Egzotyczne wesele

Moda trend ostatnich lat – ślub na plaży gdzieś w egzotycznych miejscach. Nie jest to zaskakujące. Ślub – znaczącym wydarzeniem, a para naprawdę chcesz zobaczyć przeszedł niezwykle pozostawiając żywe wrażenia. A co może być bardziej romantyczne i jaśniejsze niż triumfu nietradycyjnych ceremonii nad morzem? I tysiące młodych par, które zdecydują się ożenić, pęd do łagodnego morza, aby połączyć się z jej brzegu na całe życie.

load...

Ogólnie rzecz biorąc, istnieje zwyczaj przez długi czas w Hawajczyków, Indianie z południowego zachodu innych narodów kontynentu, które żyją w ciepłym klimacie. W wielu kulturach istnieje tradycja dla par, gdzie narzeczeni należących do różnych grup etnicznych. Ceremonia ślubna w tym przypadku miała symbolizować związek mężczyzny i kobiety, a także jedności kultur.

Jednocześnie, nasz ślub na plaży stały się powszechne ze względu na ruch hippisów. Starali się zjednoczyć się z naturą, odrzucając konwencje współczesnego społeczeństwa, a więc zaczął podążać starożytne tradycje ludów zamieszkujących wybrzeża. Tradycja rozprzestrzeniła, a teraz ślub w jakimś egzotycznym miejscu stał się bardzo popularny.

Najbardziej popularne miejsca na ceremonię są odosobnione „raj” wyspa z dziewiczej przyrody i niezwykłych tradycji lokalnej. Przewód między nimi, Malediwy, Seszele, Mauritius. W tych miejscach, niesamowite piękno krajobrazów – bujnej przyrody, biały piasek, lazurowe wody Morza – są idealne dla takiego romantyczny celebracji. Dodaj kolor do ślubu i mieszkańców z ich niezwykłych zwyczajów.

Równie popularne i wesela. Przygotowana na Liberty Island, Kuba. Wraz z ceremonii ślubnej, można uzyskać ogromną przyjemność od zabytków, pięknej przyrody i tradycji kulturowych.

load...

Duże zainteresowanie wśród młodych par i spowodować Tajlandii, Indiach, Sri Lanka, Indonezja. Lokalne zwyczaje są w stanie dokonać ślub ze strojów ludowych przy akompaniamencie lokalnych instrumentach oryginalnych, romantyczne i niezapomniane. Te śluby mogą być również połączone z badaniem lokalnych atrakcji i luksusowe wakacje.

load...