Feng Shui: pieniądze w domu

Zawartość:

Pieniądze nie zdarza się znacznie. Zawsze znajdziemy co wydać i są zawsze szuka sposobów, aby uzyskać większą liczbę tych rozchwytywanych narzędzi do poprawy ich życia. Oczywiście, pieniądze – nie jest panaceum na wiele, wiele problemów w życiu. Ale gdy są one jakoś żyć lepiej i swobodniej oddychać.

load...

Ale, niestety, nawet nagroda dla najbardziej wykwalifikowanych i ciężkiej pracy jest często niewystarczające, aby utrzymać komfortową egzystencję. Lub z jakiegoś powodu, pieniądze po prostu nie pobyt w naszym domu, a topi się w jego oczach, pozostawiając jasne, gdzie i kto wie, jak to zrobić. Ktoś odnosi się do faktu tych rzeczy jak Givens, ktoś stara się zarobić więcej pieniędzy, ktoś zaczyna ciężko zapisać, a kto szuka innych wyjaśnień i sposoby poprawy materialnego dobrobytu.

Nawiasem mówiąc, wschodnie nauki feng shui mówi, że wyjaśnienie tej sytuacji może być niewłaściwa organizacja przestrzeni życiowej. Wyposażanie mieszkania jest według pewnych zasad (zgodnie z filozofią Feng Shui), masz możliwość przynieść pieniądze do domu, aby upewnić się, że są z nią nie jest „popłynęła”. Uczmy się, jak to zrobić.

Obszar oddziaływania

Zgodnie z naukami feng shui, cały nasz dom może być podzielony na strefy wpływów. Każda z tych stref jest „odpowiedzialny” za konkretny obszar życia. Narzędzie, z którym można określić lokalizację stref wpływów w domu, zwany siatki Bagua. Siatka jest regularny prostokąt, podzielony na dziewięć równych części. Nawiasem mówiąc, wszystkie strefy wpływów odpowiadają niektórych częściach świata:

 1. Strefa Zdrowia – centrum sieci;
 2. Strefa Chwały – górny sektor centralny (Południe);
 3. Strefa Kariery – dolny sektor centralny (North);
 4. Kreatywność Zone – prawy sektor środkowy (West);
 5. Rodziny Zone – lewy środkowy sektor (wschodniej);
 6. Strefa Love – prawy górny róg (South-West);
 7. Strefa pomocników – w prawym dolnym rogu (North-West);
 8. Strefa mądrość – lewy dolny (North-East);
 9. Riches strefa – lewy górny (South-East).

Jest to ostatni obszar nauk feng shui i jest odpowiedzialny za te pieniądze. Aby określić lokalizację strefy w swoim domu, należy narysować swój plan i narysuj siatki Bagua. Następnie należy określić, w jaki sposób twoje mieszkanie (dom) znajduje się w stosunku do jasnej strony, a nałożenie siatki Bagua na plan domu, wyrównując stronę światła na płaszczyźnie i na siatce.

load...

Nawiasem mówiąc, z pomocą tej siatki może zidentyfikować położenie stref wpływów feng shui to nie tylko dla całego mieszkania, ale także dla każdego pokoju. Gdy wiesz, gdzie twój dom jest strefą, która jest odpowiedzialna za bogactwa, można przystąpić do jego organizacji.

Strefa bogactwo

Aby przyciągnąć pieniądze do domu, aby pomóc poprawne ułożenie tej strefie. Oznacza to, że trzeba aktywować strefę bogactwa, zaczęła skutecznie „praca”. Każda strefa wpływów w domu odpowiadają pewnych kolorów i elementów. To Riches obszar jest zielone i fioletowe kwiaty i drzewa (element). Obszar aktywacja również przyczynić się do fioletowym i złotym kolorze. Dlatego, zielone, fioletowe i złote elementy wykończenia wnętrza i przedmioty, które pomogą Ci aktywować tę okolicę. W odniesieniu do elementów, nie ma pomóc w drewniane meble, rośliny w pomieszczeniach, jak również obrazy (obrazki, zdjęcia, rysunki, rzeźby) Drzewa.

Najskuteczniejszym elementem elementu drzewa w Feng Shui jest uważane za zwykłe drzewo houseplant jadeit, który jest również nazywany drzewo pieniądze. Tak, podjąwszy się wzbogacić, to koniecznie musi to pokój kwiat i umieścić go dokładnie w rejonie bogactwa. Jednakże, wszystkie inne rośliny wewnętrzne mogą także aktywować linię, jak elementy z jego elementów pomocniczych – woda.

Wody Feng Shuya odnosi się do elementów, wzmacnianie oddziaływania elementów drewnianych. Jest to zrozumiałe: jeśli woda drzewa, będzie rosnąć lepiej. Tak, że wszelkie znaki wodne „” w obszarze bogactwa będzie przydatna. I to może być cokolwiek: od akwarium i fontanny kryty z wodą rzeczywistym do obrazów wodnych na rysunkach i fotografiach. Jednakże, aby przyciągnąć pieniądze do domu będzie nie tylko prawidłowa rejestracja strefa Wealth ale talizmany, które się dużo uwagi i przypisuje się ogromną siłą w naukach Feng Shui.


Talizmany bogactwo

Mistrzowie Feng Shui zaleca się koniecznie stosować specjalne talizmany (symbole rytualne) sprzyjających przyciąganiu pieniędzy i powiększania bogactwa. Jest to najlepiej zorganizować te talizmany w dziedzinie bogactwa. Jednak nawet ich obecność w innych obszarach pomoże rozwiązać swoje problemy finansowe. Najpotężniejsze talizmany Zgodnie z naukami feng shui – akwarium z rybami (Golden) miski bogactwa, Jin Chan (żaba), Hott.

Goldfish w akwarium

Akwarium z rybami w ogóle harmonizuje całą przestrzeń swojego domu, a jeśli jest, aby osiedlić się w złote rybki, rozpocznie się „pracy” jako talizman bogactwa. Istnieją jednak pewne niuanse. Po pierwsze, woda w zbiorniku powinna być zawsze czysta, gdyż błotnista woda ma tylko odwrotny skutek: pieniądze zaczną wychodzić z domu. Po drugie, wielkość akwarium, pożądane jest, aby wybrać w srodku, jak małe lub zbyt duże akwarium uniemożliwi osiągnięcie swoich celów. I po trzecie, jest to niezbędne do wykonania stosunku liczbowym i barwy ryb w akwarium. Twoja maskotka w akwarium powinna być dokładnie dziewięć: osiem złoty i jeden czarny. Jeśli chcesz zachować więcej ryb, ich liczba powinna być wielokrotnością dziewięciu.

A jeśli z jakiegoś powodu nie jesteś w stanie mieć prawdziwe akwarium, ograniczyć swój wizerunek. To może być duży kolorowy plakat (panele haftowane, sleplennogo wykonane z papieru lub tkaniny) lub nawet wygaszacz na komputerze, pokazujący akwarium rybki. Tylko w tym przypadku nie zapomnij o ilości ryb i kolorystyki.

Żaba z trzema nogami

Innym częstym symbolem obfitości. Ten talizman zwykle uzupełniają się wzajemnie symbol bogactwa – monet. Dlatego trehlapy maskotki żaby są zazwyczaj przechowywane w ustach jednego lub trzech monet. Czasami takie Talizmany żadnych monet, ale z cięcia w ustach, tak że jest, gdzie można wkładać żadnych prawdziwych monet. Im bardziej jak żaba płazów Obecnie większa jest uważany za maskotkę. Jednak najlepszym symbolem jest metalem żaba złoty kolor, a ideał – czy pozłacany mosiądz. Ważnym punktem. Aby przyciągnąć pieniądze do domu, aby mieć ten talizman trzeba wycofać przednie drzwiczki. Najbardziej odpowiednie miejsce dla niego – pokój dzienny, ale w każdym przypadku – łazienka lub WC.

Bogactwo miska

Talisman, które można wykonać samodzielnie. Aby to zrobić, należy wazon lub miskę metalową obecny (okrągłe i przysiad) i wypełnić go z niezbędnych elementów:

 • Dziewięciu chińskich monet nawleczone na czerwoną wstążką i umieszczone w czerwonej torbie lub torebce.
 • Prawdziwe pieniądze (banknoty lub monety), której wysokość jest równa 988. Nie może być wiele opcji. Na przykład, dziewięć rubli (dolarów) i osiemdziesiąt osiem groszy (centów), lub dokładnie 988 rubli (innej walucie). Pieniądze też być umieszczony w czerwonym worku.
 • Zdobyłem gałązkę rośliny rosnące w pomieszczeniach lub ogrodu z bogatego domu. Jeśli masz udaną rodzinę lub przyjaciół, po prostu poprosić ich, aby dać na pamiątkę, ale w żadnym wypadku nie należy przyjmować go bez pytania. Gałązka do wyschnięcia, a trzeba też umieścić w czerwonym worku. Gałęzie alternatywne będzie garść ziemi (z ogrodu lub doniczce).

Jednak te trzy małe woreczki zostaną wypełnione miskę bogactwa, a to może być wypełniony po brzegi. Dlatego prosimy o wypełnienie całej pozostałej przestrzeni w nim z kamieni szlachetnych lub półszlachetnych. Ametyst, turkus, bursztyn, malachit, koral, itd. Dziś można łatwo kupić koraliki wykonane z takich kamieni. Ale nawet jeśli taka możliwość nie, a potem po prostu dodać w wazonie całą biżuterię, które są dostępne w domu. Najważniejsze – aby wypełnić kielich po brzegi. I okazało się to być dość wykonalne zadanie, po prostu wziąć zdolności małej wielkości.

Talizman musi znajdować się w pomieszczeniu, w którym obce są rzadkie. Tak więc najlepszym miejscem dla niego – śpi. I umieścić kubek jest konieczne, aby właściciel sali zobaczył ją cały czas. I to najlepiej umieścić maskotkę w dziedzinie dóbr (południowo-wschodnia część sypialni).

Hott

W inny sposób, maskotka nazywa Laughing Buddha. Reprezentuje samopoczucie, dobrobyt i beztroski. Czasami Hotteya przedstawiana siedzi na trehlapy żaba, która z kolei zwiększa moc talizmanu. Ta maskotka jest również uważana za jedną z najbardziej wpływowych postaci w przyciąganiu pieniędzy. Stanowisko to może być w każdym salonie (w strefie bogactwa) lub miejsce w tej części mieszkania, w którym strefa znajduje się na ogólny plan domu.


Wpłaceniu pieniędzy

Tu trzeba stosować wszelkie możliwości, aby przyciągnąć pieniądze do domu, a teraz trzeba zadbać o ich przechowywania, ponieważ utrzymanie pieniądze zgodnie z naukami Feng Shui, też muszą zgodnie z pewnymi regułami. Po pierwsze, torebka, która trwale przechowywane pieniądze. Wybierz torebkę, odpowiednio, potrzeba kolor swojego elementu. Można go określić ostatnią cyfrę roku urodzenia: zero i jeden – metalowa, dwa i trzy – woda, cztery i pięć – drzewo, sześć i siedem – pożar, osiem i dziewięć – ziemia. Te znaki odpowiednich barwnych:

 • Fire – czerwony, bordowy, pomarańczowy;
 • Woda – niebieski, fioletowy, czarny;
 • Ziemia – zielony, brązowy, wielbłąda;
 • Metal – szary, biały, srebrny.

Trzymać pieniądze w torebce musi być dokładnie, upewniając się, że ustawa nie zginać lub wahał. Sam torebka musi być liczbą całkowitą (bez luk, a rozdarty okładzina uszkodzonych części metalowe), pracy (z suwakami roboczych, przyciski i inne elementy złączne). Ale to wciąż dobry pomysł, aby umieścić w lustrze portmonetka feng shui, która przyczyni się do zwiększenia odzwierciedlenie w jego rachunki.

Jeśli masz zwyczaj trzymać gotówkę w domu, użyj go do czerwonego pola lub pól. Można zrobić (lub kupić) oraz specjalny banknotnitsu, ozdobione złote litery „bogactwa”. I można trzymać pieniądze w kopertach, które są również przedstawione znaków. Nawiasem mówiąc, dziś można kupić gotowe koperty z różnych znaków w celu przechowywania pieniędzy. Na przykład, jeśli zbierają pieniądze na zwrot długu, a następnie przechowywać je w kopercie, „sprawiedliwości”, a pieniądze na prezent – w kopercie „życzenia”. I nigdy nie przechowywać domy gotówkę „na czarną godzinę” – zgodnie z naukami feng shui w tym przypadku taki dzień musi nadejść.

Ale najważniejsze – pozytywne nastawienie do pieniędzy. Niech ich brak nie będzie problemem, ale raczej bodźcem dla Ciebie. I zebrać, wydać, dawać i dawać pieniądze potrzebne bez żalu, a tylko z czystym sercem! Łatwe pieniądze przychodzi tylko w domu, w którym nie są one sens życia, ale tylko jedna z możliwości, aby ją poprawić.

load...