Farbowanie włosów w dwóch kolorach

Większość kobiet woli barwienie jednego koloru. Ale jeśli chcesz, aby na obrazie trochę jasności, należy farbować włosy w dwóch kolorach.

Do tej pory jakoś zmienić jego życie nie jest bardzo radosna, wiele dziewcząt przejść do salonów kosmetycznych nowej fryzury i kolorystyki.

Powłoka ta nie tylko daje naturalność i naturalne, ale także sprawiają, że czują się młodsi o kilka lat. Dlatego konieczne jest, aby zrozumieć, jaki rodzaj istniejącej technologii barwienia włosów w dwóch odcieniach, ich główne różnice i jak farbować włosy w dwóch kolorach w domu. Po tym wszystkim, technologia ta barwa jest dziś bardzo popularny wśród młodych i kobiet w średnim wieku.

load...

Barwienie w rodzaju dwóch tonów zabarwienia

Przed zastanawiasz się, jak farbować włosy dwa kolory, konieczne jest, aby radzić sobie z tymi, które istnieją odmiany jak barwienie w dwóch kolorach. Wśród barwienia dwukolorowej dzisiaj można odróżnić takich gatunków, jak:

 • Barwiących;
 • Pasemka.

Do farbowania włosów starannie podzielić na małe pasma i zacząć malować im kilka odcieni. Za pomocą takiego farbowania lub kontrastu naprężenia powstałe światło przejścia. Biorąc pod uwagę takiej technologii jak farbowanie, podkreślają jego odmian:

 • Brondirovanie;
 • Degradacji (Ombre);
 • 3D-barwienia.

Brondirovanie jest uważany za jeden z najtrudniejszych i najbardziej rozchwytywanych technologii. Sama nazwa już włączone istotę barwienia, jak technologia ta składa się z dwóch słów: brunetka i blondynka. Wynikiem tych dwóch tonów zabarwienia się gładkie przejście z ciemnym kolorze na jaśniejszy odcień i vice versa. W tym samym czasie, na przykład przejście będzie dość gładka i naturalne. Często barwienie prowadzi się w różnych kolorach, takich jak Brązowozłote – beżowy.

load...

 

Rozkładowi lub Ombre jest przekrojem barwniki. Naturalny efekt poszukiwane ze względu na ciemnych korzeni, które zostały już uprawiane i bardzo lekkiej napiwków. W tym przypadku przejścia między kolorami mogą być bardzo ostre i dość gładka. To zależy od preferencji i możliwości mistrza klienta.

Najtrudniejszą częścią jest obraz 3D, dzięki którym tworzyć naturalną objętość włosów. Jednocześnie do tworzenia takiego zastosowania objętość wielu kolorów farb z palety. Często używane lub tylko światła odcienie, lub, wręcz przeciwnie, tylko ciemne kolory.

Zalety, jak rodzaj dwutonowe barwienia

Aby stworzyć efekt tzw jasne włosy często używać takich technologii jak pasemkami. Przeprowadzenie farbowanie włosów w dwóch kolorach z wykorzystaniem tej techniki, mistrz wybiórczo rozjaśnia kilka pasm. W rezultacie, całkowita masa ciemnych pasm włosów będą bardzo jasne włosy, które wydaje się być wybielone przez słońce. Często, gdy technologia ta jest w dwóch kolorach farby, ale nie mogą być stosowane, gdy opcje 3-4 lekki odcień farby. Przy tak ogromnej ilości kolorów można dostać naprawdę dość spektakularne, naturalne i naturalny efekt.

Wśród możliwych opcji dla podkreślając, które są dość popularne wśród ogromnej liczby kobiet są:

 • Mazhimesh;
 • Baliyazh;
 • Shatush.

Jeden dość bezpieczne technologie, które prawie nie boli strukturę włosa jest sprzęt mazhimesh. W celu uzyskania takiego Two Tone zabarwienie, konieczne jest, aby wziąć farbę na bazie śmietany, do której wosk jest dodawany później. Ze względu na fakt, że skład farby nie jest tzw perhydrol, można uzyskać tylko trochę miodu lub złote odcienie.

Technika baliyazh oznacza stosować zarówno metody razem barwienia oraz barwienia. Tam następuje rozjaśnienie włosów, malowanie odbywa się bezpośrednio tylko na samych końcach.

Technika korzystania Shatush włosów szukać wyjaśnień symulować efekt tak zwanego naturalnego spalania włosów. W tym przypadku, niewielka ilość kolorowych nici w przypadkowej kolejności, w tej samej odległości od rozstania powinna wynosić około 2-3 cm. W celu sprawnego przejścia kolorów mogą kupka. Aby utworzyć naturalną objętość mogą być malowane poszczególne kosmyki, które są w głębi fryzury.

Jak wybrać kolorystykę dwukolorowe?

Odnosząc się do tej techniki jak malowanie włosów w dwóch kolorach, można utworzyć obraz z niesamowitą mocą, ale konieczne jest, aby wybrać kolorowanie poprawnie dwa-ton. W tym przypadku, należy trzymać się prostych wskazówek przy wyborze dwutonowe barwiących włosy technik.

Przede wszystkim wyborze konkretnej technologii barwienia włosów w dwóch kolorach, należy zwrócić uwagę na swój wiek. Tak, kobiety w średnim wieku i bardziej dojrzałych powinny zrezygnować zbyt jasne kolory, jak będą wyglądać wyzywająco. Ponadto, nie ma potrzeby uciekania się do bardzo kontrastowych kolorach, ponieważ są bardziej przywiązani do życia.

Dla kobiet, które posiadają zarówno proste i kręcone włosy, brondirovanie pasują idealnie. Technika ta nadaje się dziewczęta z bardzo lekkiego typu skóry, jak odświeża twarz. Ponadto, przy użyciu brondirovanie mogą nieznacznie podkreślić kości policzkowe i twarz strukturę.

Ombre ośrodek do technologii niezbędnych dla kobiet, które mają kręcone włosy. Na prostych pasm takie barwienie wygląda bardzo niechlujnie.

Podkreśla Perfect girl z ciemnego typu skóry lub po prostu opalona. Ten obraz jest bardzo dobrze wyruszył ton twarzy. Ale to nie znaczy, że jasnoskórych panie podkreślając nie będzie działać.

Dla tych dziewczyn, które mają bardzo cienkie włosy, konieczne jest, aby zastosować farbę, która wizualnie tworzy dużą ilość. Najważniejszą rzeczą zrezygnować kontrastujące odcienie. Aby objętość lepiej użyć gładką brondirovanie, Shatush lub 3D-barwienie.

Jeśli kobieta ma dość złą strukturę włosa i nie chce zranić je dalej, w tym przypadku doskonałym rozwiązaniem będzie zrobić tak zwaną technologię mazhimesh. W swej istocie, jest to jeden z najbezpieczniejszych technik dwutonowe Farbowanie włosów.

Jak wdrożyć zabarwienie dwukolorowe w domu?

Oczywiście, często farbowanie włosów, wiele kobiet iść do salonów kosmetycznych. Ale nie zapominaj, że nawet farbowanie dwukolorowe można zrobić samodzielnie, bez wychodzenia z domu. Jedyną rzeczą, którą trzeba wykonać wszystkie kroki i nie spiesz się.

Aby właścicielem domu do przeprowadzenia tzw dwukolorowe zabarwienie, należy zabrać ze sobą:

 • Folia;
 • Szczotka;
 • Grzebień z drobnymi zębami;
 • Ogromne lustro;
 • Kilka szczotek o różnych kolorach;
 • Pojemnik w których farba jest mieszany;
 • Farbowania włosów;
 • Folia pomiaru 20 o 10 cm;
 • Ręcznik i stare ubrania.

W celu uniknięcia nieporozumień w cieniu, najlepiej jest kupić gotowy zestaw farb do barwienia.

Prawidłowe mieszania farb, przede wszystkim zapoznać się z instrukcją. Następnie sprawdzić reakcję skóry na barwnika, który nie był uczulony.

Po wymieszaniu farbę nałożoną na instrukcję w pierwszym etapie powinny być od ogólnej objętości pasm włosów podkreślić, że będzie malowany i dokręcić ich zapięcie. Nie zapominaj, że szerokość pasma nie powinna być większa niż 0,5 cm. W innych przypadkach, wynik będzie wyglądać niechlujnie.

Pod każdym odcinku trzeba położyć folię. W tym regionie, który jest pod korzeniami trzeba zginać. Bez wpływu na sąsiedni włosy należy delikatnie zastosować farbę do wybranego pasma i owinąć folią. Takie działania mają do czynienia z wszystkimi zamkami, płynnie przechodząc od skraju do tyłu głowy.

Po spędzać czas wymagany do starzenia farby, włosy muszą być dobrze wypłukane z szamponów kilka razy. Nie zapomnij o stosowaniu przywracającą maskę lub balsam. Następnie należy wytrzeć ręcznikiem włosy i pozostawić do wyschnięcia. W tym przypadku zaleca się stosowania suszarki do włosów.

load...