French manicure na paznokciach naroshchennyh

Wiesz, co najbardziej istotne nieporozumienie wiele kobiet? Fakt, że cenią piękno włosów, makijażu i pięknych sukienek, zapominając o ramię. Ale mogą zarówno uczynić kobietę schludny w oczach innych i psują cały wrażenie. Mówimy nie tylko o gładkość skóry (co, oczywiście, również ważne), ale także o manicure. Tylko nie mów, że nie masz czasu rano, aby się paznokcie. Pamiętaj, ile czasu spędzasz pod prysznicem dodać do tego półgodzinnego makijażu i zastanowić się, jak te dwie procedury cięte na pobyt minutę lub dwie na francuskim manicure.

load...

Jeśli czas naprawdę nie jest, można zaoszczędzić gwóźdź. W rzeczywistości na żelu krzemionkowym (jak w akrylowy) lakieru powłoki odbywa się, jak rękawiczka na dwa tygodnie. Zwiększyły swoje paznokcie? Możesz spać rano przez 15 minut dłużej. I to jest w dzisiejszym świecie taki luksus! Szczególnie imponujące na paznokciach rozszerzenia wygląda bardzo modne teraz francuski manicure. Im dłużej trzyma ten rodzaj manicure wyświetlić, tym więcej jej gatunek występuje. Co jest nie tylko eksperymentowanie manicure! I koloru i kształtu, i wybranej powłoki jest inny. Dlatego możemy śmiało powiedzieć, że francuski manicure – to nie tylko jeden rodzaj rysunek na paznokcie, ale także nowy sposób ekspresji. Jesteśmy przekonani, że wielu czytelników są obecnie zamrożone w oczekiwaniu, że powiemy im o francuskim manicure na paznokciach rozszerzenia w szczegółach. Niech tak będzie!

French manicure: kolor, forma i treść

Wszyscy z was pamięta słynny „linii uśmiechu”, który jest integralną częścią francuskiego manicure. Konwencjonalnie powlekane paznokcie bezbarwny (lub kolor paznokcia) lakieru, część na krawędzie sama emituje koloru białego, powtarzając naturalny kształt gwoździa. Obecnie linia ta może odbywać się nie tylko przy dolnej krawędzi cięcia, ale także w przenośni. Manikiurzystka na zamówienie malowane ze zwykłymi półkole ostrego kąta lub po prostu długiej linii ukośnie, oddzielając obrzeża gwoździa. W skrócie, można narysować na paznokcie nie jest zwykłym francuski manicure, a wszystko, co przyciąga do fantazji. Oczywiście, najważniejsze punkty to kontrast kolorów i oddzielenie cięcia paznokci.

Mówiąc o kolorze. Uważa się, że francuski manicure – biały brzeg paznokcia. Dzisiaj, kolor cięcia paznokci może być cokolwiek. Czerwony, różowy lub nawet czarny. Co do głównej części paznokcia, to tutaj też może być wystarczające do eksperymentowania. Więc położyć lakier bezbarwny na bok i dać upust swojej wyobraźni. Może twój nastrój nadaje szkarłatne paznokcie z krawędzią złota? Lub czarnym ze srebrnym granicy? Dla tych, którzy nie zdecydowali się na śmiały eksperyment, możemy zaoferować mniej niż kardynał francuski manicure. Pokrycie płytki paznokcia zwykły lakier bezbarwny, a linia uśmiechu nie wyciąga białe i jasnoróżowe lub po prostu pokrycie krawędzi brokatem paznokci.

Jeśli nie masz wystarczająco dużo wyobraźni i profesjonalizmu (i narysować linię „Smile” jest raczej trudne), szukać profesjonalnej pomocy. Jak dzisiaj w salonach nową usługę – francuski manicure, który nie został usunięty. W tym przypadku nie stosuje manicurzysta kolorowych lakierów i żele, które są także przedmiotem wysuszeniu pod lampą UV. Z jednej strony, francuski manicure jest bardzo wygodne, ponieważ nie trzeba dotknąć każdego ranka paznokcie. Z drugiej strony, zmiana koloru płytki paznokcia, nie można (chyba że pokrycie żel kolorowy polska top).

load...

Co wybrać – regularny manicure, malowane lakierem lub prawie wieczystego opcji wykonany żelem kolorowym, ty decydujesz. W każdym razie, trzeba pamiętać, że każdy manicure (nawet o przedłużenie paznokci) muszą orzeźwiający, więc nie zapomnij drogi do piękna i wartości swojej manicure. A następnie długopisy zawsze wyglądać idealnie!

load...