Feng Shui i stosunki rynkowe: jak życie miłosne są szaleni?

relacje człowieka, jak również nowoczesne rynkowa towarów i usług mają wiele branż, prowadzonych w różnych strategiach marketingowych i podlegają jeszcze więcej wyjątków niż reguł. To wciąż oszukać! „A jaka jest relacja niczym rynku?” – Poprosić kogoś smyslyaschy niewiele w kategoriach ekonomicznych. A dla tych, i podobne, które są trudne do zrozumienia, jeszcze trudniejsze do uchwycenia połączenie. W skrócie, jeśli nie znam autora, to jest – ekonomika.Oglavlenie:

load...

Kiedy sprzedajesz samochód, to prawdopodobnie znaczy, że maszyna – Ogień nigdy nie łamie, zawieszenie neubivaemaya, benzyna nie bierze – idzie na powietrzu, więc nie ma pokrywy zbiornika. Wierzcie lub kupujący nie jest łatwe do przewidzenia, ale jego decyzja będzie miała wpływ na pojawienie się pewne: jeśli samochód wygląda dobrze, może to „turn down” nawet nie wyglądają.

To samo jest prawdziwe w związkach. „Underneath”, dziewczyna jednak nikt nie patrzy, bo w tym przypadku taki konstrukt językowe – tylko alegorię. Ale takie słowa można nazwać wewnętrzną istotą dziewczynki. Czego nie „patrzeć pod”? Sam fakt, że prostszym urządzeniu. W samochodzie, rdzy widoczne są natychmiast i dziewczyna – tylko z czasem.

Tak, każdy samochód może ulegać korozji. Jednakże, jeśli nie da się tego uniknąć, to przynajmniej odłożyć prilichnenko więc w czasie: specjalnego traktowania, przechowywanie w garażu, właściwy opieki i terminową obsługę. Każdy entuzjasta samochodów wie o tych „tajemnic”.

Ale degradacja kobiet może jedynie zapobiec dziewczyna sama. Opowiem wam pewną historię.

Jeden autentyczne historie

Kiedyś była piękną dziewczyną w woj. Była dumna, ale nie bardzo inteligentne. Ale na tyle mądry, aby zrozumieć, że Bóg dał jej przynajmniej przyzwoity wygląd. I wiedziała, że ​​moc daje jej wygląd. Wierzyłem w niego.

load...

Co więcej, wszystko na klasykę: Narysuj plan i rozpoczął jego realizację. Otrzymał Metropolitan University, ale skupia uwagę i modlić o coś innego. W wyniku silnej wierze dał wynik: jeden z rodzajów działalności, których obecny zaprosiła swojego chłopaka. Cóż, jak facet? On nie całkiem pasuje jej, więc to zawsze Księżyc do Ziemi: wystarczająco blisko, aby nie wypaść i odlecieć na otwartą przestrzeń, a na tyle daleko, aby nie musiał stawić czoła. Krótko mówiąc, jestem podane pływów, ale nie mógł już dłużej. Za mało zasobów.

I oto w tym wydarzeniu dziewczyna zajrzała nowego satelitę. Tak, co towarzysz – planeta! Więc Nastia sama stała się towarzyszką średnim wieku, ale znacznie większe ciało kosmiczne, niż miało to miejsce wcześniej. Tides są częstsze i zintensyfikowane. Ich apogeum pierścienie stalowe. Pierwsze cztery (RV), a następnie jeden, ale z kamienia. Więc ona stała się kobietą, a raczej – jego żona. I to prawda dziewczyny, a następnie jego żona – obowiązek.

Uważaj na siebie – tak, uważaj na domu – tak, uważaj na męża – tak, uważaj na męża w dosłownym sensie – nie dać mu coś chciał – tak. Ale jak człowiek sprawdza poczucie humoru tylko „zaznakomlenoy” dziewcząt pierwsze światło żarty, a następnie rzucona na wiatr, aż do czarnego humoru i dziewczyny, która została jego żoną, też zaczyna się „żartów na czarno”.

Nasza bohaterka nie jest silny w satyrę, że dążyła do zorganizowania wszystkich syupir-pupir-doskonała, a także na „Feng Shui”, stało się w rezultacie, „Feng” i „shui”! W skrócie, kompletny atnyud.

Zrozumiałe jest, że „puzatiku” wkrótce miał wystarczająco dużo, zwłaszcza, że ​​niedawno spotkał się z dość inteligentne kobiety biznesu. Tak, to jest tylko do stenographer awansował, ale to nic, to nie na długo. Więc Nastya i stracić wszystkie pierścienie. Pozostaje tylko kamień i zaangażowanie: pierwszy nosić to było nieprzyjemne, drugi – nie w temacie. Obie miały być sprzedawane, ale nie z powodu złych wspomnień, ale ze względu na fakt, że mieszkania w stolicy jest bardzo drogie, i nie wrócić do domu jakiś sposób na „Feng Shui” …

Opowieść i jego moralnym

Każda historia ma swój rodzaj moralności. Prawdziwe historie życia, nawet takie jak nasze standardowe – o wiele więcej możliwości. Przynajmniej z faktu, że tak nikt na nim nie uczą. A wszystko dlatego, feng shui dla naszych ludzi – nie zawsze zrozumiałe rzeczą. Nawet jeśli osiągnąć oświecenie w tym temacie, nie ma pewności, że cipka tsentnerovy, właściciel firmy budowlanej o obrotach kilka milionów, a fanatycznie „vkuril” tematu.

0.

Więc trzeba się upewnić, że nie pojawiają się rdzy. Właściwa pielęgnacja i terminowe usługi wymaga nie tylko samochód. Mózg potrzebuje również do pompowania …

Ivan Sopiga

load...