French manicure w domu

Zawartość:

Zadbane dłonie i paznokcie zadbane scharakteryzować ich właściciela jak prawdziwa dama. Szczególnie skutecznie wygląda French manicure, ponieważ przez cały czas w modzie było naturalne. A jeśli nie masz czasu na wycieczki do salonu, nie martw się. Zrób francuski manicure nie jest tak trudne jak w domu. Trochę cierpliwości, umiejętności i doświadczenia. Nawiasem mówiąc, jeśli nie mogą rosnąć długie paznokcie, nie spieszą do pracy w charakterze. Po tym wszystkim, paznokcie są znacznie lepsze niż grubą warstwą żelu i akrylu. Szczególnie teraz, że moda jest demokratyczna: zarówno długie i krótkie paznokcie będą wyglądać nowoczesne.

load...

Klasyfikacja manicure

Zanim nauczysz się jak zrobić francuski dom, trzeba zrozumieć manicure klasyfikacji. Nie zamierzamy malować paznokcie, nie traktując ich w tym samym czasie? Tak, nowoczesny manicure można podzielić na klasyczne (cut) i europejskich (nie obrzeża). Europejski manicure ma bardziej delikatny efekt; Jednak idealny rezultat można osiągnąć dopiero po 6-7 sesjach. Aby dowiedzieć się, jak zrobić niekanto manicure w domu, proponujemy zrobić to kilka razy w kabinie. W tym przypadku należy starannie wykonać sekwencję działań głównego, dowiedzieć się, jak dbać o paznokcie. Kupić niezbędne narzędzia do manicure:

  • Nailfiles różne kaszę,
  • Tępe ostrza metalowe
  • Pomarańczowy trzymać się usunąć naskórek,
  • Ostre nożyczki do paznokci,
  • Cuticle Oil,
  • Krem skórek usuwania (dla klasycznych manicure)
  • Biały lakier (farby kurtkę)
  • Lakier, symulując naturalny kolor płytki paznokciowej (aby najbardziej naturalny french)
  • Powłoka.

Nie należy beztrosko machając ręką i zaczyna czytać kolejny akapit. Wszystkie powyższe narzędzia trzeba będzie w tym celu francuski manicure w domu. Więc – marsz do sklepu!

French manicure w domu

Teraz, gdy zostanie wybrany główny rodzaj paznokci, możliwe jest rozpoczęcie samej procedury. Pierwszym krokiem jest usunięcie starego lakieru. Następnie pilnik nadaje paznokciom pożądany kształt, przechodząc od krawędzi paznokcia na środku. W celu płaszcz wyglądają lepiej, wybrać owalny kształt paznokcia. Tylko nie przesadzaj. Czasami nieostrożny (i nieudolny) leczenie piłowanie prowadzi do nieodwracalnych skutkach. Jeśli pili się do podstawy paznokci, nie kurtka nie dostaniesz. Ale miejmy nadzieję, że praca z pilnikiem nie spowodować problemy.

load...

Dając pożądany kształt, trzymać się za ręce przez 15-20 minut w ciepłej wodzie słonej. Z pomarańczowym pałeczek lub ostrzy delikatnie przenieść naskórek i usunąć ją za pomocą nożyczek, a następnie do oleju. W klasycznym manicure przed tacy soli, zastosować krem ​​do usuwania naskórka przez 3-4 minuty, a następnie wysuszyć ręce z serwetką i umieścić krem ​​ponownie.

Krem wchłania? Wielki. Następnie robimy manicure dalej. Po 3 minutach od pozostałości kremu końcu zniknął skóry delikatnie wyjąć skórki pomarańczowej pomocą drążka. Te kawałki naskórka, które nie mogą być usunięte, można ostrożnie wyciąć nożyczkami. Jeżeli nie jesteś pewien, że można wyciąć własną skórę, lepiej zostawić go w tym. Uwierz mi, nie kurtka nie będzie patrzeć na ręce zranienia. Mycie wodą palce, nasmarować je olejem. Nie spiesz się, aby zastosować lakier. Na paznokcie oleistych po prostu nie leżą. Dlatego też, przed podjęciem kurtkę, odtłuścić cieczy zmywacza do paznokci bez acetonu. Następnie nanieść lakier bazowy (lub ran) w jednej warstwie. Nie, nie, włóż paznokieć w bok. Jeszcze za wcześnie. Przejdź do następnego kroku. Aby to zrobić, należy zastosować olej do twardej skóry poduszki boczne, a następnie powertrowel jego drobnoziarnisty pilnik do paznokci.

A teraz można zastosować lakier. Nawiasem mówiąc, kurtka jest nie tylko naturalne, ale także kolor. Dlatego, jeśli chcesz czerwienie, można bezpiecznie z nich korzystać. Na krótkich paznokciach wygląda doskonałe czerwone i czarne, długie – dowolny odcień. Francuski (French manicure) jest idealny na dowolną długość. Nawiasem mówiąc, wybrać kolor farby, który jest w harmonii z kolorem skóry. Bardzo modne, gdy cień jest zaznaczona kolorem ubrania, ale ze względu na niepraktyczności lepiej wybrać neutralny klasyki. Jednakże, płaszcz koloru powinny być chronione. Jeśli uważnie dbać powłoki, będzie nadal do dziesięciu dni. W tym celu, paznokci przez dzień powinna pokryć powłoką 3 w 1 (suszenie, ochrony i połysku). Chociaż, jeśli nauczysz się jak zrobić francuski manicure w domu, takie środki ostrożności są mało prawdopodobne, aby być potrzebne. Najprawdopodobniej będziesz malować paznokcie codziennie, tworząc nową powłokę do konkretnego stroju.

French manicure na paznokciach sztucznych

Jeśli budować paznokcie, Francuzi czy w domu, będzie dużo łatwiejsze. Fakt, że żel lub lakier akrylowy powłoka idzie bezbłędnie. I utrzymuje się na francuskich Tipsy trzy razy dłużej niż naturalny. Jeśli jednak, biała kurtka końcówka nieco usunięte (co nie jest dozwolone), stosuje się do uszkodzonego obszaru i nowej warstwy lakieru śladu – powłokę. Jeśli czas na zmiany lub korekty kurtki nie tylko pokrycie farbą paznokci perłowy że ukryje wady.

Również w swoim arsenale powinno być specjalnym klejem, który może być stosowany do naprawy uszkodzony gwóźdź bez przecinania. Aby naliczone paznokcie wyglądają naturalnie odmówić długości. Zwłaszcza, że ​​kurtka wygląda na krótkich paznokciach nie jest gorszy niż bardzo długo.

Posłowie

Bez względu na to jakie są Twoje paznokcie: narosłe lub naturalne. A co kurtka wybrałeś dla siebie – naturalne lub barwione. W każdym razie, sprawiają, że zasada, że ​​musimy dbać o swoje dłonie codziennie. Przed pracy domowej, zawsze nosić rękawice ochronne. Kupić i odżywczy krem ​​nawilżający odpowiedni dla Twojego typu skóry. Przed zakupem upewnij się, aby przeczytać ich skład i cel. Zastosować krem ​​kilka razy dziennie, starannie zacierając koniuszki palców stopniowo przechodząc do nadgarstków. Bielenia i wzmocnić następnie polski paznokcie plasterek cytryny (odnosi się to tylko do naturalnego paznokcia). Raz w tygodniu na noc nałożyć maskę, na przykład, olej z oliwek, zanim przetworzone ręce szorowania skóry. Skonsolidować bawełniane rękawiczki efekt zużycia.

Postępując zgodnie z poniższymi wskazówkami, można szybko opanować sztukę doskonałego manicure i zadania „pięknych rąk przy minimalnych kosztach”, użytkownik zostanie skutecznie osiągnięty.

load...