Elektroniczny układ do odchudzania

W celu szybko i przy minimalnych ograniczeniach w aktywnym życiu schudnąć, wiele z nich jest skłonny do znacznych poświęceń. Zapobiec bypass żołądka i wyeliminować potrzebę liposukcji wezwany do chipu elektronicznego z otyłością, stworzony przez brytyjskich chirurgów.

load...

Pracownicy Szpitala św Antoniego, z siedzibą w Surrey, opracowane i przetestowane urządzenie na jego 356 ochotników, wśród których byli przedstawiciele obu płci. W tym czasie, jak rowery, pływanie i ekspandery pomogła wzmocnić mięśnie ciała i pozbyć się już wybieranych kilogramów, osadzone pod skórę brzucha w plastikowym chipie, aby zapobiec dalszemu gromadzeniu w organizmie nadmiaru wagi.

Operacja ta jest oparta na tłumienie apetytu, jak również zapobiegania asymilacji kalorii. Elektroniczny układ emituje specjalne impulsy promujące aktywacji generuje hormon peptydowy PYY. Z kolei hormon odpowiedzialny za pobudzanie neuronów poczucia sytości, zmniejszając apetyt.

Wcześniejsze badania wskazują, że produkcja peptydu YY pozytywnie wpływa na wyniki sportowe ćwiczenia aerobowe. Aby je aktywować można stosować pływanie, bieganie, a nawet popularne symulatory PowerBall. Stworzony przez brytyjskich lekarzy chipie w pewnym stopniu zastępuje podobnego obciążenia, odtwarzając ich wpływ na organizm w sferze produkcji PYY.

Ponadto unikatowe impulsy pastylkę pomaga przyspieszyć proces trawienia i wydalania produktów żywnościowych, czyszczenie przewodu pokarmowego bez podejmowania żadnych leków. Efekt pośrednią aktywację komórek trzustki odpowiedzialnych za produkcję insuliny, i zmniejszenia zawartości soli. W ten sposób, układ może być użyteczne w przypadku pacjentów cierpiących na cukrzycę typu II, i stosowane do profilaktyki nadciśnienia tętniczego i miażdżycy tętnic.

load...

W teście nowy rozwój brytyjskiej grupy chirurgów, których członkowie zostali donosi o 15% do 30% powyżej prawidłowej masy ciała, był stały spadek wagi. A jeśli lekarstwo nie można nazwać elektroniczny chip – fitness, pływanie, rowery treningowe i energyball dobrze w połączeniu z jego użyciem, a następnie liczyć na utratę piątej nadwagi w ciągu miesiąca podczas noszenia urządzenie jest całkiem realne. Potwierdzają to raporty ekspertów i zapewnieniem twórców chipowych.

Stworzony, aby pomóc schudnąć bez poważnej operacji, kosztownych i często niebezpiecznych operacji, chip pomyślnie przeszły testy i przygotowanie do dalszej certyfikacji.

load...