Fitball Ćwiczenia do odchudzania: cud piłka do harmonii

Fitball

Widziałem kiedyś w transmisji sportowych na jednym z kanałów telewizyjnych grupę dziewcząt uczestniczących w użyciu dużych kulek zabawy. Później dowiedziałem się, że ćwiczenia na fitball Odchudzanie bardzo popularne wśród młodych dziewcząt i kobiet, którzy chcą stać się właścicielem szczupłej figury. Czym jest piłką? Dziś postaramy się odpowiedzieć na to pytanie i dać kilka rad dla tych, którzy zdecydowali się zacząć ćwiczyć używając fitball.

load...

Zawartość:

Rozmiar ma znaczenie

Słowo „piłką” (fitball) ma angielskie korzenie: „fit” – zdrowe, obfite, „piłkę” – piłkę. Po fitball został wymyślony wyłącznie do rehabilitacji pacjentów z urazami rdzenia kręgowego, naruszania układu nerwowego, rozwój narządów przedsionkowych. Jednak wkrótce będzie używać do fizykoterapii sesji stało się oczywiste, a teraz jest on powszechnie stosowany w siłowni do zabiegów zdrowotnych, w tym utratę wagi.

To duże okrągłe kulki o różnych kolorach i rozmiarach mogą być teraz łatwo kupić w każdym sklepie sportowym i porządku w Internecie. Wybierz dowolny kolor chcesz klas przyniosło trochę radości nie tylko mięśnie, ale również estetyczne! Co do wielkości – należy odebrać pod jego wzrostu. W jaki sposób? To jest określana za pomocą małego testu: siedzieć na piłce, trzymać plecy prosto. Uda powinny być równoległe do podłogi, kolana powinny być zgięte pod kątem prostym. Jeśli tak, to można bezpiecznie latać piłkę.

load...

Według jakich kryteriów można nadal kierować wybierając Fitball? Zaleca się, aby wybrać piłkę, która ma kolce lub „pryszcze”, a następnie, oprócz szkolenia dla mięśni, będziesz mieć wspaniały efekt masażu.

Fitball lepiej niż inne pociski odchudzających

Korekta ciała i mięśni tonu

Jeśli zacznie angażować się z piłką, będzie można schudnąć z takim samym powodzeniem, jak w przypadku innych urządzeń, a ulepszenia zauważą nie tylko jeśli chodzi o utratę wagi.

Czy kiedykolwiek próbowałeś schudnąć? Sądząc po tym, że czytasz te linie – zwycięstwo nie było po twojej stronie.

Ostatnio ukazała się zwalniającą transmisji „zakupu testowego” na pierwszym kanale, co zorientowali się, co żywności, aby schudnąć naprawdę działają, a które po prostu nie używać bezpiecznie. Pod wzroku było: jagody goji, zielona kawa, Turboslim i inne pożywienie. Dowiedz się, jakie narzędzia nie są testowane, może być w następującym artykule state.Chitat

  • Prawidłowa postawa

Od fitball doskonale rozwinięty zmysł równowagi, a to jest skoncentrowane niemal wszystkie ćwiczenia, konieczne jest w klasie, aby zaangażować wszystkie mięśnie nadwozia, tak aby nie spaść z piłki, nawet tych grup mięśniowych, że inne ćwiczenia nie są używane. Chcesz poprawić koordynację ruchów? Fitball aby Ci pomóc!

  • Zwiększa wytrzymałość i siłę mięśni

Zaczynając naukę na fitball, wkrótce zauważysz, jak zwiększone napięcie mięśni, wzmocnić ich siłę, elastyczność wzrosła. Jeśli po torturowany ból pleców, szybko o nich zapomnieć.

  • Wzmacniające mięśnie brzucha

Prawie wszystkie ćwiczenia na fitball koncentruje się na rozwoju mięśni brzucha i innych grup mięśniowych są lepsze w stanie utrzymać ciało w równowadze. Po pewnym czasie można zauważyć, nie bez przyjemności, jak wyświetlane mediów urocze reliefy. Teraz można pokazać w bikini, prawda?

Utrata wagi z pozytywnym gry

A co najważniejsze, że jesteśmy bardzo zainteresowani – fitball ćwiczenia pomagają zredukować ciężar równomiernie i stopniowo. Ponieważ stosowanie jest konieczne, prawie wszystkie grupy mięśni, można schudnąć w stosunkowo krótkim okresie czasu, bez bólu mięśni i stawów, a wszystko to – uwaga! – Wykonywanie ćwiczeń w trybie „oszczędzania energii”, bez przeciążenia. Doskonały wybór dla tych, którzy nie lubią bardzo gorliwi w siłowni.

Fitball Ćwiczenia są dobre dla ludzi, którzy mają nadwagę, nie przeciążać kręgosłupa i minimalnie załadowane nogi. Niegdysiejszy ruchomość stawów mięśni pleców „ożywają”.

Jasne piłkę w ramach przygotowań do porodu

Fitball to świetny symulator przygotować kobiety w ciąży do nadchodzącego porodu. Idąc z nim, aby pomóc rozładować kręgosłupa, sacrum i ogólnie wszystkich stawach, które są narażone w czasie ciąży jest istotnym obciążenia. Fitbol działa jako wsparcie i daje wielką szansę na relaks w ciąży, to lepiej się czuć swoje ciało, dzięki czemu jest dużo łatwiejsze do wykonania i inne ćwiczenia rozciągające mięśnie. Cokolwiek sport szkolenia przyszła mama, ona może być sprzężony z piłką, a tym samym utrzymać figurę w świetnej formie. Ponadto możliwe są takie badania na różnych etapach ciąży, dzięki czemu są dostępne i atrakcyjne. A ile dobrej woli fitball dla niemowląt!

Cud Piłka harmonia

Z tego cudownego-ball wszelkie ćwiczenia nie męczy, a jego skoki zabawy i nietypowe wymiary sprawiają, że wszystkie klasy po prostu rozrywki.

  • Pushups

Trzymaj stopy na podłodze, ręce umieszczone na piłce, zgięte w łokciach. Spróbuj pompek kilka razy, po pierwsze – ilu. Za pierwszym razem może okazać się, uważać, piłka może ślizgać się spod Ciebie i zabawy odsunięty na drugą stronę! Złap ją i spróbuj ponownie. Po kilku próbach będzie o wiele łatwiej utrzymać równowagę, zobaczysz! Wykonać 4 zestawy 10 pompek.

  • Przysiady

Trzymaj piłkę między plecami a ścianą. Squat, próbując rzucić piłkę z powrotem po tym, jak w górę iw dół. Squat powinien być powolny, to efekt będzie bardziej zauważalne. Trzymaj plecy płaskie! To ćwiczenie wzmacnia mięśnie pośladków i pozbywa się nadmiaru centymetrów w biodrach. Wykonaj 10 przysiadów.

  • Most

Połóż się na podłodze na plecach, nogi – na piłkę. Unieś biodra aż tak bardzo jak to możliwe starają się rozciągnąć pośladki. Robimy to powoli, w górnym położeniu nieco opóźniony. Jest to dobre ćwiczenie wzmacnia mięśnie ud i pośladków. Czy 4 zestawy po 10 powtórzeń.

  • Równoważenie

W tym ćwiczeniu musisz leżeć na brzuchu i klatce piersiowej piłki. Posiadanie pozycji wyjściowej, starają się podnieść ręce i nogi i trzymać na fitball tyle kolei, korzystnie 20-30 sekund. Kiedy odbędzie się bez pomocy rąk i nóg, ramion i nóg starając się równolegle do podłogi. To ćwiczenie rozwija system przedsionkowy jest doskonała, bardzo dobrze przyczyniać się do rozwoju wszystkich grup mięśniowych. Powtórzyć czterokrotnie.

  • Rozciągając mięśnie brzucha

Należy pamiętać, że jeśli masz problemy z kręgosłupem lub mięśnie brzucha – należy powstrzymać się od wykonywania tego ćwiczenia.

Przed piłki trzeba dostać się na kolana, ręce są na piłkę. Teraz bez ruchu stopy, możemy toczyć piłkę do przodu, dopóki nie jest w łokciach. Łokcie wycisnąć. Wracamy. Poczuj, w którym napięcie mięśni brzucha? Powtórz 10 razy.

  • Owijania

Połóż się na brzuchu fitball, starają się toczyć do przodu, aż piłka jest pod nogami, rękami pomagać sam się poruszać. Utrzymanie równowagi piłki walcowane spod ciebie! Ćwiczenie wykonaj 10 razy.

  • Skoki

To wspaniałe i bardzo zabawne ćwiczenia na fitball. Usiądź na piłce i skakać na wierzchu, nie zabierając pośladki i nogi – od podłogi. Jest doskonale wzmacnia mięśnie nóg, a także – pięknie uplifting!

1.

Fitbol rodziny

I wiesz, co się dzieje z fitball uroczych rogami z takiego rodzaju uchwyty do trzymania równowagi? Którzy początkowo nie bardzo pewni swoich umiejętności i boi się upadku, mogą skorzystać z tej formy piłki. I jak takie kulki „z rogami”, jak dzieci! Jeśli zdecydujesz się zrobić fitball ćwiczenia dla utraty wagi, nie pozostawiają resztę rodziny na uboczu. Niech nie oglądać z zazdrości dla swoich klas prowokacyjnych i zabawy, a przyłączy się do ciebie, a także poczucie, że jest użyteczne i przyjemne!

Nie zapominajmy, że w ruchu – takie jest życie! Ćwicz na fitball pomaga mięśniom odzyskać elastyczność, wytrzymałość, mobilność, a zobaczysz, że jest to postać każdego dnia staną się szczuplejsze i szczuplejsze.

Potajemnie

Ostatnio ukazała się zwalniającą transmisji „zakupu testowego” na pierwszym kanale, co zorientowali się, co żywności, aby schudnąć naprawdę działają, a które po prostu nie używać bezpiecznie. Pod wzroku było: jagody goji, zielona kawa, Turboslim i inne pożywienie. Dowiedz się, jakie narzędzia nie są testowane, może być w następującym artykule state.Chitat

load...