Elos depilacja – trwałe usuwanie włosów,

Metoda Elos – Elos depilacji – jest rozwój izraelskiej firmy Syneron MEDICAL LTD. Metoda ta pojawiła się w Polsce w 2000 roku i od razu zdobył pozycję jako najbardziej skuteczny sposób, aby usunąć włosy na stałe. Elos specjalistów depilacji są szeroko stosowane klinik w USA, Izraela, Włoch, Niemiec i Kanady. Jest to najbezpieczniejszy sposób, aby pozbyć się włosów, ponieważ jej rozwój uczestniczyli inżynierowie wyłącznie medycznych.

load...

Unity elektroliza i depilacja

Technologia Elos do depilacji – depilacja Elos – stosowane w kosmetykach do ponad 10 lat jako metody bezbolesnego i bezpiecznego usunięcia równie skuteczny jak ciemne włosy i białe, czerwone i włosy mieszkowe włosy.

Podczas procedury usuwania włosów Elos są eliminowane ból z powodu obecności innych systemów chłodzenia. Bezpośrednio nad strefą depilacji zastosowano żel ochronny, który poprawia przepływ prądu. Interakcja Elos występuje tylko z włosami i pęcherzyka. Laserowego Elos depilacji działa w taki sposób, że energia światła ogrzewa włosy, temperatura mijania korzenia włosa, a następnie za pomocą energii elektrycznej przechodzi przez ciepłym włosów do korzenia, niszcząc ją. Kombinacja prądu i eliminuje wpływ światła na skórze pacjenta i zapobiega występowaniu skutków ubocznych.

Elos depilacji – bezpieczeństwo przede wszystkim

Metoda ta jest uważana za najbezpieczniejszą metodą usuwania włosów dzisiaj. Skóra podczas procedury otrzyma maksymalną ochronę. Możesz być pewien, że po zabiegu na skórze nie pozostają ślady lub efekty uboczne. Leczony obszar w wyniku ma ten sam kształt, jak to było wcześniej procedury.

Wielu pacjentów mówią, że przed ważnymi wydarzeniami dla nich jest po prostu niezastąpiony Elos depilacji: Opinie mówić o całkowitym braku wrastania włosków, wysypki i świądu. W trakcie zabiegów stymulacyjnych na skórze po prostu nie są dostępne.

load...

Technologia Elos depilacji umożliwia eliminację efektów ubocznych, a pierwsza powierzchnia skóry jest chłodzony, a następnie tylko włosy na ogrzewanym prądu światła przepływa do mieszków włosowych.

Korzyści Elos depilacji:

  • Elastyczność (metoda nadaje się do wszystkich rodzajów skóry i włosów);
  • Brak bólu;
  • Brak efektów ubocznych (pigmentacji, blizny, oparzenia);
  • Szybkość i łatwość procedury depilacji ELOS

Elos depilacji pozwala zapomnieć o niechcianych włosów na stałe, co eliminuje konieczność usuwania włosów za pomocą innych metod. Po przebiegu pacjent otrzymuje gładką skórę, który nie wymaga dodatkowych zabiegów. Niechciane włosy znikną na zawsze – to jedna z głównych zalet Elos depilacji: recenzje konsekwentnie potwierdzają ten fakt.

Fizjologiczny wzrost włosów ma charakter cykliczny, więc zazwyczaj potrzebują powtórnych procedur, prowadzonych w odstępach 1,5-2 miesięcy. W zależności od rozwoju przestrzeni, koloru i gęstości depilacji włosy Elos Kurs składa się z 3-5 zabiegów. Jest to absolutnie wystarczy niechcianych włosów całkowicie przestał rosnąć. Procedura ta jest przeznaczona dla osób w każdym wieku, którzy ukończyli 18 lat.

Podczas zabiegu żarówka włosy umiera, jest on częściowo zniszczone włosy, a po 7-10 dniach spadków. W miejscu, gdzie depilacji skóra staje się gładka, a włosy już nie rośnie.

Jeśli jesteś zainteresowany w kosztach procedur – Elos koszt depilacji kursu jest zwykle uzależniona od indywidualnych cech skóry i włosów pacjenta. Przygotowanie do depilacji Elos zaczyna się od konsultacji dermatologa-kosmetologa, który zbiera historię i dowiaduje się ewentualnych przeciwwskazań do kursu. Dopiero wtedy będziesz wiedział dokładnie koszt Elos depilacji. Specjalista ujawni wszystkie szczegóły technologii Elos usuwania włosów, jak również obliczyć liczbę niezbędnych procedur.

Będzie ponownie rosnąć włosy po ich usunięciu?

Ukończenie kursu, regularne powtarzanie procedur, a także przestrzeganie wszystkich zaleceń może pozbyć się niechcianych włosów w obszarach problemowych. Specjaliści kliniki od dawna z powodzeniem przeprowadzić takie procedury jak depilacji okolic bikini i pach Elos. W takich przypadkach liczba zabiegów, również zależy od rodzaju skóry, koloru włosów, przy braku lub w obecności opalania,
Fizjologii i gęstości strefy usuwania włosów.

Pacjenci, którzy zrobili Elos depilację w fazie wzrostu włosów, pokazują, że największy efekt jest osiągnięty w danym okresie.

Liczba włosów w fazie wzrostu, znacząco różna w zależności od części ciała, a więc procedura może przybierać różne ilości, zależnie od ilości włosów. Po zakończeniu fazy wzrostu włosa pochodzi z fazy spoczynku. Czas trwania tego etapu jest także różny w zależności od części ciała. Dla porównania, możemy przyjąć górną wargę, gdy faza spoczynku trwa 6 tygodni i nogach – 24 tygodni!

Jedno jest pewne, że dla efektu usuwania długimi włosami być regularnie powtarzane. Ta unikalna metoda, która nie ma nic wspólnego z electroepilation, laserowej depilacji, Fotoepilacja, wyrywanie, woskowanie, depilacji śmietanę i inne metody depilacji. Opiera się ona na połączeniu dwóch form energii i bardziej doskonały, ponieważ pozwala dokładniej zniszczyć strukturę włosów i zatrzymać ich rozwój.

Kto może zrobić Elos depilacji?

Procedura ta eliminuje żadnych przeciwwskazań, które uniemożliwiają procedurę, ponieważ opiera się na bardziej zaawansowanych i bezpieczniejszych technologii. Ale wszędzie są „ale”.
Więc cons … Elos depilacji – przeciwwskazania: hipertermia; ciąża; poważnych chorób organów wewnętrznych; rak; niekontrolowana cukrzyca; osłabiony układ odpornościowy z jakiegokolwiek powodu; chorób, takich jak epilepsja, porfirii, tocznia rumieniowatego układowego; uczulony na słońce lub światła; zaburzenia krzepnięcia krwi; przerośnięte blizny; zakaźny naruszenia integralności skóry w obszarze Elos depilacji; Obecność metalicznych implantów w dziedzinie stosowania procedur; obecność implantu ślimakowego; obecność serca pobudzający.

Jeśli zamiarem jest, aby spędzić Elos bikini usuwania włosów (usunąć włosy łonowe), piersi lub pod pachami Elos depilacji, trzeba będzie poddać się USG i otrzymać specjalną zawarcia mammologisty lub endokrynologa.

Jeśli chcesz usunąć niechciane włosy na twarzy, a następnie przez okres trzech miesięcy, nie należy wykonywać żadnych procedur odmładzania twarzy za pomocą głębokich peelingów chemicznych lub laser.

Możemy mężczyźni?

W niedawnej przeszłości, było powszechnie, że owłosienie jest oznaką męskości chłopców. Jednak ludzie, którzy dokonali usuwanie włosów Elos w szyi, przyniósł wiele radości, jak wyobrażał pozbywając się kolców i ich ukochanych kobiet.

Wielu mężczyzn nie podoba się obecność włosów w nosie i uszach, ktoś niedogodność zwiększona wzrost włosów na twarzy, plecach, pod pachami. Elos depilacji rozwiązuje wiele problemów.

W rytm współczesnego życia opracować całkowicie nowe spojrzenie na to, jak powinna wyglądać jak człowiek biznesu w umysłach ludzi. Coraz więcej mężczyzn zaczyna śledzić wygląd. Dla niektórych, usuwanie nadmiaru włosów – to część higieny osobistej (np depilacji intymnych części). Często potrzeba Elos depilacji ma bezpośredni związek z ich działalnością zawodową. Obecność gładką skórą jasne jest specyficzne dla niektórych zawodów, takich jak usuwanie włosów na klatce piersiowej może być ważna dla artystów, sportowców, itd.

Urządzenie E-max (E-światła, Aurora DS) do usuwania włosów

Największą popularność wśród specjalistów w dziedzinie Elos depilacji zyskał nową jednostkę E-max (E-Light, Aurora DS), które dały podstawę do wydajności, niezawodności i bezpieczeństwa.

W jednym zabiegu, prowadzi do zniszczenia. 10-11% mieszków włosowych i brodawek, co prowadzi do całkowitego zatrzymania wzrostu włosów na leczonej powierzchni skóry. Można osiągnąć szybki efekt, który wcześniej nie mógł być uzyskany za pomocą innych metod (Fotoepilacja lub laserowe usuwanie włosów). Urządzenie przetwarza 1 cm2 w ciągu mniej niż 1 sekundę!

Oprócz oszałamiającej szybkości postępowania jest prawie bezbolesny, który pozwala na jego stosowanie nawet w najbardziej intymnych obszarach i prowadzenia Elos głębokie depilacji bikini. Ryzyko wystąpienia skutków ubocznych jest minimalne, a podczas samego procesu, będziesz czuć lekkie mrowienie.

Przed i po depilacji

Odbyła się w przededniu przygotowań do depilacji Elos zaczynają wyrównać włosy z regularnym goleniu w domu.

W wyniku zabiegu włosy rosną równocześnie 1-2 mm. Ta długość włosów pozwala na głównym trakcie Elos depilacji z największą wydajnością.

Procedury te są włączone w cały system pielęgnacji skóry, więc ten rodzaj depilacji nie jest, aby stać się przeszkodą dla żywienia, uwodnienie i poprawić elastyczność skóry.

load...