Feng Shui sypialnia trend mody lub nabycie harmonii?

Zawartość:

Jakie miejsce w domu najbardziej wygodne i atrakcyjne? Oczywiście, sypialnia. Tu śpimy, a następnie – przytrzymując trzecią część swojego życia. Pokój ten posiada specjalną energię, uspokaja i relaksuje, dostosowuje się do żądanych myśli. Po tym wszystkim, przed snem, leżąc w wygodnym łóżku, często podejmować właściwe decyzje w świetle dnia z jakiegoś powodu nie przyszedł do głowy.

load...

Aby stać się sypialnia dla Ciebie miejscem, gdzie każdy „dostaje się do punktu wyjścia”, gdzie śpi, a wszystkie problemy znikną w tle, konieczne jest, aby zbliżyć się do jego konstrukcji. I tu może pomóc Ci wskazówek feng shui. Więc spróbujmy zrozumieć wszystkie zawiłości tej starożytnej nauki i stworzyć sypialnię Feng Shui.

Gotowanie pokój dla zmian

Po pierwsze, trzeba spędzić w pokoju wiosenne porządki, a jeszcze lepiej – do łatwych napraw kosmetycznych. Przemalowanie ścian, mycie okien, pozbyć się niepotrzebnych rzeczy. Jeśli sufit w sypialni „ozdobiona” z skomplikowanych wzorów – usuń je. Albo przynajmniej ukryć pod płaskim stropem.

Idealnie, drzwi sypialni nie powinien „spojrzeć” na drzwiach innego pomieszczenia. Taki układ może prowadzić do kłótni i skandal w rodzinie. Jest oczywiste, że łamiąc otwory i wprowadzania zmian do pokoju, nie wszyscy są zgodni. I tu dochodzimy do pomocy zwykłego kurtyny, takich jak bambus czy koralikami.

Umyć żyrandol i kinkiet nad łóżkiem. Brudne rzeczy nie są dozwolone w sypialni – zależy od finansowego dobrobytu. Jeśli kiedyś regularnie prowadzi do pokoju w porządku, odrzucić uciążliwych klosze i wolą proste wzory.

load...

Pamiętaj, aby poświęcić czas na szafie i komodzie – spędzić tam audyt. Na pewno masz starą bieliznę przechowywane „na czarną godzinę”, czy rzeczy, których już nie noszą i nie śmie rzucać. Zbierz się na odwagę, aby rzucić to wszystko! Nie poprawy dobrobytu materialnego, i cała atmosfera w domu.

Ustal meble

Jeśli sypialnia ma nocne stoliki, należy zwrócić uwagę na ich wysokość. Muszą być równo z łóżka lub pod nią. Tylko w ten sposób energia korzystne fala będzie w stanie zapewnić Państwu pełną i spokojny sen. Oczyść szafy z dodatkowych rzeczy, najlepiej (w filozofii Feng Shui) Wszystkie powierzchnie powinny być całkowicie pusty.

Nawiasem mówiąc, meble do sypialni najlepiej jest wybrać z zaokrąglonymi krawędziami. Ostre rogi wzniecać sytuacji sprawiają, że atmosfera nie może spocząć na laurach, a uszkodzony i szorstkie. W sypialni nie powinno być żadnych urządzeń elektrycznych: telefony komórkowe, głośniki od centrum muzycznego lub nawet telewizora muszą być usunięte. Zapobiegają one dostroić się do dobrego wypoczynku. I nie trzeba nosić laptopa w łóżku – bezsenność w tym przypadku zapewniona.

Ustaw łóżko

Szczególną uwagę należy zwrócić na miejscu łóżka. Jest to ważne nie tylko w pomieszczeniu, w którym się znajduje, ale też w którym kierunku jest ono wdrażane zasady.

  • Najbardziej skuteczne układ złoża – zagłówek do ściany tak, że z obu stron nie był wolny dostęp;
  • Nie można spać z nogami w kierunku drzwi. Nawet jeśli nie można przestawić łóżko, odcięty od ekranu drzwi światła;
  • Nie pozwól, by łóżko było odbicie w lustrze. Może to doprowadzić do tego, że twój małżonek będzie kochanką. I kochać, nie będzie w stanie w pełni się zrelaksować, czując obecność w pomieszczeniu obcych;
  • Stan łóżko materac powinien mieć wspólnego, nawet jeśli śpisz na dwóch łóżkach przesunięte. W przeciwnym razie nie będzie czekać do szczęśliwego życia rodzinnego;
  • Zagłówek jest okno? W tym przypadku, wszystkie przepływy energii wejściu do pokoju od razu spadnie na ciebie. I to nie jest dobre nie będzie. Jeśli nie można zmienić łóżko, umieścić na parapecie wazon ze świeżymi kwiatami lub kryształu;
  • Rażące naruszenie wszelkich zasad feng shui – aby ustawić łóżko (wezgłowie) na ścianie przylegającej do wanny lub toalety.

Dodatkowe elementy wnętrz

Sypialnia feng shui polega właściwy rozkład wszystkich mebli i wyposażenia wnętrz. Tutaj wartość jest każdy szczegół. Po pierwsze, na parapetach nie powinno być niczym innym niż świeże kwiaty i kryształów. W ostatnim czasie stają się modne ozdobić pokój z sztucznych gałązek bluszczu winogron – tego nie da się zrobić! Sztuczne kwiaty są martwe energii.

Po drugie, należy ustawić w sypialni mała fontanna. Woda jest elementem oczyszczającym, przy czym wszystkie negatywne energii włącza się w położenie neutralne. Ale akwaria i obrazy z widokiem na morze nie są dozwolone. „Big” woda przynosi tylko wątpliwości i niepokój. Po trzecie, należy upewnić się, że drzwi nie trzeszczą i klaskać z najmniejszym zanurzeniu. Dźwięki te są źródłem negatywnej energii.

Jeśli niedawno ożenił się, że jest to konieczne do wydania sypialnia w kolorze czerwonym i wiśniowym kolorze. To właśnie te kolory wywołują pasję, utrzymać szczęście w rodzinie, a także towarzyszyć poczęcie dziecka. Gdy związek rodzinny jest stabilny, konieczne jest, aby zaprojektować wnętrze w delikatnych, pastelowych kolorach. Ale atrakcją czerwonych odcieniach jest również dozwolone, więc pasja i miłość nigdy nie ustanie.

Harmonijny wygląd i beż piaskowy kolor, turkusowy i fioletowy. Działają one jako środek uspokajający, aby mieć leniwe rozmowy i głęboki sen. Nie jest pożądane, aby wykorzystać w wewnętrznym ciemności, nasycony kolor zbyt – będą „nacisku” w świadomości i tworzyć napięcie w powietrzu. Jeśli wciąż jesteś sam, dostać do dekoracji sypialni sparowane obiektów. Na przykład, dwie lampy powyżej złoża, dwa stoliki, dwa wyściełane taborety, dwa świeczniki. Pojedyncze obiekty utrudniają pojawienie się pary.

Miłośnicy sztuki powinni wziąć pod uwagę, że do sypialni feng shui przypływie portrety dzieci i martwe natury. Krajobraz z obrazem jesieni dekorowanie pokoju nie jest zalecane, ponieważ o tej porze roku związany z blaknięcie i starzenie. Należy być bardzo ostrożnym z lustrami! Jeśli lustrzanych drzwi szafy, a następnie w nocy powinni zamknąć kurtyny. Uważa się, że podczas snu nasza podświadomość opuszcza ciało i wizytujących równoległe wszechświaty, w tym na drugą stronę lustra.

Czy rzeczy racjonalnie, inteligentnie umieścić meble, przejdź do aranżacji sypialni z wyobraźni i dobrego humoru. Oczywiście, nie powinniśmy spieszyć się skrajności i umieścić łóżko w środku pokoju, rozszerzając go na przekątnej. Jest to o wiele łatwiejsze w użyciu ekrany i kurtyny świetlne. I najważniejsza zasada – nie wpuszczaj obcych do małżeńskiej sypialni. Odnosi się do gospodyni. Niech to przywrócić porządek we wszystkich pomieszczeniach oraz sypialni chemiczna – to jest Twoja osobista odpowiedzialność. Po tym wszystkim, nie trzeba negatywne emocje innych ludzi, prawda?

load...