Dziewczyna nie powinna zadzwonić do faceta w pierwszej kolejności?

Tak, nie może twierdzić, nasze pokolenie w wielu aspektach swojego życia osobistego, relacji, a nawet seks pasuje dość „swobodnie”. Nikt dziś nie dziwi seks na pierwszej randce, kiedy po raz pierwszy spotkał, a nawet seks bez miłości. „Do każdego jego własna” – kiedyś było napisane na bramie Buchenwaldu. Tak, każdemu jego własne! I nawet ci, którzy zadawane pytanie „zadzwonić czy nie zadzwonić?”. Cokolwiek to było, że dziewczyna z zasadami (nie dla ludzi, dla siebie) jest w Czerwonej Księdze nie zostały uwzględnione, mimo że ich populacja maleje w zastraszającym tempami.Oglavlenie:

load...

Nie wszystkie z nich nauczyli wzorców zachowań od rodziców lub wchłonięcia ich z odpowiedniej literatury lub szkoły. Są dziewczęta intuicyjne poczucie, jak zachowywać się z chłopakami, że są one zgodne z przyjętymi wyobrażeń na temat edukacji i godnego zachowania. Zgadzam się z partii wydaje się, że mówimy o jakiś notoryczny stesnyashke, która jest ciągle wisi na telefonie, aby zapytać o radę z matką. Ale nie!

Może być dowolna liczba zwolenników wolnych stosunków, tylko nie zapomnieć o jednej prawdy, która nadal działa: faceci jak luźne kobiet przed ślubem, ale elementy ślubne wolą skromniejsze. A te ostatnie nie zawsze wiedzą, albo raczej, nie zawsze wiesz, czy podjęli właściwą pozycję w związku.

To wszystko o zrozumienie

Jeśli przyzwyczaić się do faktu, że drzwi we wszystkich supermarketach otworzy się automatycznie, a decydując się skąpy w miejscu, gdzie zwykle zestaw, można łatwo stać się złamać nos. Tak samo jest z dziewczynami. Jak sądzimy, gdy związek jest przymocowana tylko? „Odwzajemnić – tak jak ja, nie reaguje. – Kolejny taki jak ja”

load...

Przyzwoite kobiety nie zadzwonić wcześniej. Tak, wiele z nich nie stosować się do tej zasady, nawet jeśli wszystko jeszcze bardziej „przychylne”. Jak więc znaleźć się w sytuacji, gdzie facet bierze sygnał nie jest złożony, więc sytuacja wygląda w rzeczywistości? „Dobrze, gdy nie szuka – niech kotitsya” – myślę. A jeśli facet jest normalny, a nie „marnować czasu na ludzi, którzy nie doceniają jego obecność?” Następnie udał się do morza Dwie normalnego statku …

Jak być Hamlet?

Zalecamy faceci wciąż „szukać”, nie będę – dużo podnieść artystę, który nie wymaga wiele. To wystarczy, by otwarcie zapytać dziewczyny (niekoniecznie ścisłe poważne tony), czy to ma sens, aby się porozumieć. Nie „Czy ja cię zadowolić?”, A nie „Czy chcesz porozmawiać?” – Brzmienie, z negatywną odpowiedzią, dziewczyna cię zranić. Nie każdy może nie wszyscy chcą urazić obcych. Kłamstwo – nie wchodzi w grę.

Wydaje mi się, że „pierwsza dziewczyna nie nazywamy” – jest wyimaginowany model zachowań, które nie ma nic wspólnego z przyzwoitości i dobrego wychowania. Nie dobrze być nałożone na tego faceta! Wykazanie zainteresowania – to jedna dziewczyna do karmy, a tylko powiedzieć, że z powodu „komunikacji” nie działa – można zarobić 10.

Normalne chłopaki nie są wyświetlane po spódnice. Jeśli tak, to:

  • Ma dużo wolnego czasu;
  • Jego cel – spódnicy.

Są też inne opcje? Być może. Ale powiedz mi: chciałbyś zobaczyć ten przypadek męża? Trzeba mężczyznę lub chłopca biegać na posyłki? Nie zamierzamy się pobrać? Dobrze, ale nie widzi się przyzwyczaić do tego środowiska.

0.

Nie wszystko przychodzi łatwo

A to daje twarde, bardziej doceniane. To prawda. Jedyny sposób, to nie wydaje się „łatwe”, można myśleć o partii. I to nie musi odgrywać rolę nie do zdobycia skały. Oznacza to, że „do odgrywania roli” …

Ivan Sopiga

load...