Filmy świąteczne

Zawartość:

Pomimo faktu, że Nowy Rok jest najbardziej oczekiwany urlop, zawsze przychodzi nagle. Jeszcze wczoraj, tylko myślał o prezenty, a dzisiaj pogratulować siebie przy stole. Kto jest on pochodzi z piosenki z kreskówek dla dzieci „Tell Maiden, gdzie to było ..” lub „No, zając, chwileczkę ..”, a dla kogoś, skradanie się za rogiem otaczającej falę radości i pyta: „Co nie czeka?”.

load...

A ci, którzy nie mają czasu na przygotowanie się do święta ponownie wziąć udział w corocznym reality show „w czasie do 24 godzin”, a następnie usiąść przy stole bankietowym całkowicie wyczerpany, ale z poczuciem spełnienia.

I tak chcę wierzyć, że istnieją jeszcze ludzie na ziemi polskiej, która na święta przygotował się wcześniej, a na dzień przed Nowym Rokiem powoli kruszyć warzywa do ulubionych „Olivier” przez krojenie marchewki w kije i z ziemniaków podejmowania inteligentnych śniegu niechcenia wymyślanie konkursów noworocznych i nucąc pod nosem „jodełkę … urodzony w lesie.”

Dla tych, którzy nie zapomnieli o znaczeniu Entertainer na karnawały noworocznych przygotowaliśmy scenariusz do innej zabawy, która obejmuje badanie wiedzy o filmie New Year. Można jednak konkurować nie tylko od długości listy filmów, które udało się zapamiętać dla obu zespołów. Komplikować konkurencja jest proste – wystarczy zadzwonić do zaoferowania filmów w celu ich wydania w kinach lub na przemian gatunków.

„Carnival Noc”, „orzeźwiającej kąpieli”, „Magowie”, „Frost”, i tak dalej … „Trzy orzechy dla Kopciuszka” – ten film to bajka podobny, nie tylko tutaj, ale także w Czechach, w domu z założycieli.

load...

Jeśli taka gra odbyła się, na przykład, w stanie Connecticut na imprezie firmowej jednej z roślin Noworocznym, upewnij się, że jesteś na liście filmu „A Christmas Carol” i kreskówki „The Polar Express.” Niesamowity film, który był pięciokrotnie nominowany do Oscara i zdobył Złoty Glob – „To wspaniałe życie”, jest obecnie liderem w krajowych wykresów, ale wziął go z powrotem w 1946 roku.

Wszystko część zabawy Świątecznej komedii „Home Alone” kochane i pożądane zarówno za granicą jak iw Polsce.

Odsłon polskie kino

Po polach z niebieskim pojawia się w prawie każdej rodzinie radzieckiego, nie było tradycją – co roku na Nowy Rok, aby zaprezentować nowy film. Niektóre z nich są dawno zapomniane i zbierał kurz na półkach przechowywania i niektóre perły stały się filmu New Year. To było najlepsze filmy nadawane w czasie świąt Bożego Narodzenia – to dobra tradycja pozwala nam dodatkowo zanurzyć się w atmosferze wakacyjnego. Te genialne filmy, które są impregnowane z duchem epoki, nie tak dużo. „Carnival Noc”, po którym przyszedł „Ironia losu” jest zawsze rozpoznawalne i pożądane, niech ich historie nie są tak istotne, ale jak prawdziwe arcydzieła kina zachwyci nas co roku.

Carnival noc

To komedia muzyczna w reżyserii Eldara Ryazanova udał się na ekranach telewizyjnych w 1956 roku i od razu stał się ulubieńcem zwrotów komedii ludowej, z której udał się do zacytowania. Komedia fabuła jest prosta – każdy chce zabawy Karnawał w klubie, ale reżyser planuje zwołanie nadzwyczajnego poważne wydarzenie w Sylwestra. Ale Lena Krylova stanie zebrać aktywnych młodych ludzi wokół niego, a ich ominięcie zakazu Ogurtsova, nadal zadowolony z tej wesołej wakacje.

Carnival Noc 2

Film został nakręcony w 2007 roku. Podobna fabuła, ale zamiast Ogurtsova klubu biegnie jeden Kabachkov, który, jak byłego szefa siebie bureaucrat. W latach Sylwester Ryazanov postanawia odwiedzić klub, który przytrzymuje pierwszą noc karnawału i chociaż Monsieur Kabachkov sławna, jego idea pochlebia wizyty sequel pierwszej Carnival Night, nie widzi entuzjazm, wierząc sobie przyjemność do czynienia z programem. Ryazanov, pozostawiając szpik do czynienia ze strzelaniną i on „rozumiane” przez dodanie kuplety propagandowe i zmieniając kostiumy …

Stary Nowy Rok

Komedia, która przez wiele lat była tylko na scenie Moskiewskiego Teatru Artystycznego, nakręcony w 1980 roku. Fabuła jest, że sąsiedzi postanowili uczcić Stary Nowy Rok, zaprosić znajomych. Ale Piotr Poluorlova zebrane inteligentne społeczeństwo oraz Peter Sobeykinu przyszedł odwiedzić ludzi z klasy robotniczej. Naturalnie, interesy obu firm są różne, że prawie prowadzi do konfliktu. Chociaż wśród tych ludzi jest ogromna luka, ale wspólny posiłek i ciepło przynosi im co najmniej na jedną noc. Poezja i muzyka Pasternaka przeplatane Nikitin aktorów gry, czyniąc ją bardziej wyraziste.

Ironicznie światło pary lub C

Na dworze pod koniec 1975 roku, a także tradycji przyjaciół iść do kąpieli przed nowym rokiem. Jak zwykle, pili, jedliśmy. A przede wszystkim zranić kogoś, kto zawsze zachował trzeźwy styl życia, jego przyjaciel zamiast „załadowany” w samolocie, lecąc do Leningradu. Taksówkarz zabiera go na adres, który jest identyczny z jego lokalizacji w Warszawie, nawet klucz do mieszkania jest odpowiednia. On przychodzi, i nie ma w mieszkaniu znajduje się młoda kobieta – właściciel Real, do którego powinien wkrótce dziewczynę i przyszłego męża.

Ironią losu. Rozbudowa

30 lat minęło od pierwszego spotkania Zhenya Lukashin i Nadia wyjechała do Leningradu i był żonaty z Hippolyte. W stoczni w 2007 roku, tradycja idzie do kąpieli przed nowym rokiem pozostał, ale pojawił się w firmie Konstantin – syna Eugeniusza z nowego małżeństwa, co również zakończyło się rozwodem. Pasza i wujek wujek Sasza, postanowił zorganizować niespodziankę, a raczej powtórzyć historię trzydzieści lat temu, podobnie jak kości fluster kiedy jego ojciec – a on leci do Petersburga, aby rzekomo pogodzić Nadya i Żenia. Ale teraz na budowniczych ulicznych 12 apartament 25 Dom jest Nadia i córka hippolyta użytkownika, który jest również nazwany nadziei. A dziewczyna ponownie, czekając na pannę młodą i niespodziewanych zakrętów losu.

Chodź Spójrz na mnie

Film został nakręcony w 2000 roku. Zofia Iwanowna przez wiele lat nie wstać z wózka, a jej jedyną rozrywką – wyjrzeć przez okno, cięte i figury z papieru i kleju czasami słuchać Dickensa, którą czyta córka Tanya. Wydaje się, że w tym starym mieszkaniu, gdy zatrzymał się, choć lata, a wraz z nimi, i życiem, powoli i nieubłaganie mijają. A może dwa pojedyncze kobiety przez wiele lat mieszkał w tym przytulnym odcinku zastoju, ale jeden z sylwestrowego Zofii Iwanowny umrze. Ale chciała umrzeć, po prostu upewniając się, że Tatiana zadowolony. I tu, w starym mieszkaniu w Warszawie zaczęły występować niesamowite rzeczy …

Nowe przygody Maszy i Viti

Dobra muzyczna opowieść o tym, jak Mikołaj z prośbą o pomoc z dwóch radzieckich dzieci – Maszy i Viti. Było to konieczne, aby uratować swoją wnuczkę, Snow Maiden, który został przechwycony przez Koscheyu nieśmiertelna. Mimo że film powstał w 1975 roku, przygoda dzieci i ich spotkanie z Leshim, Baba Jaga i innych złoczyńców polskich bajek są nadal ciekawe. Fabuła jest, że dzieci są przygotowane do wypoczynku, dowiedziawszy wiersze i pieśni, wraz z choinką i powiesić girlandę, a tu przychodzi wiadomość o porwaniu … Maiden utwory z filmów takich jak dzisiejsze dzieci i rodziców, aby przypomnieć swoje dzieciństwo.

Zygzak szczęścia

Film został nakręcony w 1968 roku. W przeddzień nowego roku młody fotograf Oreshnikov potajemnie pożyczył pieniądze z funduszu na bilet loterii. I zdobył niesamowitą sumę w tamtych czasach do 10.000 rubli. Teraz sędziowie sądu jego towarzyszy. I kto wie, co by się skończyło historię, jeśli nie akceptowanie obchody nowego roku.

Sierota Kazaniu

Nakręcony w 1997 roku. Film jest o nauczyciela Nastya, który nic nie wie o swoim ojcu, ponieważ jej rodzice spotkali się w ośrodku, i od tego czasu nie widzieli się nawzajem. Ale ona ma list matki do ojca, który jest i pozostaje niedostarczone. Opublikowanie go w gazecie, Nastya nie oczekiwać, że będzie ona pochodzić nie jeden, ale kilka potencjalnych ojców. A przed sylwestrową Nastya, jej narzeczony, a trzy „ojcowie”, aby rozwiązać trudne zadanie …

Biedny Sasza

Nakręcony również w 1997 roku. To nie jest komedia Boże Narodzenie, ale prawdziwy detektyw. Moja córka chce okraść jego matki, która mieszkała życia kobiety biznesu, całkowicie zapomniał o swojej córce. Film opowiada, że ​​zarówno dorosłych jak i dzieci wystarczy ciepło i miłość. W tej opowieści, jest miejsce i miłość matki i miłość mężczyzny do kobiety, który pojawia się znikąd jak magiczny księcia i potem matka i córka zaczynają czuć się chronione.

Pociąg romans

2003. Alex, jest bardzo uroczy i romantyczny, postanowił wyjaśnić okno jak dziewczynka w miłości. Ze względu na połączenie okolicznościach varshavich nie tylko nie mają czasu, aby wyznać swoje uczucia, ale również wpada w przygodzie, w wyniku utraty pracy i mieszkania. Tak, zupełnie przez przypadek, Alex staje się persona non grata dla funkcjonariuszy organów ścigania, którzy są na polowanie na niego. A teraz, wiele lat później w Sylwestra Alex przypadkowo spotyka jedną kochał. I stara miłość nie rdzewieje, a to trwa do pomyślenia i ryzykowną decyzję …

Słuchacz

2004. Udane biznesmen Siergiej Pietrow traci wszystko: pieniądze, władza, sytuację rodzinną, a nawet mieszkania i. I bezcelowe spacery ulicą spotyka swojego byłego kolegę – drobnego złodzieja Kulemu. Kul zabiera go do służby zatrudnienia, gdzie zaproponowano mu pracę „Listener”. Zadaniem słuchacza jest słuchać nadużyć i obelgi na codzień, co członkowie rodziny Fedulova nie ośmielają się mówić otwarcie siebie. Nieco później, jest inny członek rodziny Fedulova – córka Marina, popychany przez niedbałego męża. Nowa seria „przesłuchania” jest stopniowo zbliża się do zupełnie innym poziomie. A kiedy pozornie, kłopoty i nieszczęścia Petrova i Fedulova szczyt zacznie działać cuda, a co najważniejsze cud dzieje się w Sylwestra.

Nowy Rok w listopadzie

2000. Wszystko kinogeroi gdy już brał udział w „niebieskim ogniem”. To kapitan lodołamacza „Arktika” Trofim Semochkin, Capitolina, Nikolay Vasin ostatnim kapitanem drużyny hokejowej i Jefim Kakhovsky – początkujący kompozytor i niepełnym wymiarze czasu kapitan KVNschikov. W przeddzień Nowego Roku postanowił ponownie zaprosić bohaterów trzydziestu lat na stole kapitańskim. A teraz, w przeddzień uwolnienia pokazują na ekranach telewizyjnych, publiczność ma możliwość poznać wszystkie tajemnice TV i kuchni, aby zobaczyć, jak pokazują był filmowany. Komedia lub melodramat, gatunek tego filmu jest niejednoznaczny, ale bohaterowie muszą zdecydować najbardziej nieprzewidywalnych zadań, które są czasem śmieszne, czasem smutne.

Nowy romans

2004. Ten romantyczny melodramat musical o miłości i lojalności, aby pomóc przezwyciężyć wszelkie trudności. Sylwester dwóch przyjaciół baletnica Anna i artysta Sonia wybrać prezenty dla najbliższych osób. Ale Sonia dostaje w kłopoty, jej przyjaciele i rodzina stara się pomóc młody artysta i cud jedyny nowy rok jest w stanie jej uratować …

Boże Narodzenie film zagraniczny

Wiadomym jest, że USA – a oceny kraju i filmy, a zwłaszcza Nowy Rok, przyjął pozycję w Top 10, Top 20, i tak dalej. Ale rankingi nie zawsze dostarczają pełnej informacji dotyczącej przestrzegania widzów do filmu, na przykład, ten sam ktoś taśma myśli zbyt wiele „mydło” lub sacharyna, a kto jest gotów rok po roku, aby obejrzeć Nowy Rok to jest film. Jak mówią, każdy ma swój własny smak. Oferujemy również ofertę i zdecydować, jak Nowy Rok zagraniczny film osiągnie swoje przeboje.

Dla kilku pokoleń amerykańskim filmie „To wspaniałe życie” stał się klasykiem, choć potępił FBI jako „film osłabia ideologię”. Jeśli nie oglądał filmu, to z pewnością spojrzeć, co najmniej, aby dowiedzieć się, co mogłoby podważyć fundamenty wolnej Amerykanina.

Amerykanie, w przeciwieństwie do nas, są świadomi swoich najlepszych filmów Bożego Narodzenia, Boże Narodzenie i nie jest kompletna bez Ciekawostki quizu korporacyjnej. Wiele firm organizuje konkursy, których quizu będzie lepiej w Polsce, być może osoby Jedynym noworoczne cieszyć podobnego scenariusza sukcesu.

Mikołaj

1994. Skott Kelvina, starszy menedżer spółki z produkcji zabawek, z wyjątkiem zabawek nie udało w życiu do niczego. Jego żona Kyurson flirtuje ze znanego psychiatry, a następnie usunął ze swojego syna. Scott jest rzadko spotykane z dzieckiem, a syn zaczyna się zapomnieć. Na Boże Narodzenie przypadkowo popycha Scott Santo i dach jest teraz przed górnym kierownika poważnym wyzwaniem: do rozpuszczenia wszystkich prezentów. Czy ktoś dać się przez co najmniej jedną noc, aby stać się prawdziwym synem Mikołajem? Aby zobaczyć kontynuację tej historii – zobaczyć cały film od początku do końca.

Santa Claus – 2

Scott ma smak i dorabia jako Santa przez 8 lat, ale jest jeszcze wiele swoich spraw. Tak, Scott rozczarowana zawiadomień w przeddzień Bożego Narodzenia innym, że jego syn dorastał prawdziwego tyrana. Ponadto, umowa wymaga, by Scott ożenił się, jak przez prawo Święty nie może być bezczynny. Boże, trwa pielęgnacja, syn chłopczycą i szukać pani Claus – nie jest łatwym zadaniem, więc Scott postanowił uciec się do pomocy podwójnej, która okazała żywotność całej Bieguna Północnego w chaosie.

Santa Claus – 3

2006. Scott postanowił zaprosić krewnych do odwiedzenia, nawet jeśli pozycja istnienia Santa Claus i Biegun Północny odtajnione, że świeci w duże kłopoty. Ale Mikołaj potrzebne gdy kiedykolwiek w Boże Narodzenie z rodziną, a jego żona ma wkrótce zrobić tacie Scotta. W rezultacie, gdy duża firma zmontowaniu łotr Dzhek Frost dokłada wszelkich starań, aby odebrać osobiście Scott Narodzenia i zarządzać całym Bieguna Północnego. Ale jest on w przeciwieństwie do całej rodziny, kierowany przez Scotta i głównego elf Curtis.

Przetrwać święta

2002. Drew Letman milioner, która utraciła smak życia, wola los jest w domu swego dzieciństwa. Fakt, że dom jest żywym nowa rodzina nie przeszkadza Letmana, po prostu zachęca je wydawać pieniądze dla swojej rodziny, więc najlepszym sposobem, aby świętować Boże Narodzenie w rodzinie zastępczej niż sam. Ale nie wszyscy mali członkowie rodziny przyjęli nową bogatą względnej serdecznie, i jak się okazuje całą rodzinę Valko nadszedł czas na wizytę u psychiatry.

Święta Last Minute

2006. Małżonek Luther i Nora Krenke życie tak zmęczony, że postanowili zapomnieć o świętach i po prostu pominąć go raz w swoim życiu. Ani uroczysty posiłek lub elegancki drzewo lub Santa Claus – coś, co przypomina Bożego Narodzenia. A w przeddzień pary są wysyłane na Karaiby, aby uzyskać dobry wypoczynek. W rezultacie, wszystko idzie tak daleko, jak zaplanował.

Prezent na Boże Narodzenie

1996. Ojciec jest zawsze zajęty w pracy, więc cała rodzina święta jest zbyt późno. Przed świętami był późno na zawodach karate, bardzo frustrujące niż jego syna. W zamian za pokój, Papież obiecuje dać na święta „turbomena” super-zabawki, który marzy każdy chłopiec. W gorączkowym pracy zapomina o obietnicy i zakupy maraton zaczyna się w Wigilię.

Sam w domu

1996. Kevin MakKlistera przypadkowo zapomniany w domu i na Boże Narodzenie, on zostaje sam w ogromnej posiadłości. Letni chłopiec nie denerwować – był głównym człowiekiem w domu. Ale rabusie, którzy zdecydują się okraść rodzinę Kevin, naiwnie wierząc, że nikt nie jest w domu, niezmiernie zaskoczeni widząc zamiast ozdób nie jest świetlne girlandy i pomysłowe pułapki.

Żegnaj, dr Freud

2003. Kilka dni przed świętami Bożego Narodzenia, główny bohater filmu zwolniony z więzienia, gdzie był na fałszywym wypowiedzenia. I choć jest to komedia, fabuła nie jest gorszy niż jakikolwiek skręcone detektywa. W rezultacie, bohater jest oszustwem. Morał z filmu nie jest w zwycięstwo dobra nad złem, i że prawa miłości wszystko zwycięża nawet prawa psychoanalizy. A Christmas nocy, zawsze są lepsze niż kiedykolwiek.

Rok bez Mikołaja

2006. Doskonała komedia dla oglądania rodzinnego w święta Nowego Roku. Święty urażony i zły, poszedł przez cały rok na wakacje. Ale szczególnie interesujący jest reakcja w przypadku braku Santa chłopca, co w rzeczywistości cały film pełen dobrych piosenek i żywych scen.

Grinch – Stole Christmas

2000. Grinch, zielonym, włochaty, a nikt inny podobny Ktograde nikt nie lubił. A on nie miał wyboru, aby opuścić wesoły miasto i osiedlić się w najbardziej samotnym i Wzgórze, kopanie jaskinię. Grinch ulubionym zajęciem było siedzieć i nienawidzi cały świat, a przede wszystkim kocha nienawidzić Bożego Narodzenia. Ale co roku, nienawiść coraz bardziej tortur, jak ktogradovtsy nadal bawić. Grinch postanawia rozpocząć podłość swojego życia – i ukraść choinkę i prezenty, a ktogradovtsy marzy świąteczne marzenia.

Lot do Świętego Mikołaja

2001. Dzherri Maknil zawsze był przekonany, że te renifery mucha, która posłużyła jako pretekst do licznych dowcipów i żartów z pracowników i studentów. Ale teraz, że ma dowód, to nie tylko udowodnić, że renifery potrafią latać, ale także sprawiła, że ​​podróż w małym samolocie przez pokryte śniegiem Arktyki na północ punkt ziemi, gdzie nie jest magiczną Wioskę dobry Święty. Tu, z dala od zgiełku i mieszka Santa Klaus otoczony magicznych elfów i latającego renifera. Ale, niestety, nie cud może zmniejszyć tęsknotę za żoną i ukochaną córeczkę Grace. Postanawia wrócić do domu – to pragnienie i spełniają dobre Santa. Jerry wciąż mają milczeć o wspaniałej miejscowości lub ciekawskich z całej Ameryki zejść do wsi, a dzieci będą pozbawione cud Bożego Narodzenia.

Holiday

2006. W Angielka Iris poważną depresję z powodu nieodwzajemnionej miłości, aw nowym roku, zdecydowała się popełnić samobójstwo, ale jej e-mail przyszedł list od niektórych Amanda z Los Angeles. Amanda jest również na przednich osobistych rzeczy nie rozwijają się w najlepszy sposób – po prostu złamał nos mojego chłopaka-apostata. A dziewczęta są rozwiązywane w czasie świąt Bożego Narodzenia zamienione. I tak, z Snowy wchodzi Anglia Iris ciepłej Kalifornii, gdzie znudzony, zabawy przesuwne zasłony w ogromnym domu Amandy. I Amanda tymczasem stara się radzić sobie z ruchu prawostronnego, mróz i ciasno w małym domu na przedmieściach. Ale wszystkie codzienne trudności pójść w zapomnienie, gdy niespodziewanie Amanda wybucha pijany brat Iris.

Elf

2003. Chłopczyk wszedł do worka do Santa i on przypadkowo wysłał do bieguna północnego, jako bagaż. Nie rób nic – trzeba zatrzymać się w rezydencji Santa i zapisać się na szkolenie do jednej z elfami. Ale w miarę upływu czasu, zachowanie młodego mężczyzny zaczyna być bardzo różne od zachowania wszystkich innych elfów. A Santa Claus ma wysłać go z powrotem do Nowego Jorku, aby przedstawić rodzicom.

Ślub na Boże Narodzenie

2006. Emily i Ben chce wziąć ślub w Boże Narodzenie jest pewien, jak to było Boże Narodzenie spotkali się dwa lata temu. A kilka dni przed ślubem, Emily udał się do pilnej podróży służbowej, a wszystko pre-ślub i świąteczne porządki spaść na barki Ben. Ale główne wyzwania jeszcze przed nami – Emily, wykończone z ich działalności, z powodu złej pogody nie mógł wystartować z lotniska. A teraz głównym zadaniem – aby nie spóźnić się na własnym ślubie.

Nowy listonosz

2002. Stracił północne miasto, gdzie mieszkają główni bohaterowie: chłopca i dziewczynkę. Dziadek chłopak pracujący jako listonosz, rok przyjść do niego listów do Santa ze wszystkich zakątków ziemi, musiał odpowiadać na każdego maila. Przychodzi taki czas, a mój dziadek umiera, a litery zachować przychodzą i odchodzą. Aby nie zawieść dzieci, Samuel i Evelyn podjąć opiekę dziadka. Santa z zainteresowaniem śledzą kochająca para, pomagając im w trudnych chwilach, a następnie rzucając cuda i przygody.

Lone Święty chce się spotkać z panią Mikołaja

2004. Postaw Endryus całkowicie rozczarowany w życiu, oprócz podniesienia syn – nie jest łatwym zadaniem. Dziecko w międzyczasie pyta sam papież – zamiast prezentu na Boże Narodzenie. Stawia Beth w ślepy zaułek, ale tutaj, w Kalifornii, Nick przybywa, nowego następcę Mikołaja. I aby stać się prawdziwym Mikołaj musi poślubić.

load...