Ekscytujące zapachy – nie będziesz miał skończyć z umysłem

Zawartość:

Nie tak dawno temu, naukowcy dokonali sensacyjnego odkrycia – 90% wszystkich informacji osoba odbiera poprzez zmysł węchu. Przyjemny i nie tak odpychająca i ekscytujące – zapach towarzyszy nam od urodzenia. A pamięć o nich – najbardziej potężny. Co mają smaki naszego największego władzy?

load...

Prawdopodobnie każdy przypadek stania w biegu, gdy nagle wyprzedzić pewne, boleśnie znajomy zapach. A potem psychicznie przesunąć w czasie, do którego jest podłączone – to moja babka piec ciasta, ale po raz pierwszy wybrać się na „drzewo”, a to – przypomniał na wycieczkę do morza lub pierwszej randce … ale nigdy nie wiadomo tak pozornie długo zapomniane chwile, które zwracają nam zapach? Mają one wpływ na dosłownie wszystkie dziedziny życia – zdrowie, zdolność do pracy, miłość, seks, a nawet chęci zakupu tej czy innej rzeczy. Zdarza się na poziomie podświadomości.

Niedawno w jednym z niezwykłym eksperymencie supermarkecie przeprowadzono Amerykę. Na liczniku pisał kilka pakietów dokładnie te same rajstopy. Niektóre z nich są trochę sbryznuli duchy. W wyniku „smaku” wersja sprzedawane w ciągu kilku minut, podczas gdy reszta pozostaje leżącej. Podczas przeprowadzania badań, kobiety klientom pewność, że ci, pończochy, które wybrali, przyjemne kolory i lepszą jakość. Żaden z nich nie mówi o zapachu – po prostu nie rozumieją, że to było robione, aby dokonać wyboru. Teraz już wiem, dlaczego zawsze pachnie tak dobrze w sklepach high-end?

W rzeczywistości, silny wpływ na ludzi aromatów jest znane od dawna. Około 7000 lat temu, nauczył się rozróżniać substancje zapachowe. Aromaty produkowane i szeroko stosowany w starożytnym Rzymie, Arabii, Indiach, Mezopotamii, Grecji i Chinach. Ale przede wszystkim znany z tego starożytnego Egiptu. O różnych smakach dezynfekcji powietrza, przygotowane i przyprawione ręczniki, zapachy były szlifowane i używane wewnątrz w leczeniu różnych dolegliwości, są dodawane do napojów i żywności, była używana podczas ceremonii religijnych, ludzie zanurzyć się w stan transu.

Kadzidło jest integralną częścią „Arsenał” egipskiej. Wiadomym jest, że słynna Kleopatra aktywnie wykorzystywane olejów zapachowych oraz kąpiele aromatyczne są pobierane codziennie. Jest możliwe, że to właśnie dlatego, że była w stanie pokonać tak doświadczonych mężczyzn jako Marka Antoniusza i Juliusza Cezara. Ona po prostu wiedział, jak tworzyć i wykorzystywać smaki.

load...

Wykorzystać tę wiedzę do dziś. Na przykład, mądre i racjonalne Japoński specjalnie rozpylany na rośliny smak mięty – według badań, zwiększa produktywność. Ale w biurach wolę cytrynę – uważa się, że zapach pomaga się skupić i zmniejsza liczbę różnych błędów. Brytyjczycy używają różnych smakach z zapachem morza w pokojach dla negocjacji. Ten zapach łagodzi podrażnienia i napięcie, zwiększyć aktywność gospodarczą i pozytywnie wpływa zarówno mężczyzn jak i kobiet.

I, oczywiście, znacznie pod wpływem smakach prywatność każdej osoby – w doborze przyjaciół, partnerów biznesowych lub życiu seksualnym, a nawet satelitów. Zgadzam się, że jest na tyle często, że podobnie jak wszyscy dobrzy ludzie – i inteligentne, a dzielny i przystojny – i od niego po prostu „podkręcić”. Drugi – wręcz przeciwnie, nijaki, i przyciąga do niego jak magnes. Co się stało? Najprawdopodobniej – w jego indywidualnej zapachu. Jaki rodzaj zapachu może nam pomóc do pobudzenia i przyciągnąć ludzi?


Afrodyzjaki

Słowo „afrodyzjak” pochodzi od imienia greckiej bogini Afrodyty. Afrodyzjaki są materiałami pochodzenia naturalnego, co powoduje, emocje i stymuluje libido. Nawiasem mówiąc, to jest – nie koniecznie zapachów. Afrodyzjaki są pewne pokarmy, rośliny, dodatków chemicznych, a nawet muzyki.

Wiele afrodyzjaki zwierzęce i roślinne są pozorne podobieństwa z narządów płciowych mężczyzn lub kobiet – takich jak pieprz, skorupiaków, banany, grzyby, rogów zwierzęcych, szparagi itp Początkowo, ze względu na zewnętrznej „podobieństwa” i ich zastosowania jako składników dla każdego rodzaju eliksiru miłości. Co ciekawe, jak się okazało, prawie wszystkie z nich w rzeczywistości posiadają niezbędne cechy i są ekscytujące.

Jeśli mówimy o smakach, najbardziej znane afrodyzjaki to:

 • Piżmo

  Do niedawna ten zapach został usunięty z męskiego gruczołu piżma z piżmowcowate. Te małe jelenie żyją w Tybecie, Korei, Sachalin, wschodniej Syberii i Himalajów. Niestety, nie jest możliwe, aby wyodrębnić tylko zabiciu zwierzęcia. Obecnie, piżmo nauczył się w sposób sztuczny. Zapach ten dotyka prawie wszystkich ludzi. On jest niezwykle atrakcyjne, trwałe i zmysłowe. Dziś, naturalne piżmo jest używany tylko w szalenie drogie, elity francuskich perfum.

 • Ambra

  Jej uwodzenie mężczyzn, używane przez starożytnych rzymskich. Pochodzenie bursztynu jest bardzo „smaczne” – to tylko wybrane z jelit kaszalota. Ekstrahowano go na wybrzeżach Australii i na Oceanie Indyjskim. Ale produkować bursztyn – to tylko połowa sukcesu. Zanim wyjdziesz z niego afrodyzjakiem, to zajmuje dużo czasu, aby zanurzyć się w słonej wodzie. Im bardziej ona będzie leżeć, im cieńsza będzie zapach, więc – a cena będzie wyższa.

  Najmocniejszy jeden afrodyzjak, że ponad stu let.Srok nasączone zbyt długo. Dlatego, bursztyn, jak piżmo, zostały produkujących sztuczne. Duchy, które obejmują tylko bursztyn po prostu nie ma. Z drugiej strony, kilka drogich perfum zrezygnować całkowicie bez niego. Delikatny aromat z zapachem bursztynu porównaniu żywice, ziemi i dymu.

 • Ylang-ylang

  Ylang-ylang kwiaty są otrzymywane z Kananga drzewa, które rośnie na Filipinach, Indonezji oraz w tropikalnych rejonach Azji. Ten uwodzicielski, odurzający, słodki zapach wyzwala zmysłowość, tworzy erotyczny nastrój i zwiększa popęd seksualny kobiet i męskiej potencji.

 • Sandał

  Uważa się, że to jest – męski zapach. Do stosowania oleju drzew, która od ponad trzydziestu lat. Podobnie jak w naturze mają bardzo mały koszt naturalnego oleju sandałowego jest wystarczająco duży. Do tej pory, głównie za pomocą jego syntetycznych substytutów. Zmysłowy, szlachetny, głęboki aromat z nutą woody-balsamicznym stanie zapalić pasję nawet w najzimniejsze serca. Na skórze, zapach drzewa sandałowego staje się cieńsza i bardziej delikatna, ale zachowała się zaskakująco długo.

 • Jaśmin

  Zapach ten jest również znany od czasów starożytnych. Uzyskany z kwiatów jaśminu, których jest ponad 300 gatunków roślin oleistych. Ten krzew rośnie głównie w klimatach tropikalnych i ciepłych. Ponad pięć milionów kwiaty potrzebne do wyprodukowania jednego kilograma duchów. Obecnie stosuje się głównie dlatego, syntetycznego analogu. Delikatne, zuchwali, delikatny zapach błyskawicznie rozwesela, zapachów, przyciąga ludzi i sprawia, że ​​czujesz się atrakcyjna i pożądana. Nic więc dziwnego, olejek jaśminowy nazywa się „królewskim”.

 • Gałka muszkatołowa

  Ten zapach jest doceniana przez starożytnych Greków, Rzymian, Arabów i Hindusów. Gałka muszkatołowa olej otrzymywany jest z kości gałki muszkatołowej. Pikantny, słodko-kwaśny, z lekko gorzki smak poprawia nastrój, pomaga wyzwoloną i jest w stanie wzbudzić pożądanie seksualne i rozpalić wyobraźnię zarówno mężczyzn jak i kobiet. Oczywiście, to nie jest cała lista – doświadczenie zgromadzone przez ludzkość w sztuce uwodzenia, pozwala kontynuować niemal w nieskończoność. Jednak wydaje się, że nadszedł czas, aby przenieść się do innej koncepcji, która jest również nierozerwalnie związana z ekscytujących smaków. To – an_1.

An_1

Dziś słowo to stało się bardzo popularne. Duchy, które zawierają an_1, korzystają z tych samych sukcesów. Jakie są an_1 i jakie są ich „magiczne” skutki? To słowo jest tłumaczone z greckiego jako „wspieranie pasji, ekscytujące.” Do tej pory naukowcy mają „krzyż miecze”, omawiając wpływ tych substancji na ludzi. Sceptycy uważają, że jest to zbyt przesadzone, a wszystkie szumu wokół an_1 – nic więcej niż chwyt reklamowy wymyślony firm zapachowych, aby zwiększyć liczbę sprzedaży. Optymiści i fani wierzą w cuda – zwane feromonami Love Potion w XXI wieku. Komu wierzyć? Miejmy zbadać. Po pierwsze, o optymistów.

Wszystko zaczęło się w XIX wieku. Oglądając motyle, francuski przyrodnik Jean-Henri Fabre odkrył, że jedna kobieta może przyciągnąć do kilkudziesięciu mężczyzn w pomieszczeniu, w którym się znajduje. Na podstawie swoich obserwacji, doszedł do wniosku, że cała sprawa w niektórych substancji chemicznych, które rozprowadza. Nie są one uwięzione przez człowieka, ale niezawodnie działać w ćmy płci przeciwnej. Niestety, poziom nauki w tym czasie nie pozwalała Francuz, by sprawdzić swoje założenia i rozwijania tej teorii.

Kontynuacja tych badań było możliwe dopiero w XX wieku. Wtedy przyszedł nazwą „feromonów”. Doszli oznacza substancje, które produkują zwierzęta z jednego gatunku w celu przyciągnięcia i wywołują określone reakcje u innych zwierząt tego samego gatunku. Ale dość o motyli i zwierząt. Wszystkie te dane są interesujące, raczej entomolog i biolodzy. Pomówmy o ludziach. Mogę wyciągnąć za pomocą feromonów mężczyzn?

Jak wiecie, wiele z prawami świata zwierząt jest również zastosowanie do ludzi. A kto nie chce być atrakcyjna seksualnie i stworzyć pragnienie posiadania wszystkich członków płci przeciwnej, bez wyjątku? Więc, oczywiście, zacząłem aktywnego poszukiwania i próbuje syntetyzować ludzkie an_1. I, według niektórych doniesień, amerykańscy naukowcy byli w stanie znaleźć takie substancje. Jak się okazało, wpływają one nie tylko sfery seksualnej. Na przykład an_1 powodują trwałą awersję seksualną, aby zamknąć więzami krwi, dzięki czemu unika kazirodztwo, aby pomóc dziecku odnaleźć pierś matki. Istnieją również an_1, które sygnalizują zagrożenie.

Jednak najbardziej popularne i popytu jazdy an_1, które wpływają zarówno mężczyzn jak i kobiet i czynią je reagują ze sobą w pewien sposób. Są one przypisane do środowiska zewnętrznego i zaczyna wpływać na ludzi przeciwnej płci na poziomie podświadomości. Gdy stało się jasne, osoba rozwija je. W ten sposób natury. Które części naszego ciała wydzielają an_1? Większość „skumulowane” w pachy, a fałdów nosowo-wargowych, oczywiście, w okolicy narządów płciowych. Ale jeśli to jest to, co jest nam dane pierwotnie, dlaczego trzeba wydawać pieniędzy na zakup alkoholi lub innych perfum zawierających te substancje?

Według zwolenników feromonu, sami zadawać samemu sobie w tym dniu, biorąc prysznic lub kąpiel, a przy użyciu różnych dezodorantu, zmyć substancję oraz że „zabić” swoją seksualność. Tu i chce pamiętać Napoleon Bonaparte, który napisał do Józefiny: „.. Mam zamiar przestać być myte” Ale może to jest, mimo wszystko, nie ma wyjścia … zrobić bez uzdatniania wody jest po prostu niemożliwe dla współczesnego człowieka. To było wtedy, i przyjść z pomocą feromonów. Dodatkowe „dawka” pomoże wygładzić szkód spowodowanych przez cywilizację. Oto logika. A teraz – o sceptyków. Jakie są argumenty przedstawione są?

Jest to dość dobre. Nawet jeśli założymy, że wpływ feromonów na organizm człowieka – to fakt naukowy, tutaj jest skuteczność tych substancji duchów – pytanie jest bardzo kontrowersyjna. Oto dlaczego. Po pierwsze, są an_1 – substancje chemiczne i logicznie powinna ulec całkowitemu rozpadowi w alkoholu. I jest on znany jako częścią perfum. Okazuje się różnicę.

Po drugie, jak już zostało powiedziane, osoba może działać jedynie „ludzkie” an_1. Ale w jaki sposób dostać się do tak wielkiej, przemysłowej skali? Mimowolnie nasuwa się notorycznie metodę Jean-Baptiste Grenouille – głównego bohatera Suskind powieść „Pachnidło”. Nie jest to bardzo dobre skojarzenie … I, oczywiście, nikt nie zamierza wykorzystać swoje „know-how” w praktyce. Czym są an_1 zawarte w butelce perfum? Jest to pytanie nadal pozostaje otwarte. Tutaj takie tu różne zdania.

Kupić czy nie „magicznej kuli” – to zależy od Ciebie. Jeśli naprawdę wierzymy w ich cudowną moc – nie słuchają nikogo i kupić. Po tym wszystkim, psychologia coś nikt nigdy zakwestionowane i odwołany! I jeśli korzystanie z tych duchów pomoże Ci zyskać pewność siebie, czują nieodpartą i pożądane – być pewni ludzie sami będą lecący do was jako samych ćmy od eksperymentów francuskiego przyrodnika.

Podsumowując

Nikt nie próbuje zakwestionować zapachy wpływają na nasze życie. To jest – udowodnione naukowo fakt. I to na pewno będą brane pod uwagę i wykorzystywane. Przyjemny zapach podnieca mężczyzn. Jednak wszystko należy podchodzić rozsądnie. Nie zapominajcie, że wszyscy ludzie – różne. Ten sam zapach jak ktoś, a ktoś wywołuje negatywne skojarzenia i niesmak. Woda kolońska, świece zapachowe i patyczki, olejki eteryczne i perfumy – wszystko to pachnie bardzo atrakcyjne … jeśli, oczywiście, wiedzieć, kiedy przestać.

Dlatego należy je stosować bardzo ostrożnie. Zbyt mocny smak nie tylko pomóc przyciągnąć pożądaną „obiekt”, ale może to odstraszyć zawsze, a czasem nawet znacznie szkodzi tobie i przedmiot swojej pasji. I wierzcie mi, ciężkie bóle głowy – to tylko najbardziej nieszkodliwe ubocznym skutkiem nadmiernego stosowania aromatów.

I jeszcze jedna ważna kwestia. Zanim zaczniesz eksperymentować z zapachami, nie zapomnij, aby dowiedzieć się, czy są jakieś alergie w swojej „drugiej połowy”. A potem, zamiast miłości namiętnej nocy, trzeba będzie uciekać w nocy aptece za leki przeciwhistaminowe. I nie jest to ujęte w planach, prawda?

load...