Elos odmłodzenie twarzy: jak szukać 40 20

Zawartość:

Każdy chce być młody i piękny, ale ma swój czas. Z biegiem lat, spada produkcja kolagenu daje elastyczność i jędrność skóry, pojawiają się zmarszczki, owalna twarz zmienia swój kształt, rozszerzenie porów. I patrząc na siebie w lustrze, wielu z płci pięknej myśli o procedurach, które pomogą odzyskać młodość.

load...

Jeden z tych technik jest Elos-odmłodzenie. Ta technologia została praktykowane kosmetologów na całym świecie od ponad 10 lat i doskonale koryguje wszelkie przejawy starzenia się skóry.

Jak odmłodzić za pomocą nowoczesnej technologii

A jeśli jesteś zainteresowany skuteczną metodę lifting twarzy bez chirurgii, rehabilitacji i długotrwałych szkodliwych skutków, najlepiej jest skorzystać z an_3 Elos odmłodzenie. To unikalne połączenie energii światła i prądu elektrycznego o wysokiej częstotliwości. Po trakcie postępowania, które charakteryzują się wysoką wydajnością, więcej niż 92% od klientów są w pełni zadowalających wyników. Do tej pory, po wynalezieniu Elos-technologii, możliwość wpływania na głębsze warstwy skóry. Umożliwiając produkcję kolagenu jest o wiele bardziej aktywny. Synteza ta umożliwia energii do 20-30% wzrostu głębokości penetracji bez uszkodzenia skóry.

Odmładzanie twarzy daje bardzo dobre an_4y. To może pomóc:

 • Dokręcić skóry;
 • Wygładzenia głębokich zmarszczek;
 • Otrzymując owalu twarzy ostrych konturów;
 • Odmładzać nie tylko skórę, ale także ramion, klatki piersiowej, ud;
 • Usunięcie pigmentację skóry, żyły przędziorków i rozstępów.

Procedura ta jest korzystna dla poprawy stanu skóry w wieku dorosłym, jak i zapobieganie starzeniu. Kosmetyczka poleca używać go po 30 latach. Zwykle po zabiegach Elos odmładzania kobiet i mężczyzn wyglądać młodziej niż 10-15 lat, i mieć czystą i promienną skórę. Wielką zaletą tej metody jest to, że nie zajmują dużo czasu. Plus, praktycznie nie trzeba czekać, kiedy okres rehabilitacji.

load...

Co jest ELOS i jakie są jego zasady

ELOS technologia została założona w 1999 roku przez izraelskich lekarzy. Eksperymenty przeprowadzono, przetestował skuteczność kilku lat. Po tej techniki odmładzania przyjęły kosmetyczki. W krótkim czasie technologia ELOS zdobyła tysiące fanów na całym świecie. Po tym wszystkim, może to pomoże przywrócić skórze młodość i świeżość, a już po kilku zabiegach. Gorgeous cera, bez blizny, zmarszczki – to wszystko (i nie tylko) można osiągnąć za pomocą sprzętu kosmetologii. To niesamowite, prawda?

Technologia ELOS (Electro Optical Synergy) – jest to połączenie electro energii. Innymi słowy – jednoczesne działanie światła i prądu elektrycznego do zmarszczek, plam starczych lub tworzenia naczyń. Odbywa się to za pomocą impulsów światła, wytwarzając różnicę temperatur pomiędzy otaczającą tkankę i poletka. W efekcie, energia konwersji światła na ciepło, temperatura wzrośnie gwałtownie zmienione tkanki. Jednakże zmiany i ich przewodnictwo.

Prąd elektryczny jest selektywnie wpływa pożądanych komórek, co prowadzi do ich zniszczenia. Otaczającej tkanki z minimalnym efektem. Ponadto intensywne nagrzewanie skóry na poziomie prowadzi do zwiększonego tworzenia się włókien kolagenowych. W każdym przypadku parametry impulsów są dobierane indywidualnie. Przede wszystkim zależy to od stanu skóry i rozwiązywać problemy estetyczne.

Korzyści Elos odmłodzenie

Kiedy laser lub zdjęcia odmłodzenie skóry pirolizy jest stosowany, a głębsza penetracja wiązki mogą uszkodzić górną warstwę skóry – naskórek. Po rozgrzaniu się, nie tylko w tych obszarach, które są efekty, ale także otaczającej tkanki. Konsekwencją tego ocieplenia mogą być spalane.

Podczas korzystania Elos-urządzenie nie wymaga znieczulenia, a nie inne leki przeciwbólowe są stosowane. Aplikator z łagodnego reżimu temperatury tworzy mniej jasny błysk i powodują tylko delikatne mrowienie skóry. Czasami, choć nie są bolesne doznania w przetwarzaniu pajączków na skrzydłach nos.

W ten sposób, skóra jest traktowana centymetr o centymetr. Lekarze dają dużą pewność, że twoja twarz nie poddaje się palić – 97 procent. Łagodne zaczerwienienie można zaobserwować jedynie u pacjentów, którzy niedawno Opalalismy lub wypalone dużo czasu na słońcu. Obrzęk skóry po zabiegach Elos nie są przestrzegane. Jak wspomniano wyżej, także pozytywne zmiany są widoczne już po pierwszym zabiegu.

Na efekty zrównoważone i długoterminowe powinny być poddawane 5-6 zabiegi, z krótkimi przerwami – raz na trzy tygodnie. Mimo, że decyzja zostanie podjęta przez lekarza (w zależności od ogólnej kondycji skóry). Po przejściu na przebieg an_3, można w regularnych odstępach czasu przeprowadzają Elos odmłodzenie jako środek zapobiegawczy. Ale dopiero po konsultacji ze specjalistą.

Są to zalety Elos odmłodzenia. Plus, prawdziwe damy, kto przynajmniej raz uciekają się do tej metody, nie pozostawiają cienia wątpliwości w wydajności. Innym argumentem przemawiającym za ELOS technologii jest fakt, że procedura ta nie ma żadnego negatywnego wpływu. Po jego użyciu nawet długotrwałe przebywanie na słońcu powoduje pigmentację.

W celu zilustrowania an_3

Wszystkie kobiety marzą o gładkiej i pięknej skóry. I często są zainteresowani nie tylko ładna twarz ale także smukła figura wykończenia. Skóra szyi, ramion, klatki piersiowej będą wyglądać zadbane i miękkie po użyciu Elos-procedur. Jeśli masz jakiekolwiek defekty na ciele, odmłodzenie Elos jest łatwo się ich pozbyć. Dzięki niemu można usunąć:

 • Powiększonych porów;
 • Żyły pająka;
 • Plamy pigmentowe;
 • Zmarszczek na twarzy;
 • Ziemista cera;
 • Wady trądziku i zaskórników.

Oprócz usuwania wad leczonych skóra staje się jej wytrzymałość i sprężystość. Aby zobaczyć an_4 dokręcania i odmłodzenie będzie po pierwszym zabiegu, i w możliwie najkrótszym czasie. Ale efekt końcowy zostanie osiągnięty dopiero po 5 tygodniach. Skonsolidować efekt konieczne jest wydać od 4 do 6 zabiegów.

Elos odmłodzenie wymaga trochę treningu. To polega na tym, że za 2-3 tygodnie przed zabiegiem, trzeba będzie odmówić odwiedzenia plaż i solariów, ponieważ nadmiernie opalona skóra może pojawić się plamy pigmentacyjne i oparzenia. Pożądane jest, aby uniknąć skutków chemicznych na organizm na kilka dni przed wizytą w klinice. W dniu zabiegu nie należy używać perfum i kosmetyków. I części skóry, która odbędzie się efekty elektro, konieczne jest usunięcie włosków.

Można wziąć całe 45 minut – co najmniej do 2 godzin (maksimum). Wszystko będzie zależeć od liczby aplikatorów i obszaru leczonego obszaru. Na przykład, w Elos odmładzanie osoba zwykle trwa pół maksymalnie dobę.

Jeśli klient jest zainteresowany tylko podniesieniem skóry, lekarz najprawdopodobniej wybrać jeden aplikator. Ta sesja będzie pomagać kobietom wyglądać świetnie na zbliżającej się ceremonii, gdyby trzymała go z góry – przez 3-5 dni. W przypadku, gdy chcesz, aby wyeliminować wady skóry i jednocześnie przeprowadzić lifting, wtedy lekarz będzie z pewnością polecić dwa aplikatory, że skóra będzie traktowane zamiennie. To samo odnosi się do odmłodzenia.

Jak szybko można uzyskać pozytywne an_4y

Naturalnie Elos odmłodzenie może dać skórze samo napięcie jak chirurgii plastycznej. Ale to nie ma skutków ubocznych i jest całkowicie bezpieczny. Dodatkowo, po zastosowaniu takich procedur, konieczność chirurgicznego skóry dokręcania znacznie przesunięta w czasie.

Widoczne zmiany skóry bezpośrednio po zabiegu, każda osoba będzie oczywiście inna. Ale średnio, w sumie zajmie dużo czasu:

 • Przez 30 minut na skórze może być zaczerwienienie i niewielki obrzęk. Ponadto, ponieważ nie jest zwężenie;
 • Plamy i obszary skóry z pajączków może ciemnieć po kilku dniach. Czasami w tych miejscach tworzą skorupę, ponieważ wpływ na nich jest dość obszerna;
 • Trzy dni poprawia strukturę skóry, rozjaśnia, wówczas staje się zauważalny efekt liftingu. Ale plamy i wady nadal wyróżniać;
 • Po 2-4 tygodniach po pigmentacji znacznie lżejsze an_3 i znikają po 8-10 tygodniach i uszkodzeń naczyniowych.

Korzyści z odmłodzenie: Statistics

Wszystkie kobiety chcą być piękne. Ale wielu z płci, którzy przychodzą do kliniki, zainteresowanych z pytaniem: jak poprawić swój wygląd po Elos odmłodzenia. Wyniki leczenia na całym świecie wymownie mówią same za siebie:

 • Po sesjach odmładzania twarzy, piersi, szyi, rąk, poprawa jest 50-75%;
 • Wielkość porów po zabiegu – od 50-65%;
 • Wyrównywania zmarszczki – polepszenie 65-70%;
 • Elastyczność i sprężystość skóry po zabiegu wzrosła o 60%;
 • Przebarwienia rozjaśniający występuje w 50-75%;
 • Blizny leczenie trądziku i trądziku – poprawia się o 45-50%;
 • Do leczenia blizn, rozstępów ciążowych oraz – poprawę 40-50%.

Po przeczytaniu tych statystyk, będziesz mógł zdecydować, czy spełniasz tych wskaźników. Nie zapomnij, aby porównać je z podobnych raportów innymi metodami. Należy jednak pamiętać, i że pacjent spełnia skórę i odporność na skutki fal radiowych. Dzieje się to w 3-5% przypadków. Ale po pierwszym zabiegu, lekarz będzie w stanie określić je i doradza na innych opcji.

Aby przeciwwskazane Elos odmłodzenie

Jak w przypadku każdej an_3 medycznej Elos odmłodzenie ma swoje przeciwwskazania, które mogą być:

 • Insulinoniezależna cukrzyca;
 • Kobiety w ciąży;
 • Obecność nowotworów;
 • Choroby skórne opryszczki i w ostrej fazie;
 • Stymulator serca;
 • Uczulony na światło słoneczne;
 • Obecność silnego słońca, które może powodować oparzenia skóry;
 • Witamina A w ciągu ostatnich sześciu miesięcy;
 • Antybiotyki, które zwiększają wrażliwość skóry na światło słoneczne.

Ale nawet jeśli nie odnoszą się do przeciwwskazań, nie stanowią zagrożenia dla zdrowia na marne. Po pierwsze należy skonsultować się z dermatologiem. I nie zapomnij, aby przetestować podatność skóry na. Tak szybko, jak można chronić się przed oparzeniami.

Jak wiecie, Elos odmłodzenie – jest jednym z najbardziej nowoczesnych i raczej skutecznych metod stosowanych w sprzęcie kosmetologii. Ale stosując go można tylko specjaliści specjalnie przeszkolony w klinikach. Nowoczesne metody wymogów bezpieczeństwa odmłodzenie spotkać i mieć dobrą skuteczność.

Zaletą ELOS technologii jest to, że działa nawet z kilku obszarów problemowych na ciele. Prawie wpływ tylko na tych obszarach skóry, które są naprawdę w potrzebie leczenia. Otaczająca tkanka nie jest naruszona. Plus, podczas usuwania plam starczych, oprócz wpływu na melaniny występuje również Elos odmłodzenie. Elektroenergetyczny jest kierowany do żądanego miejsca i tworzy efekt Fototermolizą.

Po Elos-terapii kobieta może natychmiast użyć makijażu, ponieważ nie istnieją żadne ograniczenia dotyczące jego użytkowania nie istnieje. Opcja ta jest bardzo wygodne do obróbki płci pięknej. Idąc za procedurę podczas przerwy obiadowej, prace mogą rozpocząć się natychmiast po zakończeniu konferencji. Żaden z innych domyśli się, że kobieta odwiedził klinikę. Ale jeszcze zwrócić uwagę na odświeżoną i promienną skórę.

Po sesji odmładzającego nie wolno robić zabiegi wodne. Jedyną rzeczą, należy unikać – to sauna. Narażenie na opary może powodować działania niepożądane. I, oczywiście, lepiej jest nie do przeprowadzenia an_3 przed wyjazdem do ośrodka.

Po zapoznaniu się z zaleceniami, sam decyduje, czy ta procedura jest odpowiednia dla Ciebie. Wszystko zależeć będzie od ostatecznego wyniku, który chcesz. Ale w każdym przypadku należy starannie rozważyć wszystko, aby skonsultować się ze specjalistami w klinice, która zawsze będzie w stanie doradzić najlepsze rozwiązanie.

Oczywiście, biorąc pod uwagę charakterystykę skóry. A jeśli chcesz spojrzeć na 100%, to nie zwlekaj z wizytą do kosmetyczki na później.

load...