Elyuminirovanie włosy. W domu lub w salonie?

Zawartość:

Pragnienie dziewcząt być piękne nie są uzależnione od czasu i pogody. Kobiety szukają wszelkich sposobów i środków, aby stać się jeszcze bardziej atrakcyjne. Piękno poglądy zmieniają się wieki, ale zdrowe i piękne włosy zawsze pozostanie głównym plusem. Niestety, korzystanie z suszarki do włosów, lakierów i pianek, bielenia i barwienia bardzo zły wpływ na stan naszych włosów. Nowoczesny przemysł kosmetyczny oferuje nam nowy sposób zmienić się nie do poznania – Hair elyuminirovanie.

load...

Procedura ta zachowuje strukturę włosów, a nawet poprawia go. Barwnik otula każdy włos miękką folią i dlaczego występuje efekt lustra połysk. Elyuminirovanie – to całkowicie bezpieczne farbowanie, bez użycia nadtlenków i utleniaczy. Barwnik działanie opiera się na prawach fizyki. W efekcie kolor mocno wnika w strukturę włosów i nadaje jej połysk, włosy osłona nie jest uszkodzona.

Gama barw jest podzielona na cztery grupy. Wynoszą one od czerwonego do klęsk naturalnych kolorach. Intensywne i jasnych kolorów w jednej grupie „Rige” (czerwona i półtony). Grupa „Głębokie” dla głębszych kolorów. I dla jasnych i ciemnych odcieni – grupa „Bright” i „Light”. Ostatnio, różnorodność kolorów uzupełniane z nowym niepowtarzalnym głosem – niebieski. Teraz można pomalować włosy w miękkich niebieski lub jasnym kolorze jagodowym. A jeśli chcesz przeprowadzić procedurę tylko do odzysku, możliwe jest użycie bezbarwnego elyuminat – „Clear”.

Jaka jest procedura i komu to jest potrzebne?

Elyuminirovanie włosy ma wpływu uzupełnienia. Barwnik odbudowuje strukturę włosów i leczy. Ze względu na swoją strukturę żelową oznacza dobre farby do włosów, ma przyjemny smak owocowy. Stosuje się produkt za pomocą butelki z aplikatorem farby i następnie równomiernie na każdym zawinięcie.

load...

Jeśli twoje włosy tekstury trudne wydatki elyuminirovanie nie jest konieczne – nie dadzą pożądanych rezultatów. Zdrowsze włosy, tym gorzej będzie miała kolor. Najbardziej skuteczne leczenie elyuminirovaniya będzie dla tych, którzy mają bardzo zniszczone i suche włosy. Obraz ten da im bogaty kolor, a co najważniejsze, stworzyć niezawodną ochronę przed szkodliwymi ekspozycji środowiska. Elyuminirovanie włosy nie pomoże ukryć siwe włosy, to wymaga uprzedniej przebarwienia lub odbarwienia.

Jeśli planujemy stosując procedurę znacznie rozjaśnić swój naturalny kolor, bez uprzedniego barwienia po prostu nie może zrobić. Na początek będzie musiał odbarwienie farbowania włosów ze środkiem utleniającym – w przeciwnym razie nie będzie osiągnąć pożądany odcień. Jeśli kolor, który ukazał się we włosach, nie podoba, to może być myte w tym samym dniu ze specjalnym lekiem. Efekt zabiegu trwa długo – około czterech miesięcy. Po upłynięciu konieczności powtarzania przebarwienia.

Elyuminirovanie zalecany dla kobiet, które często korzystają z trwałych i barwienia barwniki, uszkadzając struktury włosa. Szczególnie przydatny będzie to dziewczynka z blond włosy rozjaśnione i sztuczne. I obfitość ekstrawaganckich odcieniach zadowoli fashionistas którzy chcą kupić bez większych szkód jasny czerwony, fioletowy lub zielony. W tym przypadku, nie tylko szkodliwe, ale także poprawić swoje włosy!

Aby trwale zapisać wynik, konieczne jest stosowanie specjalnych szamponów i balsamów. Środki do elyuminirovaniya ma tendencję do gromadzenia się we włosach (a także henny lub Basma), więc każda procedura, twoje włosy staną się zdrowe i piękne.

Przeprowadzanie zabiegów w salonie

 • Elyuminirovaniya traktowania włosów trwa kilka godzin;
 • Mistrz starannie przygotować włosy, umyć je stylizacji i tłuszczu;
 • Następnie zastosować specjalny preparat do struktur dostosowanie do zapewnienia jednorodności odcieniem;
 • Dopiero teraz kreatora przejdzie do głównych etapów: włosy powodują elyuminat, które muszą być przechowywane przez co najmniej 30 minut;
 • Dalsze głowy szamponem i przemywa specjalny stabilizator stosuje się, zapewniając długotrwałą zabarwienia;
 • I wreszcie przetwarzane odżywkę do włosów.

Takie laminowanie – zabawa nie jest tania. Cena procedury zależy od długości włosów (od 2 do 6000 rubli). Po 2-4 miesiącach włosy będą potrzebne ponowne malowanie, oraz konieczność obsługi pełnej długości, a nie tylko korzenie.

Czy to możliwe, aby utrzymać dom elyuminirovanie włosy?

Ze względu na wysokie koszty wielu dziewcząt chcą spędzić go w domu. Jednak nie jest to praktycznie możliwe. Po pierwsze, nie można ustalić, jaką trzeba włosy koloru, jak to będzie wyglądać. Po drugie, jednolite stosowanie farby odgrywa bardzo ważną rolę. Nie chcesz, aby pozostać na włosach niemalowane plamy? A żeby zrobić dobry uczynek, trzeba mieć umiejętności profesjonalnego fryzjera.

Poza elyuminirovanie w domu jest trudne, z tego prostego powodu, że pieniądze dla procedury jest praktycznie nie dostały się do wolnego rynku. Ale jeśli nagle znaleźć odpowiednie składniki, postępować ostrożnie i dokładnie. Kto wie, może to będziesz musiał zrobić wszystko w domu?

Bądź przygotowany na to, że barwnik jest bardzo silny – będą malowane nie tylko włosy, ale także skórę głowy oraz pobliskich miejscowościach. Dlatego przed zakupem profesjonalnego narzędzia do usuwania farby. Więc trzeba zrobić specjalną szczotkę, która pasuje na butelce ze środkiem. Przeprowadzi procedurę w domu bardziej ostrożnie.

 • Najpierw trzeba bardzo dokładnie oczyścić włosy szamponem zawodowej;
 • Teraz zastosuj balsam do dostosowania struktury ustanowienie jednolitego koloru;
 • Następnie używamy specjalnego elyuminat. Farba powinna być utrzymywana na włosach przez pół godziny, spłukać specjalnym szamponem;
 • Po użyciu elyuminata w domu na włosach należy zastosować balsam mocowania, należy wykonać funkcję stabilizatora koloru.

Włosy elyuminirovaniya środki

 • Głównym producentem – „Goldwell”;
 • Farba odporna – „Topshic”, „Topshic efekt”, „Topshic neutralights” z systemem kolor korektora. Oni od dawna zasłużone uznanie na rynku profesjonalnych kosmetyków. Z ich pomocą można regulować intensywność i jasność cieniu, równomiernie zamalować i uzdrowić zniszczone włosy;
 • Elyuminirovanie włosy również mogą być przeprowadzane przy użyciu tonerów „Color Colorance” i „Lowlights Colorance”. Podstawą tego balsamu jest jedwab. Pomaga przywrócić uszkodzony lub łamliwe włosy, „sklejają” suchy i rozdwajaniu. To narzędzie nie niszczy naturalny pigment;
 • „Ellumen” – bardzo lśniący kolor bez nadtlenku. Efektem wszystkich leków tej firmy jest nieszkodliwy i opiera się na zasadach fizyki.

Piękne i zadbane włosy – ozdobą każdej dziewczyny. I zapisywać je jako taki pomoże Ci elyuminirovaniya procedury. Barwienie bez szkody i ryzyko będzie dla ciebie dobra okazja, aby zmienić czas na obrazie, bez obawy o kondycję włosa. Weź pieniądze i zrobić (lub przynajmniej głównie) procedury w kabinie. Recoloration może spędzić w domu z pomocą specjalnych narzędzi. Uwierz mi, efekt jest wart swojej ceny!

load...