Edging manicure w domu: szybki, niezawodny, wygodny

Zawartość:

Ręka kobiety – jej paszport. Żaden szanujący się pani, nie wychodzić z domu bez manicure. Wśród kobiet, nawet nie jest opinia, że ​​lepiej jest zrobić bez makijażu, ale czas czystymi paznokciami. Nie spieszyć się do salonów kosmetycznych w poszukiwaniu doświadczonych i czysto kosmetyczne, należy dowiedzieć się, jak zrobić manicure w domu. A dziś najlepszym rozwiązaniem do pielęgnacji paznokci – niekanto manicure.

load...

Najpierw trzeba usunąć starą farbę z płytki paznokcia. Zrobić to lepiej specjalnego zmywacza do paznokci. W większości przypadków zawierają one tylko aceton, ale także suplementy witaminy. Takie środki nie są issushat płytkę paznokcia, a będzie go karmić – to jest ważne. Wszelkie płyn z elementów roślinnych – na przykład z wytłoczyn z rokitnika. Przy wyborze zmywacz do paznokci, należy przeczytać skład – jeśli jest obecny jeden z acetonem, to lepiej z niego zrezygnować.

Formowanie paznokcie

 • Pamiętam jedną niezmienną zasadę: Staraj się nie używać obcinacz do paznokci do wykończenia. Jeśli nadal bez przycinania paznokci nie może zrobić, spróbuj zrobić to nie w jednym ruchu. Jeśli do manicure prawidłowo, można uniknąć pękania i oddzielenie płytki paznokcia;
 • Jeśli chcesz zrobić to obrzeża manicure, a następnie użyć pilniczek do podważania krawędzie paznokci. Powinny one być miękkie – na przykład szkło powlekane ścierny. W każdym przypadku jest to niemożliwe, aby używać plików metalu paznokci;
 • Aby uniknąć zerwania paznokcie, konieczne jest, aby były one okrągłe lub kwadratowe – spiczaste paznokcie mają tendencję do utraty jego kształt szybko. Nigdy zgrzyt płytkę paznokcia po bokach – może uszkodzić nie tylko gwóźdź, ale skóra wokół niego.

Pracujemy z naskórka

Najbardziej problematyczne miejsce – naskórek. Kobiety walczą z nim cały czas – i ciąć, i z powrotem w dół. W rezultacie, tylko zranić siebie i powodować stany zapalne skóry. Do chwili osiągnięcia naukowe w przemyśle kosmetycznym awansowała dzięki czemu stworzyliśmy specjalny płyn, rozpuszczając naskórek. Więc, co zrobić z tej części paznokcia:

load...
 • Na skórze powoduje specjalnego narzędzia;
 • Poczekaj minutę lub dwie – rozpuszcza się całkowicie w tym czasie martwych komórek skóry;
 • Delikatnie odepchnąć skórę pomarańczowym patyku.

Jeśli wykonane prawidłowo, ta metoda obramowaniem może znacznie ułatwić proces manicure. Wybierając się rozpuszczać łuski dokładnie przeczytać skład. Nie muszą być określone składniki przeciwzapalne (na przykład, rumianek) i ran (z drzewa herbacianego).

Aby odsunąć naskórek przetwarzane przy użyciu wyłącznie drzewa pomarańczowe pałeczki – te rzeczy nie łuszczy i ma optymalne właściwości miękkość i gęstość. Teraz musimy wymazać resztki środków z płytki paznokciowej z serwetką. Po tych procedur, uważają, że obrzeża manicure jest w połowie.

Ostatnim etapem

Po wszystkich wykonanych procedur, które powinny być stosowane do płytki paznokcia i otaczającej skóry odżywczych oleju z witaminą E i D. Rub olej powinien być masowane trochę oddanie wysiłku. Czekać, aż wszystko się wchłania i uważa się, że manicure obrzeża jest gotowy.

Jeśli chcesz manicure kolorem powlekania lakierem do paznokci, nie powinien być stosowany olej. Natychmiast po leczeniu naskórka i jego usuwania, konieczne jest, aby odtłuścić paznokieć. Dopiero wtedy należy zastosować do żądanej paznokci. Należy zauważyć, że kolorowy lakier nanosi się w dwóch warstwach. Jeśli wolisz szkliwem, a następnie piękny wygląd, aby być dokładnie przeszkoleni. Należy to zrobić w następujący sposób:

 • Nałożyć pierwszą warstwę lakieru szkliwa, zachować wymazy były gładkie bez polan;
 • Do wyschnięcia na pierwszą warstwę w ciągu 10 minut;
 • Nałożyć drugą warstwę – teraz upewnić, że pociągnięcia złożyć całkowicie płasko.

Złożoność stosowania lakieru matowego jest, aby całkowicie gładką, unblemished warstwy. Takie farbę błyszczą w świetle i nie kreska, nie błysk nierównomiernego rozmazu nie powinna być widoczna.

Po nałożeniu farby perłowe wszystko łatwiejsze. Oczywiście, trzeba jeszcze być ostrożny i uważny, ale nawet jeśli niektóre pociągnięcia okazało się nierówna, to jest w porządku. Po tym wszystkim, piękno masy perłowej jest to, co z nim zrobić, można szybko manicure. Światło załamuje się na powierzchni płytki paznokciowej i żadne przypadkowe skreślenia nie będzie mógł rozważyć.

Wskazówki dotyczące pielęgnacji paznokci

 • Jeśli twoje paznokcie są zawsze pomalowane w stanie od czasu do czasu zrobić sobie przerwę jest to konieczne. Manicure i powodując odżywczy olej, zostawić swoje paznokcie w spokoju. W domu, to jest bardzo łatwe do zrobienia – nawet jeśli podyshat tylko jedną noc paznokcie”. Ideal – dać im kilka dni, aby odpocząć, skorzystać z ich produkcji;
 • Nie robić manicure w obecności uszkodzeń skóry wokół paznokci i naskórka – czekać aż do całkowitego uzdrowienia. Chodzi o to, że jest zbyt duża, w takich warunkach, zakażenia, do rany, a potem ewentualnie ropne zapalenie nawet bardzo małych zadrapań;
 • Jeśli wolisz zrobić manicure w domu, a następnie upewnij się, aby kupić dobry zestaw do manicure. Nie skąpić na markowych produktów w tej dziedzinie – od jakości materiału zależy od zdrowia płytek paznokciowych.

Istnieje opinia, że ​​manicure powinna być wykonywana tylko w salonach kosmetycznych – bezpieczny, ładny i szybki. Ale to jest mylące! W optymalnych warunkach, dostępność dobrych narzędzi i różnych narzędzi należałoby przeprowadzić tę procedurę w domu. Ponadto uważa się, że jeśli krótkie paznokcie, szczególna troska i nie wymagają. Jest to również błędne stwierdzenie. Nawet krótkie paznokcie potrzebują opieki i lakierowanie. Bez względu na długość paznokci, ważne jest, jak wyglądają.

Przy właściwej pielęgnacji rąk, zawsze można wyglądać atrakcyjnie. Niezależnie od wieku, każda kobieta jest po prostu obowiązek regularnie prowadzić paznokcie w porządku. Częstotliwości manicure powinny być przeprowadzane raz w tygodniu, co najmniej. A potem będziesz zawsze na wierzchu!

load...