Fito usuwanie włosów – słodka pokusa

Wiele kobiet używają innych metod depilacji, z których nie wszystkie różni bezbolesną aplikację lub wygodę. Jednak wśród tych technik można wybrać taki, który powoduje, że kobiety mniej bólu niż inne metody usuwania owłosienia – depilacji Phytopitch. Phytopitch stosować depilacji jest naturalnym wyjątkowy masa na bazie miodu, który nie wymaga dodatkowego ogrzewania. Fito jest bardzo wygodny w użyciu.

load...

Fito depilacji – co to jest i do czego służy?

Fito depilacji – jest to jeden z najstarszych oznacza, że ​​kobiety używają do usuwania włosów w starożytnym Egipcie. Jest to kompozycja miodu, do którego dodawany jest ekstrakt z żywicy sosnowej i orzecha, który umożliwia skuteczne i delikatne procedury.

Żywicy do usuwania włosów może być wykonane w dowolnym miejscu na skórze. Specjalny efekt jest zauważalny po fitosmoly aplikacji na delikatnych obszarach – w obszarze „anteny”, pach i okolic bikini. Zauważ, że „smaczne” żywica absolutnie niezastąpiony dla takich słowach nowopowstała kierunku estetycznym jak bikini-design – depilacja Phytopitch rozkoszował dużo mody.

  • Historia żywicy depilacji – od starożytności do współczesności

Egipcjanie znane mieszaninę receptury na bazie miodu, który został poddany obróbce cieplnej, a więc przekształcił się w gęsty i masę z tworzywa sztucznego. Masa ta nie przypominał żywicy depilacji – odnosi się do receptury żywicy odległy 1070 BC Metoda ta jest od wielu wieków stosowanych na Środkowym Wschodzie. Współczesna cywilizacja bierze rosnące zainteresowanie aktywami produktów naturalnych i żywicy do depilacji zasługuje na uwagę.

Recepty nowoczesne różnych mieszanek. Jeżeli otrzymaną mieszaninę nie zawiera dodatków ziół, można nazwać „fitodepilyatsiya”, „shugaring” lub „biodepilyatsiya”. Prawie każdy salon kosmetyczny do usuwania włosów sprawia żywicy – receptura jego produkcji w tym samym czasie jest taka sama wszędzie: podstawą do podejmowania miodu, karmelu, melasa. Żywica jest uważana za najlepszą jakość miodu i podgrzewa posiadające właściwości bakteriostatyczne. Ponadto, kompozycja do depilacji to fitosmoly terpentyny, leczy mikrourazy, a ekstrakt z orzechów włoskich, która spowalnia wzrost włosów.

load...

Różnice między depilacji Phyto i woskowania


Żywica jest to świetna alternatywa dla wosku. Profesjonalne piękno przyciąga łatwość narzędzi do przetwarzania i skóry, a także łatwość obsługi. Być może najważniejszym argumentem, mówiąc, że rosnąca popularność zdobył depilacji Phyto – Opinie liczne salony klientów. Każdy, kto korzysta z żywicą świętować delikatny efekt na skórze, długotrwały efekt i brak podrażnień po zabiegu depilacji.

Depilacja żywica sukces zależy przede wszystkim od kondycji skóry wokół mieszków włosowych. Gdy sprężone pory depilacji będzie bolesne, większość włosków może po prostu zerwać u nasady. Te fragmenty kilku dniach zacznie ponownie rosnąć.

Fito usuwanie włosów różni się zasadniczo od tradycyjnego wosku. Woski są odporne na wodę, nie są zwilżane przez wodę i wymagają specjalnych rozpuszczalników. Po nałożeniu na skórę wosku nie wnikają w pory i nie wchłania się.

Dom żywica depilacja pozwala obserwować jak żywica otacza każdy włos, a warstwa rogowa skóry staje się luźna. Im dłużej żywica jest na skórze, tym lepsza otwarte ujście mieszków włosowych. Po depilacji Phytopitch pozostaje odłamanych włosy są usuwane wraz z cebulkami, który ma wpływ na wyniki długoterminowych: bez szczeciny kolczaste miękkie włosy rośnie z powrotem.

Przy regularnym stosowaniu, Fito usuwanie włosów sprawia, że ​​włosy cienkie i słabe, a ich korzenie – powierzchowne.

Cechy porównawcze wosku i żywicy do depilacji

Można dokładnie obserwować, jak depilacja jest wykonywana Fito – wideo wyraźnie pokazuje, że tylko kawałek żywicy można stosować 10-20 razy. Jeśli powietrze lub wilgoć ze skóry jest zwiększona, żywica może być mieszany z niewielką ilość talku.

Przy wysokiej wilgotności lub Phytopitch skóry może być mieszany z niewielką ilość talku. To sprawia, że ​​nawet bardziej plastyczna.

  • Fito depilacji, gdzie kupić?

Jeśli doszli do wniosku, że to narzędzie jest idealne dla ciebie, zanim pojawia się pytanie: gdzie kupić żywicę do depilacji? Fito i związane z nimi akcesoria w postaci podręczników, kaset wideo, żeli przeciwzapalnych, matryce do projektowania bikini, reklamach czasopism i innych elementów pomocniczych do usuwania włosów można nabyć na naszej stronie internetowej. Mamy nadzieję, że masz wielki fito depilacji – wideo pomoże Ci uniknąć typowych błędów i uzyskać dobre wyniki.

Phytopitch dla handmade

Taka żywica jest idealny do usuwania niepożądanych włosów z małych obszarów skóry – „wąsów”, pach, okolic bikini itd usuwanie włosów z dużych powierzchni jest czasochłonna. Wszystkie prace są wykonywane ręcznie, bez użycia ogrzewania i dodatkowe akcesoria.

Dla szybszego domu żywicy depilacji Phytopitch nakładać szpachlą lub kasety wałka. Ten typ fitosmoly nagrzane. Pierwsza żywica delikatnie obejmuje jej włosy, a następnie wnika w głąb mieszków włosowych. Pod koniec procedury Phytopitch usunąć za pomocą pasków tkanki.
Oba rodzaje żywic do depilacji wykonany na bazie miodu.
Można zamówić Phytopitch w dowolnym regionie Polski. Wyślemy zamówienie COD. Mamy nadzieję, że jesteś na osobisty przykład, zapewniają wysoką wydajność i łatwość obsługi fitosmoly do depilacji – informacje zwrotne od was, będziemy szczęśliwi, aby zobaczyć na naszej stronie.

load...