Fałsz zad u dzieci

Fałsz zad u dzieci. O chorobie słyszało prawie wszystko, ale nic o nim prawie nikt nie wiedział. Aby wypełnić tę lukę, a ten artykuł został napisany. Gdy fałszywe Zad w krtani dziecka i tchawicy nie jest ostrym procesem zapalnym. Ze względu na fakt, że w nich ogromna ilość luźnej tkanki występują bardzo szybko ich obrzęk, bardzo różne intensywności.

load...

Z reguły fałszywe Zad jest wynikiem chorób takich jak adenowirus infekcji, grypa, szkarlatyna, koklusz, odra. Ponadto, choroba ta jest często wywołało napady alergii – obrzęk krtani mogą być reakcje alergiczne na pewne alergeny. Najczęściej choroba narażone są na to dzieci – to przyczynia się do budowy anatomicznej dróg oddechowych dziecka. U dzieci i tchawicy, oskrzeli i są znacznie węższe niż u dorosłych. I nie tworzą cylindryczne i w kształcie lejka.

Ponadto w gardle dziecka jest o wiele bardziej niż naczyniowe u dorosłego. Ogół wszystkich tych czynników prowadzi do tego, że dziecko jest bardziej podatne na rozwój różnych obrzęków, co z kolei prowadzi do skurcze krtani i uduszenie. I młodsze dziecko, tym bardziej dotkliwe, że atak ma miejsce.

Opis Kasza fałszywy

Lekarze rozróżniają dwa rodzaje zbóż – błonica prawdziwych i fałszywych. Zarówno jeden i innych zbóż powodują charakterystyczny kaszel i zakłócić normalnego procesu oddychania. Jednakże, oprócz ogólnego i objaw występuje pewna różnica pomiędzy tymi skrzydłami. I najważniejszą różnicą jest następujący.

Rozwój błonicy następuje stopniowo: na gardle dziecka zaczynają tworzyć gęstą film. Przez zwiększenie liczby oddech coraz trudniejsze, węzły chłonne zaczynają wzrastać, temperatura ciała dziecka wzrasta na wystarczająco wysokim poziomie. W tej samej sprawie, jeżeli dziecko ma atak fałszywej zadu, to zawsze początek nagły i szybki rozwój ataku. Oddychanie jest przerwane na skutek silnego obrzękiem błony śluzowej dróg oddechowych.

load...

Środki zapobiegawcze fałszywe zwłok

Od pojawienia się fałszywych ataków zadu nie są ubezpieczone przez jednego dziecka, ale aby zmniejszyć ryzyko jej wystąpienia jest możliwe. Często fałszywe Zad daje o sobie znać w przypadku, gdy dziecko jest chore, jak – lub ostra choroba układu oddechowego. Dlatego zapobieganie fałszywym zad musi zaczynać się i profilaktyka przeziębienia wirusowe.

Najlepszy efekt przynosi gardła twardnienie. Hartowanie to nie jest tak trudne. Na spotkanie, aby dać dziecku wystarczającej ilości wody do płukania gardła. Na początku hartowania jest niezbędne do korzystania z wody o temperaturze pokojowej. Zmniejszyć temperaturę powinny być stopniowo, w ciągu kilku miesięcy, doprowadzając do prawie lodowata. W każdym razie nie do przyjęcia w tym procesie zbyt spieszyć, inaczej dziecko po prostu chory.

Konieczne jest również, aby zwrócić szczególną uwagę na dietę dziecka. Ponadto, często wystarczy wystąpienia fałszywego ataku Zad powodować różne reakcje alergiczne, w tym żywności. Lekarze zalecają, że rodzice są wyłączone z menu dziecka, wszystkich produktów, które mogą powodować rozwój alergii pokarmowej. Ale produkty mleczne, w tym jogurty, nie powinno być jak najwięcej w diecie dziecka.

Najczęściej dziecko ma do czynienia z przejawem ataków fałszywych zadu w offseason. I nic dziwnego – zimą, kiedy to zamrożenie, wszystko jest proste i jasne: dziecko musi być wystarczająco ciepło, aby nosić. W offseason, pogoda jest często bardzo zwodnicze – przyciąga ciepłym słońcu, ale wieje zimny wiatr. I w rezultacie, dziecko staje się ofiarą przeziębienia, które, jak już wspomniano, prowokują rozwój fałszywych ataków zadu.

Znaki fałszywego zadu

Co do zasady, wygląd fałszywego ataku Zad bardzo mocno przeraża rodziców. Jednak panika w tym przypadku jest nie do przyjęcia, to ważne jest, aby jak najszybciej jest zapewnienie pierwszej pomocy dziecka. Najczęściej ataki występują w nocy, gdy dziecko śpi. Kasza fałszywe objawy są następujące.

W przeddzień wystąpienia fałszywego ataku oddychania zad dziecko staje się trudniejsze, lekarz, jeżeli badał dziecko było słychać świszczący oddech płuc. Jednak rodzice nie są w stanie wykryć te zmiany. Jedyną rzeczą, która może rzucać im w oczy – jest pewna ospałość dziecka, ale niewielu rodziców nadaje mu szczególne znaczenie, biorąc pod uwagę, że dziecko było zmęczone po całym dniu zajęć.

Jednak w rzeczywistości sytuacja jest z drugiej – w ciało dziecka jest już w pełni „hosts” wirusa. Dziecko śpi wystarczająco niespokojnie jak obrzęk gardła już się rozpoczął, a dziecko do oddychania staje się coraz trudniejsze. A gdy obrzęk staje się najpotężniejszym, dziecko ma bardzo szorstka, sucha „szczeka” kaszel. Oddychanie dziecko znacząco przyspiesza, liczbę oddechów – wydechy wzrasta do 50 – 60 na minutę, przy normalnym ciśnieniu przyspiesza nie więcej niż 30. Oddech dziecka, ponieważ w ten sposób organizm dąży do wyrównania niedoboru tlenu.

Dziecko może mieć gorączkę, przeciwko której obrzęk wzrośnie jeszcze bardziej. Kaszel staje się bardziej szorstka. A jeśli rodzice nie obudzić, a dziecko nie zostało pomógł, bardzo wysokie ryzyko, że dziecko straci stanu i po prostu udusić.

Pierwsza pomoc w napadzie fałszywego zadu

Wszelkie matek i ojców pod wpływem siły, aby zapewnić niezbędną pierwsza pomoc dziecku w przypływie fałszywego zadu. Pierwszą rzeczą, którą należy zrobić, aby rodzice, którzy zauważyli dziecko ma objawy, takie jak świszczący oddech, kaszel ochrypłym pierwsze – jest, aby spróbować wszystkie okna można szybko otworzyć w pomieszczeniu, w którym chorych dzieci. Jak już wspomniano, w czasie tych ataków dziecko przeżywa brak tlenu, dzięki czemu świeże powietrze pomogą złagodzić stan dziecka.

Nie należy również zapominać o utrzymanie wymaganej wilgotności w pomieszczeniu. W momencie ataku jest bardzo skuteczny w łagodzeniu stanu drogi oddechowe dziecka. I utrzymanie odpowiednio wysokiego poziomu wilgotności w pomieszczeniu jest doskonałym sposobem, aby zapobiec rozwojowi fałszywych ataków zadu. Można znaleźć w sprzedaży specjalnych nawilżaczy, a może po prostu spędzać czas w pokoju dziecka wilgotnej ściereczki – na plecach na łóżku, na akumulatorze.

Ponadto, należy natychmiast podać leki przeciwhistaminowe dziecko, które pomagają złagodzić składnik alergiczną i zmniejszyć obrzęk. I zaraz po tym, należy natychmiast wezwać straż „pierwszej pomocy”. Tylko lekarz może dokonać prawidłowej diagnozy i określić, jak silne zwężenie krtani u dzieci.

Jeżeli lekarz nalega na hospitalizacji – nie powinien odmówić. Mimo wszystko, jeśli fałszywe zadu u dzieci, leczenie może wymagać tyle poważne, aż intubacji. Nawet jeśli atak udało się usunąć z lekarzem, nie ma gwarancji, że nie powtórzy się kilka godzin później, w jeszcze cięższej postaci. A lekarze „pogotowia ratunkowego” dla wszystkich jego pragnienia, nie może być na służbie w pobliżu Twojego domu. W każdym razie nie ma potrzeby ryzykować zdrowia i życia dziecka!

load...