumką. Wstawić dyszę poziomo pod gumką u podstawy ogona. Kucyk podzielić na pół i owinąć każdą połówkę na górze kija. Zabezpieczyć końce kołków. Jako że różdżka jest zaangażowany jako bazy, można zmienić kierunek jego obrotu, a tym samym łatwo zmienić wygląd.

 • Klasyczny promień

Patrzy eleganckie. Oto jak: Zbierz włosy do tyłu, jakby idziesz do ogona. Skręcać je liny zgodnie z kierunkiem ruchu wskazówek zegara, wzdłuż całej długości do maksimum. Następnie krotnie belki holowniczej. Z zaciskami lub ozdobnych prętów naprawić „pączka” na miejscu.

 • Niechlujny węzeł

Raunchy „guzki” są używane do swobodnej wygląd. Stylizować włosy w takim „pączek” bez konieczności pędzla, palcami przeczesać włosy na niskim kucyk. Należy również pozostawić niektóre nici wypadnięciem wokół twarzy na nieformalne czuć. Fix lub spinki do włosów klip do wyboru. Jeśli masz kręcone włosy i niesforne, użyj żelu lub innego produktu w całym procesie układania.

 • Belki boczne

Można je zobaczyć wszędzie od wesela do czerwonych dywanów. Aby uzyskać podobny fryzury zrobić dwoma ogonami na boki i rolki każdego z nich w wiązkę, a następnie zawijany wokół podstawy ogona i dołączyć zespół kauczuk, sworznie bobby lub szpilki.


Powrót do spisu treści

Porady dla układania w pęczek długimi włosami

 • Dodaj we włosach długich wstążek, niezwykłe spinki do włosów, opaski, grzebienie i cekinów, aby nadać mu więcej stylu.
 • Użyj laski są najlepsze dla gęstej sierści. Wybierz gumę, jeśli twoje włosy są bardzo cienkie.
 • Aby dać zwykły snop nowych gatunków, zwijają nici przed stylizacji.
 • Długopisy i ołówki może być stosowany zamiast kijów, ale nie używać rzeczy z gumowanym uchwytem.
 • Wybierz siatkę na włosy, które jest najbliżej do koloru twoich warkocze na najmniejszy jego widoczności.
 • Aby fryzura dłużej zachowują swój kształt, zabezpieczyć ją lakierem.
 • Najlepszy dzień, aby wiązka, drugi lub trzeci po umyciu.
 • Używaj miękkiej szczoteczki do uzyskania gładkiej „węzeł”.
 • Jeśli utworzyć wiązkę zostawić kilka luźne kosmyki z przodu, wtedy daje bardziej kobiecy wygląd.
 • Jeśli jesteś wysoka kobieta, nie należy nadużywać „ustawiony na” wysokich belek. Odwrotnie, krucha kobieta z małej postury najlepiej jest unikać dużych, bujne bukiety.
 • Jeśli masz rzadkie włosy, przed podjęciem pakiet, należy bouffant. Ale nie rób tego często, jak to ma duży wpływ i osłabia włosy.
 • Sprawdzone że niechlujny „obwarzanek” odmładza jej posiadacza do 3-5 lat.

load...