Elektrolipoliz – najlepsza pomoc urody

Elektrolipoliz dzisiaj – jedna z najbardziej skutecznych metod leczenia w nowoczesnej medycynie i kosmetologii. Opatentowany we Francji mniej niż dwadzieścia lat temu, już udało się uzyskać elektrolipoliz przeglądu najbardziej dobre, a nie tylko z francuskich kobiet, ale także przez ludzi z innych krajów, gdzie szybko stał się popularny.

load...

Elektrolipoliz ciało – przyjrzeć się bliżej

W drugiej połowie XVIII wieku, kiedy to możliwość uzyskania energii elektrycznej ze źródeł sztucznych, natychmiast zaczęli używać lekarzy stwierdzono. Dzisiejsze elektrolipoliz ciało – a najlepiej wierny asystent kardiochirurgów, fizjoterapeutów i, oczywiście, kosmetologów. Elektrolipoliz – jedno z niewielu narzędzi, które mogą pozbyć się cellulitu i prawidłowym rysunku bez interwencji chirurgów plastycznych. Ze względu na impulsy elektryczne, a nie tylko aktywuje metabolizm i podzielić zgromadzoną w tłuszczu, ale także stymulują drenaż limfatyczny i oczyszczone do głębokich warstw naskórka.

Elektroda Elektrolipoliz i igły

Nowoczesne kosmetologii posiada dwa rodzaje procedur needle elektrolipoliz elektrolipoliz i elektrod. Jeśli pierwszy rodzaj ciała elektrolipoliz dość bolesne i pozostawia ślady na ciele w postaci niewielki obrzęk, zaczerwienienie i siniaki, drugi nie powoduje bólu do klienta, chociaż wpływ na organizm elektrod magnetycznych też nie można nazwać przyjemne. Zwykle gabinetach kosmetycznych goście wolą „przywrócić piękno” za pomocą elektrody elektrolipoliz, nie chcąc znosić ból igły wstrzykuje się bezpośrednio do organizmu w tkance tłuszczowej. Jednak elektrolipoliz opinie igła posiada szeroki – z jednej strony, jego niechęć do bólu, ale z drugiej – są szanowani za duża (w porównaniu z elektrodą) skuteczności.

Procedura elektrolipoliz

Co dzieje się z klientem, który przyszedł do elektrolipoliz? Zabieg przeprowadzany jest w biurze wyposażonym w specjalny sprzęt. Czas trwania leczenia wynosi zwykle od 45 minut do godziny, w zależności od tego programu, który zapewni Ci doświadczonych kosmetologów. PROBLEM obszary (ud i pośladków, brzucha, ramion i nóg) są przyłączone elektrody skórne magnetyczne (lub igłę wprowadzono do skóry) to urządzenie. Elektrolipoliz przez elektrody powoduje, że komórki zmienić polaryzację opłaty od piętnastu do dwudziestu razy na minutę, dzięki czemu komórki aktywnie spędzić energii, a tym samym tłuszczu nagromadzonego w organizmie – palą się szybko, i wszystko, co pozostało z nich jest wyjście z układu moczowo-płciowego. Na elektrolipoliz opinii w Internecie są zwykle dobre, ponieważ żadna procedura, aby pozbyć się cellulitu nie daje tak dobrych wyników. Można również zauważyć, że igła opinii elektrolipoliz na Forum Kobiet jest znacznie mniej, ponieważ procedura jest wprowadzenie elektrod igłowych pod skórą odstrasza wielu potencjalnych klientów. Jednak osoby szczęśliwców, którzy mają wysoki próg bólu, uznają, że siniaki i obrzęk płuc, które pozostają na igłach – niewielka cena za skuteczność zabiegu. Po 30 procent mniej skuteczne igły elektrolipoliz elektrody elektrolipoliz.

Cała procedura elektrolipoliz trwa około jednej godziny i przeprowadzana jest w trzech etapach:

  1. Pierwszy etap – rozbicie komórek tłuszczowych. Podczas podziału klient czuje przyjemne łagodne mrowienie skóry, która stopniowo wzrasta.
  2. Wraz z początkiem drugiego etapu – bardzo niewygodne całej procedury – mrowienie staje się bardziej zauważalne i nieprzyjemny już wystarczająco. W tym czasie, wyrzucenie z produktów rozpadu tłuszczu kruszonego z komórek ciała.
  3. W trzecim etapie elektrolipoliz dzięki rytmicznym wpływ na mięśnie i tkanek, napina i uelastycznia skórę. Jednocześnie to czuł na przemian skurcz i rozkurcz mięśni.

Elektrolipoliz zazwyczaj podawane składa się z pięciu do dwunastu procedur Oczywiście, w zależności od stanu skóry, stopień „zaniedbania” komórkowy i objętość skumulowanych komórkach tłuszczowych, a także ogólnego stanu organizmu. Procedura odbywa się tylko raz w tygodniu – najlepiej raz na dziesięć dni. Elektrolipoliz jest najbardziej skuteczne w zwalczaniu cellulitu, pozbycie się tkanki tłuszczowej na rękach i brzuchu, jak również wydalanie nadmiaru płynów stagnacji prowokującym obrzęków. Przydatnym dodatkiem do procedury będzie masaż, lifting, drenaż limfatyczny, Miostymulacja i gorące okłady. Drenaż limfatyczny, wykonane po lipolizy, promuje produkty rozpadu wydalanie z organizmu, nie dopuszczając komórki tłuszczowe mają być przywrócone. Efektem tego postępowania jako elektrolipoliz, zauważalne zaraz po jego zakończeniu, ale po około trzech dni, klient jest szczęśliwy, aby pamiętać, że wielkość brzucha i ud skurczył i wczorajszej „skórki pomarańczowej” w końcu stała się gładka i delikatna samica skóry. Wzięli nie jedną, ale dziesięć procedur, działanie to będzie niemożliwe, aby nie zauważyć, nawet pod ubraniem. Ponadto miejscowego, miejscowego narażenia elektrolipoliz pozytywny wpływ na ludzkie ciało w całości: przyczynia się do polepszenia stanu układu nerwowego i aktywuje procesy, takie jak limfa i krążenia krwi.

load...

Przeciwwskazania

Jak każdy poważny zabieg kosmetyczny elektrolipoliz ma swoje przeciwwskazania. Głównym jeden – to choroby układu moczowo-płciowego, szczególnie nerek, ponieważ Po procedurze ładowania, że ​​znacznie zwiększa się, co jest obarczona komplikacji czy nerki są osłabione pewne choroby. Dodatkowo elektrolipoliz ma przeciwwskazań i inne choroby – na przykład, zakażenia skóry, żylaków i tendencję do wzrostu ciśnienia krwi, nadciśnienie i częstoskurczu. Oczywiście, elektrolipoliz przeciwwskazany u kobiet w ciąży (na każdym etapie ciąży) oraz matek karmiących.

load...