Fat Slim – nie jeden, że chłopiec

To wszystko domyślić, idzie o popularnej elektronicznego projektu z końca lat 90-tych ubiegłego wieku. I na następnej pozycji chińskich mistrzów, z łatwością mieści się na Aliekspresse, Chin i innych płyt. I odsprzedać po zawyżonych cenach wiele sklepów VKontakte i bez niego. To myostimulator. I nie to samo co może myśleć dociekliwy umysł, uruchomić wyszukiwanie w połączeniu ze zdjęć i odkryli ten sam obraz, który jest dołączony do sprzedawców produktów. Jest to normalne zjawisko elektrody obecnie priborchik. Przy zwykłych rzeczy jak efektywność.

load...

Dlaczego Fat Slim – nie to, co wydaje się

Szczerze mówiąc, ćwiczę Miostymulacja Dokładniej, ćwicząc ciało po upadku z roweru, a następnie przez kontuzje. W regenerujący trakcie fizjoterapii. Nie, cieńsze nogi i odzysk poszło dobrze. Squat-pull-skręt-run może. Ale tu musimy wspomnieć, że stymulacja była w instytucji medycznej i trzymał lekarz wskazane. Nie dla utraty wagi. Uprzedzając pytania – to bolesne, nieprzyjemne, a trenować znacznie lepiej niż po prostu leżąc na kanapie z chaotycznym skurcze mięśni nóg i cięć krivyaschimsya ból twarzy. I nie, jeśli tryb bezbolesny – nie jest to tryb, który pozwala na utrzymanie napięcia mięśniowego.

Czytamy w instrukcji dołączonej do urządzenia, to jest cud tylko niektóre – innowacji i pracowitych rąk chińskich artyści spotykają się, aby dać ci to, co chcesz. Weight Loss „w udach i brzuchu”, bez większego wysiłku, mam na myśli.

Jeśli chodzi o innowacje chcielibyśmy zauważyć, że Miostymulacja już tu już od lat 70. Ubiegłego wieku, aw latach 80. Już aktivnenko wykorzystywanych do rehabilitacji sportowców po obu stronach oceanu. Nawiasem mówiąc, „wyścig zbrojeń” od razu zdobył Amerykanie – oni byli pierwszymi, którzy sprzedają urządzenia do „powrotu” impulsów elektrycznych do mięśni do użytku domowego. W naszym kraju, podobnie jak było w latach 90., wraz z banków do masażu, tabletek odchudzających i herbat „od wszystkiego”. Jednak wszystkie te elementy, które już widzieliśmy w sklepach telewizyjnych.

I na biodrach i brzuchu powinna zostać wyjaśniona

Badanie? Get!

Badania naukowe dowiodły, że skuteczność Miostymulacja naprawdę miało miejsce. Ciekawy można znaleźć w PubMed, dla wszystkich innych krótką opowieść. Testowana grupa sportowców z urazami lub bez treningu. Są one pobudzane w instytucji zdrowia przy odpowiednim zastosowaniu elektrod i regularnie. Podczas okresu badania, szkolenia nie jest wykonywana, steroidy anaboliczne, nie używane, a masa mięśniowa jest zachowana. Następnie sportowcy Performance Power odzyskały znacznie szybciej.

load...

Teraz zwróć uwagę na pytanie: „Czy jesteś tutaj o utratę wagi u otyłych albo tak widoczny”. To prawda, nie ma nic z tym zrobić jakiegoś odchudzania. Dlatego odniesienie do badania wynosi nie więcej niż zwykły chwyt marketingowy, wykorzystując produkty, które producenci wprowadzają konsumentów nie wprowadzać w błąd, ale państwo, które nie sprzyja przyjęciu produktywnych i świadomych decyzji dotyczących zakupów.

Sportowcy różnią się od zwykłych obywateli

Prawdopodobnie spotkał takiego wyrażenia jak „pamięci mięśniowej”. To nie są jakieś złudzenie, ale bardzo realne wzmocnione unerwienie mięśni. Przestajemy ćwiczyć i przerost mięśni stopniowo „zostaw”. Ale „netto”, w którym wcześniej przesyłane sygnały z mózgu pozostaje. Dla tych, którzy wcześniej przeszkoleni w regularnych odstępach czasu, i są dostępne w postaci szybciej niż nowicjuszy, którzy chcą „rosnąć” siatkę.

Dlatego sportowcy z Miostymulacja wszystko tak dobrze, bo mają już niezbędnych zmian adaptacyjnych. A reszta wszystko, co „złe”, bo są … no, bez zmiany adaptacyjne, a nawet rodzaj koordynacji ruchów dodatkowo. Zatrudniamy nie wszystkie włókna w „pakiecie” z mięśni, a więc nie może liczyć na zmniejszenie wystarczającą jakość i wytrzymałość, na przykład, pompa prasie lub miostimulyatory pośladki.

Tłuszcz i

Elektrycznej

A jednak jesteśmy często próbuje sprzedać fakt, że dyskomfort – to spalanie tłuszczu i tam. Tak więc, jeśli jesteś gdzieś i piec ciągnąć i palić, to nie znaczy, że masz tam jest spalanie tłuszczu lub coś innego. Zamiast tego, po prostu czuć się skurcze mięśni lub skurcze stymulacji, a oni sami są nieprzyjemna sprawa. Aby spalić tłuszcz, wciąż musimy deficyt kalorii. Z pomocą niektórych wyizolowanego redukcji = jedna grupa mięśni, takie rzeczy nie są tworzone. Więc mamy … Miostymulacja uzupełnienie diety i cardio (i nie masz do zakupu urządzenia, aby zrobić to wszystko, prawda?), Albo zaakceptować nieuniknione, aby rzucić wszystkie promotorami pokoju i rozpocząć wykonywanie i jedzenie w prawo.

Coś o jakość, ilość i adekwatności

Należy również konsument ma do faktu, że prawo do nakładania własnych elektrodami jest dość trudne dla Miostymulacja. Zwykle „łapie” je w środku mięśniach i czekamy na jakiś nierealny aktywności skurczowej. Kiedy to nastąpi – zmiana scenerii i ponownie lub centrum mięśni lub … wszystkich innych belki. Generalnie, w przypadku normalnych procedur jakości, trzeba będzie asystenta z atlasu anatomicznego.

Jakość instrumentu, jak również wszystkich Chińczyków, są bardzo różne. Ktoś będzie prowadzony przez 2 dni, ktoś będzie wiernie służył przez kilka lat. Co to zależy też nikt nie wie. Chiny – kraj tajemnicy, gdzie połowa sprzętu high-tech nie idzie dobrze w zakładzie, jak iw innych miejscach – w dość brudnej stodole. Dlatego należy zachować ostrożność i ostrożne

Z praktycznych, jak sądzę, każdy zrozumie. Cóż, dlaczego potrzebujemy urządzenie do odchudzania, co nie jest do odchudzania? Nawiasem mówiąc, przydatność wsparcia mogą być bardziej skuteczne w takich samych odstępach na cardio submaksymalnego władzy, więc jeśli nagle dostał na wakacjach bez pręta, to lepiej, aby uruchomić sprint niż kupić instrumenty wątpliwe.

Elena Selivanova

load...