Fly Lady lub istotnego systemu reaktywne gospodynie i sukcesy bizneswoman

Aby zyskać nowe siły i dowiedzieć się, jak szybko i łatwo poradzić sobie z systemem pracach domowych pomaga Fly Lady, wymyślony przez amerykańskich gospodyń domowych. Po opanowaniu prostych podstaw systemu, staniesz się prawdziwym pani mucha, przelotny kobietę, która przez samoorganizacji i samodyscypliny, aby szybko i łatwo poradzić sobie ze wszystkimi trudnościami. A co najważniejsze, jest to kobieta, która się kocha, bo angielski skrót w tym przypadku oznacza koniec miłości do samego siebie – w końcu kochać siebie. Oznacza to, że wierny towarzysz wszystkich pań, wy wszyscy i jest gotów, jak zawsze, na ratunek z cennych porad.

load...

Zawartość:

Życie współczesnej kobiety, obróbka jak pszczoła w domu iw pracy, mimo wszystkich innowacji technicznych, które pomogą skuteczniej prowadzić dom, nadal jest pełen kłopotów i zmartwień. Często przechodzą nerwy, że czujesz się jak uciemiężonego konia, chcę zrezygnować na wszystko ręką i gdzieś uciec. To tylko dokąd uciekać. Dom, praca, kochała męża i dzieci z rodziny siedzą wygodnie na swoich kruchych barkach, a masz na to ochotę, czy nie, prędzej czy później, trzeba jeszcze grabie cały chaos, który obrócił się do swojego domu i życia. Nie rozpaczaj! To nie jest tak beznadziejna, jak może się wydawać na pierwszy rzut oka.

Zasady tej życiowej Fly Lady

Zasada numer 1: Nie jęcz! Nie jęcz! Nie narzekaj!

Jest to pierwsza i najważniejsza zasada w życiu kobiety. Wystarczy, aby rozpuścić pielęgniarkę, narzekać i użalać się nad sobą. Łzy, jak to się mówi, smutek nie pomoże. Przestań obwiniać wszystkich i wszystko. Wszystko w twoich rękach, ale trzeba zacząć od siebie, też. Wesoła i neotchaivayuschayasya latać pani wybiera uśmiech zamiast łez i działania, a nie bezczynność. Jest to mała czarownica, kto kiedykolwiek cenionych i nie ma magicznej różdżki, ale dlaczego nie dotykać jej zręcznych rąk, wszystko cudownie przekształcony.

load...

Zasada numer 2: Doprowadzić się do boskiej formą

Być kobietą, kochanką, nie oznacza, że ​​trzeba wyglądać jak strach na wróble. Nie więcej tłuczone stare fartuchy, znoszone kapcie i podarte kapcie! To jest niedopuszczalne! Basta! Jesteś kobietą! Należy o tym pamiętać zawsze, nawet podczas wykonywania prac domowych lub wynieść śmieci. Extremes nie trzeba. Nikt nie mówi, że musisz myć podłogi w wieczorowej sukni i wysokich obcasach. Wcale nie. Aby dostać się czuć na tyle, aby wybrać wygodne, praktyczne i, co najważniejsze, wygodne ubranie dla lecisz-lady, w których będziesz wyglądać schludnie i czuć się swobodnie. Nie zapomnij o twarz i włosy. Muszą być również w porządku. Najlepszym sprawdzianem dla – niespodziewanych gości. Wyobraź sobie, że są one o schodzić: nie trzeba się rumienić dla siebie? To dobrze. Przemiana zaczęła wyczerpanego brzydkie kaczątko! I zanim się zorientujesz, rozkładając skrzydła i latać …

Zasada nr 3: Przynieś rzędu Najświętszym – w kuchnia

Kuchnia – Najświętszym jakiegokolwiek gospodyni, jej wizytówki, a osoba, kuchnia – mycie go, co jest absolutnie zawsze w święta oraz w ciągu tygodnia, o każdej porze dnia i nocy, powinien świecić, iskierka i błyszczeć czystością! Ten mały i pozornie nieistotne krokiem byłoby to pierwsze zwycięstwo nad panującego pani latać w domu chaos. Dosyć opóźnienia, zrób to już dziś! Pilnie!

Zasada numer 4: Planowanie i kontrola

Nie staram się robić wszystko na raz, a tym bardziej pilna, aby utrzymać jeden milion spraw na głowie. Skonfiguruj notebooka lub dziennik i pisemny plan i naprawić całą przednią część nadchodzącego dzieła. Pomaga to stopniowo radzić sobie z problemami, nie jęczy pod nagle spadł bryła zapomniane lub w lewo w późniejszych przypadkach. Latamy wszystkie panie wyraźnie zaplanowane i pomalowane.

Zasada fly-lady Numer 5: Bądźcie gotowi na dzień nadchodzącego

Przed pójściem do łóżka, zanim nurkowania w ciepłym łóżku, że rano nie był Abraham pani przygotowuje ubrania dla siebie i znajduje się lista nadchodzących przypadkach, planowanie menu, jeśli jest to konieczne, dla dzieci i męża.

Zasada nr 6: Tame groźnej bestii – bałagan

Walka z groźnym, niebezpiecznym i na pozór niezwyciężoną zaburzenia zwierzę, postępowanie powinno być w kilku kierunkach:

  • Zakończeniu każdej firmy, gotowanie, dziania, czytając książkę, natychmiast posprzątać po sobie, w ten sposób bałaganu iznichtozhit korzeń. Opracowanie zwyczaj na początku będzie to trudne dla wielu, ale szybko można zauważyć, że chaos w domu bardzo zmniejszone, a Twoje wysiłki są uzasadnione.
  • Dzienne spędzić 5-15 minut na danym obszarze, które najbardziej potrzebują jej uwagę. Nie rozciągaj się do zabawy! Jeśli proces naprawdę do bani i jest bardzo trudny do zatrzymania, dostać budzik. 15 minut i basta! W przeciwnym razie, jutro nie będzie chciał coś zrobić w domu. Lepiej spędzić 15 minut dziennie w ciągu tygodnia niż w weekendy spędzić grabienia szczątków.
  • Zawsze realnie ocenić swoje siły. Nie wyruszą więcej niż można zrobić. Lepiej jest podział pracy w kilku etapach. Na przykład oddanie rzeczy w kolejności, w biurku lub kuchennych szafek, to lepiej wziąć jak najwięcej rzeczy, jak to możliwe, aby rozwiązać w ciągu godziny.
  • Dowiedz się nieubłaganie rozstać się z niepotrzebnych rzeczy, ale nie zapisać i gromadzą góry gruzu, że może kiedyś przydać. Kosz nie jest możliwe, aby zorganizować i usystematyzować. Z niej można raz na zawsze pozbyć!
  • Cały dom jest podzielony na cztery strefy: pierwszą – jadalnia i korytarz, po drugie – w kuchni i spiżarni, a trzeci – łazienka dla dzieci, czwarty – sypialnia i WC. W każdym tygodniu miesiąca jest podana dla danego obszaru, co jest podane maksimum uwagi, podczas gdy w innych obszarach odbyła higienicznego czyszczenia. To sprawia, że ​​możliwe, aby utrzymać dom w idealnym porządku i czystości, nie wprowadzą się do wyczerpania i nie tracić cennego czasu wolnego na morderczej ogólnego czyszczenia.
  • A najważniejsze tajemnicy – zrobić to wszystko z uśmiechem i być szczęśliwym!

Zasada fly-lady numer 7: Kochaj siebie

Ta pani jest, przede wszystkim, kobieta w końcu zaczął kochać się w najlepszym tego słowa znaczeniu. Miłość własna nie ma nic wspólnego z rozwiązłości i permisywizmu. Po tym wszystkim, kiedy miłość, nie tylko pochwały, pet i pielęgnować, ale też czasami karcenia, a nawet podjąć drastyczne środki. Jak można nie kochać pyszne ciasta i ciastka, ale nie zamierzamy poddać się słodyczy na codzień? A dlaczego? Bo kochać siebie. Podobnie, rzeczy oraz w pracach domowych oraz z całego życia. Rozpuścić zaczęliśmy dom i ktoś z tym gorzej? Ty i gorsze, więc trzeba kochać siebie prawidłowo, stale się rozwija, samoorganizovyvayas i nie dając sobie zejście. Bądź dobrej myśli! Teraz można latać pań i można zrobić wszystko!

Seminarium Wideo: jak kochać siebie

Nick Levchenko

load...