Francuski styl ubierania: prosty i wygodny, komfortowy i elegancki

Dzięki swojej bogatej historii, legendarnego projektanta i, oczywiście, ich wyrafinowania, francuskim stylu słynnego na całym świecie w odzieży. Przez kilka stuleci, francuski uważany za wzór dobrego smaku, który może być zazdrość pań z różnych krajów.

load...

Po obejrzeniu co najmniej raz, wygląda jak prawdziwa Francuzka, nigdy nie należy mylić tego stylu z innymi. Pomimo faktu, że wśród paryżan nie tyle piękno napisane, że nie przeszkadza im zawsze, nawet w życiu codziennym, elegancki wygląd. A wszystko dlatego, że są w stanie stworzyć harmonijny zespół, a nie szukasz wad w ich wyglądzie i umiejętnie podkreślać godność postacią, która dała początek ich charakteru. I należy zauważyć, że jest całkiem możliwe. Punktem kulminacyjnym francuskim stylu ubierania się jest po prostu umiejętność wymieszać i dopasować ubrania, a nie o wiele designerskich przedmiotów w szafie.

W odróżnieniu od wielu naszych współczesnych, których szafy pełne są z obecnością w nich różnorodnej odzieży (ale w końcu nadal nie mają nic do noszenia), mają zupełnie inne podejście do wyboru swojej szafie – szanujący się francuskiego nigdy pozwolić, aby kupić tanie fałszywe lub rzeczy sprzedaży. Ich szafa jest obecna tylko najpotrzebniejsze rzeczy; Co do zasady, to jest drogie, eleganckie, wysokiej jakości i uniwersalne stroje, idealne na każdą okazję. W jednym i tym samym zestawie, mogą pojawić się w ciągu dnia w biurze, a wieczorem, patrząc na niego w restauracji. Jednakże do dyskoteki w klubach takich odzież jest mało prawdopodobne, aby być właściwe.

Podstawą francuskim stylu ubierania zawsze była i pozostaje im być drogie, eleganckie i jednocześnie doskonale wykonane rzeczy, wśród których mała czarna – genialny i nieśmiertelny majstersztyk, stworzony przez legendarnego Koko Shanel, który do dziś jest symbolem kobiecości niezwyciężony. Z tego powodu projektant mody, otworzył nieco ponad sto lat temu (w 1910 roku), sklep odzieżowy swój pierwszy damska na Ryu Kambon, francuski styl ubierania stał się popularny nie tylko w swoim kraju, ale zyskał światową sławę i. Chociaż historię swojego istnienia przeszedł wiele zmian dla tego konkretnego projektu nadal charakteryzuje się połączeniem pozornie proste, ale w tym samym czasie wdzięku i eleganckie rzeczy.

Charakterystyczne cechy stylu francuskim

O francuski styl odzieży może być jakąkolwiek rozmowę o nim można argumentować, mogą podziwiać lub krytykować, albo nie do zaakceptowania, ale nie zauważył, że jest to po prostu niemożliwe. Dzisiaj, nosicielami tego stylu są miliony kobiet na całym świecie, a szeregi jego wielbicieli stale rośnie i są uzupełniane każdego roku. Jeśli zdecydowaliśmy się zmienić swój wizerunek, wolą podążać francuską modę, będzie to proste tylko właściciele dobrego smaku; reszta będzie musiała nauczyć się łączyć ze sobą rzeczy tak, jak to czynią prawdziwych fanów tego stylu ubioru. Francuski styl kombajnów ubioru:

load...
  • Prostota i wygoda, nic szokujące. Rozpoznawać ubrania w tym stylu może być na klasycznym kroju z podstawowych rzeczy, sporządzona w przytłumionym tonów, bez przewagi dowolnym kolorze.
  • Naturalność i naturalny make-up, na której bezprecedensowy śmiałość wyglądają jasny plamę szminka, lakier do paznokci i mała torebka koloru najbardziej elegancki seksualnego.
  • Jeśli czerwona szminka na francuskim jest rodzajem nieomylnego broń, akcesoria – atrybut niezmienne, co jest nie do pomyślenia bez francuskiego stylu ubierania się w ogóle.
  • Możliwość dywersyfikacji swoją garderobę. Nawet najbardziej skromny wygląd zespół, wraz ze stylowym akcesorium – szal, skórzana torebka, pas, zalotnie wiązana na szyi z szalikiem lub chustą nanoszone na ramiona, – będzie wyglądać zupełnie inaczej.
  • Niedopuszczalność wyszukane biżuteria i niemal całkowity brak jakiegokolwiek rodzaju była biżuteria.

W razie potrzeby, stworzyć doskonały obraz w stylu francuskim odzieży może być nawet minimalny zestaw najzwyklejszych rzeczy i akcesoriów.

load...