Farba do brwi i rzęs

Natura daje każda kobieta indywidualnych danych zewnętrznych. Niektórzy z nas rodzą się z płonącego czarne włosy i brwi, a ktoś ma naturalne blond włosy i cienka nić ledwie widoczne brwi. Właściciele włosy jasno-brązowy i czerwony są często dosłownie skondensowany cały okres farba do brwi i rzęs. I nie ma absolutnie nic złego, bo każda kobieta chce wyglądać atrakcyjnie, bez zagubienie się w tłumie, jak szare myszki.

load...

Niektórzy ludzie wolą do barwienia brwi i rzęs u siebie w domu, a niektóre fundusze ta procedura profesjonalny personel salon lub sklep fryzjera. W każdym razie, nie stosować farbę do włosów do farbowania rzęs do tego celu, ponieważ są one szkodliwe dla rzęs i brwi w górę na ryzyko straty. Wokół oczu skóra jest bardzo delikatna i podatna, więc farba powinna być wysokiej jakości, zgodnie z pędzla wyboru, czoło i rozpuszczalnik należy podchodzić z pełnej odpowiedzialności za własne zdrowie. Zazwyczaj jedna tubka farby wystarcza do długotrwałego stosowania.

W sklepach można znaleźć mnóstwo farb kolory: czarny, granatowy, niebieski, czarny, brązowy, grafitowy, jasnobrązowy, niebieski, etc. Może najlepiej kupić od razu dwa odcienie z przejściem do jednego tonu – oddzielnie dla brwi i rzęs oddzielnie.

Wybór koloru źródłowego brwi i rzęs

W kwestii jak malować tuszem rzęsy odgrywa ważną rolę oryginalny kolor. Masz szczęście, jeśli natura obdarzony Ci wyraźne i jasne rzęsy i brwi. Ale problemem jest wybór kolorów farb jest bardzo ważne dla naturalnych blondynek i rudych piękności. Często ciemnowłosa kobieta, chcąc zmienić sposób ośrodku do barwienia włosów w lekkim tonie. W tym przypadku, farba do brwi i rzęs może stać się lojalny sojusznik w walce o piękno.

Oczywiście, przyjmuje się, że, jeśli jest to pożądane, można załączyć z tuszami, kredki i złącza, zmieniając barwę, jeśli jest to konieczne. Ale to Arsenal ma wadę – potrzeba odpady codziennie cenny czas stosowania i usuwania kosmetyków. Poza wszystkimi stałej manipulacji oka są szkodliwe dla delikatnej skóry powiek. Jeżeli zostaniesz złapany na zewnątrz burzy, nie ujdzie potekshey rozmazany tusz do rzęs i eyeliner. Podczas wycieczki i wakacje letnie są również niewygodne, aby zawsze używać kosmetyków i znacznie bardziej optymalny brwi i rzęs farba odporna profesjonalnych farb do rzęs i brwi.

load...

Brwi i rzęs z wiekiem nie przeżywa najlepsze zmian. Zmieniając ich wewnętrzną strukturę, szybko wypalić, włącz szare i pojedynkować. W takim przypadku staje się bardzo istotne pytanie, jak malować rzęsy farby.

Prawie każdy fryzjera można znaleźć kreatora, który pozwoli na Ciebie profesjonalny dobór kolorów w zależności od koloru włosów, a także sposób, w jaki obrazu, a także pomóc w określeniu wśród szerokiego wyboru najlepszej farby do rzęs i brwi. Salony mają nie tylko wszystkie niezbędne narzędzia do procedury barwienia, ale także bezcenne doświadczenie.

Jednakże, jeśli jesteś pewien swoich umiejętności, to może dobrze malować rzęsy w domu, zwłaszcza, że ​​procedura jest w zasadzie dość proste. Szczególnie właśnie do malowania brwi. Ale początkowo to lepiej zbadać wszystkie niuanse tego procesu.

Dobór kolorów i wyposażenia

Tak malować do brwi i rzęs – Pierwotne, zaczynają swoje doświadczenia z wyborem farby. Różnice w odcieniach już wspomniano, należy więc natychmiast ustalić, co dokładnie kolor trzeba.

Następny niuans – niezbędne do określenia pożądanej struktury farby – krucha lub pasty. Jeśli mówimy o łatwości użytkowania, farba do rzęs sprzężenia zwrotnego jest lepiej, jeśli ma strukturę żelu. Oprócz mieszanki żel barwnika łatwiej, masz gwarancję, aby nie popełnić błąd w proporcjach. Badanie starannie dobrana kompozycja farby. Oczywiście, jeśli nie jesteś chemikiem, jest mało prawdopodobne, że będzie można powiedzieć coś niezrozumiale definicji, ale można bezpiecznie przyjąć produkt jeśli zawiera olej rycynowy i witamin.

Co do zasady, farba ma inne opakowanie. Można wybrać ustawienia do własnych potrzeb – zarówno dla jednej lub dla wielu zastosowań. I należy sprawdzić datę ważności towarów, nie ryzyko, w przeciwnym razie można dostać alergiczny do barwienia brwi. Mówiliśmy już o tym, ale na wszelki wypadek powtórzę – nigdy nie stosować farbę do włosów do barwienia brwi w domu, a nawet więcej rzęsy. Farbowania włosów jest znacznie bardziej wydajne i mogą powodować poważne uszkodzenia struktury włosków brwi i rzęs, także w sytuacjach niewłaściwe zastosowanie farby nie są oparzenia chemiczne skóry, zwłaszcza wokół oczu. Przed większości farb rzęs i brwi, należy wybrać małą oddzielną opakowanie brwi (np brązowy) i oddzielnym opakowaniu tuszu (brązowy brwi lepiej malować rzęsy w kolorze czarnym). W wersji najbardziej naturalnym i standard – klasyczne: czarne rzęsy i brwi brązowe. Ale wybór cieniu – to indywidualne prawo każdej kobiety.

Główna zasada istnieje, jak prawidłowo malowane cieniu brwi brwi powinny być 1-2 odcienie ciemniejszy odcień włosów, w tym samym czasie, rzęsy powinny być nieco ciemniejsze brwi.

Zestaw farb często obejmują potrzebę narzędzi malarskich. W każdym przypadku, należy wiedzieć, że do pracy potrzebne będą:

  1. Z tworzywa sztucznego, szkła lub ceramiki pojemnik do mieszania farb;
  2. Wacika, kij z zaciśniętego końcu lub siatką do tuszu do rzęs szczoteczką do nakładania tuszu;
  3. Rękawice gumowe;
  4. Dowolny środek ochronny na skórze: wazelina, tłustego kremu, pozostawia chłonnych papierowe lub bawełniane podkładki.

Pamiętaj, że każda choroba oczu jest niezgodna z farbą do brwi i rzęs! Przed zastosowaniem farby, konieczne jest przeprowadzenie obowiązkowego testu na wrażliwość skórę do chemikaliów. W tym celu, składany ręcznie zastosowano niewielką ilość barwnika przez 15 minut, następnie przemywa się farby. Jeżeli nie pozwoli na dni od wystąpienia reakcji alergicznej, efekt, można bezpiecznie używać farby na celu.

Czy możliwe jest uszkodzenie używać farby?

Wiele kobiet, które chcą uciekać się do barwienia rzęs i brwi zaczynają wątpić i martwić się, i nie jest szkodliwy w przypadku farbowania rzęs? Powiem ci szczerze, to nie jest przydatne.

W przypadku niewłaściwego stosowania farby zapalenie skóry występuje sporadycznie, mogą wypadać rzęsy. Trzeba jednak przyznać, że przeważająca liczba przypadków, farba nie ma wpływu na skórę. Jest to szkodliwe dla farbowania rzęs malować każdy może sprawdzić się tylko na sobie, ponieważ reakcja indywidualnego organizmu zawsze będzie indywidualnie. Nowoczesna kosmetologia nadąża z pożądania kobiecego być atrakcyjne, więc nowa generacja farb nie zawiera w swoim składzie substancji niebezpiecznych.

Przed rozpoczęciem malowania farbę Umocowanie, biorąc standardowe środki bezpieczeństwa – na skórze wokół oczu i brwi są stosowane grubą warstwą tłustego kremu, który zapewnia skuteczną ochronę przed poparzeniem. Dopiero wtedy przystąpić do natychmiastowej koloru.

Jak malować brwi i rzęsy?

Po zdefiniowaniu farby, inwentaryzacji i czytać bezpieczeństwa, jesteś zobowiązany do wstać przed pytaniem, w jaki sposób pomalować brwi i rzęsy?

Pamiętaj, że farba jest przygotowany przed barwnikowych rzęs i brwi. Początkowo mieszanina ma jaśniejszy odcień, ale podczas późniejszego zastosowania do rzęs i brwi zaczyna przyciemnienia.

Odczytać z instrukcjami wytwarzania mieszaniny barwników. Zasadniczo, wszystkie kolory mają standardową procedurę gotowania. Wcześniej wytworzony mały pojemnik jest wytłaczany z probówki 2,1 ml farby śmietany, a następnie dodać 5-10 kropli 10% roztworu nadtlenku wodoru, który jest zamocowany w zestawie. Jeśli nadtlenek pakietu brakuje, można zastąpić go gidroperita tabletkę, którą można rozpuścić w 1 łyżeczka letniej przegotowanej wody. Farbę należy dokładnie wymieszać aplikator tworząc gładką kremową konsystencję.

Jak malować rzęsy malować? Przed nałożeniem farby ochronnej warstwy nakłada się płyny do oczu. Krem ochronny powinien być stosowany w taki sposób, że nie dostać się na rzęsach, w przeciwnym razie nie podda się kolorem. Następnie pod rzęsy trzeba załączyć serwetki. Farbę nanosi się na rzęsy grubości warstwy powieki są ściskane tak mocno, jak to możliwe, przy czym głowica jest nieco pochylony do przodu tak, że farba nie może wpaść do oka. Jeżeli nie można uniknąć penetracji farby, oko należy dokładnie spłukać wodą.

Aby prawidłowo malować rzęsy w domu, farba na włosy stoją 15 minut. W przeciwieństwie do rzęs do barwienia brwi wystarczająco 5-10 minut.

Po pierwsze, malować rzęsy, a po – brwi, tak że po wyznaczonym czasie, przemyć oczy i rzęsy z farbą z ciepłą wodą. Płukanie w żadnym wypadku nie może pocierać oka. Jeśli farba jeszcze dostanie się na skórę, należy stosować do tego miejsca bogatego kremu, wmasować zaplamione miejsce i wypłukać swoje małe „grzechy” wody.

Jeśli nauczysz się prawidłowo pomalowane rzęsy i brwi, a następnie stać się właścicielem luksusowego rzęsek, nie będzie jakiegokolwiek porównania z kolorowym tuszem. Malować w stanie namalować nawet tych pojedynczych włosków, które są zwykle z lewej strony na uwagę.

Po pomalowanych rzęs i brwi, gdy jest to możliwe, jak używać detergentów rzadko: tonik, mleczko, maska, mydło, peeling, peeling, itd. Od starannego podejścia do rzęsek będzie bezpośrednio zależeć od czasu trwania życia farby na rzęsach.

Powiedzieliśmy wam, drodzy młodzi pani, jak malować brwi i rzęs siebie. Mimo to, istnieje opinia, że ​​w kabinie, procedura ta jest wykonywana dokładniej i efektywniej niż w domu. Teraz chcemy przedstawić przegląd sprawdzonych kolorach. Jednak ostateczna decyzja – co lepsze farby do rzęs – będziesz mieć do siebie.

Naturalne rzęsy barwników

Dla tych kobiet, które boją się używać środków chemicznych, możemy zaoferować szeroki wybór naturalnych kolorach do rzęs i brwi.

Najbardziej popularny jest dziś ujędrniający krem ​​do brwi i rzęs na bazie henny – grafitowym, brązowym i czarnym henny. Specjalny aplikator i kremowa konsystencja farby pozwala szybko i wygodnie malować rzęsy i brwi. Maluję do rzęs dodatniego sprzężenia zwrotnego, ponieważ daje wysoką jakość i wiarygodnych wyników, oznaczone przez wiele kobiet. Henna pomaga efektywnie radzić sobie z problemem słabe osiągnięcia rzęs, brwi do malowania w domu henna jest bardzo prosta. Standardowa paczka farby na bazie henny zawiera rurkę z kremem, który jest wystarczający dla 10 zastosowań do wytwarzania ostrza oraz zastosowanie masy kremowej i butelkę z 3% aktywatora. Naturalny barwnik rzęsy daje wynik lepszy niż profesjonalnego lakieru – brwi i rzęsy są idealnie podkreślone.

Nie mniej skuteczny naturalny środek – Sok Usma. Tinctoria Usma (inaczej rukola) to rodzina zioło musztarda. W różnych krajach Usma ma wiele nazw – kozieradka, Indus, kozieradka, eruka drewno i sałatki, rukola, rukolą, grzyb herb rugetta, rukolą. Uważa się, że najbardziej odpowiednia dla powłoki świeżo wyciśniętego soku z górnych liściach rośliny.

Zarówno farby brwi i rzęsy Usma? Ta niezwykła roślina można znaleźć na rynkach wschodnich. Oczywiście, możliwe jest, aby rosnąć i najbardziej w domu na parapecie cenionych trawie, ale dla obecnego Usma który jest w stanie namalować wyrazistą włosy wymaga jasną południowe słońce. Roślina z parapetu niestety będzie zawierać zbyt mało pigmentu barwiącego. Lepiej jest spróbować i znaleźć prawdziwego Usma. Przed większości farb rzęs i brwi, trzeba będzie wycisnąć sok z zielonej trawie, który natychmiast przyciemnić oczy. Następnie za pomocą wyżej wymienionych metod zabezpieczeń, można zamalować włosy za pomocą standardowych metod.

Popularne kolory

Do chwili obecnej w sprzedaży jest ogromna gama kolorów różnych firm. Dla Ciebie przygotowaliśmy przegląd najbardziej popularnych i poszukiwanych środków barwiących do brwi i rzęsek.

  • Barwienia brwi i rzęs Igora Bonacrom

Wiele kobiet słusznie uznał, że najlepiej farba do brwi i rzęs sprawiło sprawdzone na światowym rynku kosmetyków firmy Schwarzkopf.

Barwienia brwi Igora Bonacrom każdy włos udaje się malować tylko 5-10 minut, jednocześnie zapewniając doskonałe rezultaty. Jak malować rzęsy w domu przy użyciu farby Igora Bonacrom Schwarzkopf? Bardzo proste! Składniki farby łatwo dozuje się środek utleniający i barwnik miesza się bez problemów. Igora oferuje paletę odcieni kolorów niebiesko-czarny, brązowy i czarny.

Procedura barwienia zestaw zakończona farby, środek utleniający, wygodny aplikatora i miskę do mieszania i środki barwiące, oraz powłok ochronnych dla oczu i instrukcję użycia kompozycji do farbowania. Barwnik rzęs Igora zaleca się stosowanie w tandemie ze śmietany krem ​​ochronny do ochrony Igora skóry.

  • Farba do rzęs Estel

Farba do rzęs Estel – profesjonalny lakier do rzęs na rynku w czterech podstawowych kolorach: grafit, czarny, niebieski, czarny i brązowy.

Zestaw do brwi i rzęs Estel tylko wygląda wchodzi bezpośrednio malować miskę i karbowany drążek do mieszania i późniejszego stosowania kompozycji. Charakterystyczną cechą farby do rzęs Estelle jest to, że posiada neutralne pH i zawiera nie zawiera olejów zapachowych. Z tego powodu alergii do barwienia brwi Estel tylko wygląda wyłączone.

Sądząc po wypowiedziach Kobiet barwnika Forum rzęs Estel ma pozytywne opinie: odcień po zabiegu farbowania utrzymuje niezmieniony przez 3-4 tygodni, farba jest łatwy w obsłudze i daje bardzo piękne włosy cień. Jedno opakowanie Estel tylko wygląda na tyle przez rok regularnego stosowania.

  • Farba do brwi i rzęs RefectoCil

Niektóre kobiety na pytanie, którego barwienia brwi lepszą odpowiedź bez wahania – farby RefectoCil. Jest to wiodąca na świecie marka w austriackiej firmy na rynku światowym Gschwentner Haarkosmetik, która od ponad 80 lat zajmuje się produkcją innowacyjnych produktów kosmetycznych na najwyższym poziomie.

Produkty RefectoCil są uważane profesjonalny farba do brwi i rzęs, udowodniły swoją jakość milionów klientów w 50 krajach na całym świecie. Jednak produkcja znanej marki jest nie tylko profesjonalny, ale również do użytku domowego.

Hipoalergiczna farba RefectoCil zapewnia trwałe przebarwienia, sprawi, że wyglądają bardziej wyraziste i głębokie. Dodatkowo, farba pozwala realizować nie tylko klasyczne, ale także ekstrawaganckie żądania klientów, ponieważ RefectoCil kolory mogą być łączone, śmiało mieszania ze sobą.

Oprócz firmy farby zajmuje się produkcją akcesoriów i produktów do pielęgnacji rzęs i brwi, skłonnej do barwienia. Każdy lek jest rozwijany w naszym laboratorium z wykorzystaniem zaawansowanych osiągnięć naukowych. W produkcji farb stosowanych RefectoCil surowców o wysokiej jakości odpowiadającej najwyższych standardów oraz otrzymanych in-house Gschwentner Haarkosmetik

Wzmocnienie rzęsy i brwi po zabarwieniu

Niezależnie od tego, niezwykłe farba nie zostały wykorzystane na pytanie o możliwych zagrożeniach związanych z farbą jest zawsze aktualne. Rzęsy i brwi są poddawane barwieniu, taki czy inny sposób się ich mikro dawek substancji chemicznych, które w końcu zaczynają słabnąć delikatnych włosków. Aby temu zapobiec, malowane brwi i rzęs należy wzmocnić i zapobieganiu osłabienia i przerzedzenie.

Dzienna szczotki do masażu ciepłą (olej z oliwek, olej rycynowy, brzoskwini) z dodatkiem witamin A, D, E i F promuje jednolity wzrost rzęs i brwi. Brew powszechnie masować w kierunku od nosa do skroni, szczotkę pierwsze, a po palcach średnie wykorzystujących światło ruchy głaskania.

Do masażu rzęsek na powleczonej palec kropelek oleju, przechylił głowę w jego stronę iz pomocą Blink zwilżyć końców górnych rzęs powieki. Następnie grzebień rzęsy szczotki w kierunku od podstawy do wierzchołka, najpierw w górę, a następnie – w dolnej powieki. Szczotka po wypiciu przemywa się wodą z mydłem, dokładnie wysuszono i przechowywano opakowane w naturalnych materiałów w obudowie.

W tym artykule staraliśmy się powiedzieć, w jaki sposób malować brwi w domu, jakie środki bezpieczeństwa muszą być podejmowane w farbowania rzęs, które okazały barwiące lepiej wykorzystać to, co dostarcza trzeba uzyskać przed malujący rzęsy, i jak dbać o włosy, które podlegają trwałe wybarwienie.

Farbami naturalnymi i zawodowych, można łatwo przeprowadzić ich skorygowania tonu i jasności zgodnie z odcieniem włosów, tworząc harmonijny sposób.

Mamy nadzieję, że z naszymi zaleceniami, będzie niezwykle atrakcyjny i niepowtarzalny!

load...