Francuski: wykończenia do portretu

Zawartość:

O francuskiej mody i stylu francuskim, mówi dużo, ale nie każdy wie, a co to oznacza. Spróbuj zrozumieć siebie. Co jest stylowo ubrana Francuzka i czym różni się (jeśli inny) z tzw ikony stylu, który może jesteśmy świadkami codziennie na łamach polskich czasopism? Co to jest, paryska ulica moda? Co powinno być w szafie Francuzów? I wreszcie, co jest sekretem stylu bardzo francuski, o którym tak dużo się mówi?

load...

Francuskiej Style

Z punktu widzenia przeciętnego człowieka na ulicy w Paryżu, Francja i wiąże się z pojęciami takimi jak mody i stylu. Które jednak każdy interpretuje na swój sposób. Dla niektórych jest to z pewnością drogie markowe ubrania, dla innych – cekinów, piór, diamenty w uszach, na palcach i nadgarstkach w biały dzień … Krótko mówiąc, każdy ma swój własny wizerunek modnej i stylowej ubranej kobiety.

I podobnie jak francuski strój? Człowiek pierwszy przybył do Paryża, początkowo skromny niesamowite (przynajmniej w części) Paryskie kolory ubrań – szary, czarny, wyciszony lub pastelowych kolorach. Jasne kolory praktycznie nie ma, a jeśli pochodzą one w poprzek, to głównie turyści, w tym z Polski i krajów WNP. Chcemy się wyróżniać i wyglądać krzykliwe: żywy obraz – marzenie wielu. Francuzka to inna postawa.

Oczywiście, jest to przesada aby zakładać, że wszyscy Francuzi bez wyjątku mają dobry smak i wiedzą, jak się ubrać. Freaks i tylko źle ubrani ludzie są wszędzie – Paryż nie jest wyjątkiem. Mimo to, większość z nich ma swój własny styl i nie jest ślepo modą.

Francuski mistrzowska stanie używać akcesoriów i połączyć absurdalny. W Paryżu, wiele sklepów, gdzie można kupić rzeczy tanio ze starych kolekcji znanych projektantów mody – tzw rocznika. Ponadto, niemal każdy francuskie miasto ma swój „pcheł” rynek, gdzie można również znaleźć wiele ciekawych veshchichek.

load...

I francuski są stwierdzenia ich wykorzystania i bardzo fachowo w swojej szafie. Zmiana szczegóły ubrania, a ich uzupełnienie antyczne broszka, łuk, kwiat, wyglądają stylowo i stworzyć zupełnie nowy wizerunek. I nawet najbardziej błahe niedroga rzecz poza zwykłym sklepie można zacząć grać z nowymi kolorami.

Wszelkie francuski od dzieciństwa przyzwyczajony do akcesoriów. Szalik, szal, spinki do włosów – za pomocą tych prostych rzeczy, można szybko i łatwo zmienić swój wizerunek. To, jak mówią, jest akrobacji, nieodłączny styl francuskich kobiet i, niestety, nieobecne w większości naszych rodaków.

Francuski kochają dobre ubrania, ale nie wydać jej niebotyczne sumy. Szczególnie teraz, że szafa celu aktualizacji w każdym sezonie, a szerzyć szalone pieniądze na coś, co zostanie rzucony w ciągu kilku miesięcy, to jest po prostu nierozsądne. Pragmatyczne podejście europejskie, prawda?

Jednak są rzeczy, że te kobiety nigdy nie żałować pieniędzy. Te buty i torby. Te akcesoria, które uzupełniają obraz eleganckich francuskich kobiet, powinny być tylko najwyższej jakości i mieć pewność dobrego projektanta, ale za cenę francuskiego postoit.I nie warto.


Jak się ubrać młodą francusku?

Na ulicach Paryża, jak na ulicach Nowego Jorku, Londynie, Berlinie, Warszawie, będzie można zobaczyć dziewczyny w podarte dżinsy i trampki prostych, z plecakiem zamiast modnych i drogich torebek. To jest świat, a młode francuskie kobiety żyją w zgodzie ze swoim czasie, nie różniły się na kawałku odzieży z rówieśnikami z innych krajów. Ale to jest taka tandetna sposób codziennie, że tak powiem.

Główną cechą współczesnych francuskich kobiet (niezależnie od wieku) – aby wiedzieć, jak się ubrać, co oznacza się ubrać na tę okazję, to jest właściwe. I młoda Francuzka w pełni posiada ten dar. Na rodzinną uroczystość, bankiet, kolację lub spotkań z przyjaciółmi, ubrała się zupełnie inaczej, ale za każdym razem będzie to obraz odpowiadający stylu imprezy.

Skąd to poczucie stylu na młodego francuskiego, przyzwyczajeni do standardowego mundurze młodzieży? Prawdopodobnie z powodu mojego dzieciństwa. Nawiasem mówiąc, a dziś trochę francuski jest znacznie bardziej eleganckie sukienki, piękne bujne spódnice i eleganckie buty niż jego rówieśnicy w innych krajach. I nie ma problemu, aby zmienić wygodne buty lub buty do eleganckich drogich butów i brudny plecak torebka od Louis Vuitton dla niej.


Jak się Francuzi? Porozmawiajmy o pięknie …

Francuskie kobiety zrozumieć sens nie tylko w dobre ubrania, ale także w sprawach samoopieki, jak elegancki obraz składa się z wielu opuszczającą, a dobry wygląd odgrywa ważną rolę w tym procesie. Oni nie szczędzić pieniędzy na dobrych kosmetyków do pielęgnacji włosów, twarzy i ciała.

Kosmetyki stwierdził również w wysokiej wartości. W tym przypadku, często można usłyszeć, że kobiety we Francji pójść bez makijażu. Ale to jest mylące. Sztuką jest, aby niepozorny. I muszę powiedzieć, że każdy francuski osiągnąć wyżyny. Okazuje bez zarzutu: płaski ton twarzy, matowe, rzęsy wyglądają zupełnie naturalne, jak gdyby nie dotknął szczotka z tuszu do rzęs, szminka jest prawie niezauważalna. Podobnie jak w przypadku wyboru ubrania, czuć rękę mistrza.

A inny szczegół, który uzupełnia wizerunek paryskiego – fryzura. Wizyta u fryzjera – jest święte, a każdy szanujący się francuski robić to regularnie. Posechennye końcówki włosów, regenerować korzenie – to po prostu nie może być. Ponieważ nigdy nie może być. I żadne dzikie kolory – fioletowy, czerwony, pomarańczowy – które tak często pozwalamy naszym paniom nawet w eleganckim wieku. Smak i poczucie proporcji Francuzek nigdy nie zmieni.

I wreszcie …

Więc podsumować. Czego dowiedzieliśmy się o francuskim? Co sprawia, że ​​są tak atrakcyjne? Mimo wszystko, wielu ludzi wierzy, że to właśnie Francuzi mają niepowtarzalny urok, który sprawia, że ​​są tak pożądane.

Odpowiedź jest prosta i skomplikowana zarazem. Są one różne, wszyscy jesteśmy w pewnym sensie jesteśmy podobne, w pewnym sensie radykalnie różne od siebie. Ale jeśli starają się zredukować wszystko do wspólnego mianownika, możemy powiedzieć, co następuje.

Są piękne w ich naturalnym pragnieniem bycia i zachowania ich tożsamości. Moda, ale prawdziwy paryski nigdy nosić nawet najbardziej modne rzeczy, jeśli tak nie jest.

Ona nigdy nie będzie kupić coś zbyt drogie, aby pokazać ich kondycję finansową. W Europie, nie jest powszechnie akceptowane, że jest to zły smak i to „nie jest comme il faut”.

Ona nie pozwala się do Indian malarskich wojnie, rozszczepienie większości „nie może” i wysokich obcasach wędrować na bagietki do pobliskiej piekarni. Obecnie jest na ogół nie pozwalają. I paznokcie wygórowane długość z kryształami i kwiaty, ty też, że nie widzi. Nic nie pretensjonalne, bibeloty, nienaturalne.

Innym zjawiskiem francuskich kobiet – ich naturalna harmonia. Gourmet naród nie miał skłonności do otyłości. Fakt ten w swoim czasie zauważył słynnego francuskiego dietetyka Mishel Montinyak. Starał się znaleźć odpowiedź na to pytanie, i wydaje się, że to zrobił.

Montignac doszedł do wniosku, że zasada władzy, przyjęty we Francji (obowiązkowy śniadanie, obiad i kolacja), korzystanie z wysokiej jakości win wytrawnych, ignorując fast food jest przyczyną braku grubych ludzi, których widzimy w dużych ilościach w krajach, gdzie „quick wins żywności”.

Francuzi są tak smukła i zgrabna. Noszą stylowe i eleganckie, zadbane, ale fryzura wygląda zupełnie naturalne – bez kilogramów pianki, lakieru i innych śmieci. Dodaj do tego dyskretnego makijażu i zawsze spadku cienkiej perfum – Portret gotowy …

load...