Ewolucja świadomości diety: Mimi Spencer i utrata masy ciała po 40

Zawartość

Szczerze mówiąc, nie mam zaufania do żony prawników, którzy nazywali, powiedzmy, lub Likochka Anya. Widocznie dla wyjaśnienia należy udać się do późnej Karola Marksa, a istota walki klasowej. Ale to bardzo szczególny przypadek. Za pracę prawnika o nazwisku jego żony, Mimi, byłem gdzieś od ósmej klasy. Tak, miałem sen z dzieciństwa, aby zostać pisarzem, błyszczący, a zatem M. Spencer jako wzór do naśladowania. Kto wie, w latach dziewięćdziesiątych A ta pani nie jest spalany jako dziecko. I napisać krótki tekst na temat staników, tak aby odczytać nawet dziewczynę w dalekim kraju? Mimi nie był słaby. Faktycznie, praca w branży mody nonweak zniekształcone przytomność. Jako osoba dorosła i rodzenia dzieci, Mimi sobie sprawę … że jest gruba. Tak, gruba kobieta z 46th polskiej wielkości.

load...

[Powrót do spisu treści]

Diety nie działają lub Mimi nauczył się schudnąć bez diety

Na mojej półce z literaturą papieru pyszni dość cienką książkę z posypką na okładce. Nie, moi przyjaciele, pomimo faktu, że robią wrażenie na wszystkich fanów Western, babeczki, nie podoba mi się, a jeśli nie dojdzie do pieczenia, wolę archaicznej sernik z twarogu. Ale to nie o to chodzi, ale o książce M. Spencer „101 akt przed przejściem na dietę”, albo przynajmniej tłumaczenia niezdarny od wydawcy „Potpourri” – „. Przed wyjazdem na diecie” Ja jednak autentyczne wydanie angielskie, ale bez autografu 2009. Czym jest Fidel nauczył nas, to znaczy, publicysta mody, a nie trener biznesowe? Tak mniej więcej czego można się nauczyć od odpowiedniego matka, widząc, jak córka, która marnieje dzień nad szklanką kefiru:

  • Rzut gówno z mojej głowy. Ty – jak to jest. Jeśli masz duży tyłek i małe piersi, żadna dieta na świecie nie będzie w stanie zmienić pozycji ciała. Zaakceptuj fakt, że masz pewien typ figury i pewnych danych zewnętrznych. Nie spiesz się, aby wydłużyć nogi do kliniki chirurgii plastycznej? To szeroka talia i duże pośladki powinny być akceptowane.
  • Rzut brzydkie ubrania z szafy. Musisz nauczyć się odpowiednio ubrać teraz. Więc nie ma nastoletnie spódnice i obcisłe topy, w których tłuszcz rolkach na plecach na wyświetlaczu. Przede wszystkim, nie, nie siedzieć na diecie i wyrzucić wszystkie rzeczy tłuszczu. I kupić nową sukienkę „odchudzanie”, na przykład. Mimi mówi, że jest w każdej kolekcji. Osobiście mam – sukienka z dzianiny imbir-CASE „Zarina”. Wybrany przez wielkich zasad guru – podkreśla biodra, talia, i nie wykazują ktoś kolana kolumny podnośnik autora. Wart $ 50 na sprzedaż, noszone z przyjemności na trzeci rok.
  • Rzut szorty z SpongeBob Bob i biust form boksu. Kup swoje normalne bielizny. Tak, z gumy piankowej, plisami i inne piękności. Na specjalne okazje – a nawet gorset.
  • Chipy

  • Rzucać i krakersy, a także „dostawa”, chiński makaron i … co ty bardziej skoncentrowane w puszkach? Zamiast kupić parowiec, szeroką gamę przypraw i nauczyć się gotować. Cóż, punkt naprawdę kocham. I zawsze jego rady. Więdną podczas obiadu nie trzeba. Osobiście mam kilka „obiad dla rodziny z czterech osób, z których dwóch nie jedzą mięsa, a druga normalne” wybiera około 55 minut czasu osobistego. Nawiasem mówiąc, kiedy przygotowuje się, piszę tę kolumnę.
  • Rzuć dziwne pomysły jak „nic do jedzenia, przejadać”. Jest to ciekawy punkt, przy okazji. Wtedy zrozumie, dlaczego. Jedz jak twoja babcia – obfite śniadanie, lunch i obowiązkowy lekkiego obiadu.
  • Tear tyłek z kanapy i ruszyć dalej. Spacer po schodach, bawić się z dziećmi i innymi wesoła nurtu. Nie plan treningowy, przy okazji

Ogólnie rzecz biorąc, w 2009 roku, Mimi wydaje się rozsądne rodzaju mama, która uczy, pojednał się z trudami życia i uczynienia cytryny z lemoniadą. A teraz podjąć krok w czasie.

load...

[Powrót do spisu treści]

2016, 2017, a dieta 5:2

Pamiętaj, że pisałem o 5/2? Osobiście dla mnie, to jest najgorsze dziecko w rodzinie IF-diety. Coś w rodzaju brat akrobacji, które zawsze trzeba przeciągnąć go z brudnych kałuż, a następnie od kłopotów w szkole. Dlaczego? Cóż, nie ma miejsca na dwa dni na każde 600 kalorii w moim życiu, bo jestem aktywny fizycznie. I w życiu większości diet zmęczony towarzyszy 5 dni „Zezwól wszystkie” zamieniają się w zabawy, ale niekontrolowane wiszące oblodzenia. To nie jest faktem naukowym i osobistym przeżyciem. 5/2 pracy, jeśli … Mimi Spencer, lub całkowicie przesiąknięty ideałami dietetycznego „niestosowania przemocy”, w połączeniu ze zdrową dietą.

Więc czczo bohaterka złamała wspaniały artykuł w „Poczta” (który jest nadal źródłem wiedzy, tak) o tym, że nawet po 40 może być szczupła, zapomnieć o tym, jak uda pocierać jeden przeciw drugiemu w sukni i talii wisi nad pasek spodni, Możliwe jest być prawnikiem i jego żona, matka dwójki dzieci (koktajle, herbatniki szkolne i inne aktywności społeczno-feeding) i dziennikarz. W jaki sposób? Zapytaj dr Moseley, wynalazca 5/2. Tak, 5 dni Moc „są używane do” i 2 dni, przepraszam, na czczo 600 kcal. Więc co dieta działa?

Powiem ci jeszcze jedną prostą rzecz. Oni nadal działają. Tylko nasze mózgi ze swojej pracy, tak, że diety nie pozwalają uporządkować ciało. Mamy wszystko na raz – i nocnej, przepraszam, pijąc z przyjaciółmi, a światło głowy rano i ubrać obcasy znanej firmy i pracy, tak, że nie jest zbyt przeciążony biedne mózgi. I liczba ta była prawidłowa. Od prostego spacer, oczywiście.

Bohaterka posterunku był trudny, ale we właściwy sposób. Od negacji wszystkich dietetycznych niezbędnych do realizacji stałych ograniczeń do stanu, gdy nabycie ciemnego chleba zamiast bieli, a kilka dni o ograniczonej kaloryczności nie postrzeganej podczas „piekielnym piekle.” Dlaczego tak się stało, a miliony kobiet – nie? Tak, tak, że była rozproszona – oprócz tego, że strasznie szczupła nasza bohaterka wiele innych zainteresowań i kompetencji społecznych. Tak jak ty. Więc jeśli uda się doprowadzić diety „na maszynie” i przestać myśleć o tym codziennie, jesteś zobowiązany, aby schudnąć. A przestaną postrzegać jego reżimu i diety jako diety. Taka jest Mimi-Zen. Powodzenia.

load...