Europa Południowa – perła Morza Śródziemnego

Zawartość:

Spakować walizki? Patrzę w kierunku południa Europy? Właściwy wybór. Tutaj można nie tylko odpocząć, ale także znacznie poprawić swoje zdrowie. Ci, którzy już udał się na wybrzeżu Morza Śródziemnego, chcę beztroskie wakacje, ale dla reszty, proponujemy mały przegląd funkcji i atrakcji, które czekają w wybranych częściach świata. Zacznijmy od tego, że Europa południowa jest bogaty nie tylko światło, ale również w wielu krajach, gościnnych, gotowych do podjęcia zmęczone ciało i duszę do odpoczynku.

load...

Można święto na pysznych oliwek w Grecji, na Cyprze opalać, odwiedź spektakularne walki byków w Hiszpanii i cieszyć się spektakularne widoki z Czarnogóry lub uzupełnić szafę w hałaśliwym włoskim. Nie mniej interesująca będzie odwiedzić Bośnia i Hercegowina, Albania, Macedonia, Chorwacja, Stolicy Apostolskiej, Malta, Słowenia, San Marino, Serbia, Monako i Portugalię. Gdzie dokładnie na wakacje – ty decydujesz. Ale nie zapomnij przeczytać przed wyjazdem na państwa, które planujesz odwiedzić, a najważniejsze – o zwyczajach, które są następnie przez miejscową ludność. Ponieważ Złota zasada mówi, że turysta nie jest „klient ma zawsze rację” i „szanować tradycje innych ludzi, a twój urlop będzie jak z bajki.”

Klimat i ludność południowej Europie

Ale co tak naprawdę wygląda jak bajka, to wspaniały śródziemnomorski an_0, który znany jest w Europie Południowej. Średnia temperatura powietrza latem wynosi 25 stopni Celsjusza. Ale jeśli ciężkie przełożeni nie popsuć wam wakacji, nie martw się. Południowe kraje europejskie powita cię z ciepłej pogody, jak i zimą. Łagodny an_0 nie pozwala termometr cwana spadać w miesiącach zimowych poniżej 8 stopni Celsjusza. Jak widać, jest to prawdziwa łaska w porównaniu z trudnych polskich śnieżyce i mróz.

Często jesteśmy tak zmęczeni komunikacji i ludzi w ogóle, że wniosek do biur podróży nie pozwalają na ruchliwe ośrodków, ale na każdej bezludnej wyspie. Oczywiście, Europa Południowa taka usługa nie dają, ale kraje słabo zaludnionych istnieje. Na przykład, San Marino, gdzie, według statystyk, tylko 30 życie tysięcy ludzi. Ale tam, gdzie nie będzie mógł się ukryć przed przechodniów, więc jest to w hałaśliwym włoskim. I nie jest w burzliwych temperamentu mieszkańców tego państwa, a nie w tym gorącym klimacie napędza ludzi na ulicy, ale to skupisko na Półwyspie 61 milionów ludzi. Jednak, sądząc po ich wesołych osób, ludność przeludnienie nie przeszkadza. Wręcz przeciwnie, są zawsze gotowi do udzielenia schronienia dla turystów ze wszystkich krajów.

load...

Celowniki

Ty, oczywiście, może mylić takiej gościnności, ale jego korzenie nie leżą nawet w edukacji ludzi z południa, a w samej glebie. To jest tak żyzna i hojny, że owoc jest po prostu niemożliwe, aby nie dzielić. A jest o co podziwiać. Oh bardzo bogata w Europie Południowej na skomplikowanych roślinności. Wtedy i smukłe drzewa i drzewa truskawkowe i oliwki, a kilkusetletnie dęby kamienne cyprys. Lista ta może być kontynuowana w nieskończoność. Łagodny an_0 pozwala populacji zalane krajach południowej Europy, zbierać plony i gotować królewskie najwspanialszymi potraw.

To będzie nasz następny punkt w historii, jak w kuchni śródziemnomorskiej jest po prostu niemożliwe, aby zatrzymać. Hostessa każde państwo Southern ze zręcznością magika położyć na stole jest tak skomplikowane przekąski i desery, że ich składniki mogą się tylko domyślać. Chociaż zaleca się, aby nie łamać nad głową niektórych składników, i cieszyć zagraniczne przysmaki. Ponadto, nie zaszkodzi postać. Teraz połowa czytelników zapamięta zły Włoski makaron i pizza. Tak, te posiłki są również zawarte w liście przysmaków, które są przygotowywane na południu. Ale makaron we Włoszech jest produkowany wyłącznie z pszenicy durum i pizzy podawane jest na tak cienka i chrupiąca ciasta, że ​​czasami wydaje się, że jedzenie nadzienie. Ponadto, należy spojrzeć na ogólnej populacji tego stanu tętniącym życiem. Włosi są smukłe jak cyprys, ale jednak, gotowe do jedzenia makaronu trzy razy dziennie (prawdopodobnie korzystny an_0 poprawia metabolizm). Więc co robimy gorzej?

Ale mamy zamiar południowej Europy, a nie tylko do makaronu marki, prawda? Wybrzeże Morza Śródziemnego bogaty w zabytki architektoniczne, więc radzę zrobić listę miejsc, które warto odwiedzić. Może to być romantyczna Wenecja, a słynne muzeum Prado w Madrycie. Na pewno interesuje tańców ludowych którego tańczy rdzennej ludności Andory, Kaplicy Sykstyńskiej w Watykanie lub Oceanologii Muzeum Monako, który kiedyś kierowany przez Jacques-Yves Cousteau.

W skrócie, zadba o to. Najważniejsze – jest obecność wolnego czasu i chęci. A Europa południowa znajdzie sposoby nie pozostawi obojętnym.

load...