Feng Shui: jak przyciągnąć szczęście do swojego życia

Zawartość:

Niewiele, być może, tych ludzi, którzy wierzą, że są szczęśliwi w swoim życiu, ale los pełnej mierze od zmierzyć się z nimi i powodzenia, i pieniędzy, i szczęścia. I – jesteśmy pewni! – absolutnie nie ma takich ludzi, którzy nie chcą, aby dowiedzieć się, jak przyciągnąć szczęście w swoim życiu. Jest to bardzo interesująca metoda, dzięki której można przyciągnąć pieniądze i szczęście, i to się nazywa metoda Feng Shui.

load...

Jest mało prawdopodobne, że taki system jako mistycznego feng shui może nastąpić dzisiaj. Współcześni ludzie nie wcześniej, do refleksji na temat relacji różnych zjawisk życiowych. Większość z nas pracuje ciężko przez cały dzień, a jeśli robimy i nie ma wolnego czasu, to nasz mózg jest nadal zajęty: czytamy książki, mamy informacje, patrząc na telewizję i korzystać z Internetu. Pobieranie mózg stały przepływ informacji, jesteśmy całkowicie przestają dostrzegać świat wokół nas.

Ale wiele tysięcy lat temu, kiedy nic nie rozprasza refleksji filozoficznej, chińskich naukowców starsi, zaobserwowano, że otaczająca przestrzeń może wpłynąć na życie człowieka. Z czasem rozbieżne poglądy chińskich mędrców uformowano spójny system – Feng Shui, który został z powodzeniem stosowane w naszych czasach, aby przyciągnąć więcej szczęścia i pieniędzy.

Harmonizacji energii

System Feng Shui oferuje swoją interpretację układu świata i wszystko, co się w nim dzieje. Podstawowa koncepcja czy podstawą tego ezoterycznego systemu – to co wszyscy w okolicy istnieją różne przejawy życiodajnej energii Qi.

load...

Jeśli w przestrzeni domu energią Qi jest wystarczający, a zatem jest w stanie równowagi, ludzie w nim występują emocjonalne windy, niemal chory w sprawach ich szczęścia. W takim domu czuję się świetnie rośliny, aktywnych i wesołych zwierzęta. Jeśli nie, trzeba poważnie zaangażować się w ich obudowie. W celu zwiększenia wlewając w przepływie energii i zharmonizowania go tam, w feng shui na szczęście, istnieją specjalne techniki, które zostały przetestowane przez tysiące lat. Głównym celem Feng Shui – ma przyciągnąć szczęście we wszystkich sferach życia …

W celu pełnego zbadania systemu mądry i stać się ekspertem, może trwać wiele lat, tak obszerny, że wiedza, ale w celu przywrócenia porządku energii w swoim własnym mieszkaniu, trzeba znać podstawowe, najważniejsze aspekty. Należą do nich słynną doktrynę z „ośmiu aspiracji życiowych.” Doktryna ta stwierdza, że ​​cała przestrzeń ma osiem głównych obszarów, które są ułożone według punktów kardynalnych. Na jego praktyczne zastosowanie wykorzystuje Bagua ośmiokąt, że jest na nich i punktów. Każdy bok ośmiokąta odpowiada jednej ze sfer ludzkiego życia.

Na przykład, na północ – Career, na północny-zachód – asystenci, West – dzieci, w południowo-zachodniej – małżeństwo, Południe – sława, południe-wschód – Pieniądze i bogactwo, Wschód – rodziny, w północno-wschodniej – Centrum wiedzy – zdrowie. Porady Feng Shui na szczęście zmniejszona, aby uaktywnić energię w jednym z sektorów lub ośmiokąta, w razie potrzeby, wszystko na raz. Na początku pracy na przestrzeni ich własnych domach ośmiokąt sektory nałożyć na planie mieszkania lub domu i określenia istotnych obszarów. Po tym, staje się jasne, jaka część mieszkania odpowiada jednej lub drugiej stronie życia.

Narzędzia Feng Shui

Koncepcja sukcesu życiowego jest różnorodny i często patrzy na nią nie jest taka sama w różnych ludzi. Z jakiegoś szczęścia – jest budować karierę, dla innych – spotkanie z jego drugiej połowie, dla niektórych jest to rozwiązanie poważnego problemu zdrowotnego. Dlatego należy wybrać każdego sektora i radzić sobie z nim za pomocą narzędzi feng shui.

Powodzenia w miłości

Jeśli nie mam miłość życia, konieczne jest, aby pracować w sektorze południowo-zachodnim. Aktywacja tej strefy przyczyni się do obiektów lub obrazów symbolizujących parę, na przykład figurki z parą gołębi, pary identycznych poduszkę na kanapie lub łóżku, aby para w obrazie, dwóch identycznych lampą lub świecznika.

Ponadto istnieje specjalny znak chiński, który sprzyja szczęście w miłości – wzruszająca para kaczek mandarynek. Są one związane z romantycznej miłości, lojalności i silne rodziny. Kaczki nie trzeba posprzątać, gdy szczęście i para znaleziona. Będą one wiernie zachować ten związek przez długi czas.

Jest zastrzeżenie dotyczące tego sektora w mieszkaniu – to lepiej dać w dziedzinie miłości i małżeństwa z obrazem, symbolizujące samotność.

Powodzenie w sprawach finansowych

Kiedy szczęście zamienia się na kwestiach, które są związane z pieniędzmi i sukces finansowy, to znaczy, że nadszedł czas, aby zwrócić uwagę na południowo-wschodnim sektorze budownictwa mieszkaniowego. Woda zwiększa energię w tym sektorze, a jeśli masz akwarium w domu z ryb, to jest właściwe miejsce dla nich – to wschód. W tej części mieszkania, które można umieścić fontannę z płynącej wody lub piękny obraz morskiego lub rzecznego powierzchni wody.

Przy wyborze obrazu, nie należy wybierać szaleje morze lub góry wodospad. Ta potężna energia wody może odegrać okrutny żart, a będzie uzależnione „wash” przepływy pieniężne, które jest dostać się do mieszkania. Dobrze wpływa na pieniądze szczęścia chińskie znaki: trzy nogami ropuch, wesoły staruszek hott, monety związany z czerwoną wstążką. Ich pojawienie się w odpowiednim miejscu sprzyja wzrostowi zysków i przepływów pieniężnych do domu głębokiej rzeki.

Szczególnie popularne we współczesnym świecie wykorzystuje drzewo pieniądze, można je znaleźć w biurach, w komfortowym mieszkaniu. Symbolizuje także dobrobyt. Wystarczy upewnić się, że zakład był zdrowy i rośnie dobrze, więc jest to pozytywny wpływ na poziom dobrobytu. Jeśli drzewo jest zielone, a pieniądze będą przyciągać do Ciebie; ale gdy liście zaczynają więdnąć i odpadać, a dokładnie w ten sam sposób „odlecieć” od Ciebie i Twoich pieniędzy.

Aby przyciągnąć do swojego życia dobre pieniądze, to jest bardzo ważne, żeby było jasno oświetlone sektor, który jest odpowiedzialny za bogactwem. Feng Shui eksperci zalecają także naprawić wszystkie krany przecieka, symbolizujące podświadomie włącza się z domu pieniądze.

Kariera nabrała rozpędu

Jeśli praca miała kompletnym bezruchu, władze nie zauważył i rozwój kariery może tylko pomarzyć, konieczne jest, aby dostać się na północnym odcinku domu, odpowiedzialny za sukces kariery.

Co dziwne, ale żółw jest zalecany do sukcesu w karierze zawodowej. To nie znaczy, jak mogłoby się wydawać, zgodnie z naszymi zwykłymi pojęciami, że wszystko pójdzie ślimaczym tempie i na odwrót – żółw symbolizuje niebiańskie wsparcie, mądrość i ochronę. W karierze liczy nie będzie zbędne. Jeśli to możliwe, żółw powinien być ustawiony tak, że kryje się za was – jak to zapewnić ochronę człowieka od tyłu, w najbardziej wrażliwych części.

Sektor Północnej mogą również wzmocnić różne figurki z metalu lub szkła. Szczególnie dobrze działa szklaną piramidę, symbolizującej celów i ich realizacji. Pod piramidy, można umieścić pieniądze – może to być po prostu monetą – i wtedy dodać specjalną energię z jej celem, aby zrobić karierę i uzyskać dobrą pensję. Nie będzie źle w tej dziedzinie jest wszystko, co jest związane z wodą: Fontanny, akwariów, ryby obrazu, rzek, mórz. Można wyobrazić sobie historię, która jest zdominowana przez pieniądze. Pliki muzyczne wiatr przyczyniają się do ożywienia życia w tej dziedzinie.

Talizmany szczęścia w Feng Shui

Trzeba zawsze pamiętać, że Feng Shuya ważnych symboli, a czasami trzeba połączyć twórczą wyobraźnię, aby wyrazić prawdziwą istotę niezbędnych zmian. Można go stosować do własnych celów i tradycyjnych chińskich maskotek.

Oprócz wpływu pomocą maskotki w poszczególnych sferach życia, według ekspertów feng shui, może wpływać na los szczęścia lub ogólny. W tym przypadku, może w cudowny sposób zmienia życie. Nagle zaczyna się wyłaniać z powodzeniem: wzrost dochodów, dzieci słuchał, w relacjach małżeńskich – wzajemnego zrozumienia; i wydarzenia w ogóle, nie przestają się podobać.

Istnieją specjalne znaki, które są odpowiedzialne za ogólną sukcesu. Jest dobrze znany chiński smok, symbolizujące zmiany na lepsze, a jego wygląd przyciąga sporo szczęścia. Najlepszym miejscem dla niego w domu – to sektor wschodni. Znany symbol szczęścia – żaglówkę na którym mieszkania przychodzi szczęście. Tylko ważne jest, aby umieścić go na dziobie wskazał do domu, a nie drzwi. Do wpływu żaglówce uczynić bardziej wydajne, umieszczony kilka monet w swojej talii.

Aby zwiększyć chwałę skorupy strefy zaleca, który przyciąga sławę i popularność, a wraz z nimi, i dobrobyt. Również poprawia chwałę czerwonym obszarze trójkąta, powodując skojarzenia pożaru. Ale suszone Gurda jako symbol szczęścia i zdrowia. Jeśli ona jest w domu, co oznacza, że ​​będzie on uczestniczył świętego i przyniesie do dobrobytu, spokoju i zrozumienia.

Charakter podwójne szczęście, jeśli jest on umieszczony w sypialni, pomoże zharmonizować relacje lub spotkać w życiu prawdziwej miłości. Jest to najbardziej potężny symbol szczęścia rodzinnego do niego ze szczególnym uwzględnieniem są na wschodzie i są zalecane do noszenia złotym ornamentem.

Nasuwa się pytanie dla wszystkich tych, którzy chcą spróbować zastosować wiedzę w praktyce. Gdzie możemy uzyskać te znaki i maskotki, które dają szczęście? Talizmany są sprzedawane w sklepach, gdzie można również dowiedzieć się o ich użytkowania i zakupu książek, różne leksykony o systemie Feng Shui.

Jak to działa?

Jeden znany mistrz Feng Shui pytanie: jak to działa? On odpowiedział: „Nie wiem jak, ale wiem, że to działa.” Z tego powodu, dla wszystkich, którzy dopiero zaczynają ćwiczyć Feng Shui i ma wątpliwości, że ważne jest, aby wierzyć, że starożytna mądrość, że nie zawsze można zrozumieć. Proszę wziąć pod uwagę tę wiedzę mały cud, który faktycznie istnieje, a dowód tego – zmiany, które przypadkowo zaczynają się dziać w życiu.

Nic dziwnego, że Feng Shui jest uważana za sztukę harmonijnego życia i sztuki, jak wiemy, nabędzie od razu. Regularna praktyka – że może dać pożądany efekt, i powodzenia, aby taki upór, pobiegła do domu, przynosząc szczęście, pieniądze i sukces we wszystkich dziedzinach życia.

load...