Erotyczne Role Play: w łóżku nie powinno być nudne!

Zawartość:

Natura stworzyła ludzi tak, że procedura działa na nich przygnębiające. Wszyscy mają tendencję do poszukiwania różnorodności w odzieży, komunikacji, jedzenia. Logiczne jest, że szukamy dla niego i seks. Niektórzy ludzie wolą zmieniać partnerów, ale ta metoda nie pasuje do wszystkich. Zgadzasz się, że zażyłość ze stałą człowiekiem bardziej inspirujące niż z nowym partnerem. Gdy wszystkie pozy próbował, aw sypialni częściej wygląda na znudzoną, przychodzą z pomocą – seksualne role-play. Z ich pomocą można złapać kilka pieczeni przy jednym ogniu. Teraz można zapomnieć o rutynie we własnym łóżku. Oglądaj swoje ulubione i się czegoś nowego. To nie tylko odświeżyć trochę nieświeży relacji, a nawet zakochać się ponownie. I zbliżyć, bo teraz znacie się trochę lepiej.

load...

Małe an_0 wielkich graczy

We wszystkich grach, niezależnie od tego, czy są sexy, sportowiec, inteligentny i zabawny, istnieją pewne zasady i nieprzestrzeganie może łatwo popsuć oczekiwany rezultat. Jakie są zasady gry, które odbywają się w sypialni? Obaj partnerzy powinni zostać złagodzone, skonfigurowany do odbierania przyjemności z nadchodzącego działania i zrozumieć, że zakłopotanie – jest nieodpowiednie w łóżku emocji. Wyzwolona i zabawy – to główny wymóg. Gra powinna uruchomić, dać jej całkowicie!

Kurtyna, albo grać na drugą!

Teraz oba ustawione na wspaniałą noc w oczekiwaniu na coś nie do opisania. W celu uzyskania swoje nadzieje się nie zawiedzie, należy pamiętać, że nie jest konieczne do zrobienia w ciągu przygód Następnej nocy za:

load...
 • W ten sam sposób można go zepsuć cały nastrój powagi, co dzieje silne lub nieodpowiednie radość. Zachowuj się naturalnie. To jest gra, ale to tylko twoja. Brak widzów, którzy chcą pokazać i sędziowie, którzy oceniają to, co się dzieje.
 • Rada, oczywiście, niezbędne rzeczy. Ale nie teraz. Powstrzymania się od moralizatorskich i nauczanych zwrotów w środku złożenia.
 • Idziesz do gry, ale w głowie teraz wędrówki przemyślenia na temat kredytów hipotecznych, zniszczone relacje ze współpracownikami i fakt, że zapomniał zadzwonić do swoich rodziców lub wody kwiaty? Gratulacje! Jesteś bardzo odpowiedzialną osobą. Ale dlaczego o tym myśleć już teraz, kiedy masz zamiar robić bardzo różne rzeczy? Teraz trzeba erotycznych myśli, a nie pilne. Pilnie poprawić sytuację!

Co daje nam menu?

Wybór gier RPG jest bardzo szeroki. Jesteś wystarczająco długi dla tej rozrywki. Powiemy wam o najbardziej popularnych scenariuszy, które są często realizowane w sypialni. Niektóre z nich nawet nie wymaga żadnych specjalnych atrybutów, a przyjemność dostać nie mniej niż z bardzo skomplikowanej grze.

 • Każdy taniec

Już domyślić, co teraz będą omawiane? Tańczyć tylko dla osób dorosłych, które jest często postrzegana tylko w prywatnym otoczeniu. Striptiz – już jednym słowem erotyczne pragnienia powstają w naszych umysłach. Taniec a sama akcja jest bardzo sexy, a nawet pasek – i nic o tym mówić! Kto z was najpierw wykonać go przed partnerem? Ty lub twój mężczyzna będzie powoli być zwolniony z odzieżą, wabiąc i drażni ich ruchy, poruszając rytmicznie w takt muzyki?

Rodzaj ubrania nie ma znaczenia, z wyjątkiem, być może, bieliznę i obie mają piękne panie pończoch. Nawet jeśli jesteś najbardziej, że nie jest na co dzień ubrania, piękna i seksowna umiejętności, aby pozbyć się go z muzyką jest priorytetem. Ale to jest bliżej ciała, powinno to wyglądać bardzo erotyczne. Zapomnij bokserów (dotyczy mężczyzn), skromny biustonosze i majtki z bawełny. Są to tabu. Koronki, satyna, langusty, wszystko przejrzyste i nieważkości. Dla kobiet ważne jest zdolność do poruszania się z gracją na wysokich obcasach jest. Miła pani, sexy off jej ubrania, pozostając najpierw w pończochy i bieliznę, a następnie bez niego, ale na wysokich obcasach – Twój człowiek będzie dotknięte na miejscu!

 • Najbardziej nieszczęśliwi w świecie pacjenta

Kilka ludzie chorują i uwielbia pławić się w stanie, w łóżku. Gdyby tylko w łóżkach byłoby nie tylko pacjenta, ale również jego lekarz. Gra, w której lubią się bawić zarówno dzieci i dorosłych, – „. Lekarza i pacjenta” Tylko cele są zupełnie inne. Więc, który scenariusz wolisz? Jesteś pielęgniarkę i swojego człowieka – pacjenta, co jest pilnie potrzebne pierwszej pomocy, takich jak sztuczne oddychanie usta do ust? Albo jesteś pacjentem wybitnym lekarzem, uderzając się na spotkanie, do którego pragnęło zmuszając go do poddania?

 • Ostatni dzwonek

Dni szkolne są daleko, jak długo były! Ale oni nie zapomną dziewczynę, zakochać się w młodego człowieka w czasie swego nauczyciela fizyki i algebry i chłopców, którzy marzą, aby dowiedzieć się, co bielizny mają jeszcze dość młody nowy nauczyciel języka i literatury polskiej. Nadszedł czas, aby realizować marzenia z przeszłości. Dziś w nocy, jak niedoświadczony, ale strasznie ładna uczennica przyszedł ponownie przystąpić do egzaminu. Twój mężczyzna – strasznie surowym nauczycielem, który chce mieć piękny studenta znacznie więcej niż tylko poprawną odpowiedź. Co jest wymagane od niego, aby uzyskać ocenę skarbem?

Ogranicz się ramy szkolnego do niczego. Wykształcenie wyższe – od dawna jest niezbędne rzeczy w dzisiejszym świecie. A dziś możesz stać się śmiałą studentów starszych studentów, którzy zdecydowali się uwieść miłą nauczycielkę. Trzeba mu więcej niż tylko znajomości głównego tematu. I ty też masz coś do niego uczyć. Nigdy nie zapomnę tego sposobu dzielenia się wiedzą!

 • Sprzedawanie miłość

Kapłanka miłość promieniująca swój urok dla pieniędzy dla każdej zainteresowanej osoby oraz posiadające zdolność finansową, aby za nie zapłacić? Tak, kolejna gra, w którym ludzie zachwyceni. Agresywny makijaż, szczerze bezwstydna bielizna, prowokujące zachowanie – trzeba będzie całkowicie zmienić. Ale dlaczego nie? Dla emocji, można odwiedzić gorące miejsce, gdzie twój następny klient przyjdzie do was z propozycją, aby zapłacić za życzliwość. Albo poprosić ich, aby zrobić trochę zabawy, siadając obok niego i rozwiązły uśmiechem.

 • Dobro i zło

Jak wiecie, dobre triumfuje nad złem. „Co to ma wspólnego gier role-playing” – zdziwiony określić? Najbardziej bezpośredni. Jeśli jesteś złą dziewczynką, wyzwanie twój partner będzie odpowiednio ukarać. Widzisz, co mamy wskazówkę, co? Jeśli zły chłopiec będzie twoim mężczyzną, pilnie trzeba umieścić na ubrania lateksowe, uzbrojonych batem i popularnego show ten nieszczęsny chłopak, leczenie godny jego zachowanie.

 • Niechętnie

Wiele kobiet jest zakłopotany, aby przyznać się do swoich ludzi w jednym tajnym pożądania. Nie zawsze kobieta chce czuły i delikatny seks. Czasami piękne panie chcą, aby ich ludzie działali bardziej prymitywnie, ze śmiałym atakiem, a nawet życie. Jest to bardzo dobry moment, aby otworzyć swoje ulubione. Odtwarzanie gwałciciela i jego ofiary, niewolnik i okrutnego pana pozwoli zgłosić na swojej długoletniej tajemnicy. Niech padają na łóżku, odbiera szorstka i bezwzględny ręcznie wszystkie ubrania i zabiorę was niemiłosiernie. Niedawno pan chciał!

 • Poroże jelenia tylko zdobić

Mało kto chce być w roli zdradzonej żony lub męża, ale uważa się, że odgrywają kochanka lub kochanki nie wydaje się tak odpychające. Zwłaszcza w swojej drugiej połowy! Wysyłanie wyimaginowaną małżonka w podróży służbowej, zapraszanie do jego alkowy „zakazanego owocu”. Można nawet pre-zorganizować dzwonić do siebie różne nazwy. Zapytaj o klucze Realizm znajomych mieszkalnych do zmiany sytuacji lub usunąć z pokoju.

 • Realia biurowe

Praca wykonana przez złoże – dla wielu jest to przedmiotem potępienia. Ale są tylko będzie odgrywać w nim, ale nadal nie ma nikogo innego, ale z ukochanym! Ścisłe szef, który blokuje jego biura, aby na swoim pulpicie, aby dowiedzieć się ładną sekretarkę nawet bez jej rozbierać, ale tylko podnosząc spódnicę ołówek. A może jesteś kobietą biznesu lodu, żeński przypadek, który chce bawić się z jednym ze swoich ulubionych tematów. I niech dobre spróbować go zadowolić, inaczej będzie po prostu zwolniony!

 • Kino – usunąć swoje arcydzieła

Badania gospodarstwa domowego nie może być zaskoczony. Ale jeśli nie próbowałem, to dla ciebie to jest interesujące. Ty i aktorzy i reżyserzy i dyrektorzy filmu o własnych bitew pościel. Będzie to impreza jednorazowa, czy teraz jesteś zapalonym strzelać seryjny film? Rozwiąż tylko dwaj z was.

 • Mąż na godzinę

To jest teraz nazywany facetów pracujących w firmach, aby zapewnić drobnych napraw do wszystkich potrzebujących. Na przykład, masz pęknięcie rury w łazience. Pilne wezwanie hydraulika! Nazywasz hydraulik okazało taki przystojny, że postanowił podziękować mu nie tylko finansowo? Czy twoje, a on na pewno nie odmówi, aby otrzymywać takie ciepłe podziękowania od tak seksownych pań.

 • Gorące chłopaki z Ministerstwa Sytuacji Nadzwyczajnych

Oczywiście, gorące chłopaki są nie tylko w MOE, ale również w wielu innych organizacji. Ale z jakiegoś powodu wiele kobiet Akty fascynujące mundury i byli strasznie marzą, aby być w sytuacji, w której może być usunięty z mężczyzną, którego miała na sobie. A gdzie ten facet działa: policja, Ministerstwa Sytuacji Nadzwyczajnych, – nie ma żadnej różnicy. Spróbuj stanąć przed jego kobieta w specjalnych ubraniach – poczujesz efekty jego magii.

 • Gwiazdy i jej wentylator (używane)

Sex ze znanych osób – nieosiągalnym marzeniem milionów ludzi. Ktoś przedstawia się w łóżku ze znanym aktorem, ktoś – z sexy piosenkarka. Ale dlaczego nie grać na podobny scenariusz w sypialni? Aby wzmocnić efekt, można zrobić film z gwiazdą w roli tytułowej w nadchodzącym procesie miłości, lub zbioru piosenek z głosem wokalisty namiętnie pożądany.

 • Niepewność

Inną tajemnicą pragnienie dorosłych chłopców i dziewcząt. Do kogoś nieznanego seksu z nimi, dostarczając nieziemską przyjemność, a potem zniknął, pozostać incognito. Tie partnera oczy i nawet ręce, w razie ewentualnego oporu. I tak być zaangażowany w nim zakochana. Nie dzwoń do niego po imieniu i nie angażować go w rozmowę. Pragniesz seks i nic więcej. Po jednej przyjemności może zniknąć bez pożegnania.

 • Światło moim lustrem, powiedz mi

Niektóre pary nie odmówi obecność widzów w ich własnej sypialni, a nawet wziąć udział w tej orgii. Jednak nie zawsze jest to możliwe. Lustro – to świetna alternatywa, że ​​przyjdzie ci z pomocą i spełnić swoje pragnienia. Kochać się przed lustrem rozmiaru pełnej długości. Ideal – jeśli cały pokój jest w lustrach. Dwóch z was, a jednocześnie w pomieszczeniu ma wiele par składających się z tobą kochać, a jednocześnie, w tym samym czasie. Zapal świece zamiast światła elektrycznego – to poczucie bycia w pomieszczeniu, z dala od ciebie, o wiele więcej ludzi będzie wzrastać.

 • Bezludna wyspa

Co czuł prymitywnych mężczyzn i kobiety, ubrani w skóry, otoczony tylko dzikich zwierząt? Sprawdź to nie problem. Zagraj w Adam i Ewa, i Tarzan Amazon bryzę. Można uprawiać seks kominku, udał się na odpoczynek Savage gdzieś daleko od cywilizacji. Albo na skórze niedźwiedzia w swoim mieszkaniu, pozostawiając tylko gryf naszyjnik z kwiatów. Włącz dźwięki przyrody będzie w tym przypadku absolutnie nie na miejscu. Pomoże to dodatkowo wzmocnić poczucie, że jesteś w plenerze gdzieś w Afryce Środkowej.

Gry potrzebujesz gry każda ważna

W sypialni można zrealizować wszystkie te i wiele innych ról. Dla osób bez problemu świecie fantasy zdywersyfikować swój popęd seksualny, zaskakując siebie i dać miłość i uczucia, po prostu takie piękne przyjęć. Najważniejsze – nie zapominaj, że gra powinna być interesujące nie tylko dla Ciebie, ale także swojego partnera. Szczerość, otwartość i zdolność do negocjowania z pewnością pomogą Ci dalsze ekscytujące odkrycia w swoim łóżku. Niech takie przyjemne odkrycia będzie jak najwięcej!

load...