Farbowanie włosów

Zawartość:

Prawdopodobnie każda kobieta we współczesnym świecie nigdy do czynienia z tym problemem kosmetycznym, jak wybór koloru włosów. Niektórzy bez końca eksperymentować i znaleźć najlepsze rozwiązanie metodą prób i błędów, a kto chciałby wiedzieć z wyprzedzeniem, co jest dobre dla nich, a nie przeliczyć się z wyboru.
Powrót do spisu treści

load...

Czy muszę zmienić kolor nici?

Nie każdy wie, że pigment, który określa kolor swoich zamków – melaninę – wpływa na koloryt skóry. Nie można ignorować faktu, że pomiędzy odcień skóry i włosów występuje oddziaływanie.

Psychologowie od dawna zauważyć na trwałe połączenie między ludzkiego temperamentu i naturalnych odcieniach jego skóry i włosów. W każdym przypadku jest to niemożliwe, aby złamać tę równowagę.

Nie zapomnij, że wybór różnych kolorów włosów wymaga aktualizacji ubrania i makijaż.

Dlatego konieczne jest, aby słuchać siebie i zachować naturalne. Jeśli nadal masz ochotę cofnąć się trochę z naturalnej harmonii, nie jest konieczne, aby radykalnie zmienić. W niektórych przypadkach wystarczy lekko zintensyfikować kolor lub zabarwienie, aby nowe funkcje, które pojawiły się w swój wygląd. Jednakże, każdy robi to, co uważa za stosowne, na podstawie ich preferencji.

load...

Powrót do spisu treści

Zimne i ciepłe an_2

Każda osoba odpowiada określonego typu. Na przykład, jeśli jest to sygnał świetlny lub matowa skóra, że ​​jest bliżej do ogrzania an_2 i kolor nici może stanowić złoty odcień. Jeśli ma różową skórę, że doskonale nadaje się do tonu depozycji popiołu.

Często takie, że przy bardzo lekkiej skóry jego półtonowi może mieć tendencję do żółtego lub różowym zabarwieniu, to w tym przypadku może mieć możliwość wyboru pomiędzy zimnym i ciepłym gama.

Wiele osób zapewne zwrócić uwagę na fakt, że różni ludzie mają takie same naturalne kolory mają różne nasycenie. Aby zmodyfikować kolor nici, zachowując ich naturalną ekspresję, to nie jest tak proste jak mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka. Kobieta, jeśli natura obdarzony go w jasnych żywych kolorach i we włosach, dużo do stracenia, jeśli zechce płaski odcień ich warkocze. Jednocześnie, bogate odcienie można „przeładować” bezbarwną twarz.

Co jest kontrast?

Przez kontrastujące typu nie może zawierać te kobiety, które mają blond włosy, opalona skóra i lekkie brązowe oczy. Klasyczna postać tego typu będą kobiety z białą skórę i czarne nici. Kontrast będzie jeszcze bardziej widoczna, jeśli dodamy do tego niebieskie oczy.

Podczas próby zmiany koloru loki i pokolorować je w platynę, jest bliżej do kaprala. W tym przypadku, stracił dynamizm osoby znika kontrast i niebieskie oczy na tle zachwyci bezbarwny. Jeśli czarne włosy na matowej skóry malowane w odcieniu platyny choć zmiany będą radykalne, ale „de-identyfikacja” nie zdarzy.


Powrót do spisu treści

Klasyczne połączenie kolorów

Oto kilka podstawowych przykładów kombinacji kolorów, doskonale nadają się do różnych rodzajów koloru nadwozia. Ale mogą wystąpić pewne odchylenia, jak wiadomo od każdej reguły mogą być wyjątki.

Jeśli naturalny kolor włosów – lekki, złoty lub blond, powinno być trochę zintensyfikować naturalny kolor, wszystkie inne kolory będą wyglądać nienaturalnie i wulgarny.

Właściciele jasnowłosy, jasnobrązowe loki i matowych lub złoty odcień skóry garnitur złotymi pasemkami i nici. Jeśli chcesz rozjaśnić, należy zwrócić uwagę na blond lub jasnobrązowego odcienia. Dla tych, którzy po prostu lubią podkreślać swoje naturalne piękno, odpowiedni brązowy lub złoty kolor.

Kobiety, które mają jasne lub matowe, jednostka ton zimno (jak zwykle słabo tan) i popiołu odcień blond loki, platynowy blask dobrze pasować. Aby podkreślić swój kolor, jest wystarczające, aby zintensyfikować i rozjaśnić, a następnie malowane w platynę – o jasnej skórze i blond – z matowego.

Ci, którzy mają jasne włosy zabarwiony Ashy i jasnym lub matowa, kolor skóry zimny odpowiednim czerwonawy lub blond zamków. Można malować je w odcieniu koloru jasnobrązowego, aby rozjaśnić i brązowy, czerwonawo-brązowy lub stworzyć jasne pasemka podkreślić.

Te dziewczyny, które są jasne lub matowe, złote skóry piegi i blond lub rudych włosach, dopasowanie i pochodni nici słonecznych. Jeśli chcesz rozjaśnić trochę, dobrze jest wybrać farby weneckiej blond, i podkreślić – ciemny blond lub brąz światło złota.

Jeśli masz ciemny blond złote loki, a jego twarz jest jasna lub matowy kolor z ciepłą lub zimną zakresie, zostanie pokazany ognisty czerwony zamki i blask. Wybierz malować miedziany jasnobrązowy kolor, aby podkreślić ich naturalność i rozjaśnić – w ognistej czerwieni o jasnej skórze, ciemny blond – z matowego.

Dla tych, którzy mają loki – od ciemno-brązowym lub czarnym, a jego twarz – jasne lub matowe, świetnie będą wyglądać czerwone odblaski, „sól i pieprz”. Aby podkreślić naturalny odcień, to wystarczy, aby zintensyfikować swoje przebranie lub w czerni i rozjaśnić – ciemno-brązowym lub czerwonym.

Starsze kobiety, które pojawiły się już siwe włosy, należy wybrać kolory, które są zbliżone do naturalnych, ale trochę lżejsze. Ciemne, jasne czerwone i czarne nici podkreślają tylko zmarszczki i wiek, więc unikać tych odcieni.

Nowe tone twoi nici być połączone z wyglądu, stylu i wyszukać odpowiednie. Na przykład, dziewczyna wschodniego typu z migdałowe oczy i ciemną skórę ledwo pasuje blond loki.

Aby uniknąć błędów w doborze kolorów, przed użyciem tego czy ten kolor włosów, spróbuj tonowanie aerozolu. To może być łatwo i bez większego wysiłku, aby usunąć nici z pierwszego mycia głowy lub przymierzyć perukę cienia, który Cię interesuje.

load...