Farshiruem i piec kurczaka siebie

Zawartość:

W dniu, kiedy cała rodzina czeka na obiad, nadzieję zobaczyć coś na stół bardzo smaczne, każdy właściciel powinien zwrócić uwagę nie jest nowy, ale bardzo satysfakcjonujące i zdrowe danie, znany jako nadziewane kurczakiem.

load...

W korzystaniu z mięsem, czy to z kurczaka lub kurczaka, nikogo przekonywać nie jest konieczne, ale jeśli rzeczy ptaka i cały pieczeń, gospodarstwo domowe więcej niż raz zadał to danie „encore”. Ponadto kurczaka nadziewane nie złamie diety dla osób, które przylega do diety i kontrolować swoje menu.
Powrót do spisu treści

Kupujemy wszystko, czego potrzebujesz

Wskazywaniu kierunków męża, trzeba naostrzyć noże, jednogłośnie zdecydować zrzucić gryki kurczaka i iść kupić brakujące składniki.

Młode, ważące 1,5-2 kg, kurczak, bez siniaków i stłuczeń, starannie wybrać sklepie lub na rynku, zwracając uwagę na integralność tuszy, a tylko w pełni przekonani o doskonałej jakości, kupujemy. Bierzemy pod uwagę, że będzie stosowany w farszu 200 gramów gryka, co najmniej 1 główka cebula, 1 średnia marchew, 0,5 łyżeczka pieprzu, 3 ząbki czosnku i 200 g majonezu.


Powrót do spisu treści

Nadziewane pieczone w całości piekarnika

Następnie musimy ostrożnie jechać, umyć, ugotować gryki i wymieszać z cebulą i marchewką, dodać sól do smaku wołowiny. Hen końcu czekał na naszą uwagę, a po przyjęciu jej uzdatniania wody jest gotowe do dalszej obróbki. Przetwarzanie zakłada, że ​​kurczak powinien stracić skrzydła i kości, które po upieczeniu w piekarniku pozwalają go łatwo podzielić na porcje kawałków zwykłym nożem.

load...

Ale część z kości kurczaka i nadal zachowują swoją integralność tylko w doświadczonych rękach, więc jeśli nadziewane kurczaka nie jest twoja sprawa, nie ryzykuj. Umieścić tuszy na boku się deska do krojenia piersi, ostrym nożem wykonać cięcie od dołu aż do szyi, usunąć nadmiar tłuszczu i niezdrowe i ponownie spłukać wewnątrz i na zewnątrz. Następnie drobno posiekać czosnek, wymieszać z majonezem i masz sos, który jest niezbędny do pokrycia wewnątrz tuszy, a po upływie 20 minut, począwszy już ugotowanego gryczanej farszu.

Aby nadziewane pieczonego kurczaka nie została ujawniona w piekarniku, można przyszyć lub odcinkowe drewniane wykałaczki, prihvatyvaya skóry krawędzie wraz z mięsem. Pozostałą sosem kurczaka nasmarować całą górną i zostawić go w spokoju na pół godziny. Tymczasem rozgrzać piekarnik do 200-220 stopni i ufa jej przynieść posiłek do miękkości. Ale kurczę nie powinny być pozostawione bez opieki, upewnij się, że proces prażenia i regularne podlewanie tuszy wyróżniać soku. Poświęcenie czasu, aby upiec zależy od wielkości kurczaka i indywidualnych cech piekarnika, więc gotowość jest określana przez przebicie i przejrzystość pojawia się, kiedy ten sok.

Dbamy o to, że kurczak nadziewany jest gotowy, należy go usunąć, umieścić w naczyniu, położyć na środku stołu i zaprosić męża i dzieci, którzy z zapach z kuchni wybuchł apetyt. Wszystko wydarzyło się, droga pani, przyjmując gratulacje i podziękowania za pyszny obiad!

load...