Fal radiowych podnoszenia – opinie, odczyty, efekt

Każda kobieta powyżej 35 chce rzucić co najmniej 10 lat od ramion w dół. I współczesnej kosmetologii pełną parą starając się spełnić nasze najbardziej cenionych pragnienia. Radiolifting twarzy był przełomem, który pozwolił na działanie bez potrzeby powrotu kobieta straciła młodość i świeżość. Podnoszenie fal radiowych jest druga nazwa – termolifting. Do tej pory ta metoda jest najbardziej doskonały sposób zwalczać proces starzenia. Termolifting pozwala idealnie wyrównać nie tylko zmarszczki mimiczne, ale z wiekiem, zmniejszyć zwiotczenie skóry, dzięki czemu jest napięty i stonowanych. Procedura przyczynia się do kobiet w kolejności brzucha w okresie poporodowym.

load...

Metoda ta ma wiele nazw, które w istocie oznacza to samo:

 • Modernizacja nie chirurgiczne;
 • Thermage;
 • Radio podnoszenia fala;
 • Podnoszenia RF;
 • Termolifting;
 • Radio Frequency podnoszenia.

Podnoszenie fala radiowa ma wpływ na następującej zasadzie: podczas procedury uważnie kontrolować podgrzewanie skóry właściwej i tkanki podskórnej w wyniku uderzenia o wysokiej częstotliwości pola elektrycznego kontaktu. Ci, którzy wiedzą, że nie radiolifting specjalnie zaprojektowany regulacja temperatury stymuluje fibroblasty – główne komórki skóry. Fale radiowe podnoszenia szereg zalet, które odróżniają je od podobnych metod: ogrzewanie naskórka odbywa się wyłącznie w wyniku kontaktu z wymiany ciepła pomiędzy skóry właściwej i tkanki mięśniowej i nie jest ogrzewany. Radiolifting opinie ma bardziej pozytywne: naturalnej mimiki po lifting radiowy pozostaje niezmienione, a skóra staje się widocznie młodsza i zdrowsza, a pacjenci nie odczuwają bólu podczas procedury, warunki, dla których minimalna – przed zabiegiem przymusowo usunięty soczewek kontaktowych i pierwszy dzień po zabiegu, nie można uprawiać sport i przegrzania skóry.

Wskazania i przeciwwskazania do podnoszenia radiowej

Do podnoszenia radiowej spędzić wystarczająco 4-6 procedur. Każda sesja trwa czas nie dłuższy niż 1 godzina. Wskazania do radiowego liftingu są:

 • Obecność plam barwnikowych;
 • Występowanie zmarszczek na twarzy i sprzęgła;
 • Worki wokół oczu;
 • Zwiotczenie skóry;
 • Obecność dużej liczby porów na powierzchni skóry;
 • Obecność drugiej szczęki;
 • Obecność rozstępów w korpusie;
 • Włóknisty edematous cellulitu;
 • Rozstępy na skórze w wyniku utraty masy ciała;
 • Złogi tłuszczu mają charakter lokalny.

Jednak w niektórych przypadkach procedura niedopuszczalne. Fal radiowych przeciwwskazań do podnoszenia są w następujący sposób:

load...
 • Cukrzycy;
 • Padaczka;
 • Zaburzeniami układu krążenia;
 • W czasie ciąży i laktacji;
 • Obecność choroby wirusowe;
 • Obecność nowotworów łagodnych lub złośliwych;
 • Dermatozy na obszarze przetwórstwa.

Jak radiolifting zgodnie z charakterystyką skóry?

Nie jest tajemnicą, że ludzka skóra zawiera włókna kolagenowe. Z tych tkanek zależy od jędrności i elastyczności skóry kobiecej. Wraz z wiekiem włókna kolagenowe mają tendencję do rozciągania i tracą elastyczność w tym samym czasie. Z tego powodu, zwiotczenie skóry nie czyni długo czekać. Równie ważnym składnikiem do zachowania młodej skóry są specjalne komórki – fibroblasty, które tworzą ramy tkanki łącznej skóry. Radiolifting twarzy i ciała zapewnia sprężystość tkanki danych. Wraz z wiekiem skóra staje się coraz mniej fibroblastów. Podczas zabiegu fala podnoszenia częstotliwości radiowych fal radiowych przenika do głębszych warstw skóry i osiąga na swojej drodze włókien kolagenowych, dając im część swojej energii za pomocą silnego ciepła. Energia ta powoduje redukcję włókien, a tym samym zapewnia bardziej ścisłe dopasowanie się skóry do mięśni twarzy. W rezultacie, fal radiowych podnoszenia opinie ma charakter: skóra wizualną po termoliftinga zagęszczone i skrócone. Po ekspozycji na ciepło skóry właściwej dosłownie ożywa na naszych oczach, przepływ krwi jest aktywowana znacznie, a wraz z nią i metabolizm.

Wyniki Radiowave lifting porównywalnej wydajności przy chirurgicznym szczepienia, ale z tej metody, nie ma wszelkie działania mechaniczne uszkodzenia skóry na i skóry. Należy ponadto zauważyć, że podgrzewanie skóry właściwej prowadzi do stymulować powstawanie nowych włókien kolagenowych i fibroblastów. Fakt ten jest korzystny z przeciwległego radia podnoszenia mechanicznych metod liftingu. Wszyscy ci, którzy zrobili radiolifting, potwierdzają, że skóra twarzy staje się niezwykle aksamitne netto naczyniowy znika całkowicie, a średnica porów skóry jest znacznie zmniejszona.

Z jednej sesji do drugiego jest dość znaczne zmiany na skórze. W zasadzie, rzeczywiste zmiany mogą być widoczne już po pierwszym zabiegu, i stopniowo zaczyna być wzmocnione. W ciągu sześciu miesięcy jest rozwój i wzrost nowego kolagenu efekt odmłodzenia. Włókna kolagenowe i elastyny ​​młodzi tworzą nową ramkę, która wspiera skórę, którego obecność jest charakterystyczny dla młodej skóry. Zapisywanie wyniku osiągniętego w pierwszym rzędzie zależy od wieku kobiety, a także od osobistych cech struktury i kondycji skóry. Średnio pozytywny efekt jest postrzegana przez 2-3 lata. Średnio pełny przebieg podnoszenia radiowej pomaga „reset” mężczyznę około 15 lat „nadmiar” od wieku i powrócić do dawnej urody i młodości. Jeśli radiolifting przeciwwskazania są nieobecne w ciągu jednego roku, z reguły przeprowadza się kolejność 6-8 zabiegów w odstępach raz w tygodniu.

Podnoszenia Radio niezaprzeczalne zalety w stosunku do innych metod odmładzania są:

 • Skutków ubocznych;
 • Żadnych przeciwwskazań sezonowych;
 • Brak trakcie rehabilitacji;
 • Absolutnie bezbolesny;
 • Szybkość osiągania;
 • Rosnące długi odmłodzenie;
 • Brak przeciwwskazań do rodzaju skóry;
 • Przyjemne uczucie w trakcie postępowania;
 • Nie ma potrzeby stosowania znieczulenia;
 • Zaostrzenie skóry wokół oczu i zauważalnego odmładzania, korekcji konturów twarzy i ciała.

Przedział wiekowy dla tych, którzy chcą korzystać z procedury podnoszenia fal radiowych jest bardzo szeroki – od 20 do 60 lat. Efekty termiczne mogą być świadczone przez specjalistów w strefie twarzy, ramion, pleców, brzucha, pośladków i nóg.

W efekcie podnoszenie fal radiowych jest doskonałą alternatywą dla zabiegów inwazyjnych. Procedura ta jest najbardziej skuteczna w walce starzenia się skóry, likwiduje drobne zmarszczki, znacznie redukuje zwiotczenie skóry, zwiększając jej jędrność i elastyczność. Non-chirurgiczne lift nie jest narażony na ryzyko powikłań, umożliwiając pacjentom najbardziej naturalne efekty. Inne techniki obecnie nie może sobie pozwolić na oferowanie kobietom wiele pozytywnych efektów, a niezrównane rezultaty.

Radiolifting reakcji

Urządzenie podnoszące radia izraelskiego dla obecnych procedur Częstość występowania ™ dających konfiguracji dwubiegunowej. Ten prąd w aplikatorze rozciąga się pomiędzy dodatnim i ujemnych elektrod, przy czym odległość między którymi jest wyraźnie trwałe. Zgodnie z góry przewidzieć łuku znajduje się między dwoma biegunami, prąd RF przepływa przez tkanki skóry, bez przedstawienia absolutnie żadnego zagrożenia dla jej dzięki pewnej wartości odległości od elektrody do elektrody. Ze względu na odległość między elektrodami w eksperta wskazówki mogą nie tylko wykonać monitoring, ale także osobiście, aby zmienić strefę aplikacji dokładnej częstotliwości radiowej. Tkanki w docelowym obszarze podczas zabiegu, jest ogrzewany do temperatury nie wyższej niż 45 ° C, co zapobiega zanikowi tkanek i włóknienia.

Radiolifting Reakcja różni się od technologii jednobiegunowe brak konieczności podkładki uziemiających, ponieważ temperatura ogrzewania nie jest poddawane do tkanek i narządów wewnętrznych. Z jednobiegunowym technologii jest silne nagrzewanie tkankach i narządach do 60 ° C, oprócz rozproszonego pola magnetycznego jest generowana, która jest niebezpieczne dla operatora jak i pacjenta. Na urządzeniu Reaction ™ nie trzeba bać się niczego.

Ta technika jest wpływ dwubiegunowej tkaniny obecnej pozwala nam na uzyskanie oczekiwanych wyników i wysoce skutecznych czyni procedurę dokładny, kontrolowany i bezpieczny. W tym przypadku, stosuje się trzy dysze, przez które są prowadzone z wykorzystaniem częstotliwości radiowych lipolizy tkanki ciała, twarzy i delikatnych strefy: szyi, szyi, wewnętrzną stronę ud i ramiona, podnosząc skóry. Urządzenie pracuje w zakresie czterech stopni mocy i czterech etapach zmniejszonym ciśnieniem, co umożliwia indywidualny dobór optymalnych parametrów dla najbardziej skutecznych i wygodnych procedur.

Technologia Reaction ™ opiera się na pośredni zoptymalizowanej technologii RF Energii (inaczej technologii CORE ™). Chirurgów plastycznych i dermatologów ze wszystkich zakątków ziemi łączy się protokoły, które zostały zaprojektowane, aby zapewnić pacjentom skuteczność fal radiowych w celu szybkiego przywrócenia skórze elastyczność, sprężystość okresie poporodowym zmiany tonu lub po intensywnym kursie odchudzania. Który przeprowadził podobne opinie radiolifting Reaction zostawić niezwykłe. Nie jest to zaskakujące, ponieważ moc maszyny, aby zrobić coś, co nie jest dłużej dostępny jeden nowoczesny wynalazek kosmetologii: to napina skórę kolan i triceps, eliminuje podwójny podbródek i usuwa „kurze łapki”.

Pacjenci w wieku powyżej 35 lat zwróconych za pomocą radia podnoszenia reakcji młodzieńczą skórę, która stopniowo staje się wspaniały promienny wygląd. Liście zwiotczenie skóry, znikają bez śladu „kurze łapki”, a wszystko to piękna bez operacji plastycznej, bolesnych dermabrazja twarzy.

Pacjenci w wieku od 25 do 35 lat uzyskać najlepszą profilaktykę starzenia się skóry przez długi czas. Po zniesieniu fal radiowych, można bezpiecznie anulować wszystkie drogie wycieczki do salonu piękności na masaż i maska ​​cudowne.

Staraliśmy się wam w tym artykule o wszystkich cudach podnoszenia fal radiowych i mamy nadzieję, że młodość i piękno przyćmione dookoła i zawsze będzie kluczem do dobrego samopoczucia i źródłem niekończących się inspiracji.

load...