Fotel-bag: rozgość meble

Zawartość:

W dzisiejszych czasach, dekoratorzy i projektanci powinni używać we wnętrzu bezramkowym krześle. Są bardzo wygodne, miękkie i jasne, aby pomóc zaoszczędzić miejsce w domu i są w wielu różnych kształtach i rozmiarach. Od gigantycznych gruszek i wielobarwnych kulek do krzeseł handy-bag i małych krzeseł w formie Osmańskiego. Cena tych krzeseł jest dość wysoki, więc jest to nie więcej niż nauczą się, aby siedzenia torbę z rąk. Ludzie, którzy preferują ten rodzaj mebli jest fotel-sac, często zastanawiam się, jak to zrobić samemu w domu. W rzeczywistości, to nie jest tak trudne, jak mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka, ale wręcz przeciwnie, bardzo zabawny i ciekawy.

load...

Jeśli są bardzo małe umiejętności szycia, to będzie sukces wśród swoich talentów. Jest prawdopodobne, że po raz pierwszy nie będzie wszystko idealne, jak chcesz, ale w każdym przypadku będzie tworzyć własnymi rękami najbardziej wyjątkowy siedzenia torba, projekt, który będzie taki, że chcesz widzieć w swoim domu.
Powrót do spisu treści

Cechy konstrukcyjne worków fasoli

Konstrukcja fotela torebce jest dość prosta. Składa się z dwóch okładek: zewnętrznych i wewnętrznych. W wewnętrznej pokrywy jest wypełniaczem – małe kulki polistyrenu. Obudowa wewnętrzna z polistyrenu szczelnie szyte i wyposażone w zewnętrzną węża, aby móc go łatwo zdjąć do prania. Polistyren, który jest pełen wewnętrznej okładce, jest całkowicie nieszkodliwy, wodoodporne, trwałe i nie powoduje alergii.

Powrót do spisu treści

Jakie wybrać materiał

Fotel-bag – bezramowa meble, tkaniny i trzeba podnieść na niego tak, że będzie trwały i przyjemny ciało. Takie tkaniny jak jedwab, satyna i blachy, nie nadaje się, ze względu na niską odporność na ścieranie i utraty jego rodzaju wcześniej, niż chciałbym. Można wziąć welur. Jest aksamitny w dotyku, trochę jak faux futra, stos, miękką szmatką. Jeśli masz w domu z małymi dziećmi, to pasuje jak tkaniny welurowej – stado. Posiada hydrofobowe, łatwe do czyszczenia i czyste, nie blakną na słońcu.

load...

Bardzo dobra trwałość ma Chenille. Mieszaniny włókien naturalnych i syntetycznych nie pozwala przesuwać wzdłuż powierzchni tkanki. Istnieje również trwałe i łatwe do mycia i pielęgnacji tkanin obejmują żakard. Jako część tego materiału jest również włókna syntetyczne. Nawet w przypadku wytwarzania worka krzesło odpowiednim sztucznej skóry i zamszu tkaniny – naturalnego materiału z widocznym splot różnych kolorach.

Tak więc, wybierając materiał, który najlepiej pasuje do ciebie, można rozpocząć pracę.
Powrót do spisu treści

Fotele gruszy z aplikacją

W celu dokonania takiej krzesło, potrzebne będą:

  • 3-3,5 m bawełniane lub mat;
  • 3-3,5 m dla pokrywy zewnętrznej tkaniny;
  • Pioruna 80-100 cm długości;
  • Aplikacje materiałowe;
  • łańcuchu;
  • Wypełniacza;
  • Igły, nici, nożyczki, szpilki.

Narysuj rozmiar wzoru chcesz. Powinny składać się z małych górnych i dużej niższym poziomie, jak również sześć z fałd bocznych. Gdy wzór jest gotowy przeciągania go na tkaninę, nożyce cięcia części. Powinieneś mieć teraz dwa podłogi, małe i duże, sześć klinów tkaniny na zewnętrzną pokrywę i te same części tkaniny na wewnętrznej okładce.

Następnym krokiem będzie szycie worków fasoli. Najpierw trzeba zrobić wszystkie kliny, ale pozostawić niewielki fragment nezashitym. Następnie, aby uszyć dolne kliny, małych i dużych. Zrób to samo z pokrywą na zewnątrz, ale tutaj jest to niezbędne do opuszczenia nieusieciowanego odległość między klinami trochę więcej. To Sew suwak, aby móc zdjąć pokrywę do mycia.

Narysuj wzór dla aplikacji. Na przykład, chłodny pies w kabinie. Materiału do stosowania wyciąć i uszyć szczegółów na pokrywie zewnętrznej. Oczy i nos mogą być wykonane z pięknych guzików lub koralikami. Stoisko pies zabezpieczyć łańcuch.

Teraz trzeba tylko wypełnić worek siedzenia. Wewnętrzna torebka powinna być wypełniona dwie trzecie objętości. Następnie szyć klinów pełni wszystkie wewnętrzne złącza muszą być trwałe, aby ciśnienie pod szpachlą nie rozlewa zewnątrz. Umieścić na wewnętrznej okładce zewnętrzną i zamknąć zamek. Teraz masz krzesło z haftem grusz wykonane własnymi rękami.

Powrót do spisu treści

Inne opcje bezramowa siedzenie

Jeśli twoje ręce nie boją się pracy, w domu można zrobić wielką różnorodność różnych siedzeń worków z ich rąk. Wszystko zależy od Twojej wyobraźni.

Można dokonać siedzenia worek prostokątny kształt. Tutaj praca procedura jest taka sama, jak krzesło-gruszka, tylko części wzór innych i trzeba dodać dodatkowy wiersz do owczarni w celu utrzymania kształtu fotela prostokąta.

W celu wytworzenia Fotele worek, potrzeba dokładnego wzoru pięcio- i sześciokątnych kształtach. Pięciokątów powinno być dwanaście, dwadzieścia sześciokąty.

Fotel-worek dla dzieci zrobić najłatwiej, ponieważ jest mały, a więc praca zajmie mniej czasu. Farbowanie tkanin dla tych siedzeń, można wybrać bardziej żywe i kolorowe. Dziecko nie jest porysowana wąż na pokrywie zewnętrznej, może zostać zastąpiony przez rzep.

Fotel-worek z rękami stał się ulubionym meble w swoim domu, zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Taka opcja mebli jest bardzo popularny i łatwy w użyciu. Fotele worek przyjmuje kształt swojego ciała, ze względu na to, że jest bardzo wygodne do siedzenia. To krzesło jest bardzo łatwe do przenoszenia z jednego pomieszczenia do drugiego, i wygodny, aby spędzić czas z ulubioną książką i filiżanką kawy. Ponadto mebel, wykonany własnymi rękami, sprawi, że wnętrze stylowy i ekskluzywny. A co można powiedzieć, jeśli przedstawi prezent dla znajomych i rodziny!

load...