Erotyczne sny. Czego oni marzą?

Być może, prawie wszystkie kobiety, przynajmniej czasami, ale sen z erotycznych snów. A seks w tych snach często nie występują z ukochanym mężem. Bliskość śnie może się zdarzyć do kolegi, przyjaciela, jakiejkolwiek gwiazdy, jeśli nie bardzo dziwnym człowiekiem. Czasami budzę się, nie jesteśmy nawet wstydzą się tego snu. No, to jak to możliwe, a nawet we śnie, niech tak się stanie, na przykład za pomocą swojego szefa lub przyjaciela? Wszakże w rzeczywistości i myśli coś takiego nie było!

load...

W rzeczywistości, erotyczne marzenia, nie oznacza, że ​​jesteśmy seksualnie przyciąga do żadnej konkretnej osoby. Choć to z pewnością się nie dzieje. Ogólnie rzecz biorąc, mokry sen pozwalając nam znać, jaki rodzaj relacji miłości jest korzystne dla nas i jakie problemy mamy w rzeczywistości istnieje. A ich zrozumienie pozwala nam zrozumieć własnego ciała i własnych aspiracji.

Zobaczmy, co sny erotyczne sny czy innego rodzaju.

Co to jest seks we śnie?

Jeśli nasz partner marzenia seks jest ktoś, kto w rzeczywistości w jego łóżku, my nawet nie myśli, aby zobaczyć, że jest to okazja, by zastanowić. Według wszelkiego prawdopodobieństwa, rzeczywistość w coś nam nie odpowiadał, ale z jakiegoś powodu nie chcemy go przyjąć do wiadomości. To jest ludzka natura ukryć niektóre z problemów, które, jeśli spojrzeć, co znacznie utrudni mu życie. Erotyczne sny często służą jako wyraźna demonstracja tych problemów i pragnienie, aby pozbyć się obciążenia podświadomości, aby je rozwiązać.

Seks we śnie może być cokolwiek. Ale coraz częściej rozwija się pięć najczęściej występujące scenariusze. Są to:

 1. Sex z byłym partnerem (dawnego przyjaciela, ex-mąż).

  Ten sen zazwyczaj zniechęca nas – nie zapominamy wszystkie były? Jeśli zdarza się regularnie i nie będą się powtarzać, to nie jest konieczne, aby dać tym śnie wielkiego. Najprawdopodobniej to właśnie objawia się, nasza pamięć o przeszłości. A sen ma nic wspólnego z obecnym życiu. Potem, kiedy sen jest często powtarzany, to jest bardziej znaczący. Szczególnie w przypadku, często widzimy w prawdziwym życiu, jego dawna kochanka. Jednak to nie znaczy, że mamy jeszcze mu żadnych uczuć (jeśli nie kocham go nadal, oczywiście). Może po prostu nie może wybaczyć dawnego człowieka w przeszłości krzywd lub nadal istnieją nierozwiązane problemy z nim.

  load...

  Ogólnie rzecz biorąc, seks sen z partnerami z przeszłości związane z tymi pragnieniami, które były związane z tymi partnerami. Zatem, bliskość sen z jej byłym mężem może oznaczać dążenie do szczęśliwego życia rodzinnego. Z człowiekiem, który nie był nasz mąż – marzenie o wolności od rutyny i nudnego rodzinnego zwolnienie pracy. I tak dalej;

 2. Erotyczne sny z partnerem celebrity.

  Każdy z nas zwykle trochę zakochana w pewnym słynnym człowiekiem. Dlatego te sny są zwykle, ponieważ reprezentuje nasze sekretne pragnienia. Ale mogą też oznaczać, że nie zostały jeszcze znaleźć mężczyznę swoich marzeń i podświadomość w snach zamienia swój sposób gwiazdy. Ponadto takie sny czasem świadczą o naszych aspiracjach być indywidualną i różni się od innych. Albo chęć posiadania czegoś, co nie jest dla nas dostępny;

 3. Seks we śnie z tymi, którzy nam w życiu nieprzyjemne.

  Miłość we śnie relacje z tymi, którzy jesteśmy w rzeczywistości, jest nieprzyjemny, nie oznacza, że ​​jesteśmy w tajemnicy przyciąga do tego człowieka. Najprawdopodobniej ma pewne cechy, które nie mają, ale chcą je mieć. Być może, mimo wrogości, wciąż coś chcę wyglądać jak sen seksualnego partnera, nawet jeśli jest to obrzydliwe. Dlatego warto pomyśleć o tym, co to jest, jest to, że mamy zaufanie.

  Oprócz tych marzeń, jeśli, na przykład, seks w nich pochodzi z bolesnego kolegi mogą potwierdzić, że nudny, nuda, że ​​coś jest nie tak w życiu osobistym;

 4. Seks z inną kobietą.

  Erotyczne sny tego rodzaju, wiele kobiet może spowodować nieznaczne panikę. Boją się, że takie sny wskazują utajone skłonności lesbijskich. W rzeczywistości jest to bardzo rzadkie. Widocznie, kobieta, z którą mamy seks we śnie, czyni nas zazdrość albo ich osiągnięć zawodowych lub wyglądu, umiejętności komunikacyjne, zdolność, aby wydostać się z trudnej sytuacji … i chcielibyśmy się pewne problemy, aby być taka jak ona. Takie sny są ponadto, oznacza to, że do jej ukochanego mężczyzny ćwiczymy mało uwagi, czułości i opieki;

 5. Seks z nieznajomym.

  Zazwyczaj jest to bardzo przyjemne sny, w których seks daje sporo zabawy. Zwykle oznacza to, że mamy bogatą wyobraźnię i mamy tendencję do poszukiwania przygód. Często tego rodzaju marzeń widzą kobietę dość rutyny dnia codziennego. Przeciwnie, chcą się wspaniałą nowość, ale zmienia coś jest niemożliwe. Psychologowie mają tendencję do myślenia, że ​​te kobiety mają dobre poczucie humoru.

  Jeśli marzysz o seksie z nieznajomym dzieje się w obecności innych osób, to znaczy wewnętrzny lęk i niepokój. Mogą one być spowodowane przez kłótni z ukochanym człowiekiem w prawdziwym życiu, albo pewnego rodzaju lęków, w tym strachu intymności;

 6. Erotyczne sny, w których kobieta jest ciało mężczyzny.

  Zwykle te marzenia zobaczyć tych, którzy chcą doświadczyć tego samego uczucia podczas seksu mężczyzny. Po tym wszystkim, przedstawiciele silniejszej randki sex otrzymać tylko bardzo różne wrażenia. I wielu z nas są bardzo ciekawi, czym jest w rzeczywistości.

Obszar naszych marzeń, w ogóle, jest tajemnicą. Jedno jest pewne – sny często wykazanie lub zrekompensować to, czego nie ma w prawdziwym życiu. Erotyczne sny – nie jest wyjątkiem. Oczywiście, jeśli widzą samotnego, długo nie wejść w intymnej relacji kobiety sny mogą mówić o braku satysfakcji seksualnej. A kiedy te marzenia regularnie występuje w rodzinie lub posiadające stałego partnera płci pięknej, warto zastanowić – dlaczego? Powody, dla nich często są pewne problemy w realnym życiu. Jednocześnie, taki czy inny sposób, seks we śnie – to rodzaj daru. Więc cieszmy ten bezpieczny Intima i kompleksy ze względu na fakt, że pozwoliliśmy sobie zbyt wiele marzeń!

load...