Fantazja seksualna: co to jest i jakie są

Zawartość:

Fantazje erotyczne … Co to jest – to wypaczenie, potrzeba dodatkowych pobudzający w czasie jazdy, niektóre zaburzenia psychiczne? W rzeczywistości są one w pewnym stopniu nieodłącznym elementem niemal każdego człowieka. Ale nie wszyscy jesteśmy zboczeńców lub psychicznie chorzy! Więc jakieś szczególne różnice w większości nie wizjonerów płciowych?

load...

Oczywiście, że nie. Eksperci badający ten problem, twierdzą, że częstsze fantazje o seksie tendencję do tych z dobrze rozwiniętej wyobraźni emocjonalnej. Oznacza to, że ludzie są twórczy. Zawartość złożonych obrazów zależy od płci, wieku, temperamentu, jego intymnej zadowolenia z życia, edukacji i innych. Ogólnie rzecz biorąc, nasze fantazje erotyczne – cechą charakterystyczną seksualności ludzi i przyrody. No, może są one obecne również w świecie zwierząt … Ale tego nie wiemy. Więc pomówmy o intymnych marzeń dzieci Adama i Ewy.

Obrazy soczystych scen. Czym są?

Więc już wiemy, że umysłowa reprezentacja soczystych scen na „zakazanym” tematu – to jest coś, co jest właściwe dla wszystkich ludzi. Zwłaszcza w okresie dojrzewania. Może towarzyszyć masturbacji, a nawet wystąpić podczas stosunku płciowego. Na przykład, seks z partnerem niekochana, osoba wyobraża bliskości z kimś innym, bardziej atrakcyjne, a faworyta – niektóre z nich nie zostały jeszcze próbował z nim seksowne gry i tak dalej.

Ktoś skrypt i treści erotycznych marzeń pozostają niezmienione, a ktoś je często zmieniać. Fantazji seksualnych mężczyzn aspekt nadzoru Obecnie częściej. Oznacza to, że im silniejsza płeć woli marzyć o roli widza z procesem stosunku płciowego. Ale w płci żeńskiej fantazji obraz jest nieco inna. Nasze panie postrzegają siebie jako część tego procesu, a to ma miejsce nie w abstrakcyjnych i konkretnych ludzi. Samica fantazje płciowe zwykle obecny przyjaciel, szef, sąsiad i tak dalej.

Gatunek erotyczne historie na ten temat, które pojawiają się w naszych umysłach, bardzo wiele. I jakoś nie jest możliwe, aby je sklasyfikować. Jednak najczęstszą nadal udaje się wyróżniać. Czym są?

load...

Najczęstszymi tematami fantazjach seksualnych

Seksuologów, zaangażowanych w badania psychologiczne fantazje o seksie u osób obojga płci, odkryli, że najczęstsze z nich to:

 • Trójkąty. To jest w ustawie o udział kobieta para i mężczyznę lub dwóch mężczyzn i jedna kobieta;
 • Rzepak. W tym przypadku nie jest to pomysł, a osoba, która go zgwałcił, a sen jest jakby gwałci;
 • Erotyczne sny, w których stosunek płciowy odbywa się z sąsiadem (sąsiada), kierownik (pracodawca), popularne osoby, i tak dalej;
 • Seksualne role-playing gry przebraniu i przy użyciu prymitywnych metod oddziaływania;
 • Fantazje, że stosunek płciowy odbywa się na plaży, w morzu, w przyrodzie, w windzie, i tak dalej;
 • Fantazje współżycia seksualnego w miejscu publicznym;
 • Romantyczne fantazje seksualne.

Tak to wygląda po ogólnego scenariusza ludzkich erotycznych zdjęć. Jeśli oddzielić je za należące do jednej lub drugiej płci w swoich fantazjach seksualnych człowiek często wyobraża takie zmiany:

 • On nie ma seksu ze swoim partnerem, a także z inną kobietą;
 • Patrzy dziewczęta pieszczoty lesbijek;
 • Zgwałcił kobietę;
 • Zgwałcił kobietę, albo zmusza ją do tego ciosu wbrew ich woli;
 • Trójkąt z dwóch kobiet lub dwóch mężczyzn;
 • On nadzoruje stosunek seksualny między kobietą i kilku mężczyzn;
 • Ma seks z partnerem, który ma ogromny biust;
 • Ma seks w miejscach publicznych;
 • Spotyka obcy, uprawiał seks z nią w romantycznym otoczeniu, a potem rozstał się na zawsze.

Kobieta fantazji seksualnych zarządza bardziej energicznych pań wyobraźni. Zauważyli oni, te scenariusze:

 • Ona ma seks z innym mężczyzną, a nie z partnerem;
 • Wyobraża sobie akt seksualny w egzotycznej atmosferze;
 • Ona ma seks z kobietą;
 • Jej gwałtu;
 • Jej partner odgrywa rolę niewolnika;
 • Ona gra rolę niewolnika;
 • Trójkąt z dwóch kobiet lub dwóch mężczyzn;
 • Ona – prostytutka,;
 • Zajmuje się seksu analnego z nieznajomym;
 • Patrzy jak ktoś ma seks;
 • Ona ma seks przed innymi ludźmi;
 • Romantyczne spotkanie i przypadkowy seks.

Klasyfikacja fantazjach seksualnych

Wyliczanie poprzednich opowiadań erotycznych, mamy na myśli ludzi o tradycyjnej orientacji seksualnej. Druga część światowej populacji, odpowiednio, i kilka innych fantazyjne. Ale nie jesteśmy o nich. Mówimy o tym, jak wiele seksualne marzenia są podobne, różni się od siebie między mężczyznami i kobietami. Mimo wszystko, jeśli tego rodzaju, mogą one zostać podzielone na kilka typów. Są to:

 1. Uległość

  Jest wyimaginowanej erotycznych zdjęć, w którym władza wzbudzenia pewnością przedstawienie metod. I mogą być różne: polecenie, przymus seksualny partnera za pomocą przymusu fizycznego lub podporządkowania się jego chamstwa … W ogóle, to nie ma znaczenia. Najważniejsze jest to, że w akcie seksualnym tego rodzaju jest zawsze zaangażowany jakby władcy i jego sługi.

  Różnorodność ról w takiej fantazji nie ma granic.

  Szef i jego podwładnym, król i jego sługa, strażnik i więzień, nauczyciel i uczeń ….

  Jednym słowem, człowiek wydaje się wszystko, co było w naszych głowach. Kluczowym punktem na korzyść takiego tematu snów, w których jeden partner sprawia drugą płeć. Drugi nie może się oprzeć. Pobudzenie seksualne pojawia się również tutaj, w oparciu o upokorzeniu i bezwarunkowego podporządkowania się władzom.

 2. Prezentacja drugiego partnera, zamiast już obecny

  W zasadzie, jest to prawdopodobnie najbardziej prymitywny i wspólny seks fantazji. I często wyobrażają sobie w ciągłej bliskości z kochanka lub małżonka, że ​​kochać się z kimś innym, a nawet poczucie winy.

  Cóż, tak jak w fantazji podobny do zdrady. I nie bez powodu. Ponieważ prawie wszystko (no, w każdym razie bardzo wielu), którzy mają seks z jedną i tą samą osobą trwa już od dłuższego czasu, pewnego dnia zaczną marzyć co dalej – sąsiad, przyjaciel, szef, każda gwiazda, a nawet nie wiem kto , I to może być jednocześnie obu partnerów.

 3. Seks grupowy

  Płeć fantazji tego rodzaju bardzo wygląda marzeń drugiego partnera. Orgia psychicznego mogą uczestniczyć i trzy osoby, a pięć, a dziesięć … I to niekoniecznie jest zaznajomiony z ludźmi. Angażują się w seks grupowy w naszej wyobraźni Rzymian, gwiazdy filmowe, politycy – nikogo. Czasami w takich fantazji są obecne, a nie konkretnych ludzi, a ich związane ręce, nogi i genitalia. Innymi słowy, wszystkie że brak wynalazku, a najbardziej interesuje.

 4. Oglądając innych ludzi uprawiających seks

  Obejmuje ona również kontemplację czyjejś bliskości, a także możliwość uzyskania własnego procesu obcowania z kimś w przeglądzie zagranicznej. A czasami obserwator, w końcu, jest podłączony do dwóch z nich, a czasami – nie. Tego typu obrazy są powszechne w pary, którzy żyli dłużej niż rok razem. W tym przypadku płeć męska fantazja jest obraz żony obcowania z kimś nieznajomym, seks fantazji kobiet – współżycia seksualnego z mężem innej. Albo jeszcze inna.

 5. Eksperymentowanie

  Ten rodzaj fantazji seksualnych jest dość osobliwe. Jego treść obejmuje każdy akt seksualny w zupełnie nowych okolicznościach lub nietypowych form seksu. Ekscytujące czynnikiem jest zwykle chęć spróbować zakazanego owocu, lub pragnienie przeżyć coś wyjątkowego i nieznane. Takie sny mało kto odważy się urzeczywistnić. Służą one przede wszystkim do wykluczenia sex nudę.

 6. Romantyczne spotkanie

  W takim scenariuszu, erotyczne sny są zazwyczaj podobne. Dwa przypadkowi znajomi gdzieś na księżycową morza, w pięknym ogrodzie na piękny bezludnej wyspie i od razu zapalić. Potem następuje szale płci, po czym pary rozkłada się, nie ma na siebie nie są zachęcające.

  W tych fantazjach zdominowanych przez tajemniczą, czystego erotyzmu, wolny od wszelkich zobowiązań i obligacji.

  Nikt nie chce, żeby coś lub do udowodnienia. Ten darmowy, bez sczerniały akt współżycia charakterystycznych dla większych kobiecych fantazjach seksualnych. W ogóle, to jest – marzenie niezwykle romantycznych naturach, w którym reprezentacja normalnego współżycia seksualnego z pewnością związane z jakimś wulgarności.

 7. Hardcore

  Takie sny są obecne w umyśle kobiety, aw fantazji seksualnych mężczyzn w równym stopniu. I zdarza się, że przynajmniej częściowo, próby zastosowania. Dla niektórych osób uczucie bólu lub powodując ktoś jest źródłem podniecenia seksualnego.

  Więc wyobraź sobie osobę, że on lub ktoś inny rytm, rzęsy bat, klepnięcia, szczypty, albo ktoś robi to z niego.

  Fantazje, gdy takie działania są zawsze dreaming Wygląda jakby spowodować poważne rzeczywistość bol.V, metody te są zazwyczaj przedstawiany tylko nie powodując wiele dolegliwości fizycznej. Są one wykorzystywane w celu ożywienia popęd seksualny.

Cóż, taka kwalifikacja … Fantazja na tyle intymne świata, a wielu z nas używa ich do dywersyfikacji ich intymny świat. Dobry czy zły? Zwykle, jeśli nie na krawędzi, co jest dozwolone i nie rozlewa się, zamieniając pewne zboczenia seksualne. Nie trzeba mówić o swoich fantazjach bliskich? Cóż, wszystko zależy od stopnia raskompleksovannosti partnerem na cechach jego charakteru i rodzaju erotycznych snów.

Na przykład, jeśli w głowie cały czas tam jest seks z mężczyznami opatrunek w rzymskiej todze, a kobiet – w stroju księżniczki lub mundurów, to może można i powiedzieć. Wystarczy pomyśleć, ubrani w garnitury, a łóżko … To nie jest nawet interesująca. Ale jeśli dzielimy fantazje o seksie z opaloną macho, właściciel dużego członka, sprawa może skończyć cokolwiek. Począwszy od burzy burzy przez mężczyzn, a kończąc na całkowitym odrzuceniu jego płeć. Z nami. Ale nie z inną kobietą …

Na ogół, seksuologów że wyobraźnia w sferze seksualnej to nie wystarczy, ale także użyteczne. Co to jest wyrażone w jego stosowania?


Zastosowanie fantazje seksualne

Więc to, co jest dobre dla kobiet i fantazjach seksualnych kobiet? Cóż, przede wszystkim z faktu, że w nich możemy mieć dowolną płeć chcesz, w dowolnej formie i z nikim. A zatem prawo do uzyskania zwolnienia uczucia bez obawy potępienia wodospad z boku. Nasi właściciele wyobraźnia tylko nas! I nikt nie ma prawa do czegoś w nim kolejność, ograniczać i organizowania się w swój własny sposób.

Erotyczne zdjęcia konfrontacji oko umysłu, nie regulują tylko psychologiczne, emocjonalne i fizjologiczne stronę ludzkiej seksualności. Pozwalają one skupić się na akcie seksualnym i bardzo napalone, uzyskiwanie maksymalnej przyjemności z bliskości. Możemy również zapewnić dowolne zdjęcie! Kto zapobiega?

Obejmują one męskich i żeńskich fantazji tego rodzaju i inną ważną funkcję. Pomagają ludzie, którzy nie mają wystarczającego doświadczenia w sferze intymnej, może ćwiczyć w swoim umyśle różnego rodzaju współżycia seksualnego. To pozwala im pozbyć się trochę wstydu i poczucia niepokoju, gdy spotyka się z nowym partnerem. A częściowo uwolniony w bliskości z już znane.

Sex fantazji mężczyzn przyczyniają się do zwiększenia ich aktywności seksualnej i silniejsze doświadczenie momencie orgazmu. Fantasy kobiet uczynić je mniej shamefaced i miłość gry – bogatsze i bardziej kolorowe. W rzeczywistości, kontrolują zachowanie intymnej partnera. A także przyczynić się do realizacji potrzeb seksualnych z niedoborem lub całkowitym brakiem aktywności seksualnej.

Intymne sny podnieść samoocenę człowieka i dać mu możliwość usuwania psychologicznego stresu codziennych trosk. Jest to bardzo korzystne znaczenie dla umocnienia stosunków między ludźmi, którzy znaleźli wspólny język w świecie fantazji seksualnych. Oni nie tylko komunikują się mniej konfliktów i więcej zrozumienia. Konsensus w sprawie wzajemnego uznawania i akceptacji fantazji pozwala nawet poza doskonałe odczucie blisko ukochanej. Wystarczające dane szeptać swoje fantazje ze sobą przez telefon lub o nich mówić, komunikować się z Internetem.

Ale całkowity brak jakichkolwiek obrazów lub wyimaginowanej niedoboru zubaża intymne życie ludzi, redukując go do poziomu trywialnych potrzeb fizjologicznych. Więc fantazjować na zdrowie! Niech nasz intymny świat będzie wieloaspektowe i radosny. Nic strasznego, a zabronione w tym. Fantazji seksualnych człowiek wyraża swój wewnętrzny świat. Nie będziemy się oprzeć!

load...