Europejski manicure: szczegółowe zasady wdrażania w domu

Stają się coraz bardziej popularne europejskie manicure jest również nazywany obrzeża, tak jak w tym przypadku, naskórek jest usuwany bez pomocy nożyczek i innych narzędzi skrawających. Pochodzi europejskiego manicure na początku ubiegłego wieku we Francji. Głównym promotorem tej techniki manicure był mało znany dziś Francuzka Juliette Marlene, udał się do Ameryki, gdzie szybko znalazł się uznaniem klientów wśród aktorek hollywoodzkich, przekształcając swoje długopisy prostu nie do poznania! Dzisiaj, to jest bezpieczna i delikatna technika jest dostępna dla każdej kobiety. Jest on wykonany może być w salonie lub w domu. Nawiasem mówiąc, gdyby ludzie zdecydowali się na salonie pielęgnacji paznokci, często go używać, aby pomóc evromanikyura.

load...

Zawartość:

Zasady wykonania profesjonalnego evromanikyura

Funkcje i rodzaje Europejskiej manicure

Celem każdego manicure – zrobić doskonałe paznokcie i dłonie zadbany wygląd. Jednak w pogoni za pięknem i estetyką nie zapomnij o zdrowie i bezpieczeństwo. Wykonywanie klasyczną obróbkę krawędzi manicure w salonie piękności ze względu na ryzyko zachorowania na zapalenie wątroby, AIDS i innych poważnych chorób. Doskonała alternatywa dla niebezpiecznych klasyki – Europejska (niekanto, preparatny) manicure że możliwość zakażenia jest zminimalizowane.

load...

Evromanikyur pasuje wszystkim jako rafinowanych kobiece rączki i rude mężczyzn, ale jest szczególnie polecany dla osób o delikatnej i cienkiej skóry. Jeśli masz naskórek na charakter gęsta i gruba, będą musieli uzbroić się w cierpliwość, ponieważ dobry nie wcześniej niż w ciągu 5-7 zabiegów wynik zostanie osiągnięty, i po raz pierwszy będzie musiał użyć pęsety do usuwania zadziorów. Europejski manicure jest kilka rodzajów:

 • Suche – na naskórek nakłada się specjalny płyn, który delikatnie zmiękcza skórę i zapobiega jej dalszy wzrost. Suchy manicure nie jest zalecany do stosowania na suche, łamliwe paznokcie i rannych.
 • Mokro – do usuwania skórek, ręce na parze w kąpieli ze specjalnymi balsamów, sok z cytryny i olejków eterycznych.
 • Hot – zastosowano specjalne urządzenie do ogrzewania i utrzymywania temperatury w połączeniu ze środkami terapeutycznymi i żywieniowych. To pozwala na osiągnięcie doskonałych wyników paznokcie suche i łamliwe, paznokci z uszkodzonego naskórka. Również gorąco evromanikyur zalecane dla dzieci, zwłaszcza naskórek, który jest cienki i delikatny, a dla mężczyzn, w którym naczynia krwionośne są blisko powierzchni skóry.

Do profesjonalnego leczenia w europejskich preparatów stosowanych do manicure naskórka, które zawierają kwasy owocowe i mleczne i oleje. Ich działanie jest warstwowy rozpuszczając martwy naskórek. Może to być:

 • Cuticle Oil;
 • Znaczy do zmiękczania skórek;
 • Skórek żel lli_1;

 • Wzmocniony śmietanka polskiego.

Zalety leczenia paznokci w Europejskim

Dla procedura nie używać narzędzi, co eliminuje możliwość zranienia skóry, aw konsekwencji ryzyko infekcji cięcia.

Manipulowanie cięcia naskórek z klasycznym manicure często powoduje uszkodzenie płytki wzrostowej powierzchni paznokcia. Gdy evromanikyure razie uszkodzenia naskórka, ale nie hamuje wzrostu osnowy, czyli korzenia paznokcia, która sprawia, że ​​technika manicure najdelikatniejszym wszystkich istniejących do tej pory.

Ze względu na fakt, że część środków do zmiękczania naskórka zawiera specjalne dodatki, które spowalniają rozwój skóry wokół paznokci, aby odwołać się do procedury mogą być znacznie mniejsze niż w przypadku tradycyjnego manicure.

Wady „obrzeży” technologii

W przypadku prowadzenia zbyt szorstki naskórek paznokcie zarośniętych i procedury bardzo nieefektywne, więc będziesz musiał uciekać się do klasycznego manicure lub mieszanych mediów.

Evromanikyur przeciwwskazany u osób z alergią na składniki preparatów przeznaczonych do zmiękczania skórek. Jednak w tym przypadku dobrym rozwiązaniem byłoby mokre polski paznokci z pumeksem.

Szczegółowe instrukcje krok po kroku

wykonać evromanikyura potrzebę:

 • Nailfiles różnym stopniu szczegółowości, aby dać paznokcie pożądany kształt, polerowania i szlifowania;
 • Pomarańczowego patyku, tępym metalową szpatułką lub manicure kij z „kopyta” z miękkiej gumy;
 • Znaczy do zmiękczania skórek;
 • Krem ​​do rąk;
 • Oleju

 • Dla skóry i paznokci.

Procedura Procedura:

Na wacikiem nałóż niewielką ilość zmywacz do paznokci i wyjąć gwoździe z resztek starego lakieru. Pożądane jest stosowanie cieczy, która nie zawiera aceton, który usuwa składniki tłuszczu płytki paznokcia, co sprawia, że ​​kruche i łamliwe.

Pilniczki dla paznokci dołączyć paznokciom pożądany kształt. Aby utworzyć owalny ruch shapefile paznokci powinien być skierowany od krawędzi do krawędzi, a placem – w linii prostej. Aby zapobiec rozdzieleniu paznokci napędowy nie metalu z boku na bok, wszelki ruch musi być tylko w jednym kierunku. Specjaliści zaleca się używanie niemetalicznych manicure, pilniki do paznokci i bardziej delikatny tektury lub gumy oparciu. Duży pilnik jest idealnym miejscem do skracania paznokci, a małe – aby nadać im pożądany kształt i polerowanie krawędzi.

Za pomocą specjalnych pilniki, polerki daje paznokcie połysk. Jeśli płytka paznokcia ma poprzeczne lub podłużne listwy lub z niskiej jakości lakier do paznokci na powierzchni pozostał zmiany pigmentowe będzie musiał użyć do polerowania pilniczek z szorstka powlekane, ale należy uciekają się do jej pomocy tylko w skrajnych przypadkach, ponieważ prowadzi do trzebieży płytki paznokcia.

Stosuje się w specjalnym płynie do zmiękczania naskórka, który składa się z owoców i kwasu mlekowego. Rub w naskórek, zwijanie się w kłębek jak część zrogowaciałą. Suche wersja europejskiego manicure odbywa się bez podajników, ale jeśli masz czas i chęć, taca nie zapobiegnie – przyczyni się do dalszego zmiękczają naskórek i umożliwiają jego ręce na relaks i odpoczynek.

Z pomarańczowymi kije Blunt metalową szpatułką, manicure kije z gumy „kopyto” lub specjalnego pumeks dla europejskiego manicure bez dotykania płytkę paznokcia, od środka do rolek bocznych delikatnie usunąć skórę.

Usunąć za pomocą wilgotnej ściereczki do polerowania resztki środków do zmiękczania skórek.

Smaruje skórę wokół paznokci odżywczy olejek lub krem ​​do rąk i skórek i ruchy światła do masażu wcierać w skórę. To nie tylko pomaga wzmocnić paznokci, lecz także zapobiega zadziory. Jeśli chcesz, możesz wykonać masaż dłoni, masować wszystkich stron od czubków palców na dno, z tyłu i na dłoni i bocznych powierzchniach. Pióra do takiej opieki będzie bardzo wdzięczny.

Przed pokrywania paznokci lakier płytkę paznokcia należy odtłuścić zmywacza do paznokci bez acetonu. Dzięki tej małej sztuczki profesjonalnych paznokci spadnie gładsza i potrwa dłużej.

Aby wyrównać i ochrony powierzchni paznokciach z utworzeniem żółtego warstwy pigmentu stosuje się do powłoki. Dajemy do wyschnięcia na kilka minut, a następnie pokryć lakierem do paznokci. Podkład chroni paznokieć przed negatywnym wpływem czynników zewnętrznych i nadaje im połysk. W codziennej manicure, może być stosowany samodzielnie bez lakieru dekoracyjnego.

Słoik lakieru przed aplikacją dokładnie wstrząsnąć. Bierzemy się szczotkę, usunąć nadmiar polskiego. Kropla lakier stosuje się w środku gwóźdź trzy cale od naskórka, starając się szczotki wentylatora kształt tak, że jest równomiernie pokryta na całej powierzchni paznokci. Po pierwsze, spędzają linii w kierunku naskórek, a następnie drugi prosto do krawędzi paznokcia. Studzienki paznokcia (1-2 smot naskórka) powinny być pozostawione niepomalowane do paznokci oddychać. Podobne działania zostały przeprowadzone na prawo i lewo boków paznokcia. Więc trzech pasmach pokrywamy cały lakier do paznokci. Dla bardziej nasyconym kolorze kładziemy kolejną warstwę.

Gdy farba wyschnie, nałożyć warstwę lakieru utrwalającego dla ochrony przed szybkim usunięciem. Można na kilka minut, aby rzucić się w wannie z lodowatą wodą, aby szybko wyschnięciu farby i utwardzone.

load...