Ekspresowe diety przez 3 dni – cienką 1 kg dziennie, a na ekranie wyglądać jak gwiazda

Idoli

„Nie mam tłuszczu?” – Pytanie zadają sobie Każdego dnia miliony kobiet na całym świecie. Jak można zauważyć, że ciężar normalnych? Niektórzy ludzie sprawdzić swoją wagę ciała za pomocą wzorów, niektórzy mówią, że najważniejsze, że waga nie przeszkadza żyć wygodnie, a nawet jeśli mają brzuch, ale z nim czują się doskonale, to jest w porządku. Tymczasem większość nowoczesnych kobieta koncentruje się na modzie „wzorców”. Kto z nich może być brane pod uwagę? Gwiazdy ekranu, królowe wybiegu, gwiazdy i towarzystwa – każdy, kto doskonale wygląda pod każdym względem. Dlatego wyrażają dietę przez 3 dni z ust każdego z tych piękności dla wielu zwykłych panienek – przewodnik do działania.

load...

Zawartość:

Kinodieta – wybierz rolę

Kto z nas nie marzył, aby być jak niektóre gwiazdy ekranu? Nasi idole filmy często bez skazy, piękne, w świetnej formie, przycinanie, zdrowe i przyjemne. A jak to jest dane? Czy kiedykolwiek zastanawialiście się to pytanie? Niestety, nie wszystkie gwiazdy filmowe masz czasu codziennie do potu na siłowni, odwiedzić centrum urody, lub położyć na stole do masażu. Większość z nich w domu i widzi, co rzadko, a czas pomiędzy snu i pracy odbywa się w taki sposób, aby nowe miejsce filmowania.

Jak udało im się zatrzymać w tak wspaniały sposób? Jaki jest sekret ich nienagannej urody? Przede wszystkim, oczywiście, na nabożeństwo do zawodu i szalonej pragnienia zrobienia. Wtedy człowiek „zjada” coś bardziej wzniosłe niż tradycyjne produkty, więc nie przejadać. Jednakże, jeść niewielkie porcje – nie wystarczy, musimy również oprzeć menu na najbardziej przydatnych i niezbyt wysokokalorycznych potraw. Tak, że obie siły były i układ trawienny działa sprawnie, a tłuszcz nie jest rozliczane po bokach.

load...

Ponadto, ważne jest to, że jedzenie w diecie są dostępne wszędzie – płaszczyzna, las, wieś, na każdym zestawie. Dlatego też, jak wiadomo, nie jest skomplikowane menu automatycznie. Czasami artysta może zabrać ze sobą termos i pakowane właściwie porcje karmy dziennie, najlepiej w tym samym czasie nie zadzieraj ze słoików, łyżki i innych twardych urządzeń przenośnych. Kinodieta – jest to najbardziej wygodne, użyteczne, skuteczny i łatwy system kontroli wagi dla twórczych ludzi w ruchu. Jeśli Ci się spodoba, dołącz do nas!

Przykład menu kinodiety na dzień:

Czy kiedykolwiek próbowałeś schudnąć? Sądząc po tym, że czytasz te linie – zwycięstwo nie było po twojej stronie.

Ostatnio ukazała się zwalniającą transmisji „zakupu testowego” na pierwszym kanale, co zorientowali się, co żywności, aby schudnąć naprawdę działają, a które po prostu nie używać bezpiecznie. Pod wzroku było: jagody goji, zielona kawa, Turboslim i inne pożywienie. Dowiedz się, jakie narzędzia nie są testowane, może być w następującym artykule state.Chitat

 • Rano – duży kubek ulubionego drinka, parę jajek, pomidorów i dużym chrupkiego (czarny lub całe ziarna);
 • Obiad

 • – zdrowe sałatki (bez majonezu lub ziemniaków), kawałek (250 g) z mięsem, gotowane swój ulubiony sposób, ale bez tłuszczu, jabłko;
 • Wieczorem – w menu na śniadanie, ale z kawy dla tych, którzy nie zamierzają pracować w nocy, trzeba być ostrożnym.

Pij co kinodiete trzeba obficie jak woda – doskonały sposób, aby spalić tłuszcz i odmłodzenie. Przez 3 dni można się lepiej po 3 kg, i bez uszczerbku dla ich zawodów i zainteresowań. Tymczasem dietetycy nie zalecają jeść w tym systemie więcej niż 2 tygodnie, należy zrobić przerwę, tak że ciało nie rozpoczął „niegrzeczne”.

To ważne, aby wiedzieć! Jeśli cierpisz na żadną chorobę, zwłaszcza przewlekłej, zasilanie przed zmianą systemu zaleca się wizytę do swojego lekarza i skonsultować, co technika ta jest bezpieczna dla Ciebie.

Dieta dla tancerzy – Taniec

Dla tancerzy, każdy dodatkowy gram ciała – werdykt. Dlatego ludzie tego wspaniałego zawodu zobowiązani są utrzymywać się w stanie, cokolwiek to za wszelką cenę. Ale nawet w takim „powietrze” są plusy weekend, urlop, przerwę w działalności, gdy organizm pojawia się kilka kilogramów zbędnego balastu. Co robią to szybko usunąć tłuszcz? Usiądź na specjalnej diecie – rodzaj połączenia systemu „Mono” i białkowo-węglowodanowy naprzemiennie.

Zastanawiam? Poznaj Dieta:

 1. Pierwszy dzień poświęcony jest ryż i pomidory. Trzy lub cztery razy można zjeść miskę kaszy ryżu posiłek i wypić sok pomidorowy (najlepiej bez soli).
 2. Drugi dzień – mleko. Zatwierdzone twarogu o niskiej zawartości tłuszczu, co jest dozwolone, aby wylać ani pić kefir. Porcje – według własnego uznania.
 3. Ostatni dzień jest poświęcony białek. Można zjeść kurczaka (tylko bez skóry) i pić zieloną herbatę. Nie lubię kurczaka? Wybierz inną, ale zawsze pochylić. Gotować od razu o kilogram mięsa, podzielić ją na 4 porcje i jeść w regularnych odstępach czasu.

Podczas diety jest bardzo ważne dla tancerzy co najmniej pół godziny dziennie, aby wdychać powietrze, spacery lub gra na łonie natury, takich jak badminton, tenis. W zimie można przejść na sankach, łyżwach. Równie ważne jest, aby pić co najmniej pół litra cieczy użytkowej (woda, wywary z ziół, herbata, napoje z cykorii). Każdego dnia, nie można policzyć na kilogramy równowagi tłuszczu. Dieta dla tancerzy – proste i skuteczne, ale nie może być coraz częściej uciekają się niż raz w miesiącu.

Manekiny diety – nauczyć się kalać

Modele są najtrudniejsze, bo teraz na rzecz nadmiernej kruchości i stroje musiały wykazać dosłownie mikroskopijne rozmiary. Moda – nigdzie na nim nie uciec! Jak te piękności udaje się utrzymać się w taki sposób, aby przypominały anioły, które mają żerują na powietrzu? Ścieżka do kompleksu podium i drażliwy, to rozwiązany tylko najbardziej odważnych osób, które chcą ograniczyć się nawet w tak małych codziennych przyjemności, jak jedzenie. Gotowy i ryzykować przechodząc ten trudny test? Cóż, badanie przykład diety i dalej – z kanapy na podium.

Więc, menu diety modeli dla każdego z 3 dni:

 • Rano – jajko;
 • Snack – opakowanie sera o niskiej zawartości tłuszczu z domkami, ulubione herbaty (oczywiście bez cukru);
 • Obiad – w ramach poprzedniego menu posiłku;
 • Obiad – woda.

Jak widać, technika wzorców odchudzania są bardzo surowe, ale najbardziej skuteczne, ponieważ system zasilania oparty na białkach, a najbardziej przydatna, w ograniczonym stopniu. Ponadto, nie ma diet manekiny obiad, pozwalając na dzień rozstać się z 1-2 kilo tłuszczu nienawidził. Należy pić obficie, preferując napoje bez cukru. Z diety jest bardzo ważne, aby poprawnie i powoli, wzbogacając menu kilka produktów, z których organizm stracił zwyczaj, dzień. Najwięcej razy nie powinny być powtarzane w ciągu miesiąca, wciąż tak skromne diety – stres dla organizmu.

Jockey diet – dla wszystkich aktywnych piękności

Jockey diet – jest uniwersalna. Technika ta odbywa się na „broń”, jak gwiazdy show-biznesu, kina, podium, etap i osobistości, które mogą sobie pozwolić, aby nie pracować. Nazwa systemu żywnościowego tak interesujące – „jockey diety”. Nie słyszałeś? Pospiesz do zapoznania się ze wspaniałą techniką, stojąc na straży piękna ciała.

Po pierwsze, podstawowe zasady Jockey ekspresowe diety przez 3 dni:

  nie

 1. Pić podczas posiłku.
 2. Zwiększają aktywność ruchową.
 3. Nie

 4. Odbiegać od menu.
 5. Odwiedź gabinet masażu.
 6. Dociekać sauny (bez piwa).
 7. Przestrzeganie reżimu picia, stosując się do codziennej normy – 2 litry wody.
 8. Nie zapomnij menu zawarte w produktach pochodzenia roślinnego, które są odpowiedzialne za prawidłowość krześle, bo to piękna odchudzanie, wierz mi, jest bardzo ważne.
 9. Ogranicz spożycie soli – sprawcę w wyglądzie obrzęk, aw konsekwencji wzrost wagi / objętości.
 10. Całkowicie zrezygnować z tych 3 dni napojów alkoholowych.
 11. Od diety jechać powoli i ostrożnie, w tym tylko zdrowej żywności i pożądane menu – nie wracając do szkodliwej żywności.

A teraz o diecie, która jest dość skromne, ale będzie musiał ograniczyć się do zaledwie 3 dni, a jako nagrodę dostaniesz smukłą figurę, wąską talię, niesamowity nastrój i wiele wspaniałych komplementów.

Menu dżokej dieta:

 1. Pierwszego dnia – prawdziwa uczta dla miłośników dań mięsnych. Można gotować całego kurczaka, usunąć skórę i podzielić przez liczbę porcji, które są wolne jeść, gdy są głodne. Mięso powinno jeść z liści sałaty, która pewnego dnia trzeba zjeść talerz.
 2. Następnego dnia też mięso, tymczasem jego skromne menu. Trzy razy wolno siedzieć przy stole i jeść 100 gramów mięsa gotowane na grilla z dodatkami sałaty.
 3. Ostatnim dniu – najtrudniejsza, ale także utratę tkanki tłuszczowej będzie najbardziej ważkie na trzeci dzień. Jesteś mogą spożywać tylko tradycyjny talerz z sałatą i wypić kilka filiżanek prawdziwej kawy bez cukru.
 4. Resahr5

. Do treści ↑

Przydatne wskazówki od fanów diety: jak jeść mniej

Która gwiazda wyrazić diety przez 3 dni, podoba Ci się?

Potajemnie

Ostatnio ukazała się zwalniającą transmisji „zakupu testowego” na pierwszym kanale, co zorientowali się, co żywności, aby schudnąć naprawdę działają, a które po prostu nie używać bezpiecznie. Pod wzroku było: jagody goji, zielona kawa, Turboslim i inne pożywienie. Dowiedz się, jakie narzędzia nie są testowane, może być w następującym artykule state.Chitat

load...