Francuski Xhosa – polska piękność

Zawartość:

Od czasów starożytnych panieńskie rożnie badanym bezsporny atrybut urody, kobiecości i czystości. Dziś warkocze różnego rodzaju coraz większą popularność.

load...

Tkania włosów nie jest tak prymitywny jak poprzednio. Na specjalne okazje stworzył całe arcydzieła oplotu z przeplatanie kolorów, koralikami i wstążkami. Projektanci, fryzjerzy konkurować w umiejętności, wymyślając nowe włosy okładkach kobiet. Wydawałoby się, że takie skomplikowane twory niemożliwych do warkocz sama. W rzeczywistości, wszystko jest łatwiejsze, niż sądzimy. Powinno być tylko trochę praktyki siebie i mieć pewność, aby uzyskać nowe fangled włosy, które przyciąga uwagę wszystkich. Po tym wszystkim, na część nowoczesnej plecionki wygląda bardzo ekstrawaganckie i eleganckie.

Współczesna Spit – jest sposobem wyrażania siebie, podporządkowane do każdego stylu i sposobu życia, czy to ścisła reżyser, romantyczna pani, czy sportowcem. Eleganckie lub złośliwe warkocze wszelkich grup wiekowych.

Najbardziej znanym i wspólne oplot – francuski warkocz, „skok”, „rybi ogon”, wiele wiązek. Warkocz warkocz normalny sama jest każda kobieta, ale o bardziej skomplikowanej wersji jest konieczne „aby uzyskać rękę.”

Każda metoda tkania oplot jest na podstawie ogólnej zasady: Podziel włosy na pasma i wyrzucając je jeden po drugim. Po pierwsze, biczowanie się najprostszym warkocze z szerokich pasm i stopniowo komplikować formę tkania. Nie natychmiast podjąć wyzwanie Oprawa: przyzwyczajeni ręce zaczynają płynąć i nieuchronnie przyjdzie poczucie rozpaczy. Podobnie jak w sporcie, także tutaj, musimy zacząć od drobnych. Stopniowo przyzwyczaić się do pozycji nietypowej strony, a wraz z napiętych mięśni. I jeden ważny warunek: jeśli długie włosy, gdy pralka jest niezbędne do korzystania z klimatyzacji. Stałe włosy splot bardzo niepokojące, gdy tkania i może odeprzeć wszelkie polowania stworzyć sobie piękną fryzurę. Zastosowanie klimatyzatorów pomoże Ci łatwo podzielić włosy na zamki.

load...


Powrót do spisu treści

Aby warkocz francuski warkocz

Francuski warkocz ma wiele sposobów na splot „rozczochrany” w szczególny sposób z plecionki tkackich darmo dobre dopasowanie dziewczyna rebeliantów i schludny okładce – dla kobiet biznesu. Te fryzury mogą być tworzone z łatwością się codziennie, nieustannie wprowadzając nowe zmiany, które odzwierciedlają nastrój, ponieważ francuski warkocz warkocz może być inna.

Klasyczny francuski warkocz pochłania wszystkie włosy i ciągnie jak najbliżej głowy. Jest tkane nawet grzywkę. Fryzura będzie bardziej dokładne, jeśli twoje włosy zanim zaczniesz trochę zwilżyć wodą.

Tkackie francuski warkocz

 1. Bezpośredni grzebień ostrożnie przejść przez włosy, tak że nie ma Koltun i stają się łatwo oddzielić.
 2. Kciuki chwycić kosmyk włosów za uszy i zebrać je w górę.
 3. Otrzymany belka dzieli się na trzy równe nici: lewy, środkowy (średnia) w prawo.
 4. Zacznij od prostych technologii warkocz oplatania: miejsce blokady lewy poprzecznie do środkowej części (w środku), w wyniku rozdzielenia wiązki.
 5. Po prawej stronie jest też mądry przewijana już przeszedł na dwie nici.
 6. Trzymając rozpoczęcia warkocze lewą ręką, palcem wskazującym i kciukiem drugiej ręki po prawej stronie głowy podpiąć kolejny kosmyk rozpuszczonych włosów i połączyć go z prawej nici.
 7. Teraz przytrzymaj warkocz ma prawą rękę, a palce drugiej ręki chwycić kosmyk włosów luźnym po lewej stronie.
 8. Powtarzać na przemian kroku 4 i 5, za każdym razem dodając nową kosmyk włosów warkocz że jedna lub drugą stronę.
 9. Kiedy będą zbierane wszystkie luźne włosy, a głową powstaje wzdłuż francuski warkocz, warkocz warkocz kontynuować normalną do tej długości, co jest potrzebne.

Upewnij się, że zamki dodano taką samą grubość, tylko pod tym warunkiem, dostaniesz piękny francuski warkocz. Można uchwycić bardzo drobne nici, wtedy włosy będą bardziej skomplikowane konstrukcje z ostro dobrej figury. Dopiero zaczyna ćwiczyć tkania francuski warkocz sama lepiej zacząć od szerokich pasm. Najważniejsze – aby zrozumieć prawidłowej techniki i wyrównania palców. Kciuk uchwyt jest wolny od pasm włosów, w posiadaniu małego palca nieaktywnym obecnie nici, a pomiędzy palcem wskazującym i środkowym są naprzemiennie położone zewnętrzną część włosa (to prawo, w lewo).

Dobrze opanowali technikę tkania zwykły francuski warkocz, można przystąpić do bardziej złożonej jej umyśle. Tkania techniki różnią się od klasycznych wariantu tym, że nici nie krzyżują się ze sobą, a także roślin w głównej części. Załączyć włosy w warkocz na dole. Okazuje się, że francuski warkocz, odwrócony na lewą stronę. Część dolna (gdy wszystkie włosy zbiera się) również pozostają w nici roślin w oplocie. Takie włosom objętość związku. W przypadku klasycznej wersji już stać się kosmyki, które staje się nieco podniesiony, przeciwny sposób wyraziła splot warkocz.

Splot włosów może być porównywana z frędzla i dziewiarskich. Jest z tego rodzaju robótek fryzjerskie stylistów dostać swoje pomysły, tworząc fryzury, uderzając z wyrafinowaniem. Ta pomysłowość i moc każdego mody. Idąc do biura, można spleść warkocz schludny i stroną dokonać rozczochrane wersję. Podkreślił zaniedbania dziś na cześć.

Aby pokazać innym swoją buntowniczą postawę, warte warkocz warkocz jako takiej w jakiejkolwiek formie, a następnie wzburzyć. Aby to zrobić, trochę rożnie rozciągnięte cienkich nici w bok – można to zrobić palcami lub końcówkę prostą grzebienia. Rozciąganie powinno rozpocząć się z końcem, stopniowo rośnie w górę warkoczyk. Bardzo nietypowy wygląd niechlujstwa pluć w parze.

 1. Zrób przedziałek. Aby równomiernie podzielić samego włosy, dwa lustra mogą być użyte. Aby to zrobić, stanąć z powrotem do lustra i spojrzeć na odbicie drugiego zwierciadła. Ten mały trik pomoże gładkie warkocze warkocz.
 2. Jedna część włosa dołączyć gumką, a drugi rozpocznie wolne oplatania francuski warkocz. Oplatania stoi w niewielkiej odległości od głowy. Pigtail nie powinny przylegać do głowy, i zwisać swobodnie.
 3. Od dołu małym cyplu cienkie nici ciągnąć się przez całą długość.
 4. Podobnie, inna część warkocz włosów. Fryzura okazuje ażurowe i bardzo łatwe.

Oryginalnie wygląda warkocz wiązek, które oplatają sam w sobie jest dość prosty.

 1. Złóż zwykły kucyk i zabezpieczyć cienką gumką.
 2. Nałożyć na żelu do włosów lub po prostu moczyć je w wodzie.
 3. Dzielą część tylną. Nie mogą być dwa, trzy lub więcej, ale sam w sobie jest łatwiej zrobić warkocz z dwóch części.
 4. Każdy włos pół skręt w prawo lub w lewo, jak wygodnie. Powinien pojawić dwa ciasno skręcone jednostronnie uprzęży.
 5. Pasma przeplatają się w przeciwnym kierunku (na razie nici zostały skręcone w lewo, skręcanie należy podłączyć je do prawej).
 6. Powstały tow bezpieczna guma.

Ten cypel-plecionka wygląda bardziej imponująco, gdy nie jest znokautowany żadnych włosków. Aby to osiągnąć, to najlepiej używać żelu do modelowania, która jest stosowana do gotowego uprzęży i ​​wygładzić wszystkie włosy wystające.

Dla tych, którzy nie noszą grzywkę można warkocz francuski warkocz-rim.

 1. Zrób przedziałek z jednego ucha do drugiego, oddzielone mały kawałek włosów. Usuń pozostałe włosy w koński ogon (nie przeszkadzać).
 2. Zacznij od warkocz francuski warkocz świątynia typu klasycznego.
 3. Kiedy wszystkie pasma są już zaangażowani, Xhosa zabezpieczone w kucyk lub włosy do końca tkanej zwykły warkocz.

Opcje oplatania bardzo wiele – nie każdy gatunek może spleść się. Niektóre gatunki wymagają specjalnych umiejętności, takich jak „rybi ogon”. Z tego włosy były widoczne takie słynne piękności jak Paris Hilton, dzhuliya Roberts i Andzhelina Dzholi.


Powrót do spisu treści

Technika warkocze tkackich „Fishtail”

 1. Mokre włosy, podzielić na pół.
 2. Oddzielne cienkie nitki na skroni i przemierzają je. Prawo pasmo jest przymocowany do lewej strony pasma włosów i lewa idzie do włosów po prawej stronie. Wykonaj te czynności, aż wszystkie włosy nie będą uwzględnione w warkocz.
 3. Dolną część warkocz warkocz w ten sam sposób.

Powyższe rodzaje plecionki łatwo warkocz się osobiście. Byłoby to wielkie pragnienie, i okazja, aby spojrzeć na 100% jest zawsze.

load...