Figura klepsydry: zalecenia dotyczące doboru garderoby stylistów

4.

Figura klepsydry lub X – prawdziwy standard urody kobiecej, prawdziwym uosobieniem kobiecości i macierzyństwa, sen i piękny widok mężczyzn! Ten typ figury wypada korzystnie w porównaniu z „jabłko”, „gruszka”, „pudełek” i „trójkąty”. Jeśli natura nie obdarzony Sand zegarek – jesteś bardzo szczęśliwy, ale, jak to ma miejsce w przypadku każdego innego daru, trzeba być w stanie go używać, ponieważ doskonale siedzieć na gruszki lub jabłka, włącz Lady X z luksusowej królowej w szary anonimowa myszy. Do każdej własnej! I to jest „ich” powinien być w stanie podkreślić godność wszystkich kształtach i sprytnie ukryć wady.

load...

Zawartość:

Jaki jest figura klepsydry

Ciało stylu klepsydra różne wyważone proporcje: piersi i uda są prawie identyczne parametry jasno wyrażone talia, biodra zaokrąglone, obwód talii wynosi około 75% wielkości ud. Gdy przyrost masy ciała tłuszcz jest przechowywany, co do zasady, nie na pasie, a w dolnej części ciała – bioder i pośladków. Pani X – ideał XIX wieku, dla których piękno obcisłe gorsety dokręcone. Osławiony „90-60-90” – nie jest niczym innym, jak wersji wyidealizowanej typu budowy ciała. Klepsydra – postać z pierwszych gwiazd wielkości: Marilyn Monroe, Brigitte Bardot, Catherine Deneuve, Gina Lollobrigida, Elizabeth Taylor, Monica Bellucci, Michelle Pfeiffer, Melanie Griffith, Natasha Richardson, Naomi Campbell, Kim Basinger, Sophia Loren, Scarlett Johansson.

Jak podkreślają godność sylwetkę X

Dobieramy ubrania dla typu postacią „X”

Pani X należy dążyć do wyboru ubrań, które pomogą podkreślić małą talię i miękkie, łagodne przejścia od klatki piersiowej do linii bioder, czyli Idealnie cięcia powinny być zgodne z linii na rysunku. Ważne jest, aby znaleźć kompromisowe rozwiązanie między jawnie seksualnych i workowate ubrania. W przypadku braku nadwagi klepsydry mogą ubierać się w prawie wszystko, zachęcamy do korzystania z obu linii poziomych i pionowych. Głównym celem jest lepiej zrobić w pasie. Pomoc w tej strefie, a także różnych elementów dekoracyjnych. Z ubrania ukrywa zakrętów dane powinny być opuszczone, to będzie kompletna tylko. Najlepszym rozwiązaniem – stroje, które tkwi w łatwości, lekkości i płynności. A teraz spójrz na różnych rodzajach ubrań dla klepsydry rysunku w sposób bardziej szczegółowy.

load...

Suknie

Poczuj swobodę wyboru dowolnego stylu, nawiązując do wiersza figurę, sylwetkę, sylwetki modeli z pasów. To może być dopasowane, sukienki trapez, modele, rozszerzając z biodra. Najważniejsze – aby uniknąć wykonuje style bezkształtne i workowate, a nie skupiać się wyłącznie na udach, w przeciwnym razie istnieje ryzyko obracając się w „gruszki”, tak aby utrzymać swoje kobiece proporcje, podkreślając biodra, z pewnością podkreślają klatkę piersiową i ramiona. Rozgorzał, obcisłe sukienki i suknie gabloty podkreślają kształt i rodzaj sukienki na cienkich ramiączkach lub bez pasków – objętość biustu.

Bluzki, topy, kardigany

Doskonały wybór dla klepsydry – bluzka z głębokim dekoltem i bez ramiączek szczyty górnej i dolnej bilansowania. Dobry będzie wyglądać wydłużone i chudy modele, zwracając uwagę na uwodzicielskie kobiece kształty. Jeśli jest to konieczne użycie podkładki, jest to pożądane, są zaokrąglone i wąski raczej niż szersza i prosty. Unikać być wolne, nepritalennyh modele, szczególnie ciężkich wielkogabarytowych tkaniny i szyi załogi kołnierzem i środkowego zacisku.

Spódnice dla „klepsydry»

Szczęśliwy właściciel atrakcyjnych smukłe nogi są bez wahania nosić mini spódniczki. Doskonała będzie siedział na spódnice klepsydra i wysokim stanem spódnic ołówkowych. Odpowiadał także spódnicę z miękkimi fałdami, dostosowanych na ukos lub klinów. Znakomitym dodatkiem do spódnicy – szeroki pas. Pasiastej spódnicy i modeli z dużymi efektowne ozdoby, wizualnie zwiększyć wagę i dolną część, to lepiej nie nosić.

Spodnie dla Lady X

Aby podkreślić linię talii, kupując dżinsy, należy preferować modeli ze średniej sadzenia. Niski wzrost, a wręcz przeciwnie, zbyt dużo Podkreśla już „wybitne” hop. To samo odnosi się do kieszeniami na bokach, hafty, aplikacjami i innych elementów dekoracyjnych na biodra. Wizualnie wydłużają nogi pomoc spodnie w pionowe paski lub lekko stożkowym dnem. Korzystna opcja – wszelkie style Spodnie z pasem. Zakup capris muszą być wybrane modele nie są powyżej połowy łydki, dzięki czemu znacznie szczuplejsze nogi.

Kurtki i klepsydry

Kurtki dla figury klepsydry powinna być szczelna i forma przylegająca, z gładkimi przejściami, powtarzając krzywe ciała. Mogą być nieco powyżej linii talii lub na końcu na biodrze. Ale na wizualnych modeli ważących z kieszeniami biodrowych lepiej zapomnieć raz na zawsze.

Kurtki

Wybór płaszcze, kurtki i płaszcze przeciwdeszczowe preferencji należy podać model krótki wycięte z taśmy.

Stroje kąpielowe dla figura klepsydry

Jeśli górna i dolna część w pełni proporcjonalne, można bezpiecznie próbować żadnych stylów stroje kąpielowe. Jeśli piasek zegarek przeważają w jednym lub drugim kierunku, lub istnieją inne indywidualne cechy organizmu, a następnie wybór optymalnego modelu należy podchodzić bardziej skrupulatnie.

 • Małe piersi. Najlepszym rozwiązaniem – podział kostium kąpielowy z popiersiem w formie trójkątów, wraz z faktyczną zwierzęcia, geometryczne, abstrakcyjne lub kwiatowym nadrukiem.
 • Krótkie nogi. Zapomnij o stroje kąpielowe z szortami! Wizualnie wydłużają nogi zmaksymalizować bikini z wysokiej cięcia na biodrach.
 • Wyprofilowana. Women zaokrąglonych kształtach nadające osobne stroje kąpielowe z fiszbin blaty, dobrze obsługiwane piersi, nie dając jej „nudny” sag.

0. 1. 2.

Akcesoria, biżuteria i buty

Wszystkie elementy obrazu i ozdobne szczegółów na figurze klepsydry powinny być wdzięczne i gładka, a nie kanciaste: buty ze skarpetami, migdałowy, zamiast obszernych kwadratowych worków dokładne miękka torba, zaokrąglone klapy, obroże koronki, szale lekki szyfon. Jeśli chodzi o biżuterię, należy skupić się na wzroście i szerokości kości. Dorastałem kośćcu panie potrzebują duży krzykliwe biżuterii, kobiety średniego wzrostu o średniej szerokości kości pasuje dużych, ale wdzięku, lub produkty są średniej wielkości, niska u kobiet z cienkiej kości jest lepiej pozostać na małych dekoracji.

Tekstury i kolory figura

Tkaniny powinny podkreślać kobiecość i delikatność, więc najlepszym rozwiązaniem dla klepsydry – jasny, przestronny, materiałów płynnych: szyfonu, lekki krepy, Panne, wiskoza, jersey, bawełna, jedwab, len, wełna drapeable porządku. Najlepiej jest szukać zwykły model. Dobrym rozwiązaniem byłoby pionowy pasek, średnich komórek, kropki, motywy kwiatowe. Unikaj za duże liczby, jak i pojedyncze poziome pasy w górnej i dolnej części tułowia.

3.

Must-have dla Lady X:

 • I obcisłe ubranie;
 • Sukienka

 • Z dekoltem;
 • Kroju modelu;
 • Pasy i gorsety lli_1;

 • Miękkie, lekkie, płynące tkaniny;
 • Bezpośrednich i jasnych linii spódnice i spodnie.

„Klepsydra” nie może być noszony:

 • Workowaty, bezkształtną, warstwowe ubranie;
 • Zbyt obcisłe spodnie;
 • Ciężki, gruby materiał;
 • Spodnie

 • Z kieszeniami i spodnie;
 • Spódnica z plisowania.

„Klepsydra” – najbardziej harmonijny kobieca postać, prawdziwy dar natury, który daje jej posiadaczem niezwykłego uroku i atrakcyjności, ale tylko wtedy, gdy jest w stanie zastosować się.

load...