Dziewczyny kochają również metalowe: ćwiczenia z hantlami dla prasy

Zawartość:

Dobrej kondycji swojego ciała jest podstawą dobrego zdrowia i pogodnym nastroju. Piękne żeński konferencyjnych linia postać nowoczesnych kanonów odwołania, podać jego właściciel więcej zaufania do własnej irresistibility. Gone są skrajności: masywność i przejrzystość nie są równie modne. U szczytu popularności smukłej atletycznej figurze, która wygląda stonowanych i energiczny: płaski prasy, pośladki dokręcone, piękny relief plecach, ramionach i nogach. Pozostaje dowiedzieć się, w jaki sposób należy działać, aby stworzyć w krótkim czasie na dane.

load...

Oczywiście, problem szczupłości głównie w procesie uzyskania pożądanego modelu nadwozia będzie zasilany. Ale aktywność fizyczna również odgrywa znaczącą rolę. Ujawnić wszystkie szczegóły w jednym artykule wydaje się niemożliwe tylko trochę. Dlatego tutaj będziemy rozmawiać o kompleksów treningowych, które mogą sobie pozwolić na każdej damy. Nawet jeśli nigdy nie zostały do ​​sportu „ty”, wspomnienia z zajęć wychowania fizycznego powoduje jedynie nieprzyjemne emocje, a siłownia jest zamknięta dla obszaru zwiedzania, ćwiczenia z hantlami Cię zainteresować ze swej prostocie i skuteczności. Nawet jeśli nie chcą lub nie mogą iść na siłownie, angażowanie z hantlami w domu, można dotrzeć do bardzo wyraźne rezultaty.

Ogólne zalecenia dotyczące aktywności sportowej

Wykonywać ćwiczenia w kolejności, zaczynając od największych mięśni (nóg i pleców), a następnie przejść do klatki piersiowej i ramion, a zakończyć szkolenie potrzebne do pompowania prasy. Przed lekcji trzeba ogrzać – ciepłe mięśnie Zanim dasz im ciężar. Po zakończeniu sesji treningowej, nie leń się, aby rozprostować zmęczone mięśnie. Nie angażują się w lub na pusty lub pełny żołądek. W pierwszym przypadku nie będzie miał wystarczająco dużo energii na spektakularny szkolenia, a drugi – po prostu trudno sobie poradzić. Po treningu, czas zanurzenia w wodzie około godzinę przed rozpoczęciem jedzenia.

load...

Podczas każdego ćwiczenia – to nie ma znaczenia z hantlami zrobić to, czy bez nich – Kontrola oddychania. Oddychaj spokojnie, chwytając powietrze w płucach. Jest to szczególnie ważne, gdy pociąg ABS. Spróbuj oddychać pierś. Uważaj na dokładności i poprawności technologii realizacji. Ona – klucz do efektywności procesu szkolenia. Lepiej jest zrobić małą liczbę technicznie prawidłowego wykonywania, a nie dużo czasu, aby zły ruch. Oprócz braku pożądanego rezultatu, może spowodować zdecydowaną fizycznej szkody dla organizmu. Na przykład, jeśli nie stosują odpowiednie ćwiczenia w prasie, zwłaszcza w pozycji leżącej, istnieje ryzyko zranienia kręgosłupa w odcinku lędźwiowym kręgosłupa i szyjki macicy.

Dlaczego potrzebujemy hantle

Dlaczego lepiej jest współpracować z hantlami? Oczywiście, każda aktywność fizyczna jest dobre dla ciała i przynosi korzyści. Ale jeśli trzeba trochę szybsze rezultaty i jaśniej, przyjąć jako podstawę że bardziej ciężkie ćwiczenia zawsze skuteczne. To dlatego, że energia ciała podczas wykonywania ćwiczeń z hantlami będą wyższe. Na przykład, można pobrać prasę przynajmniej godzinę każdego dnia, ale nie widzi pożądanych bloków. Spędzać mniej czasu na wiertarka, wykonywane z hantlami, można zauważyć postęp znacznie szybciej. Między innymi, to jest więcej niż budżet sprzętu sportowego. Uzyskaj hantle od jednego do trzech kilogramów może być w żadnych sklepach. Ciężar ten jest wystarczający do długotrwałej pracy.

Kostki, bloki, albo „build” Sen prasy

Dla większości kobiet przedmiotem żarliwych marzeń są silne mięśnie brzucha. Niektóre dziewczyny nawet marzyć, aby pozbawić brzuchu kobiece okrągłości i miękkość, dając mu ulgę – lubią twardą Pumped Up prasy. Oczywiście, sprawa własnego gustu – z jednej strony. Z drugiej – kwestia predyspozycji genetycznej i zaciętej wytrwałość. Ale po obu stronach, płaska i gładka naciśnij panieńskie jest taki sam zachwyt zarówno u mężczyzn jak i kobiet. Złóż swój idealny ABS (lub bliskie podejście do ideału) możemy pomóc następujące ćwiczenia z hantlami:

 • Połóż się na podłodze

  Oparcie mocno dociśnięty do powierzchni płytki. Nogi zgięte w kolanach i umieszczone ramię szerokości od siebie. Reszta pięty na podłodze. Ręce za głowę trzymasz hantle. Nie staramy się rozpocząć z dużym ciężarem. Zacznij wspinania się, jednocześnie podnosząc ręce i skręcanie prasy. Przechowywać dolnej części pleców od podłogi. Pompowanie jest ze względu na koncentrację i zaciśnięcia mięśni brzucha. Nie jest całkowicie wyprostowane, niosąc ciało do pozycji pionowej. Pozostać w pozycji pod kątem do podłogi. W skrajnym punkcie przerwy przez dwie do pięciu sekund, a następnie rozpocząć ruch przeciwny. Gdy ostrza dotykać podłogi znowu zaczyna rosnąć.

 • Nadal leży na podłodze bez zmiany położenia ręki

  Ale noga unosi się pionowo i trzymać razem. Skarpety kierować sami. Zaczynasz podnieść ciało, czując, że znowu ciągnąć go, przekręcając mięśnie brzucha. W skrajnym punkcie na górze, można zrobić trochę ruch sprężyny. Upewnij się, że pozycja noga nie uległa zmianie. W tym ćwiczeniu jest odmianą wykonania. Można uruchomić w tym samym czasie podnoszenia ramion i nóg. Ściśle przestrzegać kolejności do dolnej części pleców zawsze wciśnięty do podłogi.

 • Stań prosto

  W każdym hantle strony. Przedłużone ramiona wzdłuż ciała. Zacznie opadać na bok, bardzo płynnie, bez gwałtownych szarpnięć lub stokach. Naprzemiennie kierunek – w dół raz w lewo, raz w prawo. Ruchy te trenować skośnych mięśni brzucha, co „przyciąga” talii. Nie wszystkie kobiety są tego ćwiczenia, obawiając się wtedy uzyskać co najmniej wąską talię, jak to jest w stanie zwiększyć lekko skośne mięśnie. Nie warto, że dużo się bać. Może pomiaru siebie i będzie widać wzrost o jeden centymetr, ale to ze względu na zaostrzone mięśni, ale nie kosztem tłuszczu.

 • To ćwiczenie będzie również stoisko, ale jego ręce z hantlami na boki

  Cant, przesuwając dłoń w kierunku przeciwległego boku. Podczas wynurzania napnij mięśnie brzucha, trzymać plecy prosto, bez zginania. Ręce powinny również mieć na palcach i wyprostował się.

 • Znowu leżą na podłodze, ale nie z tyłu iz boku

  Wstać w pasku bocznym, opierając się na łokciu. W wolnej ręce trzymasz hantle. Jednocześnie gięcia przeciwną rękę i nogę, spróbuj wyciągnąć nogę do klatki piersiowej. Zgięta w łokciu, dłoń przesuwa się do jej powołania. Powtarzam, przewracając się na bok. W centrum prasy, splotu słonecznego, należy zwiększyć napięcie.

Wszystkie ćwiczenia mają być wykonane w ilości nie mniej niż trzydzieści razy. Lepiej niż pełny zestaw ćwiczeń dla całych mięśni ciała, ale nawet jeśli zwrócić uwagę tylko na konkretnych mediów, wynik nie potrwa długo. Najważniejsze – być trwałe, regularne wykonywanie ćwiczeń. Dodać do nich co najmniej trzy razy w tygodniu. Doświadczeni sportowcy wolą dać ciału obciążenie w pierwszej połowie dnia. Ponieważ realizacja tego kompleksu nie wymaga dużo czasu, spróbuj wykonać ją przed pracą. Otrzymasz dostaw energii od pierwszego dnia, i po pewnym czasie zaczną słuchać komplementów na jak płaski żołądek zaczął wyglądać. Życzymy wspaniałych zwycięstw sportowych!

load...