Francuski belka – uniwersalny fryzurę

Zawartość:

Kobiety nadać włosom długo, bez względu na ich długość. Bardzo krótka chłopięca fryzura jest wyjątkowo łatwe w pielęgnacji i układania. Ale średniej długości włosy i długo zostawić nam wiele możliwości manifestacji fantazji. Niekoniecznie dokonać stylizacji włosów w salonie, istnieje wiele sposobów, aby pakowania w domu – szybko i bez wysiłku.

load...

Jedną z takich opcji jest do stylizacji włosów o nazwie „French belka”. Ma też wiele innych nazw: Shell, skręcać, banan. Włosy i naprawdę wygląda powłoki: włosy zwinięte do środka, przypominający pozwijane muszla. Dziś shell jest bardzo modne i popularne, jest to istotne dla dni roboczych, a na weekend wakacyjny.

Trochę historii

Po raz pierwszy w tym fryzura powstała w stolicy mody Paryża, na samym początku 20. Wieku. To było bardzo modne w latach 50-lat 20. Wieku, w idealnym połączeniu z jasnymi puszystych sukienki a la kolesie. Początkowo belka fryzura była dopuszczalna jedynie na wieczór w świetle obchodów. Później, w latach 80-tych 20 wieku, bezprecedensową popularność wśród żeńskiej publiczności pod warunkiem fryzurę godne miejsce w codziennej stylizacji. Został on z powodzeniem stosowany dla wizerunku firmy, to różniły się dyscypliny i powściągliwości i idealnie nadaje się na garnitur.

W latach 90. Wygody muszli, wiązka francuski doceniane przez kobiety wszystkich zawodów i gospodyń domowych. A dzisiaj fryzura-shell jest u szczytu popularności, a został na wybiegach iw magazynach mody już tym sezonie z rzędu. Wskazane jest nie tylko od święta i w biurach, ale także bardzo przydatne do codziennych opcji do stylizacji włosów. Istnieje wiele odmian francuskich belek, które pasują jak dojrzałej kobiety i młodego kokietka.

load...

Technika francuski belka

Wydaje się, że taką fantazyjną fryzurę tylko przez profesjonalnego stylisty lub fryzjera. Ale nie spiesz się uciekać się do salonu piękności. Internet jest pełen filmów instruktażowych i szczegółowe opisy wszystkich kolejnych etapach wykonywania układanie pomaga wykonać go w domu. Jak zrobić francuski pęczek własną rękę?

Potrzebne narzędzia

Nawet profesjonalni fryzjerzy nie są wykorzystywane do tworzenia wiązki French dość duży arsenał narzędzi i produktów do stylizacji. Wszystkie niezbędne musi istnieć, a masz w domu.

 • Szczotka do układania

Może to być dowolny pędzel, z którego wysuszyć suszarki lub czesanie codziennie. Można także wziąć masaż i szczotka. Głównym wymogiem – że szczotka była szeroka i okrągła.

 • Grzebień dla backcombing

Istnieje specjalny wąski grzebień naturalnego włosia do przeprowadzenia bouffant. Jednak dopasowanie i zwykle płaski i wąski grzebień z drobnymi zębami cienkich.

 • Żelazko włosy

Nie jest wymagane, aby utworzyć wiązkę francusku, ale jeśli chcesz osiągnąć doskonałą gładkość i połysk włosów, warto ich pre-wyprostować i gładka utjuzhkom.

 • Szpilki i niewidzialne

Są one niezbędne do zamocowania wiązki i poszczególne kosmyki włosów.

 • Pianka i lakier do włosów

Pianka lub pianka wymagane do stosowania w procesie stylizacji włosów i lakierów – dla ostatecznego utrwalenia fryzury gotowego.

Belka francuski – krok po kroku

Rozważmy sekwencyjną realizację podstawowego wariantu klasycznego francuskiego belki.

 1. Umyć i dokładnie wysuszyć włosy suszarką lub bez niego.
 2. Prostować włosy za pomocą prasowania, dzięki czemu są gładkie i błyszczące.
 3. Nałożyć na włosy trochę musu lub pianki, grzebień mu całą długość grzebienia do stylizacji.
 4. Nacheshite włosy na górze z grzebieniem na backcombing, więc włosy będą znacznie masywniejsza.
 5. Korzystanie z tego samego grzebienia zacheshite włosy, zbierając je w kucyk w środku szyi, bez ustalania jego zespół.
 6. Powstały śruba ogon w okablowaniu, zwarte lub luźne – jak chcesz.
 7. Pakuł wykonać pętlę w głowicy, tworząc końcówkę skórę powłoki, ogon środka.
 8. Bezpieczne kołki powłoki i niewidoczne.
 9. Grzywka może być zaczesane do tyłu z resztą włosów, lub umieścić oddzielnie do tyłu lub na boki.
 10. Zabezpieczyć lakier do włosów, nie bój się umieścić go hojnie, bo fryzura powinna dobrze trzymać.

Warianty belki francuskim

Na podstawie tej klasycznej sztuki performance, można tworzyć różne wariacje na temat z muszli.

 • Loki i loczki

Kręcone włosy można umieścić w niedbałym i swobodnej wiązki. W ten sposób blokuje zostaną opracowane, aby nadać jej objętości. Kilka kosmyki loki uwalnianiu przodu, kadrowania twarz. Proste włosy trzeba będzie pre-curl.

 • Spirala powłoka

Ta opcja jest gładkiej belki. Zbierz włosy w kucyk nisko na karku, skręty nie jest do końca, a pozostałe włosy są układane w formie spirali. Zapiąć spinki do włosów. Fryzura ma kształt Obecnie muszli.

 • Opcja wieczór

Na uroczystej dekoracji belki mogą być stosowane spinki z kamieniami lub pereł, piękne spinki do włosów, sztuczne i naturalne kwiaty, obręcze, wstążki. Można również dodać w przyczepiane pasm włosów naturalnych lub syntetycznych włosów, które będą pasować lub kontrastować z kolorem włosów.

load...