Facial łyżki technika masażu: stopniowe odmładzanie + video

Nowoczesność przyniosła wszystkim poradzić sobie ze starzeniem się skóry dużo dobrych wiadomości: innowacyjne technologie w kosmetologii, produktów masowych, anti-aging, technik sprzętowych. Wszystkie te metody są dobre, ale najbardziej kosztowne, a tym samym nie nadaje się do siebie. Dziś proponujemy Państwu zapoznanie się z dostępnymi, a zatem nie mniej skuteczną metodą zwalczania zmarszczek oferuje prostą alternatywę dla sklepów spożywczych w spa – Facial łyżki masażu. Ten rodzaj masażu staje się coraz bardziej popularne wśród polskich kobiet, ponieważ łączy dwa ścisłe zasady polskiej duszy: to działa, i to działa za darmo. Facial łyżki całkiem możliwe, aby spędzić w domu masaż srebro – nie trzeba zmieniać harmonogram włamać się do kabiny, nie jest konieczne, aby zachować wspaniały sumę do procedury. Wszystko, czego potrzebujesz – łyżkę, 10-15 minut czasu i ładniejsza pragnienie. Ten zestaw ma każdy, prawda?

load...

Zawartość:

Istotą masażu: łyżka będzie

Technika tego masażu jest prosta: głaskanie, pocieranie i głaskanie skóry z łyżką, można osiągnąć wspaniałe rezultaty. Zabieg przeprowadzany jest z tyłu łyżce (wskazane jest w tym celu używać sztućców, ale gdyby nie było pod ręką, garnitur i stali zwykłej). Sztućce prace w tej technice jako żelazka do włosów, delikatnie głaszcząc i wyrównał stan skóry. Regularność lozhechnogo masażu zapewnia wygładzone zmarszczki, elastyczność skóry i blask w oczach zadowolenia z wyniku.

Wykonania

Masaż wykonywany jest na przemian ciepłe i zimne łyżki.

 • Ciepłe łyżki radzi sobie z drugim podbródkiem, dokręcić skóry na szyi, aby pozbyć się nieestetycznych „kurzych łapek” wokół oczu. Szczególnie skuteczne ciepłe łyżka do usunięcia cienkie, ledwie widoczne zmarszczki. Będzie to również pomocne, aby przejść ciepłe sztućce wzdłuż krawędzi – owal twarzy wyraźnie dokręcić i bardziej eleganckie.
 • Zimnej łyżeczką usunąć podrażnienia, łagodzą stan zapalny skóry, przynieś go do tonu. Zimna srebra lub metalu przywraca sprężystość i elastyczność skóry, eliminuje worki pod oczami. Również schłodzone łyżka łagodzą podrażnienia z ukąszeniami owadów.

load...

Sekretem skuteczności masażu

Olbrzymie korzyści i niezwykłe lozhechnogo efektywność masażu spowodowanych wpływem metalu na powierzchni komórek. Metal prowadzi doskonałe zimne lub odwrotnie, ogrzać do zakończeń nerwowych, pobudzając je i aktywacji – skóra budzi się do życia, dochodzi do tonu. Ponadto, efekt wywołujący ze względu na techniki stosowanej w tym istotnych i olejów roślinnych, serum na twarz. Ich działania, wraz z efektem łyżki i prawidłowo wykonanego masażu jest głębokie nawilżenie, odżywianie, skóra jest nasycona cennych substancji. Wszystko to ma pozytywny wpływ na swój wygląd.

Zatem łyżki Masaż łagodzi obrzęki – wyświetla nadmiar płynu nagromadzonego pod skórą, poprawia krążenie krwi, limfy, wspomaga odnowę i regenerację.

Instrukcja instalacji łyżki masażu

Opanowanie techniki masażu i zrobić sobie

Jeśli przyjrzeć się bliżej techniki masażu twarzy łyżki na video, prezentowanych w obfitości w internecie, można zauważyć, że arsenał ruchów wynikających z takiej manipulacji jest obszerna:

 • Delikatne tarcie;
 • Nie silną presję;
 • Odpycha;
 • Ruch kołowy w lewo, a na nim.

Nic skomplikowanego w tej technice nie jest najważniejsze – śledzić kolejność ruchów i wykonać masaż w dobrym kierunku. Reszta – do łyżki.

Prace przygotowawcze

Czym zajmie łyżki twarzy masażu w domu:

 1. Sami łyżki – jeden deser i jeden pokój jadalny (najlepiej, powinny one być srebro, ale pasuje i stop miedziowo-niklowy lub stali).
 2. Zdolność

 3. Zimną wodą.
 4. Pojemność

 5. Ciepłej (nie gorącej) wody 50 stopni.
 6. Zdolność

 7. Ciepłym olejem roślinnym.
 8. Miód lub balsam.

Dla porównania: zamiast zwykłej wody, można użyć ostuzhennoy i gorącej parze z rosołu, herbat ziołowych – wynik będzie jeszcze lepszy. Zamiast jak zwykle, można użyć oleju słonecznikowego zawierającego sezamu, migdałów, orzechów laskowych (dla skóry tłustej) i nalewki na bazie oleju z brzoskwini, moreli, oliwa normalne (na sucho).

Przed rozpoczęciem wstępnie oczyścić manipulacji skóry makijażu, kurzu i wydzielanie gruczołów łojowych. Następnie trzeba mokry ręcznik na twarz i wymaz ze śmietaną lub miodem (krem lub miodem, nawiasem mówiąc, nie mogą być stosowane na samej twarzy, ale bezpośrednio do naszych narzędzi – łyżki). Dodatkową wilgoć przyczynia się do poprawy wyników. Łyżki dezynfekcji alkoholu nalewki, można zacząć.

Technika

Pomijają albo łyżkę w pojemniku z wodą – jeden w gorącej cieczy, z drugiej – na zimno. Zacznij z ciepłym narażenia: wyjąć łyżką, wymazane z ręcznikiem papierowym. Upewniając się, że temperatura łyżka nie jest zbyt wysoka – oparzenia nie są wymagane. Jeśli wszystko jest w porządku, smaruje kremem sztućców i miód na odwrotnej stronie i można zacząć masować.

Posuwamy się w następujący sposób:

 1. Pracują pat czoło i naciśnięcie od nosa w kierunku linii włosów.
 2. Powiek – ruch kołowy w kierunku skroni (ważne – i dolnych i górnych powiek kierunku masażu są takie same).
 3. Policzki masowania spod skrzydeł nosa do uszu.
 4. Chin pracują na usta, do świątyń na obwodzie.

Jest bardzo ważne, aby masować łyżki wyłącznie dla linii masażu!

łyżki masaż stages

Usunięcie obrzęk powiek i worków pod oczami

Aby poszły paskudne ugięcia pod oczami i skórą odświeżał, musimy małe urządzenie deser. Ochłodzić łyżkę w wodzie (kilka minut będzie wystarczająca), a następnie 5-7 prostu przechodzi pobudzający chłód metalu na górną i dolną powiekę, za każdym razem, zatrzymując się na kilka sekund. Od wewnętrznego kącika do zewnętrznego.

Wskazówka Jeśli łyżka jest ogrzewana poprzez kontakt ze skórą, może być dalej chłodzony pomiędzy nimi w tym samym zbiorniku wodnym. Niektóre kosmetologów są zazwyczaj zaleca się schłodzić przed sesją „zimnego” łyżką w lodówce – gwałtowny spadek temperatury będzie działać szybko.

Upewnij się, że twoje ruchy są dokładne, gładkie i wolne. Zalecamy Ci kilka skutecznych metod ćwiczenia, z łyżki:

 • „Fala”. Dwa schłodzone łyżka umieścić na wewnętrznych kącikach oczu, delikatnie falujące ruchy przeprowadzce do świątyń, naciśnij trzy razy na łyżki whisky, przenieść je ponownie zawsze i pozostawać na miejscu, z którego rozpoczął się kilka sekund. Czynność powtarzać trzy razy.
 • „kurze łapki” – głośne „Nie!”. Take 2 łyżki ciepłego, umieścić na nich anty-aging krem ​​lub żel stosowany jest w pobliżu narożników ich oczach, popełniając trzy okrężne ruchy przemieszczenia łyżkę do świątyń, aby je zatrzymać. Powtórz musi dwukrotnie. To samo robimy z zimną 2. Obróć trzy razy.

Po pracy na zmarszczki na czole

Na czole, musimy pracować na ciepłe elastyczności skóry łyżka. Daj ogrzać go przez 2-3 minuty, a następnie – masowanie w następującej kolejności:

 • Czasami naciska na nosie czole i przetestowany „promień” od środka aż do dłoni.
 • Ruch kołowy rozciąga się od nosa do świątyń, wygładzając zmarszczki. Powtórz potrzeba co najmniej 10 razy.
 • „Line”: gorący łyżka 6 razy nacisnąć na terenie czole między brwiami, w górę, jak również. To samo powtórz na zimno „narzędziem”.
 • „Spirala” – hot łyżka na skroniach narysować spiralę trzema kolistymi ruchami. Powtórzenie 10 razy z każdej strony.

Te zmarszczki nosowo-wargowe – nie zdanie

Są również przydatne ćwiczenia „Spirala” – narysować spiralę, zaczynając od kącików ust, w kierunku małżowiny uszne. Od góry na gąbkę, a następnie – od dołu, kilka razy z każdej strony.

Nadaje się również ćwiczenia „Drum”. Napompować policzkach, lekko dotykając gorący łyżkę, chodzić nosogubnym zmarszczki i skórę w pobliżu zmarszczki.

Ćwiczenia „On”. Otwórz usta jakby wymawiania dźwięku „na” gorących łyżki spacerem od skrzydeł nosa do kącików warg, rysunek wąsy. Robimy go ruchem okrężnym. Trzy powtórzenia wystarczy.

Konkretne zalecenia

Masaż odbywa się najlepiej w godzinach porannych. Na widoczne rezultaty procedury powinny być dla ciebie integralną częścią porannej toalecie. Aby skóra nie rozciąga się prasowaniem i głaskania, ręcznie przytrzymaj drugi obszar w pobliżu miejsca ekspozycji. Jeśli boisz się uszkodzić i tak już wrażliwą skórę, po prostu podtrzymać pięścią podbródek – efekt będzie taki sam. Zawsze po zabiegu umyć ciepłą wodą i nałożyć krem.

Jak widać, nic skomplikowanego w nie łyżkami masażu. Wytrwałość, trochę cierpliwości – a skóra będzie zazdrościć jakąkolwiek młodą dziewczynę.

load...