Freeletics: kim są, darmowe sportowców

Sportowców
Zawartość

Aplikacja Freeletics jest popularny ze względu na reklamy wirusowej. Niewiele osób nie widzieli klip wideo na słodkie, pulchne, ale Brazylijczyk, który przez 15 tygodni schudła do parametrów modelu odniesienia. Kogo to obchodzi, że nie jest to model fitness i zwyczajne, „pościel”. Smukłe ramiona zakończone. Osobiście, jestem pewien, że taka transformacja … dla wszystkich, z pewną estetyką i osobiście nie lubię chude ramiona. Przedstawiciele obu płci. Przy niewielkim wpływie na jakość i użyteczność programu. „Pole Free” – jest dobry dla swoich własnych celów.

load...

[Powrót do spisu treści]

Jak ćwiczyć, gdy jesteś w podróży, a karty gości dostępne

Moja znajomość z aplikacji obsługiwanej w podróży. Wszystko było w hotelu – w pokoju, telewizor, tłum pijanych ludzi z nartami. Ale tu jest mały, przytulny sportzalchika – nie było. Kilka dni później wpadłem na wzgórze z torbą i przeniósł się na gałęzi drzewa. Potem chciałem bardziej zróżnicowane ruchy. I to nie ze względu na obszar jogi. Więc znalazłem Freeletics. Aplikacja ze zwykłymi prostymi ćwiczeniami z kallisteniki organizowanych na zasadzie treningu interwałowego. Płatne i darmowe funkcjonalność.

Można w jakiś sposób odnoszą się do treningu interwałowego, ale to nie daje nieporównywalne kopa adrenaliny. A ponieważ jestem początkujący snowboardzista, a raczej nauczyć się sportem, niż miłość, pozytywne emocje są po prostu konieczne. Ogólnie rzecz biorąc, ocena będzie bardziej przyprawione ta radość, ale staram się być trochę bardziej obiektywne.

[Powrót do spisu treści]

Co trzeba ćwiczyć na Freeletics

Autorzy programu uważają, że nic specjalnego – w niektórych sekwencji ćwiczeń jest przyciąganie i przynieść skarpetek do baru, więc zajmie to poziomy pasek. Cóż, albo w przypadku całkowicie wolnych sportowców dopasowanie i gałęzi drzewa. Upewnij się, że nie masz zbyt dużo masy mięśniowej, dzięki czemu roślina nie złamać.

load...

Reszta – mat, wygodne ubranie i nalegam na buty do biegania, zwłaszcza dla tych towarzyszy, którzy już ma typowe szkody HIIT-Fans (kostka i stopa nie boli?). Szkolenie średnim poziomie, mogę spotkać się z realizacją większości ulic treningu w 20-30 minut. Są to krótkie, zaledwie 6-7 minut. W ogóle, co jest potrzebne do podróży lub okresy pełnego zatrudnienia jest niemożliwe, aby wycisnąć.

Tak, na zewnątrz w zimie może być również istotne dla tych, którzy mają złośliwych sąsiadów, a nie wystarczająco dużo czasu w godzinach popołudniowych. Po prostu staram się nie nosić buty trekkingowe i zimowe buty. W nich będzie mniej podczas Burpee slajdów i skoków.

I, oczywiście, trzeba smartfon, który obsługuje aplikację i naładowanego akumulatora.

[Powrót do spisu treści]

Jak radzić sobie z dnia Freeletics

Istnieją dwie opcje – płatna do „trener” i ekonomiczne dla wszystkich osób, które zostały przeszkolone na kilka sposobów jednocześnie. Jednak, aby uzyskać dostęp do wszystkich szkoleń, konieczne jest, aby kupić płatną wersję programu lub miesiąc klas, „trener”

Trener 3200 roku wszystkie zniżki. Możesz zapisać się przez miesiąc, ale potem aplikacja zostanie usunięta z karty pieniądze co miesiąc automatycznie. W ogóle, to ważne jest, aby uratować kogoś, to lepiej, aby wybrać rok lub miesiąc, ale nie zapomnij, aby anulować subskrypcję. Cena, w połączeniu ze wszystkimi znanymi zdarzenia mogą różnić.

Dzięki temu trener tak:

  • Tygodniu „ins Break” wydać wszystkie nowo przybyłych. W tym czasie, będzie oferowane 4 szkolenia dla jednej z nich będą musiały śledzić lub bieżni. Możliwe jest, w zasadzie, i biegać po mieszkaniu, jeśli wiesz, ile biegnie 400 m, a meble nie jest bardzo dużo;
  • Wtedy można wybrać jeden z celów – rozwój wytrzymałości tlenowej ( „cardio”), rozwój siły i wytrzymałości tlenowej, siły i wskaźników rozwoju;
  • Po tym, „Trener” oferują ciąg ulicy treningu na tydzień, i „umiejętności”, znany wszystkim towarzyszy ćwiczeń CrossFit, aby ćwiczyć umiejętności. Ćwiczenia zabawę, każdy zainteresowany – ciągnięcie, skarpetki doprowadzić do baru, pompki na rękach, na ogół ci, którzy go nie może być coś zabawić. Street Workout jest zazwyczaj wykonywane w godzinach porannych i „umiejętności” w godzinach wieczornych, ale nie jest to obowiązkowe. W sytuacji normalnego życia, jak to możliwe po treningu 20 minut pompek uczyć się od regału lub nadrobić zaległości, a rundy kręte 20-30 minut ‚ „z aplikacją szkolenia

Ważne: questy niektórych towarzyszy z terenu świętej rozumieniu tych sekwencji można łatwo pomnożyć przez zero. Szczerze? Dla dziewcząt niemal dowolnej kolejności i dowolnym celu, bez dodatkowego zasilania, a czystą diety spowoduje normalnej grubości. Cóż, może ktoś jest poważnie ćwiczyć pompki na rękach i pull-upy, po prostu podnieść ramiona i plecy. Bo jeśli po prostu trzeba zapewnić sobie aktywność fizyczną – żadnego treningu uliczny z non-powtarzalnych ruchów od wczoraj, tak aby nie przesadzić.

Jak trenować? Jeżeli nic innego nie robi iw dobrej kondycji – co najmniej raz dziennie. Ale spróbuj na przemian długi trening interwałowy (20-30 minut, 5-10 rundy) oraz krótkie biega

„Coach” jest powszechnie zalecany 4-5 sesje tygodniowo. Jednakże istnieją tryby dla fanów częściej i mocniej. Ale muszą być wybrane ręcznie.

[Powrót do spisu treści]

Freeletics korzystnie na tle innych aplikacji

W tym kawałku jest przydatna cecha dla tych, którzy nie chcą robić sami. Można znaleźć wirtualnego partnera do wolnych lekkoatletyki, i rywalizować z nimi w wykonywaniu ulicy prędkości treningu teraz. Ogólnie rzecz biorąc, wszystko, co kochamy CrossFit, ale bez podnoszenia ciężkich i trudnych ruchów gimnastycznych. A przecież można napisać w Facebook dziwnych facetów z pytaniami: „brah, aryagirl, 4 reaaal ??” (Ortografia i interpunkcja dziwnych dzieci), a także komunikować się z nimi też można pieprzyć swoją część zabawy.

Kolejne twórcy aplikacji oferują pojedyncze program do sporządzania zdrowej diety. Zwojami i harmonogramem posiłku, ale nie kupić. Według plotek, głównym inspiratorem ruchu – wegańskie, który jest chyba jakoś odzwierciedlenie w żywności. Cokolwiek to było, zabawa szkolenia, odpowiednie dla wszystkich poziomów zaawansowania (początkujący wykonywania opcji jest również podany) i nie wymaga żadnych inwestycji, inny niż kupowanie aplikacji. Polecam dla tych, którzy są w stanie szybko squat, push-up, i nie ma żadnych problemów z sercem i ODA.

Elena Selivanova

load...