Facelift w domu. Jak zrobić windę domu

Prędzej czy później, istnieje zapotrzebowanie wśród kobiet ukryć oznaki starzenia. Metoda najpopularniejsza jest chirurgiczne skóry dokręcania na twarzy. Ale nie każdy może zdecydować się na tak radykalny czyn. Większość kobiet udał się do salonu piękności, gdzie można podciągnąć skórze specjalny masaż, zastrzyk, sprzętu oraz innych procedur. A trzeci sposób nie mniej skuteczne, ale bardziej proste i bezbolesne znaczy, lifting twarzy w domu. On, oczywiście, przedmiotem tego artykułu.

load...

Zegar biologiczny tyka nieubłaganie, i prędzej czy później każda kobieta patrząc w lustro, widzi zmarszczki, niewyraźne kontury twarzy i zaczyna myśleć – i co robisz? Niedawno, skóra była świeża i młoda, ale teraz wszystko się zmieniło. Więc chcesz wyglądać dobrze i nie pozwolić roku, aby swoje piętno na skórze. I reklamy na wszystkich stronach donoszą więcej kremów oraz procedur podnoszenia efektów (lub skóry zaostrzenie) nowy cud.

Nie należy zapominać, że lifting dom jest zaprojektowany, aby poprawić zmarszczki, przywrócić elastyczność skóry, poprawia jej koloryt i zapobiega deformacji kształtu twarzy. Ale z nim, niestety, to nie będzie w stanie poradzić sobie z bardzo głębokich zmarszczek na twarzy i zwiotczenie skóry na szyi.

Środki do liftingu twarzy w domu

Dla efektywnego i łatwiejszego wdrażania procedur lifting twarzy w domu, bez wątpienia, olejków, kosmetyków do wyboru, że należy podchodzić bardzo poważnie. Kosmetyki dla lifting powinna być dobrana w zależności od indywidualnych cech każdej kobiety. Takich jak, na przykład, są to rodzaj skóry, stopień „w wieku”, wiek i inne. Pp_2

Oznacza liftingu powierzchni

Dla lifting twarzy w domu, można kupić dwa rodzaje produktów kosmetycznych. Jednym z nich jest środkiem podnoszenia powierzchni. Są one na powierzchni tworząc cienką warstwę, które „wyciąga” skórę i zachowuje kształt twarzy. Producenci takich kremy, serum, maseczki do twarzy, bardzo często grupy leków jako sposób pozycjonowania natychmiastowy efekt liftingu. W wyniku korzystania z tych kremów bardzo widoczne od razu – cienkie linie są wyrównane, skóra staje się jedwabista i elastyczna, ale niestety, ten efekt jest krótkotrwały.

load...

Film był utworzony przez produkty mogą być z łatwością usunięte z makijażu, podczas uzdatniania wody itp Maksymalny czas, jakiego można oczekiwać, – dziennie, ale najprawdopodobniej lek działa przez kilka godzin. Dlatego powierzchnia narzędzi podnoszenia należy stosować systematycznie, stale i zrobić czyszczenie twarzy. Mogą być również wykorzystywane jako szybki – proces przed ważnym spotkaniem lub zdarzenia, gdzie trzeba wyglądają bardzo dobrze.

Środki do realizacji Deep Lift

Druga grupa leków dla środków podnoszących jest dokonanie głębokich szelki. Wpływają one do głębszych warstw skóry, a główne elementy – to fibroblasty, które syntetyzują się wokół tkanki łącznej, kolagenu, elastyny ​​i glikozaminoglikanów. Ich jakość i ilość zależy od sprężystości, elastyczności i tonu skóry. Oznacza głęboki lifting usprawniających produkcję kolagenu i glikozaminoglikanów, co powoduje, że skóra staje się bardziej elastyczna i napięta, poprawia cerę. W przeciwieństwie do leków podnoszących powierzchni, głęboko nie daje natychmiastowe rezultaty. Leki te należy stosować stosunkowo długiego czasu i utrzymuje się przejawiać się tylko na końcu przebiegu – kilka miesięcy. W tym czasie, nagromadzenie substancji czynnych i komórek skóry zaczynają „zapamiętania” jak działa jako młody człowiek.

Praktycznie każda kobieta stara się oszukać czas, pierwsza córka wkłada buty matki, a następnie walczy ze zmarszczkami. Ci, którzy chcą wyglądać młodziej potrzeb facelift w domu. Bardziej nowoczesne kosmetyki pozwalają teraz to zrobić bez specjalnego szkolenia.

load...